Witaj
Gość

Wątek: Flame o botowaniu  (Przeczytany 47283 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Flame o botowaniu
« Odpowiedź #100 dnia: Czerwiec 21, 2007, 06:26:11 pm »
Sorry montezuma ale o grze DA i SwSem też nie masz.
Skąd Ty taki pewien jesteś, że ma :?: Bo jakoś Ciebie tam nie widze. Ja Ci mówie, że nie ma na normalnych warunkach, bo na nienormalnych, np. 500kk za Zakena to każdy ma, a nawet bardziej enemy niż my, bo na eBayu kasy nie brakuje.
Cytuj
A skad mam niby wiedzec dlaczego hero fear nie zostal uzyty w jednej walce, moze byc wiele tego przyczyn.
No-skillowe dzieci Bota...cała przyczyna po krótce.
i jak SwS>DA na oli, no to pozdro, to jak końćze dyskusje, haha.
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Flame o botowaniu
« Odpowiedź #101 dnia: Czerwiec 21, 2007, 08:15:45 pm »


PS. montezuma sprzęt, lepiej popraw bo zaraz jakaś truskawa ci wyjedzie z textem o ortografii, a co za tym idzie wiedzy o l2.

:rotfl: racja lepiej pisać łamaną polszczyzną i się kompromitować



  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Flame o botowaniu
« Odpowiedź #102 dnia: Czerwiec 21, 2007, 09:42:35 pm »
Trochę słów prawdy padło o forum i tutejszych użytkownikach a Marcinek już wywalił do kosza...żal.

Kiedyś modowie i admini byli przyjaźni a teraz...
Byliśmy na tym forum prawie od poczęcia i tak jak napisał Arthas to forum schodzi na psy albo raczej szczenięta.
Minęły 2 lata i nic sie nie zmieniło w topicach.


Arthas wcale nie napisał że botowanie jest cool i żeby wszyscy ściągali bota tylko za mało grasz w tą grę żeby wiedzieć o co chodzi w tym poście.
Mimo iż użył nie odpowiednich słów w pewnych miejscach uważam że ten post powinien zostać skorygowany i przywrócony bo może da ludziom do myślenia.


« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2007, 12:06:29 pm wysłana przez Armetis »

<<< Przerwa z Lineage 2 >>>


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Flame o botowaniu
« Odpowiedź #103 dnia: Czerwiec 21, 2007, 09:43:50 pm »
 :oops: a to co jest te Cov ally? :oops:


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Flame o botowaniu
« Odpowiedź #104 dnia: Czerwiec 21, 2007, 09:57:25 pm »
skill OL 79, znaczy Domiantora 79, taki CoV tyle tylko, że dla całego ally ;)
League of Legends


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Flame o botowaniu
« Odpowiedź #105 dnia: Czerwiec 21, 2007, 10:11:36 pm »
Armetis - Jeżeli uważasz, że nie było tam mowy o botowaniu, to cóż...czytanie ze zrozumieniem. Jeżeli uważasz, że gram za krótko w tą grę, czyli po średnio 10h dziennie, od 3 lat, od C1, no to pozdro. Jeżeli uważasz, że możesz mówić do mnie Marcinek, to także grubo się mylisz. Jeżeli uważasz, że forum schodzi na psy i jest dla szczeniaków, a Ty jesteś guru, mistrz i pan dorosły - nie udzielaj się tutaj.
Botowanie nie ma usprawidliwienia. To lamerstwo tepiłem, tępię i tępić będę, czy się to podoba jakiemuś boterowi/botfanowi czy nie. Tak L2 wyglądać nie miało i będę się starał, żeby nie wyglądało.
Post nie zostanie przywrócony...bo danie do myślenia ludziom w stylu "po co grać, ustaw bota, idź na piwo" to conajmniej chory tok myślenia, ew. dla chorych ludzi, którzy są egoistami i nie szanują innych graczy, którzy chcą normalnie, uczciwie do czegoś dojść.
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Flame o botowaniu
« Odpowiedź #106 dnia: Czerwiec 21, 2007, 10:36:26 pm »
montezuma wiesz moze na czym polega ToD i co zrobic zeby uzyc go na poczatku walki ? To chyba ty nie masz zadnego pojecia o grze DA skoro TAK MOWISZ ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

Flame o botowaniu
« Odpowiedź #107 dnia: Czerwiec 21, 2007, 11:53:56 pm »
Cytuj
   
Odp: Fusion pvp
« : Dzisiaj o 05:02:54 »
   Odpowiedz cytującCytuj
To forum juz od dawna schodzi na psy, gdziekolwiek pojawi sie jakas ciekawa dyskusja, co za tym idzie flame i ostra wymiana zdań to od razu zlatuja sie uber userzy z textami:"Ale idioci, wyzywaja sie, tak nie wolno, adminie zbanuj ich my wracamy klepac kolejny milion moobów" albo "Heh, dzieci, 0 skilla, 0 kultury tylko sie umia wyzywac, zrobcie z nimi pozadek, warny i zamknijcie temat, i chodzmy do offtipica, ktos dal nowego linka, wszyscy napiszmy "hahahaha" i powrócimy do "naszej spokojnej atmosfery forum, nie chcesz nie pisz, nie pasuje - nie pisz." Raz pojawił sie topic o scammie, ciekawa dyskusja, wymiana zdań, a tu juz przyszly legit pve owieczki usuneli wszystkie posty, bo ktoś uzył skowa -_-'a. Ja -_-'e....

Nie nudzi was to bezsensowne forum dla newbies? Siedzicie na nim a tak naprawde jedyne co sie dzieje to codzienne odpisywanie na pytanie co to są soul shoty itp. albo kłótnie czy jakis -_-'iany SK moze wyciagnąc reuse basha 2.14141 sec czy nie. Albo teraz te tematy he vs sr, pvp arenowe czyli cos dla was, bo kto na tym forum widzial kiedys prawdziwe mass pvp, co ja tu bede wspominał o braniu w nim udziału. Na palcach u rąk wyliczy bym te osoby.

Cytat: Fernirus
Btw jak wchodzisz do gry to masz sie do kogo odezwac, czy piszesz na klanowym hi, nikt ci nie odpisal, patrzysz a tu online x osob, ups niespodzianka to nie ludzie to program komputerowy.
Jak ja wchodze do gry to spotykam ludzi (chyba wiesz o czym mowie) z ktorymi marnuje moj czas i z ktorym warto to robic, niedlugo mamy zlot klanowy, a ty masz to wszystko, sorki zapomnialem ze ty grasz z programem komuterowym.

Ferni jezeli wchodzisz do gry i piszesz "hi" na klanowym, to naprawde żal mi cie i musze przyznac ze nie chcial bym nigdy byc w takim klanie. Nie wiesz nic o botowaniu ani uzywaniu walkera a sie wypowiadasz. Pomyśl, taki Daimos i jego kumple ustawiają boty i idzią na piwo, taki zjazd klanowy który ty moze bedzesz mial raz w roku, on moze miec codziennie. Ale sie nie bede rozpisywał, za duzo czasu zabierze ci czytanie, idz lepiej ujeb kolejny tysiąc moobów.

Cytat: Ryltar
I to pisze osoba ktora jako jedynego kolege ma Walkera lol...

Tak samo Ryl, co ty mozesz wiedziec o graniu z walkerem, a co dopiero kumplami. No moze, cos z Devem macie jakiś kącik fanbojóf sk i gdzies tam sie pobijecie, albo zaprosisz do gry kolegów z klasy, a pod pojeciem klan kryje sie czateria, tak naprawde nie masz pojecia co to znaczy grać z kumplami czy w klanie.

Cytat: Marc1n3k
Wybotowane lamy, no-skill, a potem chodzące po spotach dla ludzi 20leveli niżej i rozwalający na hita wszystko co się rusza, co wg. twojej opinie, jest supa powah, bo jest fajna akcja....

Co botowanie ma do skilla gracza, bo ja nie wiem, musisz mi Marcinku wytłumaczyć. Czy to ze ujebiesz 312738127312031312 moobów podnosi ci skilla w pvp? Nie wydaje mi sie, ale idz klikaj moze zdaży sie cód. Z takim Daimosem gram od c1, staris czyli jakies 3 lata. Pvpilismy na Starisie, paradise, pvpx, abyss, teraz kiedy Daimos botuje to 78/78 pvpimy na solidzie. Wiadomo ze PVP off > PVP pirat. Ale nie powiesz mi  że ktoś kto pvp'i cały czas, na hinde, czy piratach, na których tak naprawde sie nie expi i nie farmi, nie ma skilla. Do tego nie wmówisz mi ze ty klikajac cały czas asyste, czy napierdalając samemu na spocie wiesz więcej o pvp i masz lepszego skilla od kogoś kto pvp'i cały czas. Wiec stary idz klikaj i nie zaśliń klawy.
Daimos i jego skill pvp > Marcin i jego skill pve.


Tak, pojde na Franz.
Tak, wybotuje 78Bish/78PR, zrobie nobla w niecałe 4 miechy.
Tak, sciagne Marcinka na kryta, napisze "idz klikaj dalej", zrobie scna i go wrzuce na to forum.
Tak, nie bede sie wstydził ze botowałem i nie straciłem 2 lat zycia poswieconych na pve.
Tak, bede pvp'ił jak szalony, a Marcinek bedzie klikał i myslał ze jest fajny.

PS. montezuma sprzęt, lepiej popraw bo zaraz jakaś truskawa ci wyjedzie z textem o ortografii, a co za tym idzie wiedzy o l2.
Marc1n: Ewidetne promowania botów+nabijanie się z userów+słówka typu "ujeb". 2 Warny! Post do kasacji.





post został tylko scytowany nie przywrócony (luczka w regulaminie?=) ) więc go nie mozesz marcinku usnąć=)



1)Owszem promuje tutaj arthas walkera ALE nie pisze żebyś go używał więc przedstawia tutaj tylko swój pogląd na sprawę
2)Sam osobiście nie używam takich zabawek ale jednak arthas...ma rację (chodzi mi o to że zamiast siedzieć godzinami i expić ma się więcej czasu np na to piwo i na pvp)
3)nie chce nic mówić ani się wyłamywać spośród ekipy "moderującej" i możecie mnie za to wyrzucić ale dla mnie to jak rasowe noooby się pewne osoby tutaj zachowują (nie będe palcami pokazywał ;) ) marc1n miałeś dział retail rozruszać a jak na razie to ja tutaj widzę prawie same skargi na ciebie...czy o to chodziło??
4)za co te ostrzeżenia dla Arthasa? promowanie botów?? pfff ja tutaj tylko widzę jego zdanie na temat botów a w końcu w naszym kraju panuje wolność wypowiadania własnej opinii hę?? a słowo "ujeb" aż tak bardzo cię dotknęło?? to poczytaj cale forum i zobaczy czy ktoś za takie coś dostał chociaż upomnienie ( o minusie nie wspomnę...)



to tyle co chciałem tutaj od siebie dodać, panowie modowie troszkę więcej luzu i mnie nie wieszajcie po przeczytaniu tego posta;)


  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: 0

Flame o botowaniu
« Odpowiedź #108 dnia: Czerwiec 22, 2007, 07:34:09 am »
Beatronix i to jest włśnie mod z klasa nie to co jakis marc1n (ciekawe czy nastepnego posta mi skasuje :P. Moze kolejne upomnienie i wiesz ze dopadne Cie w grze i to sie liczy w tedy zademonstrujesz mi prawdziwego skila 1238912893482364236234645 od liczy mobow ktore ubiles wiedz zobacze prawdziwego pr0 gracza na miare "dvp". To ja sie Ciebie boje marc1yn pewnie juz tam masz full set draca full epici. Nie wiem po co to napisalem jak i tak moj post zostanie skasowany bo Modowi sie nie spodoba.

PS napisz mi racjonalne wytlumaczenie czemu poje posty zostaly skasowane bo tego nie rozumiem. A nie tylko ze nie zgadzały sie z regulaminem ty w ogóle jestes anty regulami Marcinku jeszcze daj mi 2 warny bo nie przezyjesz. Kurcze jak bym widzial Thorina (tylko ty troche inteligetniej piszesz od niego) ale wypisz wymaluj Thorin gl dlugiej przyszlosci Ci nie wróże.



Takie tłumaczenie marcina prosze o skasowanie tyl ostrzezen i przuwrucenie moich 2 postow bo 2 napewno regulaminu nie zalamaly.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2007, 07:42:46 am wysłana przez Haladir SwS »
Global:
Franz:
DoomCryer 78 / Sword Muse 78 => niedługo Hero na Franz gl n00bs

Bot przez 4 miesiace, Drac Bow 160$, DC Robe + Tateo set 80$ => Zabicie Marc1na Bezcenne :D


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Flame o botowaniu
« Odpowiedź #109 dnia: Czerwiec 22, 2007, 07:46:28 am »
Wytłumaczenie dlaczego posty zostały skasowanane, było proste - łamanie regulamniu działu. Starczy no nie :?:
Co do Beatronix'a i mojego złego modowania. Jako, że przywraca wyrzucone posty w jakiejkolwiek postaci(oszukiwanie chyba samego siebie w regulaminie) i działa wbrew temu co robie, oraz działa tak, aby głównie boterskie słowo było na górze, jeszcze owinięte w chamskie słówka, złożyłem podanie, o oddalenie mnie ze stanowiska moderatora. Nie mam zamiaru pracować, gdy Super Moderator szuka dziurek w regulaminie, albo działa wprost regulaminowi, a ja jako niższy stopniem nic nie mogę zrobić
GL & HF
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Flame o botowaniu
« Odpowiedź #110 dnia: Czerwiec 22, 2007, 10:27:52 am »
Cytat: Arthas
Tak, pojde na Franz.
Tak, wybotuje 78Bish/78PR, zrobie nobla w niecałe 4 miechy.
Tak, sciagne Marcinka na kryta, napisze "idz klikaj dalej", zrobie scna i go wrzuce na to forum.
Tak, nie bede sie wstydził ze botowałem i nie straciłem 2 lat zycia poswieconych na pve.
Tak, bede pvp'ił jak szalony, a Marcinek bedzie klikał i myslał ze jest fajny.

A ja myślę, że nie, zostaniesz na swoim x40 pro pvp server, albo pójdziesz na Abyss x300, gdzie z pewnością znajdziesz godnych siebie przeciwników.

Grind nie wpływa bezpośrednio na skill w pvp, ale daje obycie z postacią. Jak myślisz, skąd się biorą na oficjalnym forum posty typu "Mam postac klasy x, level 6x jakich skilli powiniennnem używać w pvp?" Albo skąd się bierze BD który w pvp z łucznikiem nawet nie spróbuje użyć hexa, pb czy choćby fs, za to spamuje jak oszalały CP poty - a na tym levelu na taki luksus raczej nie pozwoliłby sobie gdyby uczciwie zarabiał swoją adenę.

Co do problemu botowania, e-bay itd. Owszem ludzie na retailu podchodzą do tego inaczej. Bo nie mają wyjścia - ciężko jest znaleźć kogoś, kto byłby 100% legit, zresztą nie wszystko jest czarne albo białe, są odcienie szarości. Nieporadność NCSoftu w walce z cheaterami sprawiła, że end game na offie jest takim właśnie syfem-w dużej mierze, bo jak wszędzie, są wyjątki. Mnie osobiście to nie rusza, jak ktoś płaci żeby grał za niego komputer to jego sprawa. W dodatku ryzykuje, że wyrzuci pieniądze w błoto, bo jednak bany się zdarzają.
Generalnie w każdej grze komputerowej cheaterzy są gatunkiem pogardzanym.W L2 nie jest inaczej, tylko poprostu jest ich na tyle dużo i są na tyle głośni, że czasem można odnieść odmienne wrażenie. Wiesz, jak w dowolnym FPS włączysz aimbota to też będziesz ownował.

Jeśli komuś po dwóch czy więcej latach grania odpowiada i impomuje styl gry "wybotuję HE do 78, kupię sprzęt na e-bay i będę ownował xaxaxaxa!!!111! omg jestem pro!" to współczuję bo:
-po tak długim czasie ciągle nie wie o co w tej grze chodzi
-płaci za rozbudowaną, wielopłaszczyznową grę MMORPG a dostaje okrojoną (i raczej nudną) wersję counterstrike'a
-ilekolwiek by nie nabił punktów pvp nigdy nie będzie cieszył się takim szacunkiem, jak ktoś kto osiągnął to samo legalnie. Będzie tylko kolejnym wybotowanym dzieciakiem grającym FOTM klasą. A L2 to gra wybitnie zhierarchizowana
-jest duża szansa, że nie pozna wielu ciekawych elementów tej gry związanych z pve


A poza tym to jestem przeciwko cenzurze na forum. Więcej luzu panowie moderatorzy.


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Flame o botowaniu
« Odpowiedź #111 dnia: Czerwiec 22, 2007, 11:31:59 am »
Naprawde nie interesuje mnie jak ktos botuje od 1 do 78lvl, jego sprawa. Znam osoby ktore zrobily 78 legalnie a pozniej rellol byl botowany poniewaz po prostu nie chcialo im sie ponownie bic mobow, znam osoby ktore botowaly od 1lvl i graja bardzo dobrze w pvp. Wszystko zalerzy od gracza. Fakt jak ktos nigdy nie gral w L2 i kupi/wybotuje do 78 to dopiero wtedy zaczyna sie uczyc gry, ale spora grupa wybotowanych pstaci to x postac jakegos gracza ktory b dobrze zna gre i dobry jest w pvp. Istnieje tez ciemna strona botowania, wiekszosc graczy 76++ sie zna chociaz z widzenia i wiadomo kto wybotowal, kto kupil postac i gracz botujacy musi sie liczyc z tym ze niektore klany go nie wezma albo ludze beda sobe z niego drwili.

Ja osobisce nie botuje, mam fajne party i mase pvp w czasie pve ktore by mnie ominelo gdybym botowal, ale rozumiem ludzi ktorzy botuja.

Przyklad pvp ktore by mnie ominelo gdybym botowal 9 vs 14 :P

Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


Flame o botowaniu
« Odpowiedź #112 dnia: Czerwiec 22, 2007, 11:39:15 am »
Marci1n daj sobie więcej luzu to samo tyczy się pozostałych udzielających się w tym dziale. I po co sie wyzywać??

Druga sprawa nie rozumiem czemu usuwasz tematy o botach właśnie z tego działu jako tako na całym forum jest zabronione pisanie o wszelkiego typu programach typu l2w
Ale ten dział jest o Retail i jest to dział odrębny dla graczy z retaila gdzie bot jest dozwolony
Chociaż faktycznie Nsoft zaczął  z tym walczyć ale tak naprawdę jest to tylko pokazówka bo Nsoft ma z tego kasę bo jest X graczy którzy botuja i opłacają grę na oficjalu i często jest tak ze oni nie mają po 1 koncie tylko po kilka :)


  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: 0

Flame o botowaniu
« Odpowiedź #113 dnia: Czerwiec 22, 2007, 12:09:18 pm »
Nastepny moderator ktory daje rade i to sie wlasnie liczy a nie jak Marcinek. Powazny jak na pogrzebie (moze racje niedlugo bedzie pogrzeb klanu :P).
Global:
Franz:
DoomCryer 78 / Sword Muse 78 => niedługo Hero na Franz gl n00bs

Bot przez 4 miesiace, Drac Bow 160$, DC Robe + Tateo set 80$ => Zabicie Marc1na Bezcenne :D


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Flame o botowaniu
« Odpowiedź #114 dnia: Czerwiec 22, 2007, 12:13:57 pm »
Jeżeli uważasz, że możesz mówić do mnie Marcinek, to także grubo się mylisz.
Grozisz mi ??
Wrzuć na luz Marcinku.


Tak jak napisałem w poprzednim poście kiedyś admini/modowie byli uprzejmi i Beatronix należy do tych starych użytkowników.
Chwała mu za to. Mam nadzieję że jest więcej takich osób.


Botowanie może jest beznadziejne i nie fair ale jak grało sie na 5+ low rate servach to już ochota na grind mija.
Fakt że jak sam expisz to jest czasem zabawnie ale dla starych wyjadaczy największą zabawą tej gry jest na tym high lvl z top sprzętem gdy w jedno party można położyć 2-3.

Bot, eBay to stałe części retaila więc nie rozumiem w ogóle o co rozchodzi się cały ten szum... jak decydujesz sie grać na retku to licz się z tym a nie płaczecie że was ktoś wybotowany pojechał...

Osobiście botów nie trawie ale nie mówię że ich bym nie używał.

Polecam postawę montezuma
Do tego to tylko gra.

Co do Haladira to uważam jest jest nubem i w ogóle.
Nawet botować nie umie i 0 skilla.
Mógłbym zachować trochę kultury no ale cóż taki jest Haladir.


Pozdro & Poćwicz
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2007, 12:16:16 pm wysłana przez Armetis »

<<< Przerwa z Lineage 2 >>>


  • Wiadomości: 774

  • Pochwał: 15

  • Ban nie śpi
Flame o botowaniu
« Odpowiedź #115 dnia: Czerwiec 22, 2007, 01:30:03 pm »
Dobra, to po kolei.
Obowiązuje zakaz promowania powszechnie nielegalnych programów, ALE NIE zakaz mówienia o nich. Dotyczy tego działu jak i całego forum. Nie wolno podawać linków, sprzedawać itd programów botujących, etc. Jednak to, że ktoś opowiada o tym jak to botował lub botuje i co z tego ma, nie jest bezpośrednim rozpowszechnianiem bota. Ktoś kto to mówi i tak naraża się na konsekwencje tam gdzie to robi a mi tym nie szkodzi i nic mi do tego. Wolność słowa i poglądów. Gdyby podawał jednak konfigurację bota, link do pobrania itd już bym się przyczepił. Na razie jest ok, więc Marc1n jak ktoś tam powiedział możesz wrzucić na luz.
Dalej:
Beatronix - masz punkt 7 regulaminu więc milcz i też wrzuć na luz. Jesteś starszy stopniem, masz większy staż i jesteś do pomagania Moderatorom a nie do ich zwalczania. Pomijając już słuszność lub jej brak w Twoich zażaleniach.
Dalej:
Dyskutujcie a nie żryjcie się - wrzućcie na luz - to tylko gra.

Pogadałem a teraz decyzje:
Haladir SwS lub Marc1n proszę o wysłanie mi kopii wiadomości z ostrzeżeniami to je na nowo rozpatrzę.
Arthasowi cofam ostrzeżenia żeby nie było nieporozumień.
Marc1n zostaje na stanowisku chyba, że będzie się bardzo upierał przy jego opuszczeniu. Pomyślimy też nad zmienieniem mu działu żeby nie było więcej takich problemów.
Beatronix to faja ;]

Na sam koniec. Każda ze stron jest tutaj po części winna bo jedni nie potrzebnie na innych napadają, nowy mod nie radzi sobie i robi parę głupot a stary mod też się widać przez lata nic nie nauczył ;];].
A więc mamy winnych, ale wszystkim dajemy drugą szansę i zostawiamy sprawę w spokoju. Wrzucamy na luz. Sprawy kadrowe rozstrzygniemy już w 4 oczy.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2007, 01:52:45 pm wysłana przez Dohid »


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

Flame o botowaniu
« Odpowiedź #116 dnia: Czerwiec 22, 2007, 04:06:53 pm »
marc1nkowi chciałem tylko udowodnić ze kurczowe się trzymanie regulaminu do niczego nie prowadzi i poprostu powinno dać mu to do myślenia=czegoś nauczyć=pomóc mu zrozumieć jak lepiej moderować to forum= czyli wbrew pozorom pomagam nowym moderatorom;)=gdybym skorzystał z punktu 7 regulaminu (Strony) marcinek by się niczego nie nauczył :P

dopóki nie wybierzecie nowego moderatora tego działu, będe go moderował;) (a co robicie z marcinkiem to juz wasza sprawa, ale tutaj raczej się nie sprawdzil)




ps. a dohid to taka WIELKA faja :P


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Flame o botowaniu
« Odpowiedź #117 dnia: Czerwiec 22, 2007, 04:25:29 pm »
Trzymanie sie regulaminu do niczego nie prowadzi tak? To mam pytanie PO CHUJ JEST REGULAMIN?? Radze zlikwidujcie regulamin bo dla kilku osob on sie nie podoba pfff... n/c
Abyss x7
Leathien: MS-78/Soutaker76---Hero
Franz:
Fr0sti: WS+40 :P


  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 1

  • Pisze szybciej niż myśle.
Flame o botowaniu
« Odpowiedź #118 dnia: Czerwiec 22, 2007, 06:21:49 pm »
a ja żeby Marc1nowi nie było smutno to powiem: JESTEŚMY Z TOBĄ! xD

botom mówimy stanowcze NIE! :P

to na tyle :)



  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Flame o botowaniu
« Odpowiedź #119 dnia: Czerwiec 22, 2007, 06:37:01 pm »
Trzymanie sie regulaminu do niczego nie prowadzi tak? To mam pytanie PO -_-' JEST REGULAMIN?? Radze zlikwidujcie regulamin bo dla kilku osob on sie nie podoba pfff... n/c

On napisał że kurczowe trzymanie się regulaminu do niczego nie prowadzi...


Regulamin jest wszędzie aby go przestrzegać i panował jakiś tam porządek.

Co do przymykania oka na regulamin chyba nie masz niczego przeciwko ??
Każdy nie raz złamał jakiś regulamin.

Ludziom trzeba przebaczać czyż nie ??

Uważam że Marcinek będzie teraz wzorcem dla innych modów.

Beatronix to wielki brzydki zielony orc a Dohid-a nie znam :P

<<< Przerwa z Lineage 2 >>>


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Flame o botowaniu
« Odpowiedź #120 dnia: Czerwiec 22, 2007, 06:43:14 pm »
Ehh i tak jest offtop, więc powiem conieco.
1st drama temat, mianowicie Boty i zezwolenie na nie.
"You may not arrange for the exchange or transfer of any pirated or illegal software while using the Lineage II game or website." Nie jest zezwolone. Tak jak w Polsce złodziejstwo, a ludzie kradną, tak tutaj botowanie, a ludzie botują dalej...
2nd, czyli ułamek ludzi botujących na offie. Ogromna cześc botów expi, że ich poprostu nie widać. Sa lokacje nie uczęszczane do których nikt nie zagląda. Dajmy na to końcowe pokoje DarkOmen na ten przykład, cata koło Heine. Co z tego :?: A to to z tego, że tacy ludzie np. wybotowują się tam i nic o nich się nie dowiesz, dopóki nie dojdą do jakiegoś klanu na 78/78. bezczelnie się chwaląc. A czegoś takiego jak botowanie miesiąc po tym jak skończą już nie idzie udowodnić.
3rd, tym razem kasa i reakcje GMów. 93%+ wg. najnowszych danych NCsoftu zysków mają z azjatyckich serverów. Te nasze 10 to jest pryszcz, więc fajne na tym zarabiają, kwestia tego ile w porównaniu do tamtych rejonów. Dalej, raportowanie i reakcje. Sądzicie, że ktoś będzie leciał po jednym czy dwóch raportach :?: No nie i bardzo dobrze. Myślicie, że fajnie by było, jakby wartag napisał dla GMa, że botujecie, co nie jest prawdą i byłby ban z miejsca :?: No nie. Ale zobaczcie, czy się wami GM nie zainteresuje, jak 10 raportów + poleci na jeden nick. Prawdę mówiąc :?: 3 razy mnie GM pmnął sprawdzając czy jestem przy kompie, a raz stał nawet kołomnie. Działają. A najlepsze to, że najwięcej wiedzą ludzie, którzy tego samo nie sprawdzali bo nawet tam kiedyś grali, ale kiedyś, a nie teraz. Zauważcie, że ludzie z offa, nie pisza o privach czegoś, co nie jest w 100% wiadomo, natomiast wy piszecie nawet jak nie wiecie jak to jest w 100%, np. sorry, ale Ty Polgara z twoją teorią o legalnym bottingu na offie...

Sprawa mojego moderowania tutaj jest omawiana w odrębnym topicu i tam odpowiem na tą kwestię... sorry, ale przeszkadzam wywalaniem postów o botach tylko boterom i niektórym ludziom z priva, którzy mają super pogląda i sądzą, że wiedzą wszystko, jednak każdy legit gracz offa nic nie mówił, ani żaden bardziej doświadczony gracz z priva, który dokładnie się dowiedział, jakto wygląda.

Armetis, uważam zdrabnianie ironiczne jako obrazę mojej osoby. Sądzisz, że nie wyłapiesz warna za obrażanie moda/usera :?:
Cytuj
Botowanie może jest beznadziejne i nie fair ale jak grało sie na 5+ low rate servach to już ochota na grind mija.
Jak się nie umie podołać to się nie gra. Jak nie umiesz zarobic, to kradniesz :?: Identyczna sytuacja.
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Flame o botowaniu
« Odpowiedź #121 dnia: Czerwiec 22, 2007, 06:52:57 pm »
Armetis, uważam zdrabnianie ironiczne jako obrazę mojej osoby. Sądzisz, że nie wyłapiesz warna za obrażanie moda/usera :?:

To tylko twoje wrażenie. Słowa pisane można różnie odbierać.

Cytuj
Botowanie może jest beznadziejne i nie fair ale jak grało sie na 5+ low rate servach to już ochota na grind mija.
Jak się nie umie podołać to się nie gra. Jak nie umiesz zarobic, to kradniesz :?: Identyczna sytuacja.

Przykro mi ale to nie jest identyczna sytuacja.
Rozumiem że ta gra jest dla Ciebie życiem jeżeli używasz takich argumentów ??

<<< Przerwa z Lineage 2 >>>


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Flame o botowaniu
« Odpowiedź #122 dnia: Czerwiec 22, 2007, 07:06:50 pm »
NIe możesz podołać z graniem - nie grasz.
NIe możesz podołać z zarabianiem pieniędzy - no to ich nie masz.
Ale jak się uprzesz, to stosujesz różne lewe sposoby, w L2 botujesz, w życiu kradniesz. Czy to nie jest analogiczność.
Cytuj
To tylko twoje wrażenie. Słowa pisane można różnie odbierać.
Stary, to tylko moje wrażenie i wystarczy. Moge pisać k00rfa i h00y, bo mam takie wrażenie, że nie klne :?:
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Flame o botowaniu
« Odpowiedź #123 dnia: Czerwiec 22, 2007, 10:01:56 pm »
A aj uważam, że wam się pomieszało w głowie, Marcinek jest nowym modem, troche sie zdenerwowal, a nowi czlonkowie forum mogliby jakisszacunek do starych bywalcow i ekipy lineage2.com.pl, gdyz nie przyszliscie tu po to by kogos urazic, ale sie czegos wiecej dowiedziec, nawiazac iz to szerszych kontaktów lub napisać coś od siebie.

Jak wiemy każdy może stracić głowe ( ja to mam czasami), ale cóż... żadne  forum nie jest idealne, choć nasze robi postępy :):)

Pozdrowienia.
Sal to faja
Dohid to faja
Beatronix to faja
Skrzat to stara faja
A ja? zwykłym modem... =)
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Flame o botowaniu
« Odpowiedź #124 dnia: Czerwiec 22, 2007, 11:10:07 pm »
Sluchajcie dla mnie boterzy to debile, wiec jesli botujecie nimi jestescie kumacie prawda, mowisz ze jesli botujesz to masz czas na inne zajecia ja nie botuje i tez mam czas isc na piwo, na impreze, na podryw, to ze botujesz nieznaczy za masz lepsze zycie poza l2 od ludzi ktorzy graja legal, a najprawdopodobnie jesli zawsze tak idziesz na latwizne, to twoje zycie jest -_-'owe na maxa, az sie dziwie ze masz z kims na piwo, a moze tak tylko napisales zeby ladnie wygladalo :D
Nawet jesli w-_-'isz tone koksu i bedziesz cwiczyl przez pol roku, to przyjdzie koles ktory cwiczyl rok na "czysto" i dostaniesz taki w-_-', ze inni koledzy koksiarze beda cie musieli z ziemi zeskrobywac.

Co do zlotu to dla mnie bedzie -_-'ista sprawa poznac ludzi z ktorymi gram.

Ja gram w l2 dla przyjemnosci, wcale nie musze byc najlepszy, gram SH bo jest dla mnie najbardziej klimatyczna postacia w grze.

Uzywacie botow zeby miec 78/78 i mowic ja mam a wy nie :D Ja wiem koledzy was na korytarzu popychaja dziewczyny sie smieja na wasz widok..... No ale w l2 masz postac 78/78 jest najlepszy, mozesz pokonac kazdego, tylko ile w tym twojej zaslugi? Zero

Expic legal na 78 nie kazdy umie, ustawic bota kazdy, czuje sie od was lepszy sweet  8)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2007, 11:12:53 pm wysłana przez Fenrirus »

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.