Witaj
Gość

Wątek: Spotrzeżenia  (Przeczytany 8276 razy)

  • Banned
  • Wiadomości: 503

  • Pochwał: 3

Spotrzeżenia
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 04, 2009, 06:58:55 pm »
kurna, dwie strony spamu...nieźle :D

skoro temat loll2joke z 10 online z 2xquadruple box i 2 gm'ami został wywalony, to napraaawdę ani nas to ziębi ani grzeje.

  • Wiadomość, którą otrzymałem po tym jak opublikowałem poradnik dla początkujących adminów. Miał być pomocny, a został zwyczajnie usunięty.
Zanim napiszesz kolejny temat w dziale własny serwer polecam zapoznac sie z regulaminem.
mnie też zabiłeś tym...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2009, 07:01:00 pm wysłana przez Asta Entreri »
Asta, officially teh greatestest fanboi ze Marc1na.


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Spotrzeżenia
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 04, 2009, 07:00:06 pm »
Tak? Mam wrażenie, że jesteś GMem na jakimś tam serwie, inny GM zrobił nieregulaminowy projekt serwera po czym został on wyrzucony. A twój kolega GM kłócąc się lub nie postanowił wam o tym powiedzieć. Po czym ty wchodzisz i mówisz, że forum jest zue i w ogóle.
Tylko zobacz, cały czas zmierzasz to tematu prezentacji, wiesz ile tutaj jest robionych tematów bez pełnych informacji? Do tego serwerów 10~ online? Teraz jest lepiej, bo są działy L2off itp, ale kiedyś to był koszmar.

Z tego co widzę cały czas chcesz nam powiedzieć o tym, że reguły zakładania tematów w dziale serwery są złe, a moderatorzy tam są związani z konkurencją twojego serwera.

To właśnie chce powiedzieć.
To właśnie cię sprowadzam na Ziemię, bo ty chcesz żeby na forum był(a) po prostu bałagan anarchia.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2009, 07:02:45 pm wysłana przez Zarean »


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Spotrzeżenia
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 04, 2009, 07:00:43 pm »
(...)Z tego co widzę cały czas chcesz nam powiedzieć o tym, że reguły zakładania tematów w dziale serwery są złe, a moderatorzy tam są związani z konkurencją twojego serwera.

To właśnie chce powiedzieć.

reguły zakładania tematów w dziale serwery są złe
Muszą być takie, jakie są, bo inaczej byłby tam syf. To specyficzne podforum i ma specyficzne reguły. Czemu jednak przeszkadza przestrzeganie ich?

moderatorzy tam są związani z konkurencją twojego serwera
Nie są, bo żaden nie ma GMa/admina żadnego serwera.


  • Wiadomość, którą otrzymałem po tym jak opublikowałem poradnik dla początkujących adminów. Miał być pomocny, a został zwyczajnie usunięty.
Zanim napiszesz kolejny temat w dziale własny serwer polecam zapoznac sie z regulaminem.

Czy zapoznałeś się z regulaminem? Czy twój temat go przestrzegał?

  • Pan/Pani Iskierka pozbyła się tematu zapostowanego przez Throk'a, w którym to reklamował serwer. Temat zawierał wszystkie niezbędne informacje. Został wywalony bo miał za mało grafiki? Śmieszne...

Tematy są wywalane, gdy łamią regulamin. Czy ten temat nie łamał regulaminu?



Coś jeszcze?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2009, 07:22:40 pm wysłana przez Soulern »

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • Wiadomości: 490

  • Pochwał: 7

  • True Asian Girls Lover
Spotrzeżenia
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 04, 2009, 07:01:06 pm »
Cytuj
Z tego co widzę cały czas chcesz nam powiedzieć o tym, że reguły zakładania tematów w dziale serwery są złe...

http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,19650.0.html  - Zły regulamin?


Cytuj
... a moderatorzy tam są związani z konkurencją twojego serwera.

Taaa..... Ciekawe :>
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2009, 07:12:24 pm wysłana przez Szewa »




  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Spotrzeżenia
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 04, 2009, 07:03:11 pm »
płaczesz, bo usunięto Ci temat ponieważ był niezgodny z regulaminem i w złym dziale, którego pewnie nie przeczytałeś  :_delf_5_1:

no cóż, QQ


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Spotrzeżenia
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 04, 2009, 07:06:03 pm »
Z tego co widzę cały czas chcesz nam powiedzieć o tym, że reguły zakładania tematów w dziale serwery są złe...

http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,19650.0.html  - Zły regulamin?


... a moderatorzy tam są związani z konkurencją twojego serwera.

Taaa..... Ciekawe :>


Ale ludzie, ja powiedziałem tylko jaki według mnie jest jego tok myślenia.
Zastanawiam się teraz czy cytujecie to dlatego, że on powiedział, że właśnie mu o to chodzi czy cytujecie sobie moje wypowiedzi tak sobie ;<
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Banned
  • Wiadomości: 503

  • Pochwał: 3

Spotrzeżenia
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 04, 2009, 07:06:59 pm »
cytujemy, bo ty jesteś wasza hermitozorrrrrowatość!
Asta, officially teh greatestest fanboi ze Marc1na.


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Spotrzeżenia
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 04, 2009, 07:09:41 pm »
cytujemy, bo ty jesteś wasza hermitozorrrrrowatość!

;<

Regulamin nie jest zły, nie chcemy aby na forum zapanowała anarchia.

..Dlatego pierwsza osoba, która napisze teraz w jednym z moich działów wygra bana^^
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Spotrzeżenia
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 04, 2009, 07:12:15 pm »
Dlaczego rozmawiacie z tym nonfactorem?
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 490

  • Pochwał: 7

  • True Asian Girls Lover
Spotrzeżenia
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 04, 2009, 07:13:58 pm »
Dlaczego rozmawiacie z tym nonfactorem?
Lubię czytać Flame :>




  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Spotrzeżenia
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 04, 2009, 07:16:55 pm »
Dlaczego rozmawiacie z tym nonfactorem?
Lubię czytać Flame :>

Oww yea, flame!
Poza tym zdaje mi się, że on jest anarchistą, bo regulamin jest ZŁY i tak jakoś "czerwony" ma ten profil. Może czegoś się od niego dowiem :]


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 10

Spotrzeżenia
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 04, 2009, 07:18:49 pm »
Jak zwykle zostałem obrażony. Nie staracie się nawet ani troszeczkę poprawić mojego zdania co do tego forum. Zamiast przyciągać to odpychacie. Wszyscy pozabijalibyście się o wyższą pozycje. Polska rzeczywistość, zastanawiam się tylko kiedy dojrzejecie do tego typu rozmów. Ja już z mojej strony nic nie napisze, bo musicie nauczyć się patrzeć także na siebie a nie tylko na pozostałych.
Serdecznie pozdrawiam.


  • Banned
  • Wiadomości: 503

  • Pochwał: 3

Spotrzeżenia
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 04, 2009, 07:19:25 pm »
Dlaczego rozmawiacie z tym nonfactorem?
bo dawno nie było dramy
Asta, officially teh greatestest fanboi ze Marc1na.


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Spotrzeżenia
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 04, 2009, 07:21:29 pm »
Jak zwykle zostałem obrażony. Nie staracie się nawet ani troszeczkę poprawić mojego zdania co do tego forum. Zamiast przyciągać to odpychacie. Wszyscy pozabijalibyście się o wyższą pozycje. Polska rzeczywistość, zastanawiam się tylko kiedy dojrzejecie do tego typu rozmów. Ja już z mojej strony nic nie napisze, bo musicie nauczyć się patrzeć także na siebie a nie tylko na pozostałych.

Taka szkoda, że nie zauważyłeś zawartości mojego posta... Ach, ale i tak już jest za późno.

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 11

    • www.xyberdesign.pl
Spotrzeżenia
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 04, 2009, 07:22:33 pm »
Cytuj
Ja już z mojej strony nic nie napisze,

No i dobrze, spam się skończy :)


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Spotrzeżenia
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 04, 2009, 07:26:56 pm »
Jak zwykle zostałem obrażony. Nie staracie się nawet ani troszeczkę poprawić mojego zdania co do tego forum. Zamiast przyciągać to odpychacie. Wszyscy pozabijalibyście się o wyższą pozycje. Polska rzeczywistość, zastanawiam się tylko kiedy dojrzejecie do tego typu rozmów. Ja już z mojej strony nic nie napisze, bo musicie nauczyć się patrzeć także na siebie a nie tylko na pozostałych.
Że niby za anarchistę? Przepraszam. Jeżeli chcesz oddam ci swojego vipa. Mam to gdzieś jaką mam rangę na forum. I tak liczy się sposób wypowiedzi, a nie liczba gwiazdek i ich kolor, ale ty, mogę ci mówić ty czy się obrazisz? Tak więc ty próbujesz tylko nam coś zarzucić, tylko piłeczka w odpowiedzi jest podkręcona i najlepiej w takim wypadku uciec i nic nie mówić. Jesteś typem człowieka, który ma pretensje do całego świata o coś, ale nie powie o co, bo sam tego nie wie. Szuka flame`u, a jak nie ma się czym bronić - ucieka. Słowem tchórz-buntownik.

Teraz dopiero cię obraziłem, ale to jedynie z tego powodu, bo zauważyłem, że nie zasługujesz na szacunek. Szukasz zaczepki i tyle, dziękuję, jeżeli taka potrzeba możecie mnie zrzucić z rangi vipa, dać minusa, zbanować, cokolwiek. Denerwują mnie tacy ludzie co mają dużo do powiedzenia, a jednak mają nic do powiedzenia. :|
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2009, 07:28:33 pm wysłana przez Zarean »


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Spotrzeżenia
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 04, 2009, 07:30:01 pm »
Jak zwykle zostałem obrażony. Nie staracie się nawet ani troszeczkę poprawić mojego zdania co do tego forum. Zamiast przyciągać to odpychacie. Wszyscy pozabijalibyście się o wyższą pozycje. Polska rzeczywistość, zastanawiam się tylko kiedy dojrzejecie do tego typu rozmów. Ja już z mojej strony nic nie napisze, bo musicie nauczyć się patrzeć także na siebie a nie tylko na pozostałych.
jak powiedziałem - QQ


  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: -1

Spotrzeżenia
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 04, 2009, 07:31:52 pm »
Co tu sie w ogóle dzieje :D ale jazda, a @ve jest nie powazny i wali farmazony bez potwierdzen!
P
O
O
0
F
P
O
O
0
F


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 10

Spotrzeżenia
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 04, 2009, 07:35:43 pm »
Człowieku myślisz, ze się obawiam takich rozmów? Za mało mnie znasz aby oceniać. Nawet nie przemyślałeś co pisałem a jednak stajesz automatycznie po stronie tych z wyższą ilością gwiazdek. Ja zakończyłem bo widzę, że nie ma tutaj nawet odrobiny zdrowego rozumu. Wolicie na wszystko przymykać oczy i uciekać. Postarajcie się działać, chodź by w ten sposób co ja. Za mało Wam jeszcze doświadczenia?
Serdecznie pozdrawiam.


  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: -1

Spotrzeżenia
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 04, 2009, 07:39:07 pm »
ha ja mam juz 2 gwiazdki i pne sie w gore ty masz 1 wiec nie kozacz do mnie
P
O
O
0
F
P
O
O
0
F


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Spotrzeżenia
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 04, 2009, 07:43:00 pm »
@ve Ja moge powiedziec tylko LOL na temat twojej osoby. I nawet nie powiem "nie obraz sie" bo mi to wisi, a wiesz dlaczego?
Bo wpadles na forum z pretensjami ze tutaj niby nie ma wolnosci slowa, bo ktos z administracji jest GMem na serverze i nie chce konkurencji. Czlowieku, lepiej sie zastanow dwa razy, 80%-90% administracji w L2 nie gra juz w ogóle, nie mowiac o tym, zeby byc gdzies GMem czy cos takiego. Tutaj chyba sobie dopowiadasz sam historie o tym, ze bronia swojego servera
Czepiasz sie o to, ze tutaj sa co, zabardzo scisle zasady postowania, bo ja nie kumam? Ok, moze jest duzo poddzialow, ale no kurde, przynajmniej jak ktos czegos szuka, to sobie znajdzie szybko, bo bedzie wiedzial po koleji w co zagladac, a tak jak bedzie burdel i jeden ogolny dzial i 2000 stron to bedzie ok? Zero przejrzystosci. No i co jest wymagajace, zeby zalozyc topic o czytelnej i zrozumialej nazwie, czy zeby nie pisac rUsh00fym stylem?
n1gga pls
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Spotrzeżenia
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 04, 2009, 07:44:48 pm »
@ve Ja moge powiedziec tylko LOL na temat twojej osoby. I nawet nie powiem "nie obraz sie" bo mi to wisi, a wiesz dlaczego?
Bo wpadles na forum z pretensjami ze tutaj niby nie ma wolnosci slowa, bo ktos z administracji jest GMem na serverze i nie chce konkurencji. Czlowieku, lepiej sie zastanow dwa razy, 80%-90% administracji w L2 nie gra juz w ogóle, nie mowiac o tym, zeby byc gdzies GMem czy cos takiego. Tutaj chyba sobie dopowiadasz sam historie o tym, ze bronia swojego servera
Czepiasz sie o to, ze tutaj sa co, zabardzo scisle zasady postowania, bo ja nie kumam? Ok, moze jest duzo poddzialow, ale no kurde, przynajmniej jak ktos czegos szuka, to sobie znajdzie szybko, bo bedzie wiedzial po koleji w co zagladac, a tak jak bedzie burdel i jeden ogolny dzial i 2000 stron to bedzie ok? Zero przejrzystosci. No i co jest wymagajace, zeby zalozyc topic o czytelnej i zrozumialej nazwie, czy zeby nie pisac rUsh00fym stylem?
n1gga pls
+1


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Spotrzeżenia
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 04, 2009, 07:45:16 pm »
Jak zwykle zostałem obrażony. Nie staracie się nawet ani troszeczkę poprawić mojego zdania co do tego forum. Zamiast przyciągać to odpychacie. Wszyscy pozabijalibyście się o wyższą pozycje. Polska rzeczywistość, zastanawiam się tylko kiedy dojrzejecie do tego typu rozmów. Ja już z mojej strony nic nie napisze, bo musicie nauczyć się patrzeć także na siebie a nie tylko na pozostałych.

Taka szkoda, że nie zauważyłeś zawartości mojego posta... Ach, ale i tak już jest za późno.

;<

Nie zgodzę się, mi odpowiada moja pozycja.
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: -1

Spotrzeżenia
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 04, 2009, 07:48:23 pm »
@ve Ja moge powiedziec tylko LOL na temat twojej osoby. I nawet nie powiem "nie obraz sie" bo mi to wisi, a wiesz dlaczego?
Bo wpadles na forum z pretensjami ze tutaj niby nie ma wolnosci slowa, bo ktos z administracji jest GMem na serverze i nie chce konkurencji. Czlowieku, lepiej sie zastanow dwa razy, 80%-90% administracji w L2 nie gra juz w ogóle, nie mowiac o tym, zeby byc gdzies GMem czy cos takiego. Tutaj chyba sobie dopowiadasz sam historie o tym, ze bronia swojego servera
Czepiasz sie o to, ze tutaj sa co, zabardzo scisle zasady postowania, bo ja nie kumam? Ok, moze jest duzo poddzialow, ale no kurde, przynajmniej jak ktos czegos szuka, to sobie znajdzie szybko, bo bedzie wiedzial po koleji w co zagladac, a tak jak bedzie burdel i jeden ogolny dzial i 2000 stron to bedzie ok? Zero przejrzystosci. No i co jest wymagajace, zeby zalozyc topic o czytelnej i zrozumialej nazwie, czy zeby nie pisac rUsh00fym stylem?
n1gga pls
+1
-1
wejdziesz gdzies w topik o postaci jest tam miliony stron i ciagle pytania sie powtarzaja bo niema zadnej ogolne prezentacji o postaci lub jak jest to z czasow c4
P
O
O
0
F
P
O
O
0
F


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Spotrzeżenia
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 04, 2009, 07:50:08 pm »
Człowieku myślisz, ze się obawiam takich rozmów? Za mało mnie znasz aby oceniać. Nawet nie przemyślałeś co pisałem a jednak stajesz automatycznie po stronie tych z wyższą ilością gwiazdek. Ja zakończyłem bo widzę, że nie ma tutaj nawet odrobiny zdrowego rozumu. Wolicie na wszystko przymykać oczy i uciekać. Postarajcie się działać, chodź by w ten sposób co ja. Za mało Wam jeszcze doświadczenia?
Potrafię ocenić ludzi prędzej niż myślisz, bo społeczeństwo tworzy jedynie garstkę typów człowieka, a twierdzenie, że każdy człowiek jest inny nie do końca jest prawdą.

Przemyślałem co pisałeś, ale skoro ja się mylę to ty piszesz całkowicie co innego niż myślisz.

Taaaa mam pięć gwiazdek... i do tego są fioletowe. Tak maleńka mam przez to bonus do długości własnego przyrodzenia +666cm.

Ja na nic nie przymykam oczu, a jedyną osobą, która zadeklarowała się zwiać to ty!

Tak zacznę działać jak ty. Nie lubię Cralina, Hermita, Zoviego, Soulerna, Maślanego, Szewy, Polgary, Soula i wielu wielu innych. Nie powiem czemu, sami powinniście wiedzieć. Nie powiem wam co macie z nimi zrobić, bo też to powinniście wiedzieć. A tak w ogóle milknę, bo mnie nie popieracie i nie rozumiecie.

Oczywiście to był przykład, szanuje was wszystkich łącznie z Cralinem