Witaj
Gość

Wątek: Ban za nic?  (Przeczytany 2835 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Ban za nic?
« dnia: Styczeń 17, 2019, 09:33:35 am »
Witam, dostałem bana z powodu podejrzanej aktywności. Liczę na pomoc w rozwiązaniu tej zagadki  hahaha
Server: Giran
Nick: LightValkyria

Pozdrawiam serdecznie


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Ban za nic?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 09, 2019, 08:47:27 am »
Cześć nie będę robił nowego tematu o to samo.
wczoraj zainstalowałem grę wszedłem do gry i musiałem odejść na jakiś czas od kompa, po powrocie miałem wpisać kod weryfikacyjny i wyskakują mi błędy 3746 i 49. Więc zacząłem szukać info jak to naprawić i wyszło że mam bana za podejrzane zachowanie (bycie afk jest podejrzane?).
Mam napisać emaila na [email protected] i tu jest moje pytanie w jakim języku do nich pisać w pl czy ang? I jeśli ktoś to robił to może napisać swoją prośbę o od banowanie.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Ban za nic?
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 09, 2019, 02:17:50 pm »
Jaki server taki ban, od początku jest tak samo. Tam nie ma supportu PL a  wiec ENG.


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Ban za nic?
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 09, 2019, 09:51:57 pm »
Cześć nie będę robił nowego tematu o to samo.
wczoraj zainstalowałem grę wszedłem do gry i musiałem odejść na jakiś czas od kompa, po powrocie miałem wpisać kod weryfikacyjny i wyskakują mi błędy 3746 i 49. Więc zacząłem szukać info jak to naprawić i wyszło że mam bana za podejrzane zachowanie (bycie afk jest podejrzane?).
Mam napisać emaila na [email protected] i tu jest moje pytanie w jakim języku do nich pisać w pl czy ang? I jeśli ktoś to robił to może napisać swoją prośbę o od banowanie.
dużo nowych kont dostaje bana za nic, to chyba genialny sposób NCw na walkę z botami.
Wystarczy napisać do nich, że "dopiero zacząłeś grać i konto przestało działać po X dnia i nie wiesz dlaczego", odbanują i przeproszą.


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Ban za nic?
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 10, 2019, 12:43:17 pm »
Cześć to znowu ja, dzisiaj otrzymałem odpowiedz jednak nie umiem sensownie przetłumaczyć jednego z pytań
 ,,List all possible emails that you would have used on the NC Account. ,, google przetłumaczył to na ,,Wymień wszystkie możliwe wiadomości e-mail, których używałbyś na koncie NC. ,,  Może ktoś to sensownie przetłumaczyć.


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Ban za nic?
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 11, 2019, 11:57:13 am »
Raczej chodzi o adresy email, z których mogłeś korzystać na koncie. Czasami niektóre z nich są traktowane jako adresy za którymi najczęściej kryją się boty. Polecam jakiś lepszy email, który w oczach adminów będzie wyglądał na "legitny".