Witaj
Gość

Wątek: Pytania.  (Przeczytany 1406 razy)

  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Pytania.
« dnia: Październik 27, 2009, 08:24:57 pm »
Czesc wszystkim !

Otoz chce zaczac gre z kolega na tym serverze ale chodz mi o to ze pierwszy raz zasiadziemy przed lineage 2 czyli jestesmy total green, no oprocz pierwszego artykulu jak zaczac gre i jakies pierwsze porady ale chyba jak wszyscy wiemy najlepej sie czlowiek uczy w praktyce,ale tu pojawiaja sie pierwsze schody.

1.Czy jest gdzies zangielszczenie gry dzieki ktoremu bede mial wszystko po angielsku (wszystko mam na mysli wszystko(questy moby itd...)

2.Zaangielszczenie ktore bedzie dzialalo a nie takie po ktorym dostaje dc co 5sec od wejsci do gry)

3.Czy moglby mi ktos pomoc kto ma wiecej czasu ode mnie w wskazaniu mi artykolow gdzie bede mial napisane wyraznie i dokladnie kim grac na sam poczatek by sie dobrze zapoznac w grze(wiem ze sobie ulatwiam ale mam natlok pracy i szczerze mowia nie mam czasu na siedzenie na forum)

4.Czy sa jakies polskie gildie(klany) na serverze i na jakim ?

PS. Przepraszam, ze nie ma polskich znakow ale mam inny jezyk aktualnie na komputerze.

PS2. Przepraszam za wszelkie bledy ale sie bardzo spiesze piszac to.


Edit: A jezeli nie ma zaangielszczenia czy moglibyscie pomoc mi w dobrze servera prywatnego gdzie bede w stanie postawic swoje pierwsze kroki.

Dziekuje z gory za wszelka udzielona pomoc.
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2009, 08:28:39 pm wysłana przez corteum »


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Pytania.
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 27, 2009, 10:04:23 pm »
otóż z chęcią Ci pomoge, ale jeżeli zadasz te pytanie w odpowiednim dziale, możesz zadać te pytanie w dziale który "nadzoruje" a tutaj link do działu/poddziału:
http://forum.lineage2.com.pl/index.php/board,198.0.html
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted