Witaj
Gość

Wątek: OL alternatywa  (Przeczytany 3046 razy)

  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

OL alternatywa
« dnia: Październik 16, 2007, 08:44:43 pm »
Wpadł mi do głowy pewien pomysł. Gram obecnie OLem i nieraz ciężko o party. Więc by urozmaicić samotny exp wpadłem na pewne rozwiązanie. Chciałbym się Was spytać czy to zda egzamin.
Mianowicie idziemy na resp potworków z dość niskim M defem i ściągamy na siebie 3-5. Używamy Seal of Binding, jak już się unieruchomi oponentów to seal of poison + flame i czekamy, po czym zakładamy pole odpalamy soul guarda i dobijamy z polearm. Zastanawiam się tylko czy będzie lepszy heavy arm czy robe i czy w ogóle ma to jakiś sens.
Azure Gaming x5:
sps 72+


  • Wiadomości: 185

  • Pochwał: 2

  • Owned Powned
Odp: OL alternatywa
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 16, 2007, 09:04:45 pm »
Wybierając OL'a skazujesz siebie na grę z clanem/ally w party. Nie jest to postać na której pociągniesz przez dłuższy czas na self-expie.
Co do sposobu  - będzie na pewno pracochłonny a efekt - mizerny ... (chyba że na low levelach) ale nie zaszkodzi spróbować :).
GL & HF


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: OL alternatywa
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 16, 2007, 09:56:19 pm »
Zalezy jaki masz lvl:) Ja mam 27 na razie shamana i latam w brigandine set, tarbar+5,demon fanggs+4 (wrazie jakby mi jakis moob zbyt duzo hp zabral to uzywam tylko do draina) i bije pojedyncze mooby bluntem. Exp "dosc" szybki ale ciezko naprawde:) Wiesz musisz sprobowac swoja taktyke Tobie moze spasuje a niektorym nie takze sam wyprobuj:) Gl
AyGo


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: OL alternatywa
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 16, 2007, 10:10:44 pm »
Przeniosłem wątek z Help do Orków. Z chyba wszystkim wiadomych i widocznych(w treści) powodów. :P

Co do samego tematu:
Nie ma szans efektywnie expić takim sposobem. Mana szybko zejdzie, często w moba seale nie wejdą więc co... rzucać jeszcze raz? Wtedy to już w ogóle many na 10min starczy. ^^
Poza tym w zestawieniach efektywnosci expa, dmg/sec. jasno widać, że ork mag najsłabiej wypada dzierżąc Polearm oraz łuk.
Jednym słowem: odradzam :P
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: OL alternatywa
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 16, 2007, 10:39:15 pm »
A więc spróbowałem i wyszło "średnio na jeża". Większym problemem niż kończąca się mana był zbyt wolno się castujący i słaby drain (z uwagi na statystyki włóczni i heavy arma na klacie) co za tym idzie zbyt mocno obrywałem i ciężko było się leczyć (potki to nie to samo co drainik :P).
Azure Gaming x5:
sps 72+


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: OL alternatywa
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 17, 2007, 03:29:27 pm »
jest przyklejony temat w OLu,  zamykam
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku