Witaj
Gość

Ankieta

Najlepszy ³ucznik do mass pvp to:

Silver Ranger
18 (34%)
Phantom Ranger
9 (17%)
Hawkeye
26 (49.1%)

Głosów w sumie: 52

Głosowanie skończone: Wrzesień 26, 2005, 05:44:22 pm

Wątek: Łucznicy w C3  (Przeczytany 5587 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Łucznicy w C3
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 25, 2005, 10:37:01 am »
oh HE nie jest zly...ma potezne skille i duzo hp tak jak np. ja gram na unlimited server i tam sa bardzo duze raty enchantowania.I tam grajac HE to musisz ciezko powalczyc by wygrac np. z magiem..bo ma zenchantowany armor tyle ze ma ponad 2k p defa. i wasnie trzeba grac na sposob nie na sepa uzyc wsyzstkie skille i potem uciekac bo nic nie mozesz zrobic...tzn zrobisz ale on szybciej ciebie zabije bo ma wiekszy dmg (wiadomo) :P Na tym servie jesli chcesz byc dobrym musisz miec dobrze zenchantowany set i weapon i oczywiscie technike.. :)
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • Wiadomości: 608

  • Pochwał: 4

  • .i.
Łucznicy w C3
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 25, 2005, 04:34:03 pm »
:wink: Co ma piernik do wiatraka?? Znaczy ta cześć postu po 2 pierwszych zdaniach :wink:
A czy jak sa wysokie raty enchantowania to hawk eye nie moze miec jaweli na +50 i miec 3k deffa, i wtedy mag bedzie miał problem?? Chyba na takim servie zalezy wszystko od tego jak bardzo ktoś jest przedsiębiorczy i umie sobie zrobić dobry sprzet , bo dzieki temu wygra... :wink:

P.S.Natomiast ja gram na serverze Valeckoniecciaglec i tam sa bardzo niskie raty enchantowania. I tam grzjąc HE to musisz wcale nie walczyc by wygrać np. z magiem..bo nie ma zenchantowanego armoru i ma 10p.defa i wlasnie trzeba grac na sposob sepa uzyc wszystkie skille i potem uciekac bo mag nie zyje po 1 ciosie...tzn zrobisz alo on wolniej zabija ciebie bo ma mniejszy dmg (wiadomo) :P Na tym servie jesli chcesz byc dobrym musisz nie miec dobrze zenchantowanego seta i weapon i odzywiscie brak techniki... :)


  • Wiadomości: 608

  • Pochwał: 4

  • .i.
Łucznicy w C3
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 25, 2005, 04:34:08 pm »
:wink: Co ma piernik do wiatraka?? Znaczy ta cześć postu po 2 pierwszych zdaniach :wink:
A czy jak sa wysokie raty enchantowania to hawk eye nie moze miec jaweli na +50 i miec 3k m.deffa, i wtedy mag bedzie miał problem?? Chyba na takim servie zalezy wszystko od tego jak bardzo ktoś jest przedsiębiorczy i umie sobie zrobić dobry sprzet , bo dzieki temu wygra... :wink:

P.S.Natomiast ja gram na serverze Valeckoniecciaglec i tam sa bardzo niskie raty enchantowania. I tam grzjąc HE to musisz wcale nie walczyc by wygrać np. z magiem..bo nie ma zenchantowanego armoru i ma 10p.defa i wlasnie trzeba grac na sposob sepa uzyc wszystkie skille i potem uciekac bo mag nie zyje po 1 ciosie...tzn zrobisz alo on wolniej zabija ciebie bo ma mniejszy dmg (wiadomo) :P Na tym servie jesli chcesz byc dobrym musisz nie miec dobrze zenchantowanego seta i weapon i odzywiscie brak techniki... :)


  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
Łucznicy w C3
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 25, 2005, 06:07:38 pm »
idiota..
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem


  • Wiadomości: 608

  • Pochwał: 4

  • .i.
Łucznicy w C3
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 26, 2005, 03:50:13 pm »
Arthas, miło poznać.. :wink:


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Łucznicy w C3
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 26, 2005, 06:23:44 pm »
Z tego co widze na oficjalnym serwerze wszyscy wybieraja 2 lucznikow SR i HE. PR dyskwalifikuje jego HP i CP. NA mas pvp najlepszy jest HE, na 1vs 1pvp najlepszy jest SR lub HE (full buffed)
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
Łucznicy w C3
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 26, 2005, 06:53:44 pm »
mala ilosc hp PRa to nie wada!!! byla wada, ale w c3 jest FAtal Counter, to dziala tak ze im mniej hp ci zostalo tym silniejszy dmg (SH ma czar o podobnych wlasciwosiach - Link Death czy jakos tak) no wiec gdy walcze i zostaje mi 50 hp wlaczam Fatal Coutner i koles pada po jednym strzale.... to jest zaleta (im szybciej mi hp spadnie tym sybciej moge go uzyc)
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Łucznicy w C3
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 26, 2005, 08:18:38 pm »
omg skonczcie te dyskusje.. Niewazne jaka jest profesja wazny jest "skill" gracza.. I tak lucznicy, niewazne czy de, elf, czy czlowiek, sa zabojcza bronia.. 1k dmg co sekunde 0o

Osobiscie lubie sr, ale go w niczym nie faworyzuje. Po prostu szybko biega, co przydaje sie w pk :>


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Łucznicy w C3
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 26, 2005, 09:04:33 pm »
1k dmg co sec? to ty chyba masz tyranta sr z haste i tatuazem bo raczej tyle sie nie wyciaga.Najwiecej ile widzialem to 4 strzaly na 3 sec a na 10 sec dochodzil jeden atak ale ten serw byl ponad x80 wiec wiesz...


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Łucznicy w C3
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 26, 2005, 09:38:50 pm »
No moze troche przesadzam ^^ Ale rzeczywiscie od lucznika high lv, nie daj Boze zbufowanego dostajesz co 1-2 sekundy sporo dmg =/ Tatoo, swift atk, dance, rapid shot 2lv... Jakis gosciu (PR) z mojego starego klanu *PODOBNO* mial kolo 850 atk speed na full bufach, zapytam go o skriny z tym jak bede mial okazje...


  • Wiadomości: 551

  • Pochwał: 9

  • Showtime!
Łucznicy w C3
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 26, 2005, 09:51:50 pm »
Moim zdaniem najlepszym w C3 lucznikiem jest.. PR :)
ma fajne debufy m.in. spowalniajace i oslabiajace obrone wroga (co lucznikowi sie bardzo przydaje), Fatal Counter robi swoje no i zabojczo trzyma luk :)


Piszę poprawnie po polsku

Nothing lasts forever...
...even cold November Rain


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Łucznicy w C3
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 26, 2005, 11:23:01 pm »
Cytat: Skrzat
mala ilosc hp PRa to nie wada!!! byla wada, ale w c3 jest FAtal Counter, to dziala tak ze im mniej hp ci zostalo tym silniejszy dmg (SH ma czar o podobnych wlasciwosiach - Link Death czy jakos tak) no wiec gdy walcze i zostaje mi 50 hp wlaczam Fatal Coutner i koles pada po jednym strzale.... to jest zaleta (im szybciej mi hp spadnie tym sybciej moge go uzyc)


Ten skill to tylko wyglada dobrze na papierze. W mas pvp jak masz malo hp to znaim go uzyjesz to jestes martwy. Taka sam sytuacja jest ze Snipe,  prawie nigdy nie jest uzywany w pvp.

Cytat: Scroller
Moim zdaniem najlepszym w C3 lucznikiem jest.. PR :)
ma fajne debufy m.in. spowalniajace i oslabiajace obrone wroga (co lucznikowi sie bardzo przydaje), Fatal Counter robi swoje no i zabojczo trzyma luk :)


Debuffy sa bardzo fajne ale przydaja sie tylko na arenie i pvp 1vs 1. W mass pvp zaden PR prawie ich nie uzywa (brak czasu i zasieg), liczy sie Stun Shot i Double Shot. Ty debuffow uzywa czesciej SK i AW, PR stara sie trzymac na zasiegu strzalu, podejsce blizej grozni zbyt szybka smiercia.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
Łucznicy w C3
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 29, 2005, 07:16:12 pm »
no to wszystko jest przeciez napisane wyzej, od poczatku mowie ze PR - PvP, PK ;] w massach rzadzi SR, a uniweral jest He (zreszta jak wszyscy ludzie)
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 2

Łucznicy w C3
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 18, 2005, 06:29:19 pm »
Najbardziej uniwersalny jest HE, ale moim zdaniem jest gorszy od SR. Mimo, że widzialem duzo filmikow z walkami HE i SR gdzie częsciej wygrywał HE. To SR się wygodniej napewno gra, jest szybki i zawsze mozna uciec przed mobem, wądą jest nie wątpliwie mało HP, często to mnie dobija jak mag ma mnie na 2 strzały :/ HE ma sporo hp i napewno na mass pvp i siegach radzi sobie owiele lepiej niż SR. Gralem HE i SR, ale lepiej gra sie SR.
Knowledge Reigns Supreme Over Nearly Everyone


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Łucznicy w C3
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 19, 2005, 11:03:16 pm »
na mass pvp, oczywiście wszyscy są zbufowani na full, a wtedy to chyba oczywiste, że nie sr tylko hawkeye rządzi, zdejmuje magów 1-2 strzałami-krytykami.


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Łucznicy w C3
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 19, 2005, 11:47:57 pm »
LoL skonczy ktos ten temat? Przez ostatnie 10 postow jest to samo - "SR rzadzi w mass" "nieee to HE jest lepszy" powtarzane w kolko...


  • Wiadomości: 221

  • Pochwał: 2

Łucznicy w C3
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 23, 2005, 12:07:13 am »
Moim zdaniem open PvP najlepszy jest HE na 2 miejscu SR a na 3 PR. Niestety trzeba przyznać, że PR jest najgorszym (chociaż i tak wypaśnym i w zasadzie sprawjającym najwięcej frajdy) łucznikiem.
Jednak nie polecam żadnego z łuczników - są oni nudni i pozbawieni klimatu, no może wyłaczając PR'a.

Teraz nie gram w L2 tak jak kiedyś. Gram kiedy mam ochotę i tylko 4fun. Jak bym chcial tylko koksić levele to bym wziął HE/TH albo SpS'a. Także jeśli oczekujesz coś więcej od gry niż nabijanie leveli a chcesz łucznika to bierz PR'a.
You watch the world exploding every single night
Dancing in the sun a newborn in the light
Say goodbye to gravity, say goodbye to death
Hello to eternity I'll live for every breath