Witaj
Gość

Wątek: DA a SK  (Przeczytany 10002 razy)

  • Wiadomości: 608

  • Pochwał: 4

  • .i.
Odp: DA a SK
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 28, 2007, 07:12:09 pm »
Co z tego że ma hamstring ? SK ma freezing strike i szybciej biega, dodatkowo wrzuci posion i sting i statsy sie wyrównują ...

Wydaje mi sie ze na abyssie istnieje takie cos jak antidotum i bandage, wiec uzycie Poisona i Stinga to strata MP imo.

a podczas expienia osobiscie jej nie uzywalem - jest za droga u utrzymaniu

Z pantera zabijasz 2x wiecej moobów, masz 1,5x wiecej expa, 2x wiecej dropów w tym samym czasie co bys expił solo. GG.


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: DA a SK
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 28, 2007, 07:17:03 pm »
Cytuj
Wydaje mi sie ze na abyssie istnieje takie cos jak antidotum i bandage, wiec uzycie Poisona i Stinga to strata MP imo.

Wysokolvowy sting i poison nie da sie uleczyc antidotum i bandazem. W jednym sie zgodze, poza olimpiada i pvp arenowym skille niemal bezuzyteczne. Sting oprocz mozliwosci krwawienia zadeje dmg- przydatne na light armor userow z UE.

Cytuj
Z pantera zabijasz 2x wiecej moobów, masz 1,5x wiecej expa, 2x wiecej dropów w tym samym czasie co bys expił solo. GG.

nie bylbym takim optymista...




  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: DA a SK
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 28, 2007, 08:25:12 pm »
Jak już zamierzasz expić solo to tylko z panterą. Kolega bufnie ciebie + pantere to biegasz i kosisz (tylko trzeba hate'owac czasem moby żeby panterki nie zabili).
Co do ekspienia solo to tankowie nie za bardzo do tego się nie nadają - ba w ogóle się nie nadają :) Po coś mają hate i agression żeby w pt być potrzebnym, mają mały dmg, dużą obronę, żeby to oni na klate brali moby a za nich zabijali.
Ja nawet nie staram się ekspić tankiem solo pow. 60lvlu.

Mówiąc że DA ma większe szanse od SK zaznaczałem że najbardziej to widać na 78+ po zmianie profki na 3 profesje. HK dostaje shield bash i psychical mirror. Ten pierwszy skill jak wejdzie to nie można używać skilli fizycznych (bye bye daggers), a ten drugi je odbija (bluff, stun shot, hammer crush etc) - chodzi o skille fizyczne powodujące jakieś efekty. Nie ma to jak odbić stuna albo bluffa w oponenta.

Jeśli chodzi o SK vs DA to do lvl 75 a raczej do zmiany klasy na 3 profke SK ma duże problemy z pokonaniem DA z racji stuna (nie biorę pod uwagę maj buildów / pr0 playerów), to po zmianie klasy ST ma przewagę nad DA, i łatwo jest go opykać.
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: DA a SK
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 29, 2007, 11:36:54 am »
Jak już zamierzasz expić solo to tylko z panterą. Kolega bufnie ciebie + pantere to biegasz i kosisz (tylko trzeba hate'owac czasem moby żeby panterki nie zabili).
Co do ekspienia solo to tankowie nie za bardzo do tego się nie nadają - ba w ogóle się nie nadają :) Po coś mają hate i agression żeby w pt być potrzebnym, mają mały dmg, dużą obronę, żeby to oni na klate brali moby a za nich zabijali.
Ja nawet nie staram się ekspić tankiem solo pow. 60lvlu.

Mówiąc że DA ma większe szanse od SK zaznaczałem że najbardziej to widać na 78+ po zmianie profki na 3 profesje. HK dostaje shield bash i psychical mirror. Ten pierwszy skill jak wejdzie to nie można używać skilli fizycznych (bye bye daggers), a ten drugi je odbija (bluff, stun shot, hammer crush etc) - chodzi o skille fizyczne powodujące jakieś efekty. Nie ma to jak odbić stuna albo bluffa w oponenta.

Jeśli chodzi o SK vs DA to do lvl 75 a raczej do zmiany klasy na 3 profke SK ma duże problemy z pokonaniem DA z racji stuna (nie biorę pod uwagę maj buildów / pr0 playerów), to po zmianie klasy ST ma przewagę nad DA, i łatwo jest go opykać.

widzisz to jest tylko kwestia "chcenia" i tego jak traktujesz swoja postac,ja leveluje solo pow. 65 lev tk (i nie na jakims high rate'owym servie) tyle ze zajmuje to mase czasu i kasy na szoty i krysze... kwestia polubienia posaci i wczucia sie w nia... co do skilli ktore opisujesz... ST tez dostaje shield bash'a a ze  (o ile mnie pamiec nie myli) reuse takich skilli zalezy od dex to ST bedzie szybciej bashowal niz HK... poaztym mowiac o pojedynku ST vs HK nie masz po co uzywac physical mirror bo takowych atakow ST nie bedzie stosowal,on cie znukuje etc a HK nadmiarem m def nie grzeszy... takze nie sadze zeby to byl taki oczywisty pojedynek :) moze tez przemawiaja przezemnie wzgledy osobiste,DA osoboscie uwazam za oklepana i nudna postac :P prawie kazdy tank na EPI to DA (szkoda ze to najslabszy z klasycznych tankow :P),sk sa dlugo dlugo potem a na szarym koncu tk i palki (w sensie ilosci na koncu) :P
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2007, 11:38:37 am wysłana przez echoes »


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: DA a SK
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 29, 2007, 03:40:18 pm »
HK dostaje slam a nie bash, ktory jest zrąbany bo w ogóle nie wchodzi i uwaga - reuse taki jak 2x silience (tak mi mówił HK z którym miałem walkę)

Magical mirror też odbija skile fizyczne z szansą 10% więc nie wiem w czym problem ? Zresztą LS na pantere i bashować i wkońcu się wygra, to jest ogromna przewaga ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: DA a SK
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 29, 2007, 06:27:57 pm »
Więc mówie, że jak DA jest dość dobry do 74, to HK na 76,77,78 jest skopany, nie ma nic ciekawego oprócz shield slam (reuse nie jest 2x silence tylko taki sam jak shield bash ST  :shock:). Co do wchodzenia shield slam to tak samo włazi jak rozbrojenie z shield basha ST (2 razy w życiu :D), ale detargetuje za każdym razem. Z resztą od c5 stun także detargetuje (nie wiem jak sleep czy trance).
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



Odp: DA a SK
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 29, 2007, 06:30:55 pm »
Ja mialem przypadek ze wszedl we mnie slam...gf :D
A poza tym jest po co uzywac physical mirrora w pojedynku HK vs ST, bo chyba zaden ST nie lubi jak dostaje wlasnym bashem po dupie i taci target? :P (mirror odbija basha)
Mi jeszcze ani razu LS w pantere nie wszedl(mam 900 m.atk), z jednym wyjatkiem ale tamten DA mial chyba z 10 lvli mniej ode mnie :D


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: DA a SK
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 29, 2007, 06:34:02 pm »
Kwestia szczęścia.
Jedyne co drażni mnie w ST to to, że jak odpale fortitude, shield fortress i guard stance, to po paru bashach i nukach many nima :D Trzeba rozmyślnie odpalać, deaktywować skille, bo ST bez many to jak rower bez łańcucha, niby z górki pojedzie, ale nie popedałujesz  :)
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: DA a SK
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 29, 2007, 10:24:28 pm »
nie moziwe ze tak szybko bo widzialem ze HK ne robil tego tak czesto jak ja ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 608

  • Pochwał: 4

  • .i.
Odp: DA a SK
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 29, 2007, 11:49:09 pm »
nie moziwe ze tak szybko bo widzialem ze HK ne robil tego tak czesto jak ja ...

Jezeli swoja wiedze o długosci re-use'u skilla opierasz na tym jak czesto uzywał go twój przeciwnik , badz na stwierdzeniu twojego przeciwnika :"uwaga - reuse taki jak 2x silience (tak mi mówił HK z którym miałem walkę) " to gratuluje posiadanej wiedzy o L2.


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Odp: DA a SK
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 30, 2007, 08:13:55 pm »
ST bez many to jak rower bez łańcucha, niby z górki pojedzie, ale nie popedałujesz  :)

Dobre. :D Sry za OT. :)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: DA a SK
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 31, 2007, 11:25:23 pm »
Cytuj
A poza tym jest po co uzywac physical mirrora w pojedynku HK vs ST, bo chyba zaden ST nie lubi jak dostaje wlasnym bashem po dupie i taci target?

Judgmend,Arrest i jeszcze Stinga dokladnie.

Cytuj
Jedyne co drażni mnie w ST to to, że jak odpale fortitude, shield fortress i guard stance, to po paru bashach i nukach many nima

Moj pasek na F10:
Guard Stance
Shield Fortres
Fortitude
Drain Health

Po co tak? Walcze z Da i odbiegam to wylanczam GS i odpalam DH a jak zdechnie pantera to wylanczam SF na stale i GS zostawiam samo forti.

Cytuj
Mi jeszcze ani razu LS w pantere nie wszedl

Ja LS uzywam zeby DA przerwac summonowanie 2 pantery albo go sparalizuje albo mu przerwie(rzadko nie przerywa).

Cytuj
(reuse nie jest 2x silence tylko taki sam jak shield bash ST  Shocked)

Shit prawda...Slam ma reuse 2 minuty a bash ma 10 sekund.

Cytuj
Co do wchodzenia shield slam to tak samo włazi jak rozbrojenie z shield basha ST

...wiesz ze Shield Stunt i Shield Bash maja taki sam land rate ale inny czas? kiedy stunt moze trwac do 8 sekund bash trwa do 2-3

Cytuj
Ja mialem przypadek ze wszedl we mnie slam...gf

Glownie co mnie w tym slamie drazni to to ze nie moge uzywac UD/VG

Cytuj
bo ST bez many to jak rower bez łańcucha, niby z górki pojedzie, ale nie popedałujesz  Smile

Jakis haczyk musi byc ale generalnie wszystkich toggle sie nie odpala.



  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

  • "Only God Can Judge Me"
Odp: DA a SK
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 01, 2007, 12:02:39 am »
Cytuj
Po co tak? Walcze z Da i odbiegam to wylanczam GS i odpalam DH a jak zdechnie pantera to wylanczam SF na stale i GS zostawiam samo forti.

Powodzenia życze w używaniu GS zamiast SF... Wg mnie to straszny błąd... Ale każdy lubi walczyc po swojemu...
"Nie powinno się stawiać swego losu na szali, jeśli nie ma się przy sobie wszystkich sił zbrojnych"
"Nie podbija ten, kto nie walczy"


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: DA a SK
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 01, 2007, 11:20:04 am »
Cytuj
Powodzenia życze w używaniu GS zamiast SF... Wg mnie to straszny błąd... Ale każdy lubi walczyc po swojemu...

... czytaj uwaznie uzywasz wszystkeigo co masz jak walczysz w h2h z Da ktory ma pantere potem to zostawiasz sobie forti chociaz i bez tego dasz rade.


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: DA a SK
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 01, 2007, 11:32:46 am »
Cytuj
Cytuj
Z pantera zabijasz 2x wiecej moobów, masz 1,5x wiecej expa, 2x wiecej dropów w tym samym czasie co bys expił solo. GG.

nie bylbym takim optymista...

Ale to prawda, pantera to świetny pomocnik i ani trochu nie przesadził z tym 2x więcej dropów. A zbuffowana pantera to maszynka do mielenia mobów... szkoda że jest tak droga w utrzymaniu.


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: DA a SK
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 01, 2007, 09:18:52 pm »
ja jade zawsze albo na samym forti  albo na guardzie, fortressa jakoś nielubie, aczkolwiek na DA odpalam razem z forti (mniej many niż GS), na daggerów używam tylko guarda :P

Ja już to widze co w interlude będą tanki robić z magami :)
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: DA a SK
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 06, 2007, 10:40:42 am »
Z własnego doświadczenia z obiema postaciami moge ci doradzić tylko jedno DA!!!! najlepszy wedlug mnie tank!!! panterka na 2lvl skilla naprawde jest zaje.... DD  :P Ale to już twoja wola i twój wybór :) I nadodatek DA ma shield stuna ktory w PvE i PvP jest niezastąpiony!!! POlecam gorąco DA!!


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: DA a SK
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 06, 2007, 03:54:49 pm »
Ja grałem oboma i po graniu DA poprostu znudziłem się. HK jest nieco ciekawszy, ale i tak ST ftw ;p
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: DA a SK
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 06, 2007, 04:00:31 pm »
Z własnego doświadczenia z obiema postaciami moge ci doradzić tylko jedno DA!!!! najlepszy wedlug mnie tank!!! panterka na 2lvl skilla naprawde jest zaje.... DD  :P Ale to już twoja wola i twój wybór :) I nadodatek DA ma shield stuna ktory w PvE i PvP jest niezastąpiony!!! POlecam gorąco DA!!
eeeee tank?najlepszy?ty chyba nie wiesz co mowisz :D nie mowie ze panterka jest be,ze da w pvp nie ma szans ale wg mnie da  to akurat NAJGORSZY tank (mam na mysli pure tankowanie,poczytaj o tym...np brak aegis wg mnie dyskwalifikuje da jako tanka na duze pt bo za czestow go trzeba leczyc ;) )... co do innych aspektow gry da... jest on zwyczajnie nudny jak dla mnie,pewnie dlatego wiekszosc ludzi grajacych tankami bierze da,bo latwo sie nim gra,o ile opanujesz poruszanie panterki  :oops:
a co do sk... to postac dla doswiadczonych graczy :) za duzo skilli ma zeby ot tak z ulicy ktos osiagnal sk wiele...co nie oznacza ze postacie z mala iloscia skilli sa be... o nie,wtedy poprostu trzeba kombinowac w dryga strone :P (vide tk albo palek nie walczacy z undeadami :) )
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2007, 04:03:07 pm wysłana przez echoes »


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: DA a SK
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 06, 2007, 04:23:11 pm »
jak gralem na hr to mi sie udalo pokonac tyranta to byl server infinity skills (kto tam gra to wie o co chodzi) tyrant w 1.5sec zjezdza po cp.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: DA a SK
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 06, 2007, 06:05:27 pm »

eeeee tank?najlepszy?ty chyba nie wiesz co mowisz :D nie mowie ze panterka jest be,ze da w pvp nie ma szans ale wg mnie da  to akurat NAJGORSZY tank (mam na mysli pure tankowanie,poczytaj o tym...np brak aegis wg mnie dyskwalifikuje da jako tanka na duze pt bo za czestow go trzeba leczyc ;) )... co do innych aspektow gry da... jest on zwyczajnie nudny jak dla mnie,pewnie dlatego wiekszosc ludzi grajacych tankami bierze da,bo latwo sie nim gra,o ile opanujesz poruszanie panterki  :oops:
a co do sk... to postac dla doswiadczonych graczy :) za duzo skilli ma zeby ot tak z ulicy ktos osiagnal sk wiele...co nie oznacza ze postacie z mala iloscia skilli sa be... o nie,wtedy poprostu trzeba kombinowac w dryga strone :P (vide tk albo palek nie walczacy z undeadami :) )

nie mam zamiaru się kłóci to twoje zdanie.Ja uważam inaczej


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: DA a SK
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 06, 2007, 09:10:45 pm »
ok to powiedz dlaczego da jest wg ciebie najlepszym TANKIEM (wiec pantera nie ma tu nic do rzeczy) :)


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: DA a SK
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 06, 2007, 09:27:01 pm »
Najlepszym TANKIEM jest TK.
A może mi ktoś wytłumaczyć co ma pantera do tankowania? :)
<usunięte na prośbę zainteresowanego>


  • Wiadomości: 581

  • Pochwał: 4

  • We live for the One. We die for the One.
Odp: DA a SK
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 06, 2007, 09:28:10 pm »
ok to powiedz dlaczego da jest wg ciebie najlepszym TANKIEM (wiec pantera nie ma tu nic do rzeczy) :)

Bo ma Shield Stuna, Iron Will i Majesty? :? W sumie to jedyne co on ma i co jest (chyba) warte uwagi...


  • Wiadomości: 172

  • Pochwał: 4

  • huh?
Odp: DA a SK
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 07, 2007, 07:14:15 am »
NAJLEPSZYM powiadasz? Paladyn ma to samo + o wiele więcej skillów przydatnych podczas tankowania...