Witaj
Gość

Wątek: Dark Avanger | Gladiator | Temple Knight |Shillen  (Przeczytany 8711 razy)

  • Wiadomości: 124

  • Pochwał: 0

Dark Avanger | Gladiator | Temple Knight |Shillen
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 03, 2005, 12:14:45 pm »
Kazdy swoje chwali... Obiektywnie jednak patrzac w C3 SK dostal super skille... tymczasem moj DA nic  :angry:
Nick:
Rasa:
Klasa:
Poziom:
Serwer: Paradise
 

Poziom:
 
Klan:


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Dark Avanger | Gladiator | Temple Knight |Shillen
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 03, 2005, 12:36:23 pm »
Da tez dostal te skile co SK i reszta.Nie martw sie Dkarn ja swoim SK i ty DA w pvp zamieciemy tych tam paladynow i TK bo w walce to sa do [beeep].Zreszta SK i DA to nie taki tank ze stoi i potworki go okladaja.To sa tanki/DD wiec ich rola to nie tylko tankowanie.Zreszta DA z drainem i life scavanger oraz SK z Leech i Drainem moga expic o wiele dluzej czy to w party czy solo bo oszczedzaja mane kaplana a solo nie maja takiego cooldown.


  • Wiadomości: 124

  • Pochwał: 0

Dark Avanger | Gladiator | Temple Knight |Shillen
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 03, 2005, 01:07:19 pm »
Nie zauwazylem nigdzie w oficjalnych informacjach ze DA dostaje nowe skille. Jezeli by ktos mial jakiegos linka z tym co dostaje DA, bylbym wdzieczny...

Edit: sam juz wyszukalem.... bardzo przejrzysty ops skilli z C3: http://www.lineagecenter.com/chronicle3/' target='_blank'>http://www.lineagecenter.com/chronicle3/

Dostalem Shield Fortress.. jezli by jeszcze dzialalo Final Fortress z C2, to bym mi serducho skakalo ze szczescia  ;)
Nick:
Rasa:
Klasa:
Poziom:
Serwer: Paradise
 

Poziom:
 
Klan:


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Dark Avanger | Gladiator | Temple Knight |Shillen
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 03, 2005, 01:17:42 pm »
ni niedostaje i niedostanie a właśnie zapomjiałęm dodać zwieksz ewwasze obawy cuż na razie jak wiecie mam 3 lvl storma i life cubica ale sa wyzej po 60 lvl i na razie na extrem mi niedali grrrr ale jak w c3 dadza w kocu dalesz erozwiniecie kubikuw na 4lvl i wyzej to uhuhuhu :P
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 445

  • Pochwał: 2

Dark Avanger | Gladiator | Temple Knight |Shillen
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 04, 2005, 02:01:10 pm »
Taki cubic, który przywraca po 1k HP i który zadaje bo 1k dm to nie przyjemna sprawa :)
Aki -> Swordsinger -> Eureka -> Invisible -> Giran Castle


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Dark Avanger | Gladiator | Temple Knight |Shillen
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 04, 2005, 05:36:28 pm »
no nie ale w kocu przejść taka meczarnie nabić ten 74lvl :P TK któr jest naiturnidejszy do prowadzenia i expienia to wiecie jakieś wynagrodzenie musi być bo to by sie nie kumulowalo :P
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 445

  • Pochwał: 2

Dark Avanger | Gladiator | Temple Knight |Shillen
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 05, 2005, 01:39:22 am »
Masz rację TK to naprawdę trudna postać do wyexpienia.
Aki -> Swordsinger -> Eureka -> Invisible -> Giran Castle


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Dark Avanger | Gladiator | Temple Knight |Shillen
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 12, 2005, 08:56:52 am »
Taaa, ale jakoś nie przekonuje mnie Thorin do tego "wymiatania" TK. Jak juz tak zachwala kubiki to ośmieliłbym się przypomnieć, że SK TEŻ MA KUBIKI!!!!!!, które tak samo dostają kolejne lvle i są coraz silniejsze. (sorry za ten krzyk, ale już mnie nerwy biorą na tego uparciucha). Uważam, że SK jest najlepszy, fakt nie ma stuna, ale za to ma bardzo fajowego Phantom kubika, który spowalnia, zmniejsza defa i siłę ataku, vampiric też się przydaje i wraz z rozwojem zabiera coraz wiecej HP wrogowi - uważam, że jest lepszy od leczącego kubika TK bo nie tylko uleczy właściciela, ale także dobije wroga. Trzeci kubik to żmija, ale raczej się aż tak nie przydaje. Wracając do rozgrywki TK i SK, nie wiem czy Ryltar to potwierdzi, ale przynajmniej mój SK co chwila uderza krytyki, więc zadaje dużo większy dmg od TK (poza tym ma więcej HP). SK ma jeszce w rękawie klika asów w postaci skilli.
Hex - zmniejsza p.def
Power Break - zmniejsza p.atk
Sting - potężny bleed; sam kiedyś jako TH dostałem stingiem i nie wiedziałem gdzie ********ać bo mi HP "w oczach" znikało
Freezing strike - zadaje niezły dmg i spowalnia
Lightenning strike - z krytykiem to będzie jakieś 6k dmg (!!!!), a jeśli nie ma krytyka to sparaliżuje wroga  albo masakrycznie go spowolni
Life Leech i Drain Life - wiadomo przydatne drain
Dlatego kiedy gram swoim SK to nie boję się pala ani destroyera, czuje respekt jedynie przed DA.


Aha o TK nie wspomniałem bo to w ogóle dno i 15 metrów mułu w PvP.
serwer:   L2eXtreme
postacie: Człowiek> Gladiator> lvl 67
              Człowiek> Treasure Hunter> lvl 64
              Mroczny Elf> Shillen Knight> lvl 7x


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Dark Avanger | Gladiator | Temple Knight |Shillen
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 14, 2005, 02:11:47 pm »
michau dobra teraz ja cie z blotem zjade twego SK :P cuz kontre muj TK nieodpusci po 1 te twoje debufy zuca sie holernie dlugo po 2 z bizuterja b greit i spirit barier zycze powodzenia zeby ci te debuffy weszly hehaheahea prubuj i prubuj dlej muwie ze kubik leczocy jest gorszy od twego wysysajocego hp cu bo ja wiem muj kibk leczy stala ilosc hp ciogle a twuj cuz powiedzmy szczeze zalezy od mdef przeicwnika heahhea tak dobrze slyszysz im wiecej mdef ma przeicwnik tym mniej wyssa z przeicwnika i mniej odnowi proste i logiczne nie wiem czy to wiesz tak saom debufujocy im wiecej mdef tym trudniej gracza zdebufowac a jusz TK w szczegulnosci to samo tyczy sie poisona a muj leczocy leczy spokojnie zawsze i niema znaczenie mdef :P przeciwnika teraz nieiwem czy ten twuj kubik jest lepszy od mego hehehehe dalej to niekoniec mieszania z blotem dalej pujdz se do tak zwanego karlikowa smieszna nazwa do serwa dvc i tam potankuj cale party eheheh zobaczymy czy tak szybo bvedziesz draiwnowal i debufy zucal oraz tak szybko zbieral moby i ciekawe czy zbiezesz wiecej mobuw od TK i wystoisz jak cie beda bic i przrywac draina  zeby se hp odnowic a TK zrobi to samo i jeszcze lepiej zbieze wiecej mobuf wiecej def i szns na blok wiecj mdef leczenie stale z kubika i jeszcze dmg za darmo z 2 kubika dalej czy ja wiem czy hp masz wiecej od elfa no nieiwem wydaje mi sie ze TK ma wiecej hp od SK bo SK stawja na sile a con maja mniej wiec tu bym polenizowal a z tego co wiem TK ma wiecej hp od SK dalej podam przyklad bylismy w karlikowie party full 9 osub w tym 3 tankuw 2 DA i ja TK ehehhe wszyscy fristail i ostatni któr stal na polu i jeszcze zagina na most i dobieg bylem ja a to znaczy ze tamte tanki wymiekly wprawdzie na moscie zaliczylem zgona aler wybieglem jako jedyny z serca karlikowa i dobieglem na most zanim padlem a to o czyms swiadczy SK niedal by rady z tymi skilami bez guard stanse i kubika leczocego bo cuz jak dobrze pamietam ten kubik ssa hp z tego kogo atakujesz a nie sam z siebie a jak uciekasz to nie walczysz znaczy to ze niessasz hp wiec hp ci spada a kubik leczocy biegniesz i cie leczy ciogle jaki z teog wnosek leczenie lepsze :P spokojine to niekoniec mieszania z blotem muwisz ze na pvp to [beeep] TK tak tu ci przyznam racie TK na pvp jest naigorszom możliwościom i co z tego przeciesz niema debili któr robioc TK nastawiaj sie na pvp ja np na pvp niechodze w ogóle ja swtworyzlem TK do tego co zostal stworzony czyli na sige i klanowe wojny oraz tankowania i jak jusz muwilem TK tworzy sie ie po to by wygrywac by byc lepszym wymiatac innych graczy czy moby on jest zeby tankowac zadziwiac ludzi tym ze naidluzej ustoi w zadymie na mobach zyskuje szacunek jako tank nie jako dd czy pvp SK jest na dmg i lepiej se radzi z mobami ale jak wyskoczy z 20 mobuw alias holwery i inne ciekawe czy ustoi dluzej od TK a poza tym TK ma naiwieksza szybkosc biegania z tankuw na extrem mam maksymalna szybkosc czyli 179 wiecej wyciogne tylko na strideze czyli 180 wida fakty muwia same za siebie TK wiecej zniesie dluzej wytryzma i jeszcze szybciej ucieknie mobom :P mam nadzieje że teraz kapiszujesz czemu TK to nailepszy tank i nikt niemazjmie jego miesca

PS MICHAU PRZECZYTAJ TO TO ODPIWEDZ NA TWOJE TYRANIE TK A TO MOJE NA SK OCYWISCIE WSZYSTKO POPARTE FAKTAMI :P MILEGO CZYTANIA
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 124

  • Pochwał: 0

Dark Avanger | Gladiator | Temple Knight |Shillen
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 14, 2005, 02:51:10 pm »
Dla mnie SK to bardzo dobra postac. Potrzebuje tylko osobe ktora dobrze sie czuje grajac nia. Jezeli taka sie znajdzie i bedzie nim tak maniaczyc jak ja swoim DA, to przesrana sprawa. W SK drzemia duze mozliwosci, i mozna ta postac bardzo dobrze rozwinac.
Co do Temple Knighta Thorina... coz.... chcialem dodac ze moj pdef zaczyna podchodzic pod Twoj pdef, i byc moze za jakis czas Cie przegonie  ;)
Ah co to bylby za cios dla Thorina...

Jednak beda sprawiedliwy powiem ze: w czasie PvP  ja jako DA (lvl 58) vs Temple Thorina (lvl 62) zanotowalem wygrana po dokladnie 3 minutach trwania walki.
Przy drugiej umowionej walce, jednak juz bez pantery ten pojedynek trwal 8 minut 30 sekund...
Swiadczy to otym, ze mimo ze TK nie wygral, to jednak dlugo stal (czasem trzeba dodac ze troche biegal) na arenie...
Nick:
Rasa:
Klasa:
Poziom:
Serwer: Paradise
 

Poziom:
 
Klan:


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Dark Avanger | Gladiator | Temple Knight |Shillen
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 14, 2005, 04:12:33 pm »
Thorinku :P  widzę, że zdeptałem nieco twoje ego :P nie wiem co możesz wiedzieć o grze SK, a w szczególności o rzucaniu debufów i drainów; Delfy maja best m. atk więc potężny mdef Lelfów raczej się równoważy :P , poza tym trochę dziwnie expisz <_< ciekawe ile punktów XP dostaniesz za to, że bedziesz bez sensu biegał próbując udowodnić swoją siłę, zamiast tłuc moby; aha, uważam, że tank to nie tylko zakuty łeb, który ma masochistyczne zamiłowania (lubi sprawdzać ile wytrzyma i jak długo będą go bić :P  :P )- mój ideał tanka to postać, która potrafi sporo wytrzymać zadając zauważalny dmg - nie tak jak TK, który ma grubą czaszkę (kosztem mózgu? <_<  :D  :P ), ale mieczem może tylko zbroję innym porysować :P . Na siege'u TK wytrzyma baaardzo długo, ale  co z tego skoro nikogo nie zdoła zabić - będzie padał nie robiąc nikomu krzywdy :P  - to ci dopiero filantrop :D , natomiast DA lub SK, czy nawet Pal wczasie siege niejednemu dokopią, fakt padną więcej razy, ale będą mieli jakis wpływ na przebieg rozgrywki w przeciwieństwie do TK - nie wyobrażam sobie TK broniącego podpisu CLa... heh podbiega taki np. dagger i nawala skilami - 1 minuta i TK leży nie zrobiwszy krzywdy wrogowi - to ci dopiero bohater :P DA i Pal rzucili by od razu stuna i po gościu, SK lightenning strike albo freezing strike, phantom cubic zdebufowałby wroga, vampiric zassał życie, viper zatruł dziada, SK uderza stingiem i koleś się wykrwawia i pada na kolana przed władcą(hehe jaki demoniczny post :D  :P ). Dalej nie przekonałeś mnie do tego "wymiatania" TK, a jeżeli kiedykolwiek mnie przekonasz to chyba tylko do tego, że TK zamiata, ale  pozostałości ziomka, który wyskoczył do Shillen Knighta.

Dziękuję za uwagę, Pozdrawiam, życzę miłego dnia, podziwiam upór i desperację, zalecam terapię!!! :P  :D

PS. Nie bierz tego do siebie, to tylko dyskusja, nie chcę żeby przerodziła się w kłótnię, jak również nie chcę nikogo obrazić ;)
serwer:   L2eXtreme
postacie: Człowiek> Gladiator> lvl 67
              Człowiek> Treasure Hunter> lvl 64
              Mroczny Elf> Shillen Knight> lvl 7x


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Dark Avanger | Gladiator | Temple Knight |Shillen
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 14, 2005, 04:58:05 pm »
Thorin a tak niedawno oddalbys bys zycie za sk co tak zmieniasz co rusz zdanie??


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Dark Avanger | Gladiator | Temple Knight |Shillen
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 14, 2005, 05:45:34 pm »
nie oddal bym zycia za sk to bylo przelotne krutkotrwale i skoczylem na 58lvl bo niebyl dla mnie zdaża sie że sie spale ale krasnal i TK sa dla mnie jak najbardziej cuz jesli michau zaczeles tak eheh spoko ja też niechcem nikogo urazic ale debaty nieskocze wiec tak :P nieobrazaj mi mego TK ze ma maly muzg nieznasz go niewiesz jaki jest to sie o nim niewypowiadaj obrazliwie co do tego twego podejscia to jestes smieszny i zostaniesz smieszny eh chcem miec dmg i zabijac moby oraz byc nawet wytrzymalym to nie jest tank to nie jest definicia tanka czystego 100% tanka wiec nienazywaj tegotankiem tylko wymysl jakies inne okreslenie bo to jest obraza dla tankuw czystych jak muj TK któr jest czystym tankiem i o to chodzi ja kocham def zreszta wyjasnialem dlaczego i ciogle bede go bronil i jego def ze tego nierozumiesz to twuj problem ale SK nigdy nieprzebije w def i tankowaniu TK takie sa fakty poparlem je nawet jak w poscie pislalem zdazeniami i odpisalem ci jak wul o kubikach któr lepsze ty chyba se myslisz ze robisz SK na pvp i na dd nie an tankowanie i sige oraz wojny klanowe a to sie z mija z celem ty sie nazywasz tankiem heh a co do twego posta wyzej to jak widze wszystko co pisalem mialem racie bo cuz nieskontrowales zadnego mego zdania o twoim SK bo to prawda i ty to musisz przyznac za to ze niemiales jak pokazac wyszosci SK nademna zaczeles muwic jak to w pvp czy od innych graczy albo na sige bede bezuzytneczny na pvp przyznaje z innymi graczami przyznaje ale na sige to sie grubo mylisz jusz cie uswiadamiam że muj TK nienadarmo bedzie dluzej stal na polu walki jusz ci wyjasniam tak TK stanie w 1 lini zbieral bedzie ciosy co umozliwi lucznikom i innym graczom atakowanie jeśli np gracze zgina podczas sige to jak beda sie respownowac to zeby klan przeciwny niewpad w flage i powyzynal wszystkich bo jak to kazdy gracz robi beda wyzynac to co stoi im na drodze czyli mnie i innych TK a to oznacza ze dam czas reszcie by sie zebrali i byli przygotowain na udezenie no i wiele innych fukci np jak rozwali sie brame jak przeciwnik czeka za brama na górze i wokolo to kto wejdize 1 przez brame by zebrac 1 hity tank a czemu bo przezyje to a nailepszy do tego jest TK to umozliwi magom i lucznikom sciogniecie typuw co atakuja czy mam podawac wiecej przykladuw chyba nie a teraz twuj SK ukrywa sie w ludizach nikogo nie obroni bedzie ssal z ukrycia i debufowal jak szzczur niestaie w 1 lini i niebedzie walczy w 1 szeregu heh co to za honor kryc sie w tlumie jak szczur to na tyle mug bym wiecej ale niechce mi sie pisac po co na sige potrzebny jest TK bardziej od innych tankuw chociasz na marginesie przydam ze DA i jego pantera przyda sie także na sige prosta srawa podoba mi sie mozliwosc wyslana pantery na np jakiegos maga zeby mu prerac czar któr zabic kilku graczy nawet a SK co wyskoczy muzyn na sierodek i zataczy hehehehe jego kubiki dzialaja tylko jak sie walczy a co do tankowania to pisalem ci ze z ciebie marny tank bo nieustoich w karlikowie bez ssania a tego niezdozysz zrobic tam sie liczy ciogle tankowaie zbieranie mobuw dla party nie ssanie czy cos takiego a ty sie do tego nienadajesz :P
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Dark Avanger | Gladiator | Temple Knight |Shillen
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 14, 2005, 06:39:12 pm »
Forum jest do wyglaszania opini wiec i ja wyglosze swoja.

Gdybys ty Thorin i ja grali na globalu i by szukali tanka i bys sie pierwszy zglosil to by ciebie wysmiali prosto w twarz.Global strasznie rozni sie od prywatnych serwerow.Tu SK jest 10x bardziej potrzebny niz TK.SK nie potrzebuje do party kaplana bo drainami sie wyleczy niby tak jak bedzie hardcore to jak przezyjesz? tu na globalu potworek nie dojdzie bo gracze go zdejmom szybko wiec po co duzy def skoro nie podejda? Teraz sidge gadasz ze SK sie nei przyda? ty swoim TK tylko zagarniasz dmg a zadajesz taki.Ja swoim SK przynajmniej powalcze lub debuffne.Ja SK moge stanac w pierwszej lini.Osobiscie wole miec mniej def i miec jakies znaczenie w walce niz stac jak kolek i dostawac to sie nazywa pomoc na oblezeniu to nie sa mobki oni wiedza ze maja walic w kaplanow i magow a nie w tk ktory czeka  i mowi "uderz mnie".


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Dark Avanger | Gladiator | Temple Knight |Shillen
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 14, 2005, 07:05:08 pm »
to prawda czeka i soti i mówi udez mnie ale dzieki temu daje wieksze szanse innym graczom co myslisz ze bez TK gdyby byli tylko SK to co myslisz ze bez problemów bys sal i wymiatal hehehe smieszny jestes a potem kto by ci [beeep]e oslanial jak bys zmykal oczywiscieTK wyjdzie i stanie zeby go bili a ine uciekajocych ludzi proste :P
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

Dark Avanger | Gladiator | Temple Knight |Shillen
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 14, 2005, 08:05:40 pm »
ja ci radze glada gdyz moze wygrac lub przegrac z kazdym. i fajnie gdy uzywasz skill za skillem
http://img335.imageshack.us/img335/268/art2gn.jpg' border='0' alt='user posted image' />
server-->l2extreme x7
nick-->KlaczekPL
rasa-->czlowiek
klasa-->Glad
lvl-->46 i rosnie z dnia na dzien
clan--> HolyInquisition


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Dark Avanger | Gladiator | Temple Knight |Shillen
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 14, 2005, 09:33:25 pm »
AAAA przeciez napisalem ze gracze to nie moby ze atakuja kazdego kogo maja w zasiegu oni maja cos takiego jak inteligencji i logioczne ze pucha stojaca  z 2 swiatelkami zleja ja zwlaszcza ze masz doom i zadajesz mizerny dmg.Co by mi dalo ze jagbym uciekal i ty bys mnie oslonil? jagby to byl lucznik lub mag to juz po co mam uciekac jak wali on z dystansu.


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Dark Avanger | Gladiator | Temple Knight |Shillen
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 14, 2005, 10:25:24 pm »
Wytlumacze w prostszych slowach. Thorin twojego TK po prostu oleja. Kazdy pomysli "hahaha przysza mi tu jakas smieszna puszka ktora moze mnie posmyrac i mysli ze bede se nia [beeep]e zawracal". I po prostu cie wysmieja. Prawda moby mozesz na sobie zatrzymac ale tez nie postoisz dlugo bo musialbys stac ze 30 min zanim usuniemy ok 100 lucznikow.


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Dark Avanger | Gladiator | Temple Knight |Shillen
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 15, 2005, 08:33:23 am »
Thorinku :P  to TY jesteś ŚMIESZNY ze swoim TK - SK nie musi być 100% tankiem, a i tak będzie lepszą, więcej znaczącą postacią W L2 - jak chcesz mieć tylko def bez dmg to walcz na pięści :P  - i tak niewiele wolniej będziesz zabijał moby - TK nawet nie wie jak mieczem machać :P  :lol:
serwer:   L2eXtreme
postacie: Człowiek> Gladiator> lvl 67
              Człowiek> Treasure Hunter> lvl 64
              Mroczny Elf> Shillen Knight> lvl 7x


  • Wiadomości: 445

  • Pochwał: 2

Dark Avanger | Gladiator | Temple Knight |Shillen
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 15, 2005, 09:33:54 am »
Cytuj
party full 9 osub w tym 3 tankuw 2 DA i ja TK ehehhe wszyscy fristail i ostatni któr stal na polu i jeszcze zagina na most i dobieg bylem ja a to znaczy


Thorin z badzo prostej przyczyny dobiegłeś pierwszy ( Twój Def odgrywa tu mała rolę ) jesteś jedna z najszybszych postaci. Czyli bez problemy dobbiegleś pierwszy. A na Siege pamiętaj, że grasz z ludźmi a nie z BOT'ami. Ludzi są istotami myślącymi. Biegnie Dagger widzi TK, który atakuje każdego skromnym dmg. A obok SH na buffach rozpierdala cała ekipę. Kogo będzie bił Dagger powiedzcie mi ??
Aki -> Swordsinger -> Eureka -> Invisible -> Giran Castle


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Dark Avanger | Gladiator | Temple Knight |Shillen
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 15, 2005, 12:24:29 pm »
Pavel wiesz co nie wiem, czy Thorin to zrozumie, zaraz zacznie pisac, że TK ma taki def, że z obawy przed jego potęgą (heh, potęga TK? <_< ) ucieknie w ogóle z zamku - chłpoie TK to taki wymiatacz, że szok - wszyscy sie przy nim kładą :lol:  a jeszce jkby mial dual tarcze to by 5 daggerów samym defem na raz rozwalił :lol: :blink:   (oczywiście żartowałem :P )
serwer:   L2eXtreme
postacie: Człowiek> Gladiator> lvl 67
              Człowiek> Treasure Hunter> lvl 64
              Mroczny Elf> Shillen Knight> lvl 7x


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Dark Avanger | Gladiator | Temple Knight |Shillen
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 15, 2005, 01:04:32 pm »
eeahaeheaheah czlowieku niepisze ze jestem hero i nawet gm mnie nierozwali wiem ze sa ludzie z lepszym sprzentem z lvl lepiej grajocy któr maja postacie któr mnie rozwala dogerowcy mnie zjada póki niedostane skili c3 zeby sie skutecznie blokowac przed krytikami
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Dark Avanger | Gladiator | Temple Knight |Shillen
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 15, 2005, 05:48:52 pm »
W takim razie nie pisz w każdym poście, w każdym temacie o potędze i mocy TK.

Z tą osłoną to Ryltar dobrze napisał - chyba nie powiesz mi, że TK może złapać lecącą strzałę albo wytrącić sztylet daggerowi :P
serwer:   L2eXtreme
postacie: Człowiek> Gladiator> lvl 67
              Człowiek> Treasure Hunter> lvl 64
              Mroczny Elf> Shillen Knight> lvl 7x


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Dark Avanger | Gladiator | Temple Knight |Shillen
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 15, 2005, 06:59:18 pm »
no cuż masz racie chociasz niewszyscy msyla logicznie i strategicznie znajda sie nooby któr zostawia lucznika i zuca sie na mnie bo ich zaczepiam ale spoko po rozmowie z duszom mego Temple Knighta i staruszka warsmitha doszlismy do wniosku ze niema sesu bronic tej twierdzy bo nawet TK z jego def niewytryzma nawału całego leginu wiec cuż kocze oborne TK uwaga to nie znaczy ze przyznaje wam racie chodz w 1 kwesti i w ogóle sie z wami zgadzam poprostu muj TK i ja doslzismy do wniosku ze niema sesu tego ciognoc wiecie swoie a ja swoje i opusczam razem z nim ta twierdze i usuwam sie w cien a na obrazy TK postaram sie nie reagowac

PS.zapominel ciekawe czy ty bys wytrzymal soluwe z gm w koloseum do tego pomagal mu luczni z b greitem calym i on w a gratach z klanu ludzie i z sojusz potwierdza ze dzis prulem sie sam z gm i lucznikiem któr mu pomagal i wiesz co stalem dobry czas sie trzymalem po walce któr oczywscie przegralem zapytalem sie gm ile mu hp zosalo odparl ze 200 hp gdyby nie lucznik zabil bym go to tak na marginesie cuz gm tez niesluchal swoiej postaci tylko stawial na sile ciekawe czy SK by wytrzymal taka soluwe i prawie wygral ta walka trwala z 2minuty moze krucej ciekawe czy bys ustal chodz 10sekund to na tyle chcialem przytoczyc fakt i znikam z pola
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 608

  • Pochwał: 4

  • .i.
Dark Avanger | Gladiator | Temple Knight |Shillen
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 15, 2005, 07:18:38 pm »
Thorin jak sie masz usunac w ciem ze swoim TK o to z nim gadasz O_O, (napisz jak bo ze swoim Palem też bym pogadal), a ty juz po swoim postam musiales dac jakis zaloncznik w ktorym opisjesz moc swojego TK prowokujac innych (ktorzy w to nieuwierza i mnie tez) do kolejnych klotni.

P.S. Jak byl event zaatakowalem GM i zadal mi 1106948 :ph34r:  (specjalnie to zapisalem bo ciekawa liczba),a ja mialem 3miss.nie wiem jak ty wytrzymales z gm dwie minuty (moze mial 1 lv i tylko 200hp,i nic mu nieubylo).  :lol:  :lol:

P.S. I niepisz soluwe z gm jak byl tam jeszzce jakis lucznik :P

:wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: