Witaj
Gość

Wątek: Nekromanta vs Warlock  (Przeczytany 6184 razy)

  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Nekromanta vs Warlock
« dnia: Wrzesień 09, 2005, 03:12:32 am »
Który lepszy ??
prosze o dokładne porównanie np. szybkosci summonowania itd.
czym sie powinni bić
jest to dla mnie bardzo wazne


  • Wiadomości: 581

  • Pochwał: 4

  • We live for the One. We die for the One.
Nekromanta vs Warlock
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 16, 2005, 01:22:40 am »
1. Lepszym Summonerem jest Warlok (jesli patrzec w tej kategorii), ma tez przydatne Cubici (od C2)
2. Szybkosc raczej ta sama, ale Warlock potrafi wzmocnic/uleczyc summona, a Necro nie (pomijajac leczenie Wiza)
3. Necro - Staff, Warlock - Jak tam chce


  • Wiadomości: 366

  • Pochwał: 4

Nekromanta vs Warlock
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 16, 2005, 01:36:56 am »
Jednak Necro ma tez wcale sensowne nuke, które kończą się u Warlocka na 35. Ma też wcale fajne klątwy, oraz Paraliz i silence, które cuda potrafią zdziałać w PvP (Udany silence kończy karierę każdego maga, łącznie z niepokonanym SpS).
Pamiętajcie, nigdy nie sprzeczajcie się z idiotą, sprowadzi was do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Nekromanta vs Warlock
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 16, 2005, 04:02:52 am »
Warlock posiada najszybszego summona w grze(Kai).Warlock co ma najlepszy p.atk ale ma maly def i malo hp.Warlockiem do 52 polecam nosic karamian a od 52 bw light.Dla necra to c grade to karamian a bron to homokolus  z SA acumen albo SOES z SA jakims tam(rzucamy "zle" zaklecia wiec czesto beda walzic te skille z SA).Niby necro ma paraliz ale warlock ma cubica co posiada te same zaklecie.


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Nekromanta vs Warlock
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 23, 2005, 11:23:25 pm »
a szybkosc summonowania ( odnawianie sie zaklecia summonu ) ??
wiecej pytan na razie nie mam


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Nekromanta vs Warlock
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 24, 2005, 12:42:39 am »
Takie same czyli bodajze 15 sekund.

Radze ci poczekac do czasu az bede mial wiecej info o C4 bo necro i warlock dostaja nowe summony(warlock queen of the cat a necro cursed man) bo u necra summon ma 218 speed a u warlocka 198(ale warlock ma haste).


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Nekromanta vs Warlock
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 25, 2005, 03:23:34 am »
a kiedy ten c4 wyjdzie ?? ( prosze o niekasowanie ... przynajmniej do odpowiedzi )


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Nekromanta vs Warlock
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 25, 2005, 06:57:04 am »
Nie wiem beta testy w koreii juz byly ale nic nie stoi na przeszkodzie zaczac zabawe juz teraz.


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Nekromanta vs Warlock
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 25, 2005, 06:00:45 pm »
Ja gralem Necro do 64lvla. I mowie wam ze Necro jest super. Ma kilka potrzebnych czarow, (silence, paraliz, przerwanie atakowania). Atakuje tylko troszeczke slabiej niz sorcerer na tym samym poziomie. Najsilniejszy czar zabiera 20mp i 1 cursed bone. A odnawia sie jak (aura bolt?), nie pamietam nazwy. Summony, dosyc dobrze walcza ( corupped man - do 1200p.atk.) Speed moze nie zadziwiajacy. Ale jezeli mam glosowac Warlock vs Necro. ZDECYDOWANIE WYBIERAM NECRO


  • Wiadomości: 95

  • Pochwał: 0

Nekromanta vs Warlock
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 06, 2005, 03:50:03 am »
Ja gram cały czas Necromancerem (i tylko na jednym serwerze MobL2 ^_^) od początku przygody z grą :)
Nie zmienie klasy na żadną inną a na C3... o matko ^_^ Paraliż wchodzi tak często...
poza tym nie moge sie zgodzić co do broni :)
Ja potrafie walczyć dualami bardzo ładnie =] nawet bez summona chodź z nim jest o wiele łatwiej...
I te debuffy =)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Nekromanta vs Warlock
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 05, 2005, 11:17:26 pm »
Ta ale walki necro vs warlock sa bardzo trudne(dla obywu stron).Bo zarowno i necro jak i warlock moga paralizowac a jezeli anchor wejdzie na summona to warlock bez problemu go usuwa.Ale jak wejdzie silance/anchor na warlocka to necro zabija summona z ktorego robi zombie/raimented man i bez problemu zabija warlocka.

Wszystko to zalezy od farta.


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Nekromanta vs Warlock
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 20, 2005, 10:12:35 pm »
Boze jestescie wręcz smieszni...
Jak mozna porównywać Warlocka z Necromancerem?
Jeden wielki lol. Necromancer to jedna z najpotężniejszych postaci w L2...

Necromancer, Warlord, Silver Ranger

No i gdzieś tam z tyłu czai się n00bowski Spellsinger...
Soul of Destiny


  • Wiadomości: 651

  • Pochwał: 10

  • Under the flag of the Jolly Roger!
Nekromanta vs Warlock
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 20, 2005, 10:36:09 pm »
Z tym że necromancer jest mocny się zgodzę ale jeśli twierdzisz że na c3 warlord i SR są wymiataczami to sory winnetou ale chyba upadłeś na główke.Nie twierdze że są ciency ale np.warlord w c3 może służyć za szmate do wycierania gleby Destroyerowi.Analogiczna sytuacja występuje jeśli chcesz porównać SR do HE czy PR.
[


  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
Nekromanta vs Warlock
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 20, 2005, 10:52:19 pm »
wez idz chlopie....

necro, wl, sr najpotezniejszymi postaciami... wybacz stary ale co miales na mysli mowiac "najpotezniejszymi"? kazda postac jest dobra w czym innym! ta gra jest jak papier, kamien, nozyce, nozycie pokonuja papier, kamien pokonuje nozyce, papier pokonuje kamien wiec nie wiem o co ci chodzilo... nie ma "najpotezniejszych" postaci... a porownywac mozemy bo slowo "porownanie" nie znaczy "walka 1on1"
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Nekromanta vs Warlock
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 20, 2005, 11:47:40 pm »
Warlock to czysty sumoner, jedyna jego bronia sa kotki. Jenda z najtanszych i najlepszych klas do solowania.

Necro polaczenie nukera i summona, bardzo silna klasa z duzym wachlarzem roznorodnych skilli. Przy nieograniczonym dostepie curse bone soluje tak jak SH a w pvp jest jedna z najlepszych klas. W c4 necor staje sie niekwestionowanym   liderem pvp jezeli chodzi o magow, cancel i aura flare maja byc oslabione wiec sps i sorc juz tak latwo nie bedo mieli.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Nekromanta vs Warlock
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 21, 2005, 02:33:29 pm »
Oczywiscie mialem na myśli pojedynek 1vs1, a to, że dla ciebie Lineage to
zabawa w papier, kamień i nożyce to już inna sprawa.

Wiesz, gdybym zaczał opisywać te trzy postacie, Silver Rangera, Warlorda i
Necromancera to powstałby taki mały tomik zblizony wymiarami do
trylogii sienkiewiczowskiej (moze znasz).

A to że uwazacie np Warlroda za szmate do wycierania gleby to swiadczy jedynie o tym, że albo nigdy ta postacią nei grales, albo grasz w Lineage góra pół roku i jesteś po prostu n00bem, albo po prostu nie umiesz grac (tak tez bywa).
Porównanie do destroyera jest wręcz smieszne. Mimo całej mojej niesympatii ogólnie do orków, nie uwazam że jest to zła postac. Śmierdzi, ma dużo hp,
brzydko wygląda... Ale przykro mi, z Warlordem dówch destroyerów na raz 2vs1 nei ma szans. Oczywiscie mówie kiedy levele są w miare wyrównane (powiedzmy ok 72lv).

No i Silver Ranger. Żaden inny łucznik się nie liczy, gdyz esencją gry (przynajmneij dla mnie) jest PvP. A w tej dziedzinei niestety SR króluje.
Za nim siedzi Necromancer, póżniej Warlrod.

Ludzie, zanim coś napiszecie pograjcie troche... Późneij mozemy rozmawiać.
Soul of Destiny


  • Wiadomości: 651

  • Pochwał: 10

  • Under the flag of the Jolly Roger!
Nekromanta vs Warlock
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 21, 2005, 02:48:05 pm »
Misiu kolorowy czy ty wiesz co mówisz? Warlord dobry do PvP?Popłakałem się ze śmiechu...Dla twojej wiadomości grałem Warlordem i pvp to można nim wygrać jeśli walczysz z bufferem albo z graczem który nie ma zielonego pojęcia o pvp.poza tym widziałem pvp destro z warlordem na 70 lvl'u i destro wbil warlorda w glebe. Odnośnie SR'a to choćby wczoraj walczyłem z jednym który mial 10 lvli więcej odemnie i tob a grade bow i jakoś nie wygrał.poza tym naucz się czytać ze zrozumieniem,nie napisałem że warlord to zła postać ale bardziej nadaje sie do pvm a nie pvp gdzie nie ma niestety wiekszych szans,a szkoda bo jest bardzo klimatyczną postacią.
[


  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
Nekromanta vs Warlock
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 21, 2005, 03:32:02 pm »
nie no nie moge z tym chlopem, bronisz sie wyzwyjac mnie? my mowimy o postaciach czy rzezamy sie? nie no wkurwiles mnie i to ostro, nazywasz mnie noobem, a z twojej wypowiedzi widze ze jest na odwrot.. Warlord dorby w pvp... pokaz mi Warlorda ktory rozwali dwoch Destro na podobym lvlu... Warlord moze byc dorby na siegach i wojnach, gdzie lvle sa zroznicowane, wtedy moze brac 3 chlopow o 15 lvli nizszych na siebie, ale w zyciu nie na tym samym lvlu... ech kurwa rozjebales mnie... "pograjcie troche a potem mozemy rozmawiac" ojojoj! nie potrafisz sformuowac sensownych argumentow to jedziesz nas z blotem a widac ze to TY jestes noobem, i jak dla ciebie lineage to tylko pvp to cos z toba nie tak, l2 to przede wszystkich wspolpraca, a bez dobrej druzyny nawet najwiekszy mastah nic nie zdziala...
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Nekromanta vs Warlock
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 21, 2005, 05:51:28 pm »
No brak mi słow na wasze kretyństwo. Po pierwsze nie macie zielonego pojecia o Lienaga'u i mało ze jetescie n00bami, to zachowujecie sie jak zwykłe lamy.

Jesli uważasz ze tak wymiatasz to uwazaj sobei tak dalej, poczekamy aż ty,
kolejnyz arozumiały polaczek, wejdziesz mi w drogę.
I jesli ktos mowi ze Warlrod nie mas zszans z zadna postacia jest zwyczajnym idiotą który nie zna tej postaci, i ma o niej tylko takie zdanie że coś slyszał i widział. Sam też widziałęm jak prophet rozpierdolił dark avangera o sciane. I co? TO swiadczy tylko o tym ze ten Dark Avanger jest totalną lamą albo n00bem, nic więcej.

Srzat, nie mam siły się z toba kłócić, jesli jesteś takim kretynem to ok badź sobie ale nawet mnie nie wkurwiaj mowiac podobne bzdury bo gówno wiesz o postaci Warlorda, jesli mowisz podobne rzeczy. Będac Warlrodem na Dragonie
nei było nikogo kto byłby w stanie mnei zabić. Mając postać na 72lv
zabijałem rosjan z subclasami. Sam rozjebałem taki skurwiały polski klan
(który przestał dzieki mnei istnieć).  Baaa. Na CMD Swoim Warlrodem na 80lv sam zabijałem Baiuma. Gmowie 4 razy go wzmacniali ale to i tak nic nie dawało lol...

Wiec chłopcze nie pierdol mi tu o chuj wie czym, idx pograj, za 2 lata porozmawiamy...
Soul of Destiny


  • Wiadomości: 651

  • Pochwał: 10

  • Under the flag of the Jolly Roger!
Nekromanta vs Warlock
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 21, 2005, 06:28:22 pm »
Oj człowieku szkoda słów na twoją ignorancje,nie dośc że upierasz się przy twierdzeniu że warlord jest największym "kozakiem" w L2 ever to jeszcze brakuje ci kultury a swoje argumenty popierasz bluzgami i megalomanią.Sam rozwalasz Baiuma?!Człowieku NIE MA powtarzam NIE MA postaci w L2 która jest w stanie sama pokonać Baiuma,i mówie tutaj o nie zbugowanym baiumie badż skillach postaci.

Dla ścisłości dodam że widziałem jak kumpel walczył Destro z Warlordami i żaden z nich nie był w stanie wygrać z nim 1vs1.I nie była to jedna walka bo to prawda że po jednym pojedynku nie da się dużo powiedzieć o wyższości jednej postaci nad druga(bądz gracza) ale kilkanaście i warlord ani razu nie wygrał.

To by było na tyle,nie będę więcej wdawał sie w polemike z tobą bo jak powiedział kiedyś ktoś mądry "Nigdy nie sprzeczajcie się z idiotą,sprowadzi was do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
[


  • Wiadomości: 366

  • Pochwał: 4

Nekromanta vs Warlock
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 21, 2005, 06:56:56 pm »
Cytat: Lateralus
No brak mi słow na wasze kretyństwo. Po pierwsze nie macie zielonego pojecia o Lienaga'u i mało ze jetescie n00bami, to zachowujecie sie jak zwykłe lamy.

Jesli uważasz ze tak wymiatasz to uwazaj sobei tak dalej, poczekamy aż ty,
kolejnyz arozumiały polaczek, wejdziesz mi w drogę.
I jesli ktos mowi ze Warlrod nie mas zszans z zadna postacia jest zwyczajnym idiotą który nie zna tej postaci, i ma o niej tylko takie zdanie że coś slyszał i widział. Sam też widziałęm jak prophet rozpierdolił dark avangera o sciane. I co? TO swiadczy tylko o tym ze ten Dark Avanger jest totalną lamą albo n00bem, nic więcej.

Srzat, nie mam siły się z toba kłócić, jesli jesteś takim kretynem to ok badź sobie ale nawet mnie nie wkurwiaj mowiac podobne bzdury bo gówno wiesz o postaci Warlorda, jesli mowisz podobne rzeczy. Będac Warlrodem na Dragonie
nei było nikogo kto byłby w stanie mnei zabić. Mając postać na 72lv
zabijałem rosjan z subclasami. Sam rozjebałem taki skurwiały polski klan
(który przestał dzieki mnei istnieć).  Baaa. Na CMD Swoim Warlrodem na 80lv sam zabijałem Baiuma. Gmowie 4 razy go wzmacniali ale to i tak nic nie dawało lol...

Wiec chłopcze nie -_-' mi tu o -_-' wie czym, idx pograj, za 2 lata porozmawiamy...


Ten topic oraz uzytkownicy wypowiadający się w kilku ostatnich postach, jak i w szczególności powyższy post świadczą że wprowadzenie trybu obserwacji przez moderatora jest konieczne, więc uprasza sie wszystkich o zachowanie kultury osobistej i w dyskusji używania ARGUMENTÓW nie bluzgów. W przypadku niemożności zastosowania tych zasad konieczne będzie podjęcie odpowiednich akcji.

Warlord to w pvp postać dośc przydatna. Niegdyś użyteczny w starciach masowych dostał także sporo skilli do walki 1 vs 1. Sprawnie poprowadzony może nieźle namieszać. Jednak nie wyobrażam sobie aby był w stanie solo pokonać Baium. Bah niewyobrażam sobie aby jakakolwek klas była w stanie zrobić to solo, no chyba że na zbugowanym serwerze, gdzie solo da się nałożyć Anakima, czy Lilith. Stwierdzenie że jest uber kozakiem jest trochę przesadzone. Necro jest najmocniejszym magiem w pvp prawdopodobnie, w szczególności c3/c4. Spellsinger jest mocny tylko c1/c2 i na shardach, gdzie nic nie działa jak powinno.
Pamiętajcie, nigdy nie sprzeczajcie się z idiotą, sprowadzi was do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Nekromanta vs Warlock
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 21, 2005, 07:29:03 pm »
No po częsci się zgodzę. Ale Baiuma pokonałem na NIE zbugowanym serverze
ok. 15 razy :D znudziło mi sie później... :P
Ehhh no ja powaznie mowie.... staram sie byc kulturalny ale czasami naprawde sie nei da jesli ja mowie co zrobilem a gosc do meni ze ja tego wcale NIE zrobilem... nei no przepraszam sie chyba jednak ktos jest tu kretynem (ja tylko
rasista, nienawidze polaków, hiszpanów i rosjan :)  )
Soul of Destiny


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Nekromanta vs Warlock
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 21, 2005, 07:35:40 pm »
ups, chyba nei banujecie tu za rasizm ?:D
Soul of Destiny


  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
Nekromanta vs Warlock
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 21, 2005, 07:54:01 pm »
nie ale chyba zaczniemy banowac za głupote... dopiero jak zauwazyles moda to zwolniles... smieszne... a Yahzon nie rozumi tematu... przeczytales 3 ostatnie posty i nie wiesz o czym mowimy.. otoz nie mowimy kto jest jakim wymiataczem, tylko o glupocie tego chlopa ktory rozumie slowo "porownanie" jako "walka pvp"

i nigdzie nie mowilem ze wymiatam, mowilem ze ty wymiatasz głupota, wpadles nagle nie wiadomo skad, narobiles balaganu, posciemniales, i obraziles wszystkich, a za obraze napewno nie bedziemy sie przed toba plaszczyc i mowic ze jestes najlepszy, skoros taki madry, to mogles poweidziec kilka slow o warlocku i nekromancie zamiast obrazac wszystkich w kolo
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Nekromanta vs Warlock
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 21, 2005, 08:29:08 pm »
Rozważałeś samobójstwo?
Komuś takiemu jak ty chyba nie pozostaje nic innego.

I moda nie zauwazyłem, akurat zadni admini, GMowie itp mnie nie krępuja.
I chuj ci do tego.


No i btw tematy są po to, aby je rozwijać. Widać niektórym przyda się troszkę dokształcić.
Soul of Destiny