Witaj
Gość

Wątek: Skille - Pomocy  (Przeczytany 4305 razy)

  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Skille - Pomocy
« dnia: Listopad 04, 2006, 11:45:34 am »
Witam od jakichś 30-45 min. gram Elven Mystic. mam 16 lvl. problem w tym, że nie wiem jakie mam skille dobrać :/ z tych które znajdują się na waszej stronie
>> KLIK << wybrałem:

Anti Magic
Wind Strike
Ice Bolt
Might
Shield

nie wiem czy mam wybrać jeszcze Armour Mastety albo Weapon Mastery, które wybrać z przywracania Heal czy Battle Heal możecie mi doradzić jakie jescze skille moge wziąć ??


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: -1

Skille - Pomocy
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 04, 2006, 12:09:18 pm »
najlepiej kupuj wszystkie,kazdy sie przyda


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Skille - Pomocy
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 04, 2006, 12:28:01 pm »
Zależy ile SP dostajesz w stosunku do expa.
Jak chcesz walczyć to najlepiej bierz Ice Bolta i Wind Strike'a.
Z heali to żadna różnica. Umiejętności pasywne bierz obie. A Might i Shield to buffy więc jak lubisz buffować to możesz kupić. Ale jak SP i tak na wszystko powinno wystarczyć :D
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Skille - Pomocy
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 04, 2006, 12:30:04 pm »
Bierz battle heal... bardzo się przydaje, nawet na 78 lvl soultakerem tego uzywam ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Skille - Pomocy
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 04, 2006, 12:47:59 pm »
Do 78 to mu jeszcze trochu brakuje :P
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Skille - Pomocy
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 04, 2006, 12:52:43 pm »
ale to sioe rozwija na 20 lvl max u nukera... ;p mam battle heal 3 czy tam 6 nie pamietam ;p
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 774

  • Pochwał: 15

  • Ban nie śpi
Skille - Pomocy
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 04, 2006, 12:57:24 pm »
W Lineage 2 nie dysponujesz zaawansowanym buildem postaci. Na odpowiednim levelu lub używając odpowiednich przedmiotów [SP Scroll] możesz nauczyć się wszystkich umiejętności i wszystkie Ci się przydadzą. Wyjątkiem są mistrzostwa do poszczególnych typów pancerza jaki chcesz nosić. Jeśli Twoja postać może rozwijać 2 lub więcej mistrzostw [max 3 - Robe, Light, Heavy] musisz od początku zdecydować się na 1 z nich bo nie starczy Ci SP na rozwijanie wszystkich. Problemy te czekają Cię od 20 lvlu po zmianie klasy.

Nawet jeśli na odpowiednim poziomie nie stać Cię na wykupienie skilli, przyjdź na kolejnym kiedy uzbierasz więcej SP a wybierzesz wszystkie potrzebne.
Z doświadczenia powiem jeszcze że po czarach ofensywnych [wind strike] najważniejszą rzeczą jest Weapon Mastery.


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Skille - Pomocy
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 05, 2006, 01:37:11 pm »
zmieniłem profesje na Spellsingera i chciałbym kupić nową zbroję oraz broń, niestety nie wiem jakie mają one być..

co do zbroi to zastanawiam się nad Theca Leather Armor   (C), a Drake Leather Armor (C) ta pierwsza jest podzielona na górną i dolną, a ta druga jest cała.. a jeśli chodzi o broń to: Deadman's Staff  (Magic Regeneration) (C)


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Skille - Pomocy
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 05, 2006, 01:43:31 pm »
Spell Singer : Karmian/Demon/Divine robe, te ktore podales sa Light i raczej nieodpowiednie dla SpS'a. Z broni Homunkulus*acumen, Sword of Whispering Death*empower lub Ghoul's Staff*mana up. Imho.:P


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Skille - Pomocy
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 05, 2006, 02:26:00 pm »
hmm no i mam dylemat :/ zdecydowałem się na Divine ale jeśli teraz zaczne nosić Robe to czy np. B gradeowa zbroje bede mogl wziąć Heavy ?? czy juz caly czas Robe ?? Bo ta Divine na C grade ma takie statystyki:

Cytuj

 Name                 Grade +   P. Def.   Weight     MP Bonus   Crystal Count   
Divine Stockings      C              46      960           196              268   
Divine Tunic           C         74     1980    314               428   
Divine Boots           C            39       1200     0                 143   
Divine Gloves          C        39       610              0                 143


zbroja S gradowa Robe jest taka:

Cytuj

Name                    Grade +   P. Def.   Weight   MP Bonus Crystal Count   
Major Arcana Robe   S      166           2300      866           870


natomiast A greadowa Heavy (bo nie ma s greadowej):

Cytuj

Name                   Grade +   P. Def.   Weight   MP Bonus   Crystal Count   
Armor of Nightmare   A   293   9580        0                 824


tak wiec Major Arcana Robe ma mniej P.Def ale więcej MP Bonus niż Armor of Nightmare...

co do broni to raczej Homunkulus Sword :)

============

Sorki za to jak te statystyki wygladaja :/ poukładałem je zeby było czytelnie ale i tak sie samo poprzestawiało...


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Skille - Pomocy
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 05, 2006, 02:30:41 pm »
Spell Singer moze nosic tylko robe. Heavy i light odpadaja poniewaz bedziesz mial kare do cast. speed. Imho najlepiej jest wziąć C grade > Karmian set, B grade Avadon/Blue Wolf i A grade > Dark Crystal. Wszystko robe :)


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Skille - Pomocy
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 05, 2006, 02:55:09 pm »
no tak ale Divine jest lepsza od Karmian ?? czy tylko mi sie zdaje :) aha możesz mi jeszcze powiedzieć gdzie moge kupić Homunkulus Sword [acumen] ?? Chyba tylko u innych graczy ;) + leci do Ciebie wielkie dzieki ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Skille - Pomocy
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 05, 2006, 03:09:13 pm »
Ciezko powiedziec ktory jest lepszy, kazdy dobiera wg bonusow ;) Karmian ma +15% cast speed i 5.24% p def, Divine +1 Wit, -1 Int, +5.24% p def i 171 mp. Jesli chcesz miec wiecej cast speed to wez Karmian, jesli wolisz mp i troche wiecej defa to jednak Divine ;)

Homunkulus Sword albo drop, craft, od innych graczy albo poprzez seven signs. Najlatwiej chyba kupic albo zcraftowac.. zalezy od serwera :P


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Skille - Pomocy
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 05, 2006, 03:12:40 pm »
hehe zdecydowanie należy Ci sie 2 + ale nie wiem czy moge (zobaczymy) no więc możesz mi wytłumaczyć o co chodzi z tym Zcraftowaniem ?? gram na extreme


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Skille - Pomocy
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 05, 2006, 04:16:18 pm »
Aby zdobyc homunkulusa kupujesz bron top c z luxury (sklep za krysztaly, najlepiej kup sage's staff), zapsiz sie do 7s i po wygraniu eventa przez twoja druzyen (dawn lub dusk) znajdz blacksmitha of mammon i on Ci za darmo wymieni sage's staffa na homu. Nie oplaca sie bawic w craftowanie broni c grade. Ze zbroi bierz karmiana lub demona, szkoda czasu na craft divine'a, lepiej zaczac zbierac na szae  grade.


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Skille - Pomocy
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 08, 2006, 02:39:45 am »
hmmmm nie wiem dlaczego ale skill Sleep cos nie dziala (chyba ze on tak ma dzialac) jak uspie jakiegos moga i np. uzyje Hydro Blast to on sie zaraz budzi :/ a jeśli chodzi o PVP to wogołe nie moge go użyć :/ zaznaczyłem kumpla CTRL + LPM a następnie wybralem Sleep pisało Incorect Target :/ moge tylko uzywać skilli zadajacych dmg nawet Freezing Shackle nie moge :/ chyba , ze coś źle robie


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Skille - Pomocy
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 08, 2006, 06:17:29 am »
Uśpionego mobka nie zaczepiaj bo go wybudzasz. Sleepa możesz uzyć jedynie na sflagowanym graczu.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: 0

Odp: Skille - Pomocy
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 23, 2007, 07:46:06 am »
Czy mogly mi ktos opisac jak ES-em mam rozwijac skile najlepiej gram na serwie 5 x 7 x.. tak zeby wyszlo jak najlepiej
http://piczolandia.miniville.fr/

W każdej sekundzie,na każdym oddechu ktoś traci życie,
co mrugnięcie , kogoś marzenia odpływają,w rozczarowaniu otchłani znikają.
Czytając moje myśli przelane,słowa do śmierci dobrane,
ktoś w jakimś zakątku świata,gubi bezcenne życia światła.