Witaj
Gość

Wątek: Dark Avenger vs Dual Swords  (Przeczytany 3409 razy)

  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Dark Avenger vs Dual Swords
« dnia: Listopad 29, 2005, 07:22:15 pm »
Chodzi mi o to czy Dark Avenger może biegac z dual swordami??? :) THX za info:)
God Creates Man...
Man Destroys God...
And Creates His Own...



  • Wiadomości: 301

  • Pochwał: 5

  • Head Shoot!
Dark Avenger vs Dual Swords
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 29, 2005, 07:25:55 pm »
DA moze biegac z dualami, aczkolwiek nie ma na nie skilli... a poza tym nie oplaca sie to w jego wypadku poniewaz ma bardzo pomocny skill z tarcza, a wiadomo ze jak tarcza to nie dual "Shield Stun" ktory oglusza przeciwnika...

Wedlug mnie lepiej biegac z mieczem jednorecznym i tarcza...


Jezeli ci pomoglem mozessz dac mi pochwale:))) taki zielony plusik z prawej strony :D
The Abyss x3:

Insomnia clan www.insomnia.home.pl

Ten rozdział życia mam już za sobą

Na Forum od
    Listopad 27, 2005


  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Dark Avenger vs Dual Swords
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 29, 2005, 07:44:24 pm »
Ja wiem, że może biegac z dualami, ale potrzebuje duali do expienia bo samym mieczem to bardzooooo dlugo trwa (plus te zezy co jakis czas :) ) a a tarcze i zwykly miecz moge zawsze nosic w plecaku :] Wiec chodzi mi tylko o to by szybciej expic a co za tym idzie zdobywac szybciej wiekszy lvl :) czy to dobry pomysl czy zly z tymi dualami ???


Cytat: Gold dragoN
Jezeli ci pomoglem mozessz dac mi pochwale:))) taki zielony plusik z prawej strony


Musisz jeszcze troche popracowac na plusa  :D  ale dam ci go :) potem :D
God Creates Man...
Man Destroys God...
And Creates His Own...



  • Wiadomości: 92

  • Pochwał: 0

Dark Avenger vs Dual Swords
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 29, 2005, 08:08:30 pm »
jesli chcesz zeby czesiej trafial daj mu blunta bo ma bonus do acuryty a jak ja gralem da to  zawsze na potach alcarity wtedy znaczynie szybciej to idzei aha i bss do dreina zawsze:)


  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
Dark Avenger vs Dual Swords
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 29, 2005, 09:12:53 pm »
ja ci propnuje jak powiedzial dragon, tarcza i miecz jednoreczny, do duali nie mozna dodawac SA, a tak do miecza dodasz sobie SA Focus i masz o wiele lepsze wyniki niz z duali + to ze mozesz nosic tarcze i sie blokowac, chyba najlepszaa taktyka i do pvp i do pve
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem


  • Wiadomości: 301

  • Pochwał: 5

  • Head Shoot!
Dark Avenger vs Dual Swords
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 30, 2005, 03:40:39 pm »
ja proponuje miecz + tarcza no ale wiesz Meduza wybor nalezy do ciebie :D

May The Force By WIth You :twisted:
The Abyss x3:

Insomnia clan www.insomnia.home.pl

Ten rozdział życia mam już za sobą

Na Forum od
    Listopad 27, 2005


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Dark Avenger vs Dual Swords
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 30, 2005, 04:02:50 pm »
Tarcza+miecz/topór to odpowiedni sprzęt dla DA. Jak za wolno bijesz to używaj Greater Swift Potions, są do kupienia w IT, kup Tatoo of Soul(zwiększa attack speed).  Zadaniem DA nie jest szybko bić  i zadawać dużo dmg, on ma stać i robić za mur w party, ale jak expisz sam to pomysł z dualami nie jest taki zły tylko  ze nie masz skilli do nich. Noszenie miecza i tarczy w bagu non stop jest troche ryzykowne, zawsze możesz je wydropić.
Serwer Infinty\Shadow
Level   6x\7x
Klasa   TH\HE


  • Wiadomości: 608

  • Pochwał: 4

  • .i.
Dark Avenger vs Dual Swords
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 01, 2005, 01:57:29 pm »
Dla mnie taktyka na najszybszy exp DA to pantera+duale, nie dośc że pantera ma duży atk, to jeszcze taki DA z dualami szybko bije i zadaje 2x więcej ciosów niż z czymś jednoręcznym, więc moobki giną szybko i stun nie jest potrzebny.

Można też mieć tarcze w plecaku, wchodzić stunem>> zmiana na duale i bijesz i tak wkółko.

Do pvp tylko tarcza+blunt/sword.


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Dark Avenger vs Dual Swords
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 01, 2005, 05:00:42 pm »
Wg mnie cala ta zabawa ze zmienianiem sprzetu w walce jest troche meczaca, wiec po prostu: doom set, damascus z SA, i buffy :) BTW: jcK., nie na kazdym serwerze sa greater swift attack poty, i nie na kazdym sa tatoo of soul... Dlatego party z dobrym pr0phetem nie jest zle ;)


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

Dark Avenger vs Dual Swords
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 01, 2005, 09:11:16 pm »
kurde ja nie wiem po co ta dyskusja, równie dobrze można dać mu łuk albo laske i cieszyszyć sie skutecznoscią tak jak byś tłukł dualkami, DA jest tankiem - to taki guy którego najwiekszą zaletą jest stun tarczą, duży p def i spora ilość życia, od zadawania obrażeń są inni i dlatego DA sie dobrze sprawdza w party ze sztyleciarzami lub magami a co do broni to d,c grade - blunt (sporo mobków jest na niego podadtych na tych leveach) a b+ grade już najlepszy jest miczyk jeden(!)


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Dark Avenger vs Dual Swords
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 01, 2005, 09:16:35 pm »
Na niższym lvl możesz się bawić z dualami, później to już nie zabardzo. Jak już raz wspomniałem DA to tank, tankami expi się wolniej niż np. sztyleciarzami, łucznikami, dualami może troszke nadgonisz expa, ale to nie ma sensu wg mnie
Serwer Infinty\Shadow
Level   6x\7x
Klasa   TH\HE


  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Dark Avenger vs Dual Swords
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 01, 2005, 10:49:15 pm »
Skoro obgadaliśmy juz sprawe duali :) możecie mi poradzic w jaka broń go zaopatrzyc??? oczywiscie b grade :)
God Creates Man...
Man Destroys God...
And Creates His Own...



  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Dark Avenger vs Dual Swords
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 01, 2005, 10:55:07 pm »
Dla DA dalbym mu blunta a mianowicie:Art of Battle Axe z SA Health(wiecej hp bardziej przyda sie w pvp i pve).


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

Dark Avenger vs Dual Swords
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 02, 2005, 12:01:51 am »
wsadzanie SA heal jest błędem bo z takim samym skutkiem to dziala na toporku c grade któremu powinieneś to wsadzić i miec go zawsze przy sobie w ten sposob zwiększysz swój max hp a sa możesz mieć inne, ale ja nadal uważam że b grade to tylko miczyk, art of the battle axe jest dobre ale gorsze :)


  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Dark Avenger vs Dual Swords
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 02, 2005, 09:35:14 am »
No wszystko fajnie ale jaki mieczyk..... i troche mi nie swita ten skrot SA co on oznacza???  :oops: A jeszcze jedno bede miec doom seta i tak mysle czy to dobra zbroja :) (heh raczej na pewno dobra no ale pytanie musi byc)  :P
God Creates Man...
Man Destroys God...
And Creates His Own...



  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Dark Avenger vs Dual Swords
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 02, 2005, 09:57:38 am »
SA=Special Ability, czyli specjalna wlasciwosc. Do damascusa mozesz np dodac SA na critical, dodaje on ~250 p atk przy trafieniu krytycznym. Sa tez inne wlasciwosci, zwiekszajace celnosc, szybkosc, ilosc hp etc.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Dark Avenger vs Dual Swords
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 02, 2005, 10:50:29 am »
Jak chcesz za*******e trafiac to bierz miecz ktory nic nie daje a AoBA ma health,lepszy accuary i rozrzutnosc w dmg.


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Dark Avenger vs Dual Swords
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 02, 2005, 12:45:09 pm »
Cytat: Meduza
Skoro obgadaliśmy juz sprawe duali :) możecie mi poradzic w jaka broń go zaopatrzyc??? oczywiscie b grade :)


PvP -AoBA z SA health
PvE -Damascus z SA focus
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 608

  • Pochwał: 4

  • .i.
Dark Avenger vs Dual Swords
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 02, 2005, 04:17:13 pm »
Cytat: montezuma
PvP -AoBA z SA health
PvE -Damascus z SA focus


JA bym napisał:
PvP -Damascus z Focus/Haste...
PvE - Aoba/DMG z Health


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Dark Avenger vs Dual Swords
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 02, 2005, 05:08:08 pm »
Cytat: Arthas
JA bym napisał:
PvP -Damascus z Focus/Haste...
PvE - Aoba/DMG z Health


Nie za bardzo. W PvM wiecej HP ci nic nie da, a focus przyspiesza zabijanie, czyli zabijasz wiecej moobow przy mniejszej stracie HP. Natomiast w PvP dla tanka liczy sie HP i acc. HP daje ci szanse dluzszej walki, acc daje ci szanse trafienia wszystkich klas z wysoka evansion (lucznik, dagger)
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
Dark Avenger vs Dual Swords
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 02, 2005, 06:39:01 pm »
lol ktos napisal ze szybki exp dla DA to duale i pantera... po pierwsze DA nie ma skilli do duali wiec nie idzie tak latwo, a po drugie do duali nie mozna wlozyc SA a tak to do Damascusa wkladamy Focus i co 2 cios mamy krytyka co daje nam duzo lepsze expienie niz z dualami, bo mamy jeszcze tarcze i nie trzeba tylke hp tracic, z montezuma zgadzam sie po czesci. Do expienia najlepszy Dama z focus, a do pvp... takze Dama z focus... po co ci HP skoro twoim zadaniem w pvp jest nalozenie stuna i w czasie trwania stuna ubic jak najweicej dmga.. moim zdaniem najlepszym rozwiazaniem dla DA jest Damascus z Focus i do jednego i do drugiego
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem