Witaj
Gość

Ankieta

Która z tych postaci jest łatwiejsza w prowadzeniu?

SK
31 (39.7%)
PR
47 (60.3%)

Głosów w sumie: 78

Wątek: PR vs SK  (Przeczytany 9988 razy)

  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

  • Nawracam się - odchodzę z DN
PR vs SK
« dnia: Sierpień 28, 2007, 01:54:15 pm »
Witam.
Czytałem poradniki różnych postaci i te 2 postacie, czyli SK i PR mi się najbardziej spodobały. Bo jak czytałem na forum, to o SK nie było żadnych taktyk PvP. Ale mi nie chodzi wyłącznie o PvP, ale te postacie są chyba dobre w PvP. I w PvE, żeby też nie była taka trudna, jak np. OL. Bo jakby co, to zawsze mogę chodzić w clan PT. Więc dręczy mnie to pytanie: Która z tych postaci jest łatwiejsza do prowadzenia?


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: PR vs SK
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 28, 2007, 01:56:21 pm »
PR jest chyba łatwiejszy. Łatwiej się go expi, tylko droższy, jak to łucznik.
Ale SK jest o wiele trudniejszy w pvp do prowadzenia. O wiele bardziej rozbudowany.
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 1

Odp: PR vs SK
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 28, 2007, 02:01:12 pm »
Obu się łatwo expi tyle że SK możesz dłużej solować i dość wolno idzie ale rzadko się robi odpoczynek,a pr-em jest szybciej ale drożej :). PvP cóż w mass pvp obie postacie są przydatne tylko że pr fraguje, a SK rzuca hate aura (w c5) i wkurza wrogów ale raczej nikogo nie ubije. W pvp 1vs1 to nie mówię bo długo się można sprzeczać ale każda z tych postaci ma spore szanse, pr z magami, daggerami , SK może się z każdym zabawić (ale nie koniecznie wygrać :) ). Obie postacie są fajne i przydatne, nie tak ciężko je wyexpić, musisz wybrać czy chcesz zabijać innych (PR), czy osłaniać kumpli, zbierać wszystko na siebie, rzucać debuffy i wkurzające skille, i długo żyć-dużo hp i dobry def jak to tank (SK) :).


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: PR vs SK
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 28, 2007, 02:03:12 pm »
Noo, SK nie ma tego hp wcale tak dużo. ;)
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: -4

  • Ryltar ma - STR i nosi blunta z health.I ciężki NM
Odp: PR vs SK
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 28, 2007, 02:12:26 pm »
SK ftw.
PR kompletnie mnie nie bawił.
SH-80 lvl.
I wali mnie,że tanki ownują,lubię swoją profę.


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: PR vs SK
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 28, 2007, 03:58:08 pm »
pr jest trudnijeszy na mass trzeba tak sie poruszac zeby nie dostac targeta i wybierac cele które padaja na 1-2 hity(mówie o GC), a sk od klika skili sie spamuje na przemian i na tym jego rola sie kończy
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 172

  • Pochwał: 4

  • huh?
Odp: PR vs SK
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 28, 2007, 04:30:47 pm »
Jak pvp to PR only.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: PR vs SK
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 29, 2007, 10:07:47 pm »
Cytuj
a sk od klika skili sie spamuje na przemian i na tym jego rola sie kończy

LOL za to wciskanie Attack i CP pot to jest rozbudowana walka...

Cytuj
Noo, SK nie ma tego hp wcale tak dużo.

do 14k wyciaga wiec to nie jest zbyt malo :P

Nie wiem co wy macie ze steroytp ze tank nic nie zabije.Podejdz daggerem lub archerem to zobaczysz jak tank nie zabija.


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: 0

Odp: PR vs SK
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 29, 2007, 10:48:39 pm »
Co za debil grajac lucznikem lub daggerem rzuca sie na tanka? :P


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 1

Odp: PR vs SK
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 29, 2007, 10:49:10 pm »
Ehh... Tak Ryltar ja wiem że Ty lubisz Sk, ale chodzi o to że na mass pvp, kto więcej kolesi zabije, dobry pr czy dobry sk? Dobry sk może ich skutecznie osłabiać, albo ściągać na siebie, osłaniając kumpli i umożliwiając eksterminację. Natomiast pr kosi magów i daggerów bardzo ładnie i napewno uzbiera więcej fragów. Nie mówię że sk jest nie przydatny tylko że pr więcej fragów zbierze. Poza tym jak sk ma zamiar się z daggerem okładać na mass pvp to zaraz wjedzie na niego kilka targetów od magów i łuków i odechce mu się lać biednego daggerka ;). Oczywiście dzięki temu koledzy tanka będą mieli chwilę wytchnienia i będą się mścić za tanka :P. Oczywiście są różne sytuacje ale takie jak przedstawiłem nie są rzadkością.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2007, 10:51:52 pm wysłana przez Mateles »


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: PR vs SK
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 29, 2007, 11:02:54 pm »
ale na mass pvp to chodzi o to zeby sie przescigac w tym kto wiecej fragow wbije? nie lepiej sie przescigac w tym ktore pt poniesie mniejsze straty? party ktore ma tanka ma duzego kopa dlaczego? bo jak takie cos wbiegnie w grupe wroga walnie ud i zacznie spamowac hate aura to potrafi zmienic obraz walki i spowodowac ze zaden z jego kompanow z party nie zginie ...... z definicji tanki nie sa od zabijania jak najwiekszej ilosci wrogow, tylko od tego zeby jak najmniej przyjaciol zginelo. inna sprawa ze odnosze wrazenie ze przenosi wielu ludzi style walki z pvp 1 vs 1 na  masowki .....a tma rzadza troche inne reguly, praca w grupie, odpowiednie dobranie party itd.
co z tego ze pr moze zabic wiecej wrogow na mass pvp od sk , podkreslam moze bo nie musi , wystarczy ze bedize mial beznadziejnie dobrane pt i gowno zrobi a nie zabije ;>


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: PR vs SK
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 29, 2007, 11:07:38 pm »
Cytuj
ale na mass pvp to chodzi o to zeby sie przescigac w tym kto wiecej fragow wbije?
Legolas i Gimli we Władcy Pierścieni się prześcigali na mass pvp.  :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Noo... taki tank to jest zmora ludzkości odkąd dostał hate na ludzi działający. Nic się nie da zrobić jeśli stoisz w pobliżu takiego: wszystko ci się przerywa, a ty nie zobaczysz kiedy już 5 raz biegniesz jak kukła do tanka.

Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: PR vs SK
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 29, 2007, 11:20:12 pm »
Cytuj
ale chodzi o to że na mass pvp, kto więcej kolesi zabije, dobry pr czy dobry sk?

PvP to nie tylko to.

Cytuj
Natomiast pr kosi magów i daggerów bardzo ładnie i napewno uzbiera więcej fragów

Widziales co zrobi dagger z lucznikiem jak do niego dobiegnie? A widziales co robi z tankiem?

Cytuj
Poza tym jak sk ma zamiar się z daggerem okładać na mass pvp to zaraz wjedzie na niego kilka targetów od magów i łuków i odechce mu się lać biednego daggerka

Ta zwlaszcza ze tank idzie 1 na target...Jedynie kto przerwie tankowi zabijanie dagegra to 2 tank a wystarczy miec makro typu %target i dagger dlugo nie pozyke.

Cytuj
Oczywiście dzięki temu koledzy tanka będą mieli chwilę wytchnienia i będą się mścić za tanka

Gwarantuje ci ze dobry tank nie padnie tak szybko jak ci sie wydaje.Zwlaszcza ze od IL moga blokowac nuki a SK maja Aegis blokuje je z kazdej strony.Tank dostajacy za np.800 potrafi zejsc do 300 dmg.

I tak trzeba umiec walczyc na kazdym pvp czy to jest 1 vs 1 czy mass czy siege.W 1 vs 1 jest najlatwiej ale to ciagle pvp,w mass liczy sie kto lepiej zerguje a na siege organizaja klanu i kto ma wiecej ludzi.

Cytuj
nie lepiej sie przescigac w tym ktore pt poniesie mniejsze straty? party ktore ma tanka ma duzego kopa dlaczego? bo jak takie cos wbiegnie w grupe wroga walnie ud i zacznie spamowac hate aura to potrafi zmienic obraz walki i spowodowac ze zaden z jego kompanow z party nie zginie

Nawet jezeli padne i moje party wygra to ja tez automatycznie wygrywam wiec nie wiem gdzie tu jest problem.Tankiem trzeba sie liczyc ze bedzie sie padac ale tez liczyc ze trzeba umiec przetrwac.


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

  • Nawracam się - odchodzę z DN
Odp: PR vs SK
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 30, 2007, 07:26:49 am »
Wziąłem dzisiaj SK mojego braciaka. On ma 57lvl i BW Heavy Set all +3 i Kesh+3+focus, i tarczę Dooma. Poszedłem na arene z 3 kumplami z clanu. Najpierw walczyłem z AW. Miał 60lvl i Doom Light Set i Off- Hand Kris, i Kris+6+focus. I dostał :D Mi zostało aż 993 HP :D Potem walczyłem z Gladem, miał 63lvl BW Heavy Set i duale Damascus*Damascus. Padł :) Mi zostało 552 HP :D Potem z Gladem 58lvl, z Doom Heavy Set i duale Samurai Long Sword*Samurai Long Sword+4 (miał SA). Też padł :) Mi zostao 887 HP. Ale potem SH mnie walnął 4 razy Hurricane i ja leżę :P Z nukami nie wygram :(


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: PR vs SK
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 30, 2007, 08:24:16 am »
Arena?
Moze wyjdziesz na srodek walisz UD i nukujesz gaya?


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: PR vs SK
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 30, 2007, 09:26:14 am »
To nie działa, nuki nie ubejmuja całek areny :D
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: PR vs SK
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 30, 2007, 09:52:44 am »
Chyba ze go hatem zachecisz xD


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

  • Nawracam się - odchodzę z DN
Odp: PR vs SK
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 30, 2007, 11:31:30 am »
Hate Aura/Agro działa w C4 na innych graczy? :shock:

EDIT:

A tak w ogóle, to moja pierwsza walka SK więc nie znam się tak dobrze jak Ryltar :D


Odp: PR vs SK
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 30, 2007, 11:34:10 am »
niestety w C4 nie dziala :(


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

  • Nawracam się - odchodzę z DN
Odp: PR vs SK
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 30, 2007, 11:39:15 am »
Ej a jak się włącza UD i wali się drainami, albo w ogóle się nukuje, to warto zmieniać broń? Bo mam homo+a+3 i on ma na razie więcej m. atack'u od kesh+3+f. Ale jak będę miał DLE+3+h to czy zmieniać? Ale mi się wydaje, że przy zwykły drainowaniu się nie opłaca, bo tylko się traci czas, ale przy UD?


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: PR vs SK
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 30, 2007, 11:39:51 am »
No dobra ale nukerzy to nupy ;D
ale np jak gosc stoiw przy rogu to walisz ud blizej tego rogu , zanim cie obiegnie zeby wyjsc z range dostanie niezly dmg, o tak ! lol ;D


  • ******
  • Wiadomości: 1162

  • Pochwał: 13

  • Nie bądź głupi-nie daj się zabić
Odp: PR vs SK
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 30, 2007, 11:58:43 am »
Ja jestem początkującym SK 64lv ale bardzo sobie chwalę tą postać.Przykładowo w Ascetics moby 60+ sam leje,oczywiście biorąc po 2-3 na raz, nie wiem czy PR sam sobie tam da rade.





L2 EPI
Nick:   FiluteK-WS
Nick:   BumCykCyk lv 79+noblesse
Klasa:  Fortune Seeker - subka ST lv 78+
subka Titan lv 77+


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: PR vs SK
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 30, 2007, 01:44:30 pm »
Ej a jak się włącza UD i wali się drainami, albo w ogóle się nukuje, to warto zmieniać broń? Bo mam homo+a+3 i on ma na razie więcej m. atack'u od kesh+3+f. Ale jak będę miał DLE+3+h to czy zmieniać? Ale mi się wydaje, że przy zwykły drainowaniu się nie opłaca, bo tylko się traci czas, ale przy UD?

W PvP warto zmieniac bronie bo zawsze te kilka dmg wiecej.Ja dle +4 z health walilem Drainem w HE za 600 a jak zmienilem na SoM +4 z MP to dostawal po 1,2k.


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: PR vs SK
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 30, 2007, 04:37:04 pm »
Nie każdego stać na kilka broni i to jeszcze tak dobrych jak Twoje Ryl. ^^
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: PR vs SK
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 30, 2007, 04:52:05 pm »
na serwie x300 raczej nie ma problemu :P