Witaj
Gość

Wątek: Rune  (Przeczytany 7037 razy)

  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: 0

Odp: Rune
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 29, 2007, 04:03:14 pm »
a wystarczylo napisac zwygłe "gz" a tu taki Fenrirus i zaczyna wbijać. Idz do swojego działu Bartz gdzie sie nic nie dzieje bo nie macie pvp tylko pve.

Ashurei o czyjej ty głupocie mowisz chyba swojej.
Global:
Franz:
DoomCryer 78 / Sword Muse 78 => niedługo Hero na Franz gl n00bs

Bot przez 4 miesiace, Drac Bow 160$, DC Robe + Tateo set 80$ => Zabicie Marc1na Bezcenne :D


  • Wiadomości: 581

  • Pochwał: 4

  • We live for the One. We die for the One.
Odp: Rune
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 29, 2007, 04:10:55 pm »
Cytuj
Idz do swojego działu Bartz gdzie sie nic nie dzieje bo nie macie pvp tylko pve.

A moze po prostu gracze z Bartz wyrosli z epoki przechwalania sie?

Cytuj
Ashurei o czyjej ty głupocie mowisz chyba swojej.

A gdzie to ja dalem dowod swojej glupoty? Zreszta, jak nazwac kogos kto wywala +/- 200 zl (doliczajac prad to bedzie grubo ponad 300-400) w bloto a potem sie przchwala jak 10 letnie dziecko kim to on nie jest (mowie o tobie jakbys nie skumal aluzji...)?


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Rune
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 29, 2007, 04:22:37 pm »
Ot co , wlasnie mialem pisac posta , ale widze juz to ktos zrobil ;]


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Rune
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 29, 2007, 07:28:55 pm »
Ja zgadzam sie z Haladem, dla mnie zawsze expienie bylo dodatkiem do gry, wrecz przykra koniecznosca. Z nazwa lineage 2 kojarza mi sie siege pvp itp, a nie bezsensowny odmozdzajacy grind.
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Odp: Rune
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 29, 2007, 08:20:36 pm »
Mnie ciekawi jak ktos kto nie lubi grindu to czemu gra w l2, zawsze mozesz wlczysc sobie cs, q3, battlefielda, warcrafta, tam w ogóle nie masz grindu, od razu akcja :D
Grind byl i bedzie elementem gier mmorpg, a to ze w l2 nie tepia botow, sprawia ze takie lamy jak wy moga sie wybic szybciej niz ci co expia normalnie :D


L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Rune
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 29, 2007, 08:44:51 pm »
lol haladir masz Nostromo ? :O
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 158

  • Pochwał: 3

Odp: Rune
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 30, 2007, 12:46:10 am »
Offtopic:

@ Haladir

Czy te 0.35 sec to optymalny czas re-use dla CP potów ? Bo będę za niedługo ustawiał swoje nostromo i nie chce mi się tego sprawdzać ;p
TEON

Lokken - Dominator/Eva Saint/Tyrant (on sale)


  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: 0

Odp: Rune
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 30, 2007, 09:24:35 am »
Tak to idealny czas. Akurat gdy mija 0.35s możeszu użyć następnej cp potki. Jak chcesz to moge Ci też zrobić makro na Bsoe :P.

Nostromo mam od Grudnia (kupiłem sobie na gwiastke :P). Tylko jak odeszliśmy z Hinde to lezało na półce.

PS: No sorka ale jak ktoś ma sie czym chwalić to sie chwali. No nie moja wina że szybciutko wyexpiłem i mam się czym chcwalić. Tylko czemu kotś zawsze przyjdzie i zaczyna wbijać. Są od tego inne już gotowe tematy.
Global:
Franz:
DoomCryer 78 / Sword Muse 78 => niedługo Hero na Franz gl n00bs

Bot przez 4 miesiace, Drac Bow 160$, DC Robe + Tateo set 80$ => Zabicie Marc1na Bezcenne :D


  • Wiadomości: 252

  • Pochwał: 0

Odp: Rune
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 30, 2007, 09:54:48 am »
Fenrirus zalosny jestes szczeze bardziej podziwial Haladira mimo tego ze wybotowal posac niz Ciebie niby w pol roku zrobisz 78? watpie bo ciagle w opisie masz SH +66 i to juz od 3 miechow;]
Tak Cie to boli ze ktos wybotowal postac i narobil takiego zamieszania na serwie?;>
Abyss x7: Leathien Moonlllight Sentinel 78 sub necro 75/ex hero:D
Celes:Leathien Sagi 77/ sub cardi x77/Titan 76/AW x6:(   
l2 Existance x7:Onix Dominator 80<3 sub sh 75 ex hero:D


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Rune
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 30, 2007, 12:06:25 pm »
(ja jestem półbezstronny:D)
ale 3 miechy temu fernirius to mial chyba ~40


  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: 0

Odp: Rune
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 30, 2007, 02:20:59 pm »
Jak sie postara to zrobi no tylko od niego zalerzy czy chce mu sie grać i czy ma skim grać. A do tego SH to postać którą sie najszybciej expi, tylko trzeba mieć sprzęt a z tym to nie jest latwo.
Global:
Franz:
DoomCryer 78 / Sword Muse 78 => niedługo Hero na Franz gl n00bs

Bot przez 4 miesiace, Drac Bow 160$, DC Robe + Tateo set 80$ => Zabicie Marc1na Bezcenne :D


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Rune
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 30, 2007, 03:19:42 pm »
skim

nie no kur... bez przesady!  :|


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Odp: Rune
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 30, 2007, 04:10:36 pm »
Fenrirus zalosny jestes szczeze bardziej podziwial Haladira mimo tego ze wybotowal posac niz Ciebie niby w pol roku zrobisz 78? watpie bo ciagle w opisie masz SH +66 i to juz od 3 miechow;]
Tak Cie to boli ze ktos wybotowal postac i narobil takiego zamieszania na serwie?;>


Dla ciebie specjalnie zrobie update mojego opisu :D

Sh sie expi bardzo szybko, ale ja nie mam czasu zeby grac codziennie po 10h, wiecie imprezy, znajomi, dziewczyny ...... gram jak mam czas i ochote. Jedynym ogrniczeniem jest kasa, dlatego przez 3 tygodnie nabilem z 25%, dlatego ze moj wolny czas spedzalem na rynku, zeby sie troszkie dorobic, przynajmniej na tyle zeby kupic dc set, maja jewele, somka mialem wczesniej

Ja wcale nie zazdroszcze haladowi lvla, bo mnie bawi jak sam do wszystkiego dochodze, exp, handel, pvp. Ja tez dobije 78, problemu nie ma i bede mial z tego wielka satysfakcje :D

ps: tak serio od jakiegos czsu gram tylko dla ludzi, ktorych poznalem w AE, gdybym nie byl w tym klanie wrocil bym pewnie do warcrafta, w ktorego gralem przed l2 3 lata  :D
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2007, 04:26:18 pm wysłana przez Fenrirus »

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.