Witaj
Gość

Wątek: [L2J] L2Reborn - IL x1 - START 31.10.2019  (Przeczytany 44677 razy)

  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: [L2J] L2Reborn - IL x1 - START 31.10.2019
« Odpowiedź #125 dnia: Styczeń 19, 2021, 01:34:19 am »
Grałem summonem, dostałem bana na x4, niby mało, ale ja casualowo gram, mało czasu, to nie idzie jakoś szybko. Śmiesznie się wraca do takiego slow ciułania na niskich lvlach. W żadne adrenalinki się nie bawię, prosty sequence clicker do manora. Beka, nikt nigdy tego nie wyhaczał wcześniej, ale trudno, luźno podchodzę do tego, brak żalu. Przynajmniej perm jak już kogoś złapią. 

Po tym zdarzeniu dłuższa przerwa, jednak serwerek bardzo żywy na każdym przedziale lvlowym, fajnie się gra, nie rushując niczego zbytnio, bardzo old school. Taki vibe z czasów c4 typu noobwars/dex/stare epi/dn lionna czy infinity tylko jeszcze wolniej.

Niby jest ten VIP na 1.5, póki co mi się nie śpieszy to nie używałem. Inflacja trochę spora, ale to w sumie dotyczy każdego serwera IL, gdzie kasa zaczyna się przelewać. Gorzej dla nowych graczy, którzy mniej ogarniają jak tu przetrwać tą ciężką fazę na początku. Wcale nie trzeba iść kraść adeny, serwer jest na tyle rozwinięty, że jest dużo opcji zarobku, spokojnie idzie się ubrać w top D sklepowe przed 30. Do 40 możliwe, że będzie stać na top C, na pewno na luxory. Dalej jest gładko, bo lvl zwalnia, więcej czasu na ubranie się w sumie jak chcemy. O end game się nie wypowiem, bo tam nie doszedłem. Z tego co widziałem oly trochę martwe, ale to w sumie na każdym interlude jest martwe + to x1 zakładam, że po roku i tak mało osób ma nobla i bierze udział. Po rankingach widać, że niektóre klasy mają 0 konkurencji (o ile ranking jest rzetelny, nie zbugowany)

Pliki. Chujowe jak barszcz, bugi na każdym kroku, zwykle małe. Geodata słaba, ale nie, że gra jest niegrywalna. Niby można by się dojebać, ale po co, serwer się obronił najwidoczniej.

Mam dylemat czy robić SK czy BD, wiadomo BD łatwiej o pt, ale SK nigdy nie grałem, a BD pierdyliard, tylko nie wiem czy znajdę party na end game łatwo, a wiadomo supportu sobie nie pociągnę. Plus póki co gram bardziej solo. Czy to będzie pain in the ass?


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2J] L2Reborn - IL x1 - START 31.10.2019
« Odpowiedź #126 dnia: Styczeń 19, 2021, 06:21:00 am »
Siłą SK są kubiki. Popytaj jak działają na tym serwerze.
Jak dla mnie serwer ma za słabe pliki. I pomimo ponad rocznej pracy nad nimi są nadal słabe.
Popularność zyskał głównie przez długowieczność, niewielki donate, zakaz dualboxa i wiarę graczy, że tylko niskie raty są w stanie zapewnić długi żywot serwera.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 129

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Reborn - IL x1 - START 31.10.2019
« Odpowiedź #127 dnia: Styczeń 19, 2021, 10:47:55 am »
Mam dylemat czy robić SK czy BD, wiadomo BD łatwiej o pt, ale SK nigdy nie grałem, a BD pierdyliard, tylko nie wiem czy znajdę party na end game łatwo, a wiadomo supportu sobie nie pociągnę. Plus póki co gram bardziej solo. Czy to będzie pain in the ass?

Na tą chwilę:
- BD ~60lvl lądujesz na PI, znajdziesz drużynę, ale musisz się naczekać, albo sam ją założyć,
- tank ~64-66lvl lądujesz na PI i jesteś królem wioski. Jak zakładam drużynę na PI to zaczynam od tanka, jak nie znajdę tanka to w ogóle innych nie dodaję.
Diva
Karan Gurth


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: [L2J] L2Reborn - IL x1 - START 31.10.2019
« Odpowiedź #128 dnia: Styczeń 19, 2021, 05:38:17 pm »
Tj zbieranie trainów i walenie kółeczek? Moby tak szybko padają czy aggro się nie zrywa na tym lvlu?


  • Wiadomości: 129

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Reborn - IL x1 - START 31.10.2019
« Odpowiedź #129 dnia: Styczeń 20, 2021, 10:56:10 am »
Tj zbieranie trainów i walenie kółeczek? Moby tak szybko padają czy aggro się nie zrywa na tym lvlu?

Tia, pullowanie mobów. Trochę się może agro zrywa na tym lvl, ale 3 magów na full buffie szybko to mieli. Przejdź się na PI i zobacz.
Diva
Karan Gurth


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Reborn - IL x1 - START 31.10.2019
« Odpowiedź #130 dnia: Luty 06, 2021, 01:07:43 am »
Gram od kilku dni mocno dla relaksu, bardzo się sprawdzają questy na adene wymienione wcześniej, chwila na PI, ze startowych lokacji szybko można podnieść adene na top NG robiąc czarnego elfa i płynąc na PI, ja zainwestowałem w shadow weapon B na 1 levelu :-) expi się bardzo przyjemnie, ilość ludzi na serwerze powala, party widziałem że są składane nawet od 2x, przed 20 lv i profką nie można pisać na czacie.


  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Reborn - IL x1 - START 31.10.2019
« Odpowiedź #131 dnia: Luty 06, 2021, 01:54:58 pm »
Gram od kilku dni mocno dla relaksu, bardzo się sprawdzają questy na adene wymienione wcześniej, chwila na PI, ze startowych lokacji szybko można podnieść adene na top NG robiąc czarnego elfa i płynąc na PI, ja zainwestowałem w shadow weapon B na 1 levelu :-) expi się bardzo przyjemnie, ilość ludzi na serwerze powala, party widziałem że są składane nawet od 2x, przed 20 lv i profką nie można pisać na czacie.
szczyt debilizmu, chwalić się, że się zrobiło postać 1 lvl do pod***rdalania ludziom dropa. Podaj nick w grze, bo jeszcze ktoś Cie za normalnego weźmie....dramat
Btw, jest paru etatowych PI pod***rdalaczy adeny, ale co ci ludzie mają w głowach to nie wiem;f


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Reborn - IL x1 - START 31.10.2019
« Odpowiedź #132 dnia: Luty 06, 2021, 05:59:54 pm »
Gram od kilku dni mocno dla relaksu, bardzo się sprawdzają questy na adene wymienione wcześniej, chwila na PI, ze startowych lokacji szybko można podnieść adene na top NG robiąc czarnego elfa i płynąc na PI, ja zainwestowałem w shadow weapon B na 1 levelu :-) expi się bardzo przyjemnie, ilość ludzi na serwerze powala, party widziałem że są składane nawet od 2x, przed 20 lv i profką nie można pisać na czacie.
szczyt debilizmu, chwalić się, że się zrobiło postać 1 lvl do pod***rdalania ludziom dropa. Podaj nick w grze, bo jeszcze ktoś Cie za normalnego weźmie....dramat
Btw, jest paru etatowych PI pod***rdalaczy adeny, ale co ci ludzie mają w głowach to nie wiem;f

Uspokój się dzieciaku  :beksa: nie zabraniam ludziom podnosić ich dropa, mój kolejny plan to bawić się manorem i siać na mobach zabijanych przez innych ludzi, i co mi zrobisz ? Dopóki mam na tyle niski lv że mi się to opłaca to będę to robił, mechanika gry tego nie zabrania. Ja się bawię dobrze, gdzie expisz ? Pomogę ci zbierać drop, nie za darmo oczywiście, moja prowizja to 100%, jest tylko jeden warunek, musi mi się opłacać, bo jestem wybredny.


  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Reborn - IL x1 - START 31.10.2019
« Odpowiedź #133 dnia: Luty 06, 2021, 09:22:50 pm »
Polecam wizytę psychiatryczną, każdą taką formę żerowania na kimś będę tępił, powodzenia złodzieju.


  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Reborn - IL x1 - START 31.10.2019
« Odpowiedź #134 dnia: Luty 17, 2021, 09:28:45 pm »
up


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2J] L2Reborn - IL x1 - START 31.10.2019
« Odpowiedź #135 dnia: Luty 26, 2021, 10:27:55 am »
Polecam wizytę psychiatryczną
...wszystkim, którym przyjdzie do głowy pomysł, by grać na tej latynoskiej padace:
https://forum.pmfun.com/viewtopic.php?f=14&t=72734&start=120

Zaczyna się mniej więcej od strony 6 wątku.

Jeśli nie chcecie tracić czasu krótkie streszczenie - admin zabanował cały klan tylko dlatego, że znalazł tam osoby robiące RMT (real money transaction), pod nóż poszedł cały duży klan. Potem zaczął usuwać wpisy mogące o nim i jego serwerze źle świadczyć. Posądzany jest też o handel RMT na własnym serwerze - proceder z tego co wiem dość powszechny na latynowskich serwerach (np. Warland). Warto też zwrócić uwagę na poziom jego wpisów w tym wątku - jak dla mnie potwierdzający wszystkie zarzuty.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Reborn - IL x1 - START 31.10.2019
« Odpowiedź #136 dnia: Luty 26, 2021, 11:28:57 am »
Polecam wizytę psychiatryczną
...wszystkim, którym przyjdzie do głowy pomysł, by grać na tej latynoskiej padace:
https://forum.pmfun.com/viewtopic.php?f=14&t=72734&start=120

Zaczyna się mniej więcej od strony 6 wątku.

Jeśli nie chcecie tracić czasu krótkie streszczenie - admin zabanował cały klan tylko dlatego, że znalazł tam osoby robiące RMT (real money transaction), pod nóż poszedł cały duży klan. Potem zaczął usuwać wpisy mogące o nim i jego serwerze źle świadczyć. Posądzany jest też o handel RMT na własnym serwerze - proceder z tego co wiem dość powszechny na latynowskich serwerach (np. Warland). Warto też zwrócić uwagę na poziom jego wpisów w tym wątku - jak dla mnie potwierdzający wszystkie zarzuty.

Psy szczekają a wiadomo co jedzie dalej...Co byście nie mówili to jest masa polaków tu gra, nie słyszałem o banie za nic - jeśli takowy się pojawił to po założeniu tematu na forum, sprawa była wyjaśniona, aczkolwiek nikt z bliższych znajomych na serverze bana nie dostał. Kombinuje się to się wyłapuje na ryj.
Bezkonkurencyjnie najstabilniejszy i najpopularniejszy low rate interlude w ostatnich minimum 6 latach. Ludzi ciągle przybywa, co chwilę nowe klany, jedni odchodzą, drudzy dołączają.


  • Wiadomości: 129

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Reborn - IL x1 - START 31.10.2019
« Odpowiedź #137 dnia: Luty 26, 2021, 12:02:44 pm »
Nie chce mi się tego czytać całego na pmfun, i aktualnie mam przerwę od Reborn. Ale - taki "duży" klan, że nigdy ich nie widziałem na żadnym siege ani epiku, nazwę przeczytałem pierwszy raz w poście o banie. RMT klan krzak, z tego co słyszałem to wyczaili ich po tym, że na jakimś rosyjskim forum pisali że dodają ludzi do klanu i tak dystrybuują adenę, żeby wyglądało, że niby pomoc klanowiczom.

Jak tak naprawdę było.. generalnie mam to wyjebane. Wydaje mi się, że nigdy się do końca prawdy nie dowiesz. Nikomu nie można do końca ufać w jego wersję prawdy i to chyba jedyne sensowne podsumowanie. Gdyby to byli ludzie na etacie, i ktoś by sprawdzał ich pracę.. to może jeszcze bym uwierzył, że wszystko jest w 99% uczciwe. A tak.. syf na zewnętrznym forum i cholera wie jak naprawdę było.

Mogę tylko powiedzieć na ich obronę, że moje brata zbanowali za soft który był w tle (jego syn odpalił na drugim koncie windows czy coś takiego, już dokładnie nie wnikałem jak to dokładnie było - komputer rodzinny), trochę to trwało, ale po 2-3 tygodniach dali sobie w końcu wytłumaczyć, że żaden z niego cziter skoro na 7x ma karmiana, homka i casualowy polski klan. De facto nie musieli tego robić, bo wykryli klikera, ale odbanowali go, pomimo że pewnie każdy ich zapewnia, że jest niewinny. Admin też człowiek, jak się z nim po ludzku pogada zamiast siać fetor to sądzę, że każdy kto nie ma nic na sumieniu jest w stanie się wybronić.
Diva
Karan Gurth


  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Reborn - IL x1 - START 31.10.2019
« Odpowiedź #138 dnia: Luty 26, 2021, 12:24:06 pm »
Nie chce mi się tego czytać całego na pmfun, i aktualnie mam przerwę od Reborn. Ale - taki "duży" klan, że nigdy ich nie widziałem na żadnym siege ani epiku, nazwę przeczytałem pierwszy raz w poście o banie. RMT klan krzak, z tego co słyszałem to wyczaili ich po tym, że na jakimś rosyjskim forum pisali że dodają ludzi do klanu i tak dystrybuują adenę, żeby wyglądało, że niby pomoc klanowiczom.

Jak tak naprawdę było.. generalnie mam to wyjebane. Wydaje mi się, że nigdy się do końca prawdy nie dowiesz. Nikomu nie można do końca ufać w jego wersję prawdy i to chyba jedyne sensowne podsumowanie. Gdyby to byli ludzie na etacie, i ktoś by sprawdzał ich pracę.. to może jeszcze bym uwierzył, że wszystko jest w 99% uczciwe. A tak.. syf na zewnętrznym forum i cholera wie jak naprawdę było.

Mogę tylko powiedzieć na ich obronę, że moje brata zbanowali za soft który był w tle (jego syn odpalił na drugim koncie windows czy coś takiego, już dokładnie nie wnikałem jak to dokładnie było - komputer rodzinny), trochę to trwało, ale po 2-3 tygodniach dali sobie w końcu wytłumaczyć, że żaden z niego cziter skoro na 7x ma karmiana, homka i casualowy polski klan. De facto nie musieli tego robić, bo wykryli klikera, ale odbanowali go, pomimo że pewnie każdy ich zapewnia, że jest niewinny. Admin też człowiek, jak się z nim po ludzku pogada zamiast siać fetor to sądzę, że każdy kto nie ma nic na sumieniu jest w stanie się wybronić.
No niestety, polaczki przyzwyczajone, że można sobie pozwalać na wszelkiego rodzaju pomoce etc, a tu nie ma kombinowania, twarde zasady. Mi przez 4 miesiące nikt krzywdy nie zrobił, nawet w jailu nie byłem, także jak nie kombinujesz i trzymasz się regulaminu to nie ma co się obawiać. Znam przypadki banów za klikera/makra - ale to zasadne, więc nie ma co się dziwić.


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2J] L2Reborn - IL x1 - START 31.10.2019
« Odpowiedź #139 dnia: Luty 26, 2021, 03:38:25 pm »
Nie chce mi się tego czytać całego na pmfun, i aktualnie mam przerwę od Reborn. Ale - taki "duży" klan, że nigdy ich nie widziałem na żadnym siege ani epiku, nazwę przeczytałem pierwszy raz w poście o banie. RMT klan krzak, z tego co słyszałem to wyczaili ich po tym, że na jakimś rosyjskim forum pisali że dodają ludzi do klanu i tak dystrybuują adenę, żeby wyglądało, że niby pomoc klanowiczom.

Jak tak naprawdę było.. generalnie mam to wyjebane. Wydaje mi się, że nigdy się do końca prawdy nie dowiesz. Nikomu nie można do końca ufać w jego wersję prawdy i to chyba jedyne sensowne podsumowanie. Gdyby to byli ludzie na etacie, i ktoś by sprawdzał ich pracę.. to może jeszcze bym uwierzył, że wszystko jest w 99% uczciwe. A tak.. syf na zewnętrznym forum i cholera wie jak naprawdę było.

Mogę tylko powiedzieć na ich obronę, że moje brata zbanowali za soft który był w tle (jego syn odpalił na drugim koncie windows czy coś takiego, już dokładnie nie wnikałem jak to dokładnie było - komputer rodzinny), trochę to trwało, ale po 2-3 tygodniach dali sobie w końcu wytłumaczyć, że żaden z niego cziter skoro na 7x ma karmiana, homka i casualowy polski klan. De facto nie musieli tego robić, bo wykryli klikera, ale odbanowali go, pomimo że pewnie każdy ich zapewnia, że jest niewinny. Admin też człowiek, jak się z nim po ludzku pogada zamiast siać fetor to sądzę, że każdy kto nie ma nic na sumieniu jest w stanie się wybronić.
To rusz dupsko i przeczytaj, bo zabanowani przedstawili dowody na to, że admin to zwykły psychol. Co zresztą wynikało z jego wpisów na pmfun.
Chodzi o klan Alt255, na tym serwerze na który się przenieśli od razu zwrócili na siebie uwagę - moją tym, ze miałem przepychankę z ich bishopem pod Seal of Shilen i musiałem przyznać, że jest z niego dobry zawodnik. Na Rebornie mieli 8 lvl klanu, CH w Giran więc oczywiście, że nikt ich nie widział ani o nich nie słyszał, lvl wbili na Gremlinach. Dziwne, że teraz wyglądają na świetnie zorganizowanych, w klanie wszystkie potrzebne profesje, widać, że znają grę, ich buffer buffuje swoich na MDT, ws ciągle się ogłasza na usługi krystalizacji, a bishop jak nie ma party to idzie na undeady i spokojnie sobie wbija lewel.

No niestety, polaczki przyzwyczajone, że można sobie pozwalać na wszelkiego rodzaju pomoce etc, a tu nie ma kombinowania, twarde zasady. Mi przez 4 miesiące nikt krzywdy nie zrobił, nawet w jailu nie byłem, także jak nie kombinujesz i trzymasz się regulaminu to nie ma co się obawiać. Znam przypadki banów za klikera/makra - ale to zasadne, więc nie ma co się dziwić.

Polaczki to nigdy nie nauczyły się czytać ze zrozumieniem, polaczku - oni nigdy nie zaprzeczyli, że ktoś u nich w klanie robił RMT, ale nie wszyscy, a zbanowano wszystkich, łącznie z aca.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Reborn - IL x1 - START 31.10.2019
« Odpowiedź #140 dnia: Luty 26, 2021, 05:37:47 pm »
Naiwnie licz, że wszyscy zamieszani w to się przyznają...Idź na swój serverek i się ciesz, z czasem i z tego servera przyjdą na reborn.


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

  • clickbait
Odp: [L2J] L2Reborn - IL x1 - START 31.10.2019
« Odpowiedź #141 dnia: Luty 26, 2021, 06:07:37 pm »
Li odpuść.. niech ten pajac gra na tym buglandzie
Addicted


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Reborn - IL x1 - START 31.10.2019
« Odpowiedź #142 dnia: Luty 26, 2021, 06:11:16 pm »
Trolololo pamietaj ze mowisz o sobie i twoich znajomych, wez pod uwage ze na tym swiat sie nie konczy.
Ten klan alt255 to klan ruski a ja ruskom nie ufam, rmt jest u nich ogromne i zazwyczaj na ru serwerach mocno sie na to przymyka oko. Jak wygladala u nich sytuacja i czy powinni banowac caly klan tego nie wiem. Natomiast forum reborna jest moderowane, post musi byc zatwierdzony... a z discorda jakakolwiek proba nawet spokojnej dyskusji nt. banow czy bugow jest usuwana.


  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Reborn - IL x1 - START 31.10.2019
« Odpowiedź #143 dnia: Luty 26, 2021, 06:51:02 pm »
Li odpuść.. niech ten pajac gra na tym buglandzie
Pajac to widzę do Ciebie rodzice mówili skoro tak lubisz to słowo PROSTAKU - niestety, czasami trzeba się zniżyć żeby rozmówca zrozumiał.
Dyskusja dyskusją, ale obrażać co możesz swoich ziomków. Nic nie wnosisz do dyskusji a mimo to musisz swoje mierne pięć groszy dorzucić.
Reborn faktycznie jest specyficzny, ale dzięki temu widocznie tyle przetrwał. Co do plików, fakt, pozostawiają wiele do życzenia, ale nie są to jakieś rażące bugi czy wpływające znacznie na rozgrywkę...Każdy server jest nieco inny, tu admini z tego co mówią, chcą jak najbardziej odrealnić sytuację z Retaila.


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2J] L2Reborn - IL x1 - START 31.10.2019
« Odpowiedź #144 dnia: Luty 27, 2021, 07:42:05 am »
Naiwnie licz, że wszyscy zamieszani w to się przyznają...Idź na swój serverek i się ciesz, z czasem i z tego servera przyjdą na reborn.
Nie liczę, ale wiem, że jeśli cały klan idzie pod nóż bez wyjątku to jest to dziwna sprawa, a weryfikując to z wątkiem na pmfun widać wyraźnie, że admin nie radzi sobie z problemem.
I "mój serverek" nie jest mój, wiem,że tego nie zrozumiesz ale ja tam nie gram - testuję go. Tak jak swojego czasu testowałem Reborna. Tyle, że na Rebornie wystarczyło mi wbic 17 lvl by wiedzieć, że pliki to totalna padaka. Pisałem wielokrotnie, dlaczego Reborn ma dużą ilość graczy.
A co do przechodzenia, to na razie przepływ jest w jedną stronę. Nie tą którą sugerujesz. Przynajmniej na razie.

Li odpuść.. niech ten pajac gra na tym buglandzie
Odpuszczam, ale niech ten wątek z pmfun będzie dla potencjalnych graczy ostrzeżeniem.
Można grać z bugami, tak się na początku grało, ale z adminem oszołomem, który jest w stanie zbanować zwykłych graczy i pocenzurować ich wpisy to już nie - nigdy nie wiesz, jaki pech ci się przydarzy, wejdziesz do akademii i gdy wbijesz 40 lvl (raty x1) nagle możesz dostać bana i nie wiadomo z jakiego powodu. Dziwne, że na serwerze który testuję nikt nie składa reklamacji i wszyscy wiedzą, że bany się należały, nie ma z tego tytułu żadnej dramy NIGDZIE.
Przyznaję, że czytając wpisy admina Reborna, wiedząc jak ocenzurował wpisy graczy i moderuje wszytko wycinajac niewygodne wątki i wypowiedzi dziwnie przypomina mi on admina Warlanda.
Niewygodne tematy wycinamy, trawę malujemy na zielono i wszyscy muszą być happy.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Reborn - IL x1 - START 31.10.2019
« Odpowiedź #145 dnia: Marzec 12, 2021, 04:20:12 pm »
Jak wygląda aktualnie sytuacja na serwerze jeśli chodzi o graczy na niskich lvl?  Jest nowy napływ po etinie? Szukam serwera, który zastąpi mi etine, a reborn wydaje się być najbardziej podobny.


  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Reborn - IL x1 - START 31.10.2019
« Odpowiedź #146 dnia: Marzec 13, 2021, 12:57:21 pm »
Jak wygląda aktualnie sytuacja na serwerze jeśli chodzi o graczy na niskich lvl?  Jest nowy napływ po etinie? Szukam serwera, który zastąpi mi etine, a reborn wydaje się być najbardziej podobny.
Widać napływ nowych, wróciło też trochę starych graczy którzy odeszli na Etinę. Przychodzą nowi oraz starzy gracze robią nowe postacie, łatwo o pt ponizej 40 jak i powyżej, ogólnie nie ma co się zastanawiać;)


  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Reborn - IL x1 - START 31.10.2019
« Odpowiedź #147 dnia: Marzec 19, 2021, 05:41:00 pm »
Wbijać mordeczki, dużo mass pvp, wszędzie ludzie, rynek rozwinięty, opłaca się manorować i robić questy, klimacik jak kiedyś, polecam 553242342%


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Reborn - IL x1 - START 31.10.2019
« Odpowiedź #148 dnia: Marzec 20, 2021, 01:50:36 pm »
ściągnąłem klienta żeby przypomnieć sobie klimat, szybkie linki poszło w 20 min. na stronie napisane, że przewidywany żywot serwera to 3 lata + od teraz?() w wiosce startowej spotkałem 2 osoby. Mam 2 godziny dziennie na grę, nie wiem czy jest sens grać :D Ale wygląda spoko, na jakiejś stronie adena sellerów można kupić 10kk adeny za jakieś 50 zł na start.
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2021, 01:55:45 pm wysłana przez vun »


  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Reborn - IL x1 - START 31.10.2019
« Odpowiedź #149 dnia: Marzec 23, 2021, 02:54:49 pm »
Pomyśl na początek o czymś do zarobku, spoil/kraś, do gry żeby się opłacało to najlepiej destroyer+suba co chcesz do grania docelowego, WL się zniechęcisz, bo trzeba mieć dobry support żeby na 65+ to szło;) Pogadaj z polakami, doradzą