Witaj
Gość

Wątek: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam  (Przeczytany 2550628 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #3150 dnia: Styczeń 12, 2012, 05:17:16 pm »
przy 1999 cast speed uważasz, że nie da się go wplątać w żaden sposób w spam heal'a? Potrenuj na NPC. Nie mówię, że to mój number 1 heal, ale z paska bym go nei wywalił na pewno.

ten heal ma jeden główny problem, 2s reuse przez co nie można go spamowac, do tego cast dłuższy niz panic heal. O wiele szybciej użyjesz 2x panic heal niż radiant heal i panic heal. Mając 17.5k MP z buffami można spokojnie niemal spamować (0.8s reuse) panic heal. W niedziele miałem 15min pvp i nawet przez 10s nie brakowało mi mp.

No widzisz, na Lancerze jak miałem passive clairty + freye + inne duperele, też mi many nie brakowało, tutaj sam zobaczysz na frapsie, że jest czasem dosyć ciężko dotrwać od sublime'a do sublime'a. Tak, ja nie tylko healuję, wkładam w swoją grę też ofensywę i nie uważam tego za złą grę(szczególnie, gdy ku temu czas i możliwości).

Wiem jaki ma ten heal re use, dlatego mówię o "wplataniu" go w ciąg heal'a, a nie traktowaniu go jako main heal'a używanego na pvp.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 652

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #3151 dnia: Styczeń 12, 2012, 05:17:24 pm »
party 6 sumonerow (kazdy x3 kukły) i iss enchanter to nie zerg


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #3152 dnia: Styczeń 12, 2012, 05:21:48 pm »
co do frapsa TurnON'a ja tylko wkleję swój komentarz z forum 4game'a ( https://forum.4game.com/showthread.php?t=3581&page=36

Cytat: Alarion
Sun40, plz...

my party (w/o tank he had hard freezes until he restarted his router) + 1-2 BeHappy + Life party. BMF wanted to help however they decided that zerg is too big and left before even first atempt).

ok, so let's say we had 4 parties. 3 different clans vs 4-5 parties from 1 clan, so you couldnt debuffs/mass agro/mass aoe hits each other moreover you could use mass res on clan members. You really call it good mass PvP?

The pitty is that any clan can gather 5 parties except of you I guess but maybe it's gonna change in future. At least I hope for it or we will be able only to compete 7 vs 7 : )


BTW today Delios is going to publish 1 fraps and I need few more days to edit this 40 min PvP ; p
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 148

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #3153 dnia: Styczeń 12, 2012, 05:27:33 pm »
sun40 :D swampland -> 10 x dead 1vs1 -> przychodzi w cale pt na jedną osobę PRO :D
RedZergi dziś też dostali wpierdol to też całe pt, widać jak silne ally mają  ;O
Core : Dlugi, Feoh Wizzard - lv 89


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #3154 dnia: Styczeń 12, 2012, 05:27:49 pm »
przy 1999 cast speed uważasz, że nie da się go wplątać w żaden sposób w spam heal'a? Potrenuj na NPC. Nie mówię, że to mój number 1 heal, ale z paska bym go nei wywalił na pewno.

ten heal ma jeden główny problem, 2s reuse przez co nie można go spamowac, do tego cast dłuższy niz panic heal. O wiele szybciej użyjesz 2x panic heal niż radiant heal i panic heal. Mając 17.5k MP z buffami można spokojnie niemal spamować (0.8s reuse) panic heal. W niedziele miałem 15min pvp i nawet przez 10s nie brakowało mi mp.

No widzisz, na Lancerze jak miałem passive clairty + freye + inne duperele, też mi many nie brakowało, tutaj sam zobaczysz na frapsie, że jest czasem dosyć ciężko dotrwać od sublime'a do sublime'a. Tak, ja nie tylko healuję, wkładam w swoją grę też ofensywę i nie uważam tego za złą grę(szczególnie, gdy ku temu czas i możliwości).

Freya to +0.23 mp regen, czyli tyle co nic, nie posiadam także pasive clarity. Natomiast komplet 3 debuffow kosztuje mniej niż 50% jednego panic heal czyli także tyle co nic. Wiec można bez problemów spamować panic heal.

Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 179

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #3155 dnia: Styczeń 12, 2012, 05:33:31 pm »
rzygam juz tymi waszymi teoriami
Lancer: Gildus Cardi81 - retired
VH:  Cardi -> Aeore Healer - retired
Innova EU off: bored :P
Cardi 4evah


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #3156 dnia: Styczeń 12, 2012, 05:33:45 pm »
teraz spójrz na koszt nuke'ów (2 sinlge + 2 aoe).

ja nie mówię, że na każdym PvP brakuje mi MP, bo nei zdarza się to często, ale czasem się zdarza.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #3157 dnia: Styczeń 12, 2012, 05:37:15 pm »
party 6 sumonerow (kazdy x3 kukły) i iss enchanter to nie zerg

a 6 summonerów kazdy po 4 kukły + wolf czyli 30 petów to tez nie zerg :D


  • Wiadomości: 148

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #3158 dnia: Styczeń 12, 2012, 05:39:27 pm »
nom to tylko 18 panterek, 6 wikow i 7 typa ;O
Core : Dlugi, Feoh Wizzard - lv 89


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #3159 dnia: Styczeń 12, 2012, 05:40:46 pm »

Zalecam także wywalenie radiant heal z paska, ten heal nie nadaje się na pvp, co jedynie to można nim leczyć cp w mieście

Ogólnie jedna gra healerem dobra, w przeciwieństwie do alariona ten healer skupił się wpierw na leczeniu, purge a dopiero później na debufach, dmg.

W chuj tard, detected.


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #3160 dnia: Styczeń 12, 2012, 05:42:13 pm »
nom to tylko 18 panterek, 6 wikow i 7 typa ;O

na 95 kazdy summon moze przywolac 4 panterki

ciekawe party  :o
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2012, 05:43:48 pm wysłana przez kamiil »


  • Wiadomości: 148

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #3161 dnia: Styczeń 12, 2012, 05:43:43 pm »
to nie fajnie :O
Core : Dlugi, Feoh Wizzard - lv 89


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #3162 dnia: Styczeń 12, 2012, 05:47:29 pm »
montezuma wracaj do swojego wiaderka ok?

kurde jednak jest taka opcja

Delios jesteś moim mistrzem
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #3163 dnia: Styczeń 12, 2012, 05:52:15 pm »
teraz spójrz na koszt nuke'ów (2 sinlge + 2 aoe).

ja nie mówię, że na każdym PvP brakuje mi MP, bo nei zdarza się to często, ale czasem się zdarza.

te 4 nuke są do niczego, zajadaj po 1.5k dmg, może dopiero na 99lvl będzie lepiej jak będzie można OE je na element. Jedynie co uzywam to Dark Force, nie dla dmg ale dla 'pushing back" efektu, jeżeli wejdzie to prawie zawsze przerywa cast, idealny aby zablokować komuś res/rebirth czy Battle Rhapsody. Zresztą u nas to enemy biegają z 300 weapon prawie zawsze wiec i zadawany dmg nieporównywalnie większy niż u was wiec i więcej czasu trzeba spędzić na leczeniu.

W -_-' tard, detected.

polecam ziółka albo http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,46458.msg574866.html#msg574866
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Banned
  • Wiadomości: 210

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #3164 dnia: Styczeń 12, 2012, 05:54:04 pm »
Przejdzcie sobie z tym na temat aore
a ja tam jestem zadowolony bo na razie hb czyli klan z offa jest jedynym side a nie jakieś rumuńskie dzieci privow


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #3165 dnia: Styczeń 12, 2012, 05:58:35 pm »
Zresztą u nas to enemy biegają z 300 weapon prawie zawsze wiec i zadawany dmg nieporównywalnie większy niż u was wiec i więcej czasu trzeba spędzić na leczeniu.

W -_-' tard, detected.

polecam ziółka albo http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,46458.msg574866.html#msg574866

Więc u nas na TSie, więc z Ciebie :



  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #3166 dnia: Styczeń 12, 2012, 06:03:55 pm »
Zresztą u nas to enemy biegają z 300 weapon prawie zawsze wiec i zadawany dmg nieporównywalnie większy niż u was wiec i więcej czasu trzeba spędzić na leczeniu.

W -_-' tard, detected.

polecam ziółka albo http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,46458.msg574866.html#msg574866

Więc u nas na TSie, więc z Ciebie :


Jestescie wszyscy czarni? :/
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #3167 dnia: Styczeń 12, 2012, 06:04:39 pm »
Jest jeden biały :/


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #3168 dnia: Styczeń 12, 2012, 06:06:32 pm »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #3169 dnia: Styczeń 12, 2012, 06:09:24 pm »

Ogólnie jedna gra healerem dobra, w przeciwieństwie do alariona ten healer skupił się wpierw na leczeniu, purge a dopiero później na debufach, dmg.

tak przeglądając na spokojnie to w sumie ten healer nie miał za dużo roboty
cos do koło 4 min nikt go nie atakował, więc spokojnie i na luzie ściągał debufy i  leczył
pierwsze jakies większe ataki miał na sobie chyba koło 5 min , potem coś  koło 6,5 min wreszcie dorwały się do niego panterki- efekt- zaraz poleciały gleby w party, ale na spokojnie  podleczył przede wszystkim siebie, wytrzymał i nie padł, wystarczyłoby jeszcze z 1 target na nim.  i nie byłoby tak różowo
czasami miałem wrażenie , że nawet drzewka nie stawiał- taki luz  :D
mówiąc krótko - kupa szczęścia , że o nim zupełnie zapomnieli, co jak przypuszczam było efektem całego zerga, gdyby bardziej na nim się skupiono tego frapsa nie oglądalibyśmy  :D


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #3170 dnia: Styczeń 12, 2012, 06:18:39 pm »
Całkiem OK :)
Tylko za dużo ppl na tym frapsie :[
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #3171 dnia: Styczeń 12, 2012, 06:20:45 pm »

Ogólnie jedna gra healerem dobra, w przeciwieństwie do alariona ten healer skupił się wpierw na leczeniu, purge a dopiero później na debufach, dmg.

tak przeglądając na spokojnie to w sumie ten healer nie miał za dużo roboty
cos do koło 4 min nikt go nie atakował, więc spokojnie i na luzie ściągał debufy i  leczył
pierwsze jakies większe ataki miał na sobie chyba koło 5 min , potem coś  koło 6,5 min wreszcie dorwały się do niego panterki- efekt- zaraz poleciały gleby w party, ale na spokojnie  podleczył przede wszystkim siebie, wytrzymał i nie padł, wystarczyłoby jeszcze z 1 target na nim.  i nie byłoby tak różowo
czasami miałem wrażenie , że nawet drzewka nie stawiał- taki luz  :D
mówiąc krótko - kupa szczęścia , że o nim zupełnie zapomnieli, co jak przypuszczam było efektem całego zerga, gdyby bardziej na nim się skupiono tego frapsa nie oglądalibyśmy  :D


bo ten fraps wygląda tak:

są 4-6 party (Arimas mówi, że 3, ale ja co ja tam o matematyce wiem ; p ) HB vs 1 nasze + pt 2 pt BeHappy + 1 OOC. # różne klany, które ciskały się aoe debuffami/damage i nie działał klanowy mass res. Jednym słwoem :   "Another Victory of HB, brb celebrating"

Szczerze, to takim zergiem, aż głupio by mi było frapsa wrzucać, szczególnie, że ni huhu nie pokazuje wyzwania dla healer'a jak sam zresztą zauważyłeś Lordyp.

Bardziej bym ubolewał, że poza party tego TurnON'a (czy ktokolwiek tam jest liderem) cała reszta jest zjeżdżana jak szmaty na PvP. No ale 7 vs 7 nie było tu okazji zobaczyć, prędzej już we frapsie Deliosa, gdzie biliśmy się właśnie z tym party (ostatnia scena).

Serwer jest jeszcze zbyt młody, side'ów prawie, że nie ma. Także na razie największym funem jest albo 7 vs 7,  albo  7 vs 7 vs 7 vs 14 vs 7 vs randomy w jednym momencie : D

Zobaczymy jak to będzie wyglądać, gdy ludzie untaged, albo z PvE klanów dojdą gdzieś wreszcie.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #3172 dnia: Styczeń 12, 2012, 06:33:03 pm »
Serwer jest jeszcze zbyt młody, side'ów prawie, że nie ma.

Jest, nazywa się Orzeł Biały!


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #3173 dnia: Styczeń 12, 2012, 06:37:52 pm »

Ogólnie jedna gra healerem dobra, w przeciwieństwie do alariona ten healer skupił się wpierw na leczeniu, purge a dopiero później na debufach, dmg.

tak przeglądając na spokojnie to w sumie ten healer nie miał za dużo roboty
cos do koło 4 min nikt go nie atakował, więc spokojnie i na luzie ściągał debufy i  leczył
pierwsze jakies większe ataki miał na sobie chyba koło 5 min , potem coś  koło 6,5 min wreszcie dorwały się do niego panterki- efekt- zaraz poleciały gleby w party, ale na spokojnie  podleczył przede wszystkim siebie, wytrzymał i nie padł, wystarczyłoby jeszcze z 1 target na nim.  i nie byłoby tak różowo
czasami miałem wrażenie , że nawet drzewka nie stawiał- taki luz  :D
mówiąc krótko - kupa szczęścia , że o nim zupełnie zapomnieli, co jak przypuszczam było efektem całego zerga, gdyby bardziej na nim się skupiono tego frapsa nie oglądalibyśmy  :D


bo ten fraps wygląda tak:

są 4-6 party (Arimas mówi, że 3, ale ja co ja tam o matematyce wiem ; p ) HB vs 1 nasze + pt 2 pt BeHappy + 1 OOC. # różne klany, które ciskały się aoe debuffami/damage i nie działał klanowy mass res. Jednym słwoem :   "Another Victory of HB, brb celebrating"

Szczerze, to takim zergiem, aż głupio by mi było frapsa wrzucać, szczególnie, że ni huhu nie pokazuje wyzwania dla healer'a jak sam zresztą zauważyłeś Lordyp.

Bardziej bym ubolewał, że poza party tego TurnON'a (czy ktokolwiek tam jest liderem) cała reszta jest zjeżdżana jak szmaty na PvP. No ale 7 vs 7 nie było tu okazji zobaczyć, prędzej już we frapsie Deliosa, gdzie biliśmy się właśnie z tym party (ostatnia scena).

Serwer jest jeszcze zbyt młody, side'ów prawie, że nie ma. Także na razie największym funem jest albo 7 vs 7,  albo  7 vs 7 vs 7 vs 14 vs 7 vs randomy w jednym momencie : D

Zobaczymy jak to będzie wyglądać, gdy ludzie untaged, albo z PvE klanów dojdą gdzieś wreszcie.

Problemy z matematyka, sa 2 pt ooc (life i goddess), sa 2 pt BeHappy, jest Twoje pt i od was jeszcze jedno pt bo widzę anku, polaris, fanciore itd ale nie wiem jakie to pt no i pt lempa nie wiem kiedy wpadlo. Od nas sa 4 pt, ale co ja tam wiem.


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #3174 dnia: Styczeń 12, 2012, 07:08:48 pm »
Ma ktoś full części Immortal Light na sprzedaż po okazyjnej cenie?

85 i bez seta, porażka.. będe mieć około 20kk, na razie 13, muszę opylić kilka fire kamyków ;D

Jak ktoś chce, to pisać "xRelapse
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2012, 07:21:50 pm wysłana przez xRelapse »