Witaj
Gość

Wątek: [Poszukuję] współwłaściciela do serwera  (Przeczytany 1052 razy)

  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

[Poszukuję] współwłaściciela do serwera
« dnia: Lipiec 15, 2009, 06:09:52 pm »
Kilka miesięcy temu próbowałam otworzyc własny serwer. Niestety, braki wiedzy dotyczące Javy stoczyły mój projekt na pobocze. Planowałam ten serwer ze znajomymi, ale nikt tak naprawdę nie był programistą. Projekt upadł, trochę czasu minęło, ale poczucie niespełnienia pozostało...

Ostatnio wpadł mi do głowy nowy, dośc innowacyjny pomysł na serwer. Mam pomysł na utrzymanie go bez dotacji. Mrzonka? Dla niewtajemniczonych zapewne tak. Jednak pewne jest, że już przy szczytowym 500 online serwer na 100% zarobi na siebie. Szkoda mi marnowac tego pomysłu uruchamiając kolejny lipny serwer - bo jak wiadomo, czysty l2j w jakiejkolwiek by nie był wersji, bez własnego odbugowywania jest tragiczny.

Chciałabym więc złożyc team, z którym udałoby się ten pomysł wprowadzic w życie. Zainteresowanych wyjadaczy proszę o kontakt.
Nie gram obecnie nigdzie, a z odrobiną wolnego czasu mogę wyświadczyc usługę PowerLevelingu - proszę o PM


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: [Poszukuję] współwłaściciela do serwera
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 22, 2009, 11:04:03 pm »
Przykro mi, ale Twój temat nie spełnia wymgań zawartych w regulaminie, a więc jestem zmuszony zamknąć ten temat  :?