Witaj
Gość

Wątek: Pytanko :P :P  (Przeczytany 6395 razy)

  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

  • Jestescie jak zwykle banany ..a ja to ChiQuita :P
Pytanko :P :P
« dnia: Luty 28, 2007, 01:46:00 pm »
Siemka :P
No wiedz jestem "swiezym" graczem w Lineaga 2 :) Pytan mam bardzo wiele :) A le w tym temacie chciałbym zadac jedno :P
Wiedz... gram Mrocznym Elfem troche sie zaczytałem w poradniku I postanowiłem grac Spellhowler'em i tu nasuwa sie moje pierwsze pytanie :P na jakim LVL'u i gdzie moge zostac Dark Mystic -> Dark Wizard -> Spellhowler starałem sie to znalesc na WWW ale chyba nie ma :/ wiedz pissze tutaj :P licze na wasza pomoc :P
PS: Prosze o dokładne wytłumaczenie :P ( nie mieszajcie mnie z błotem gram w L2 od 1 dnia :P )
Pozdro
" pamiętaj zawsze moze byc gorzej..." :)

Jesteśmy otoczeni !! Wspaniale !! Mozemy atakowac we wszytkich kierunkach !! :P

Name: VandarieL
Rasa: Fighter Orc
lvl:14 +


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Pytanko :P :P
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 28, 2007, 02:11:37 pm »
Dark wizardem mozesz zostac na 20 lvl. W gludin w dark elven guild (w dziale "help" powinny byc opisy) mozesz wziac na niego questa juz od 19 lvlu. Na Spellhowlera mozesz wziac questa juz na 35lvlu (pierwszy mark/proba), na 37 i 39 (drugi i trzeci mark). Questa wezmiesz w giran rowniez w dark elven (opisy rowzniez powinny byc w dziale help).
Pozdrawiam


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: Pytanko :P :P
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 28, 2007, 03:25:21 pm »
Siemka :P
No wiedz jestem "swiezym" graczem w Lineaga 2 :) Pytan mam bardzo wiele :) A le w tym temacie chciałbym zadac jedno :P
Wiedz... gram Mrocznym Elfem troche sie zaczytałem w poradniku I postanowiłem grac Spellhowler'em i tu nasuwa sie moje pierwsze pytanie :P na jakim LVL'u i gdzie moge zostac Dark Mystic -> Dark Wizard -> Spellhowler starałem sie to znalesc na WWW ale chyba nie ma :/ wiedz pissze tutaj :P licze na wasza pomoc :P
PS: Prosze o dokładne wytłumaczenie :P ( nie mieszajcie mnie z błotem gram w L2 od 1 dnia :P )
Pozdro

Moja mala rada: zmien serwer jesli dopiero zaczynasz grac w L2 bo szkoda Twojego czasu na DN. Polecam serwer Abbys lub EPI(oba C4) lub przenies sie na C5 Supreme (ale rejestracja jest na razie zamknieta do odwolania) albo poszukaj innego C5 bo naprawde nie polecam Ci Dragona i uwiez mi gralem tam 7 miesiecy i to byl czas stracony w L2 jednak podobnie jak Ty zaczynalem przygode z L2 na tym serwie i nie wiedzialem ocb w tym wszystkim...
AyGo


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

  • Jestescie jak zwykle banany ..a ja to ChiQuita :P
Odp: Pytanko :P :P
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 28, 2007, 06:33:08 pm »
Hmmm ciekawe :P wiedz tak :) grałem na EPI ale z "moja" cierpliwoscia i małym expem daleko nie zaszedłem :D
A tak dokładniej to dlaczego DN jest "do dupy" ? :) Szczerze mowiac kompletnie nie znam sie na Lineage'u :/ nie wiem ktory serwer dobry jest :P wybieram te co sa najwyzej listy :D
Czyli polecasz mi serwer ABBYS ?
pozdro
" pamiętaj zawsze moze byc gorzej..." :)

Jesteśmy otoczeni !! Wspaniale !! Mozemy atakowac we wszytkich kierunkach !! :P

Name: VandarieL
Rasa: Fighter Orc
lvl:14 +


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Pytanko :P :P
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 28, 2007, 06:44:05 pm »
www.lineage2.com - dobre i JEDYNE serwery pelniego Lineage II 'nie po krzaczastemu'


Odp: Pytanko :P :P
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 28, 2007, 08:53:32 pm »
ANCIENT LEGION! To jest dobry serwer ;). Do tego klimatyczny.


  • *******
  • Wiadomości: 1575

  • Pochwał: 21

Odp: Pytanko :P :P
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 28, 2007, 08:58:53 pm »
A tak dokładniej to dlaczego DN jest "do dupy" ? :)
DN ma pare udogodnien, odbiegajacych od wlasciwiego L2, ale nie bedziemy o tym dyskutowac bo to temat woda, i kazdy user tego forum ma o tym swoja własną teorie. Poszukaj sobie, masa jest tego tutaj :D Powiedz mniej wiecej jakie raty Cie interesuja.
-Powolne-(1-3x)
-Wolne(4-6x)
-Srednie(7-15x)
-Szybkie(30-50x)
-B. Szybkie(100-500x)
-Ulta Szybkie(5000x++++ :D)

Oczywiscie podzielilem wedlug szybkosci expienia :)


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: Pytanko :P :P
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 28, 2007, 09:41:58 pm »
A tak dokładniej to dlaczego DN jest "do dupy" ?
Czyli polecasz mi serwer ABBYS ?

1. Pol serwa to donatorzy latajacy z broniami i armorami +25 (nie umieja grac dobrze no ale ...), zrobil sie serwer pvp/pk tylko z malymi ratami, bugi, ktore sa z laski naprawiane przez Drake'a, expisz expisz wypadnie ci jakis kretyn i juz nie expisz bo musisz kliknac napis "To Village" a kolo Ciebie lata palant z czerwonym nickiem. Poprostu nie graj tam i wiem co mowie bo troche tam gralem...

2. Tak bo na razie to jeden z lepszych (jak nie jednen z najlepszych) serwerow C4...
AyGo


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Pytanko :P :P
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 01, 2007, 02:44:18 am »
A tak dokładniej to dlaczego DN jest "do dupy" ? :)
DN ma pare udogodnien, odbiegajacych od wlasciwiego L2, ale nie bedziemy o tym dyskutowac bo to temat woda, i kazdy user tego forum ma o tym swoja własną teorie. Poszukaj sobie, masa jest tego tutaj :D Powiedz mniej wiecej jakie raty Cie interesuja.
-Powolne-(1-3x)
-Wolne(4-6x)
-Srednie(7-15x)
-Szybkie(30-50x)
-B. Szybkie(100-500x)
-Ulta Szybkie(5000x++++ :D)

Oczywiscie podzielilem wedlug szybkosci expienia :)
moze to tak:
Normalne- 1x
Powolne-(2-3x)


Odp: Pytanko :P :P
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 01, 2007, 09:44:48 am »
w pytaniu o SH pojawiaja sie "reklamy" serwerow - heheheh - w takim razie sory za offa:

Abyss x3 - i tylko Abyss.

Wczesniej gralem na x7 Paradise - bylo naturalnie duzo szybciej i latwiej.
Teraz powiem tylko tyle - im nizsze raty, tym ciekawiej sie gra. Dzieki przesiadce poznalem tyle aspektow L2,
o ktorych wczesniej nie mialem pojecia, ze mam wrazenie, ze gram w inna gre hehehe.
Teraz zastanawiam sie czesto nad oficjalem - to byloby prawdziwe wyzwanie.

Pozdro - Koszalek

P.S.
Abys x3:
- bardzo stabilny serwer,
- duza ilosc graczy (5k i wiecej)
- uregulowana ekonomia - ceny odpowiadaja "trudnosci" zadobycia danej rzeczy, czy matsow i wspaniale
dostosowuja sie do popytu/podazy
- bez glupot w stylu ench. +50,
- mila atmosfera i duzo chetnych do pomocy graczy
- praktycznie 0 pk - oprocz oczywiscie standardowych lokacji pk - ale i na to sa sposoby
- itd., itp.


a wracajac do tematu - polecam swietna stronke z opisami questow

Path to a Dark Wizard - pierwsza zmiana klasy - lvl20:
http://lineage2.stratics.com/content/library/quests/index.php?id=412

i SpellHowler - 3 questy
1. Trial of Scholar - Start lvl 35:
http://lineage2.stratics.com/content/library/quests/index.php?id=214
2. Test of Fate - Start lvl 37:
http://lineage2.stratics.com/content/library/quests/index.php?id=219
3. Judgment of Magus - Start lvl 39:
http://lineage2.stratics.com/content/library/quests/index.php?id=228

... i na koniec nie zapomniej zmienic klasy - spotkalem juz wielu ludzi, ktorzy po zrobieniu questow
dalej biegali jako Dark Wizard dziwiac sie ktoregos dnia, ze nie maja nowych Skilli, albo, ze ciagle nie sa SH  :P

Pozdro
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2007, 09:58:46 am wysłana przez Koszalek »


  • *******
  • Wiadomości: 1575

  • Pochwał: 21

Odp: Pytanko :P :P
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 01, 2007, 10:07:19 am »
moze to tak:
Normalne- 1x
Powolne-(2-3x)
Zrozumiałem aluzje, nie sadze zeby kolega chciał grac na Retailu, jest to forum nieoficjalne   i nie tylko o retailowych serwerach, wiec ja  najbardziej mozna polecic jakiegos priva :) Nie uwaza rowniez, aby dyskusja na temat wyzszosci retaila nad privem była tu konieczna :) Wszyscy doskonale wiedzą, ze retail to retail a priv to inna bajka


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

  • Jestescie jak zwykle banany ..a ja to ChiQuita :P
Odp: Pytanko :P :P
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 01, 2007, 10:26:50 am »
Dziex szytkim za odpowiedz :) wiedz interesuje mnie chyba serwer 15x -30x :P jakos tak :P (doradzcie cos :D )
PS:Na serwie PVP nie ma mooobow ??  :shock: :shock:
Koszalek Thx za Questy tego mi było trzeba :)
jak mozna grac ma 500 ??  :o :o :o :o :shock: na takim serwie to bijesz 50lvl na pierwszych moobach :D
pozdro
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2007, 10:29:21 am wysłana przez ChiQuiTa »
" pamiętaj zawsze moze byc gorzej..." :)

Jesteśmy otoczeni !! Wspaniale !! Mozemy atakowac we wszytkich kierunkach !! :P

Name: VandarieL
Rasa: Fighter Orc
lvl:14 +


  • *******
  • Wiadomości: 1575

  • Pochwał: 21

Odp: Pytanko :P :P
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 01, 2007, 10:54:16 am »
Nie, nie na pierwszych mobach, nawet na 5000x nie da sie na pierwszych mobach:)
Na serverach pvp są moby, gdzies trzeba sie wyexpic :]
A co do servera 15-30x to napisze jak skoncze grac :D


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

  • Jestescie jak zwykle banany ..a ja to ChiQuita :P
Odp: Pytanko :P :P
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 01, 2007, 01:26:13 pm »
To koncz troche sybciej :D chcialbym sobie pograc ale nie ma gdzie  :? :? :P
Z gory Thx :D
" pamiętaj zawsze moze byc gorzej..." :)

Jesteśmy otoczeni !! Wspaniale !! Mozemy atakowac we wszytkich kierunkach !! :P

Name: VandarieL
Rasa: Fighter Orc
lvl:14 +


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Odp: Pytanko :P :P
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 01, 2007, 07:23:04 pm »
A ja ci powiem tak: graj na niskich ratach. Zaczynaj grę na niskich ratach, żeby się do nich przyzwyczaić. Ja tak zrobiłem i nie żałuje. Pamiętaj, że jak będziesz grał na 3x to wejdzie ci w krew, że to jest "normalne" że exp tak wolno leci i nie będzie dla ciebie w tym nic dziwnego, i teraz przypuśćmy serwer pada, trzeba przesiąść się na inny z ekipą(na pewno jakąś znajdziesz) i idziecie na 5x i wtedy myślisz "ale tu fajnie szybko exp leci" i aż chce ci się grać bo dla ciebie to już jest "łatwo", no i na niskim rate naprawdę nauczysz się grać, bo inaczej będziesz miał problemy z przetrwaniem :P Po prostu jak na x1-x5 zrobisz postać na 70 lvl to już można spokojnie powiedzieć, że jesteś niezły i umiesz grać, a jak zrobisz na x30, no to cóż... na x30 kiedyś grałem dla jaj i tam były same noobki które nie umiały w tą grę wcale grać, tylko robili enchant +471656 i jedyne co umieli powiedzieć to "STFU n00b i'm debest" po spekowaniu cie. Po prostu grając za pierwszym razem na x30, już możesz nigdy nie przesiąść się na x5 bo będzie dla ciebie za ciężko(powiesz: "O rany, jak tu wolno, do dupy ten serwer wracam na x30..."), za mała znajomość gry bo na x30 to tam się wiele nie wyniesie, może nie tyle co będziesz mało wiedział o pvp, ale po prostu raty cię przerażą i drop i wszystko inne i nie wytrzymasz jak będziesz przyzwyczajony do x30, a jak grałeś na x3 to możesz grać wszędzie, prawdziwe L2 jest tylko na ratach 7 i poniżej, reszta to już bardziej pvp i nie ma tam tych podstawowych elementów które sprawiają, że ta gra jest "elitarna" - w większości czasopism jej recenzje mówią że gra jest bardzo trudna - ale tylko na niskim rate(oficjalne to x1 i takie były testowane).

Podsumowując:
Grając na x30 musisz wiedzieć że:
-wszystko przychodzi samo i nic się nie musisz starać, gra jest banalna
-jest kuuuupa n00bow i na 95% donate
-nie poznasz 80% elementów gry i przy przesiadce na x5 nie będziesz wiedział nawet co się dzieje dookoła :P
-większość serwerów x30 ma mnóstwo bugów

Grając na x3 musisz wiedzieć że:
-nauczysz się grać, ooj nauczysz bo będziesz musiał żeby jako tako wytrwać na tym serwie
-masz wszystkie elementy gry i będziesz musiał je wykorzystywać, bo jest naprawdę ciężko(to w sumie zaleta sprawiająca że L2 jest raczej dla "hard" :P)
-większość ludzi jest normalna, nie ma pekowania raczej nikt cię nie wyzywa, idioci nie grają na takich ratach bo nie umieją
-bugów jest zawsze mniej niż na wyższych ratach, bo gra jest bliżej retaila(zaraz ktoś wleci, że to wcale nie jest L2 itd. itp. ale jak nie masz zamiaru grać na retailu i bulić 100 zl za 2 miechy to nie zrażaj się do privów, ja tak gram już ze dwa lata i jest good, nie narzekam)
-możesz się przesiąść potem na każdy serwer i każdy będzie dla ciebie łatwy z powodu przyzwyczajenia do wysokiego poziomu trudności
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2007, 07:24:54 pm wysłana przez Zychu »


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: Pytanko :P :P
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 01, 2007, 07:33:37 pm »
Swiete slowa, bo przeciez zaczynasz przygode z L2 a grajac na takich ratach jak chcesz szybko sie zrazisz do tej gry i nabierzesz do niej dystansu a jak jeszcze zaczniesz do L2 to sie skonczy Twoja przygoda z MMORPG calkiem:D:D:D:D Graj na Abbysie jesli Ci w glowie C4!! tylko na 3x nie na 300x
AyGo


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Pytanko :P :P
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 01, 2007, 10:07:38 pm »
x300 jest dobry jak chcesz sobie potestowac postac albo pobawic sie w pvp(jak ja) ale generalnie gram na x2.


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

  • Jestescie jak zwykle banany ..a ja to ChiQuita :P
Odp: Pytanko :P :P
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 01, 2007, 11:47:43 pm »
Co racja to racja :P tylko 3x to troche przesada  :shock: :shock:
PS.ile jest na EPI ?? :P
Przekonaliscie mnie !! wskakuje na Abysa :) :)
teraz pozostaje problem na jakiego :P 3x czy 7x ?? jest jakas wieksza roznica czy tylko EXP ?
pozdrawiam :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2007, 11:52:01 pm wysłana przez ChiQuiTa »
" pamiętaj zawsze moze byc gorzej..." :)

Jesteśmy otoczeni !! Wspaniale !! Mozemy atakowac we wszytkich kierunkach !! :P

Name: VandarieL
Rasa: Fighter Orc
lvl:14 +


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Pytanko :P :P
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 02, 2007, 12:00:35 am »
EPI ma serwer 4x i 12x, roznica jest w expie, ilosci SP, dropu, adeny itp.


Odp: Pytanko :P :P
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 02, 2007, 10:36:24 am »
... chodz na Abyss x3 - tu jest po prostu swietnie!
Na poczatku przeszkadzaly mi strasznie rosyjskie znaczki w chacie ... ale dzis powiem tylko tyle: Cholernie przyjazni ludzie!
Gralem wczesniej na x7 i balem sie przesiadki na x3 - wydawalo mi sie, ze bedzie za ciezko i zniechece sie ...
Poczatki nie sa latwe, ale jak otworzysz oczy i zauwazysz mozliwosci, na ktore nie zwraca sie uwagi bedac na wyzszych ratach,
bo do niczego nie sa ci potrzebne, to wcale nie jest az tak zle - wtedy pojawiaja sie dodatkowe aspekty,
ktore wlasciwie tworza ta gre. Np. questy - kto robi questy na wyzszych ratach ???
Prawie nikt - po prostu nie musisz, zdobedziesz duzo wiecej i szybciej expiac.
Na Abysie poznalem prawie wszystkie questy lvl 1 - 20 - sa wspaniale, daja ci mozliwosc szybkiego podnoszenia kolejnych lvli
i od groma roznych, ciekawych rzeczy - bizuteria, bron, zbroje, kaska, sski, potiony ...
a oprocz tego wprowadzaja cie w magiczny swiat Lineage.
Ktory z graczy zna legende L2, istnienie i zrodla konfliktow miedzy rasami - np. Mroczne Elfy i Elfy, albo
dlaczego Krasnoludy i Mroczne Elfy maja "na pienku" ... kto wie jak nazywala sie bogini od ktorej wszystko zaczelo sie?
Albo dlaczego powstal Mroczny Las i skad biora sie szkielety w Death Pass i Valley?
Wszystko zalezy od tego jak sie traktuje dana gre - od tego zalezy tez poziom "przyjemnosci" czerpanej z "pykania"...
Jesli widzialbym w L2 tylko expienie (czytaj - ciagle tluczenie mobow) po to, zeby zmieniac bronie i zbroje,
zeby znow expic - to rzucilbym to po 2 tygodniach - nie jestem masochista...
Gdybym nastawil sie tylko na PvP - poszedlbym na GuildWars, gdybym byl zafascynowany tylko PK - zaczalbym grac w CS.
To o czym zapomina wielu graczy L2 - to jest istnienie calego, wspanialego swiata L2,
zapomina o tej wielkiej, barwnej calosci, ktora wlasciwie tworzy L2. A szkoda ...
Dzieki niskim ratom mialem okazje poznac L2 od podszewki. I wlasnie to jest wspaniale, w takie L2 moge grac jeszcze latami...
I kto wie - moze niedlugo przesiade sie na Oficjala? Tam musi byc jeszcze ciekawiej - raty x1 ;) mowia za siebie.


Pozdro - Koszal
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2007, 10:40:32 am wysłana przez Koszalek »


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: Pytanko :P :P
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 02, 2007, 02:28:04 pm »
No jest jeszcze Allseron... Tylk oze tam niezle sie trzeba nameczyc zeby otrzymac konto bo trzeba opowiadanie napisac a to nie takie proste jest:P
AyGo


Odp: Pytanko :P :P
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 02, 2007, 05:12:32 pm »
to zalezy - dla kogo ;)


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: 3

    • Turbo Szatan \n/
Odp: Pytanko :P :P
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 04, 2007, 01:58:55 am »
Elo dude!

Nie słuchaj bezmyślnie racji tych wielce mądrych ludzi i wytrawnych graczy, tylko przeczytaj moją krótką wiadomość.

Jak chcesz zostać ostrym przymulasem, zaniechać uprawianie sportu wszelakiego, potracić ciut kolegów z RL, zawalić trochę w szkole, dostać się do solidnego Zespołu Szkół Zawodowych, nabawić się bezsenności, to leć czym prędzej na low-rate serwery. Zaraz mi tu wjadą, że zaciemnienie ci walę, ale czytaj dalej...

Pomyśl nawet na chłopski czy jakikolwiek inny ludzki rozum. L2 powstało tylko po to, żeby burżuazja i żydostwo mogli spokojnie żerować na naszych kieskach. Najlepszym sposobem na stały dochód jest miesięczna opłata na rzecz serwera. Wszystko fajnie, tylko co zrobić, żeby przytrzymać biedaków przed monitorem? Trzeba gierycję skonstruować tak, żeby wciągała po same uszy. Przyznam, że nawet im się udało. Nie dość, że gierka pozwala ci pograć klasą postaci odpowiednią twojej osobowości czy marzeniom, ale zmusza gracza do zawiązywania kontaktów z rówieśnikami z gry. Tyle, że te kontakty są bardzo niezdrowe.  Środowisko klanowe często zachęca do zarywania nocy w celu zdobycia jakiś chorych kombinacji pixeli o urojonej wysokiej wartości, zwanych itemami. Bez itemków gra na "poziomie" jest z grubsza nie możliwa, toteż siedzi się przed pudłem 24/7, żeby skołować dla siebie i swoich ziomków jakiś tam Heavy Armor. Z czasem na GG pojawia się coraz więcej wiadomości od kolesi, którzy proszą cię o pomoc w nabijaniu poziomów albo w zdobyciu jakiegoś przedmiotu. Jak odmówisz, to co w mniej ciekawych subkulturach, pogrożą ci wyrzuceniem z Klanu, zrobieniem krzywdy twojemu bohaterowi, tudzież nieprawdziwą skargą do GM. Wciągasz się coraz bardziej, aż w końcu po 2 latach wyciętych z życia nagle dochodzi do ciebie straszna, aczkolwiek zbawienna myśl[, przepraszam wszem i wobec za słowo ordynarne, lecz winne jest ono nadać tragiczny charakter tekstowi] - "Po h_uj ja w to gram?".

Osobiście nie widzie powodu, dlaczego warto tracić niezmierzone połacie czasu na L2. Dlatego wybrałem shardy PvP! Wszystko przychodzi łatwo, nie zarywasz nocek na dropieniu jakiś matów czy wykonywaniu jakiegoś wyjebongo questa. Masz czas na rozsądną zabawez l2, na szkołę, na sport i melanże z ziomkami. Szybko expisz, także nie myślisz całe dnie i noce jak tu skoxać twojego char'a.

Pzdr.

P.S. Osoby grające na serwerach o szeroko pojętym "klimacie", to nie elita społeczności Lineage, ale w znakomitej większości ludzie niespełnieni w życiu, którzy zatracają sie w swoich postaciach bez reszty.


Mimo wszystko proszę jednak, żeby tego posta nie kasować. ;]
Jaka dobra kawa... Zdejm kapelusz?!



To nie jest photoshop. ;]


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: Pytanko :P :P
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 04, 2007, 02:10:17 am »
nie dość, że offtop to jeszcze głupi ^^
League of Legends


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: 3

    • Turbo Szatan \n/
Odp: Pytanko :P :P
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 04, 2007, 02:30:00 am »
Wiem, wiem. Tak jakoś temat zszedł na prusackie 1-3x, a w związku z tym, że jestem bardzo wylewny, to po prostu nie mogłem tego nie skomentować. ; >
Jaka dobra kawa... Zdejm kapelusz?!



To nie jest photoshop. ;]