Witaj
Gość

Wątek: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue  (Przeczytany 49890 razy)

  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -4

  • (-.-)[-.-]{-.-}
Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 17, 2010, 02:33:49 pm »
A co sie chłopaczyna bedzie ograniczał . :afro:
Może robi 18 w McDonaldzie    8) A do tego dochodzi dzień startu wiec trzeba zaczynać od nowa bo nie można być w tyle z Lvl'em
Тихий!!! Тихий!!!


  • Banned
  • Wiadomości: 210

  • Pochwał: 0

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 17, 2010, 06:56:08 pm »
Wie ktoś czy tam będą dostępne za dote forgotten scrolle, bewsy i przedmioty jak na innych serwerach?
a ja tam jestem zadowolony bo na razie hb czyli klan z offa jest jedynym side a nie jakieś rumuńskie dzieci privow


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 17, 2010, 07:20:09 pm »
Info o gm shopie będzie dodane później :(


  • Wiadomości: 116

  • Pochwał: 1

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 18, 2010, 07:13:42 am »
start odbedzie sie 29 pazdziernika

about 17:00 +2gmt


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 18, 2010, 08:12:59 pm »
Mam kilka pytan co do tego serwa:

jaki przewidywany online? czy serwer jest w stanie zagwarantowacv rozgrywke na poziomie 3k+online???
czy serwer jest stabilny i nie bedzie wipe za 2miesiace?
czy jakiekolwiek klany deklaruja ze tam ida?

i wkoncu czy ma szanse na walke z nowym rpg czy po starcie rpg zaliczy faila?

ciag pytan nastapi ;pp


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 18, 2010, 08:15:20 pm »

i wkoncu czy ma szanse na walke z nowym rpg czy po starcie rpg zaliczy faila?


pewnie, że ma szanse.. zerowe
rpg x5 [gh85]


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 18, 2010, 08:40:49 pm »
no gratuluje nastepnego nabitego posta, odpowiedziales na moje wszystkie pytania... Dziekuje!!!

prosilbym osoby ktore maja sie tak wypowiadac o nie wypowiadanie sie bo to jest zalosne.


  • Wiadomości: 116

  • Pochwał: 1

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 18, 2010, 08:45:20 pm »
odpowiem ci na pytania :

1. Na tym serwie gralo ponad 8k ludzi w zeszlym roku i bylo git
2. Online sie zobaczy mysle ze nie powinno byc zle jak nawet zrobili reklame na pmfun, ostatnim razem jak startowal byla reklama nawet w tv, wiec kto wie co teraz wymysla.
3. O klanach nic nie wiem
4. Kazuya i tu sie mylisz, jesli serwer pokaze sie z dobrej strony, tzn nie bedzie lagow  bedzie dzialalo prawie all ludzie tu pograja. A jesli rpg bedzie mialo taka duza dotacje jak na 5 to bedzie ciezko sie wybic zwyklemu szaraczkowi bez kasy, grajacemu tylko dla zabawy.
5.Ostatni wipe byl 22 maja 2009 r :D

jesli ludzie tu zostana to ten serwer postoi troche :D


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 18, 2010, 08:49:55 pm »
dzieki, serwerem zainteresowalem sie wlasnie dlatego ze zastanawiam sie nad rpg i nad tym wlasnie BDFE, ale kronika bardziej pasuje mi GE, serwer jednak eu, rate rozsadniejszy, akurat dla mnie w sam raz i moich mozliwosci gry...
Nie zalezy mi wsumie na bardzo wysokim online (OVER 9k!) ale na takim zblizonym do 3-4 (chociaz jak bedzie wiekszy no to tez sie skusze :D)


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -4

  • (-.-)[-.-]{-.-}
Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 18, 2010, 08:55:55 pm »
Na Rpg bedzie stanowczo LEPIEJ lecz właśnie dobrze to napisałeś gdyż kronika Gf jest do bani a to ze względu na Wolfy które walą wiekszy dmg niż deska na skilach a co za tym idzie (pvp najpierw leci wolf potem ty) I jazda!
I co to za filozofia ...
Тихий!!! Тихий!!!


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 18, 2010, 09:06:53 pm »
Na Rpg bedzie stanowczo LEPIEJ lecz właśnie dobrze to napisałeś gdyż kronika Gf jest do bani a to ze względu na Wolfy które walą wiekszy dmg niż deska na skilach a co za tym idzie (pvp najpierw leci wolf potem ty) I jazda!
I co to za filozofia ...
farmazony straszne piszesz z tymi wilkami widać, że na żadnym servie gf nie wbiłeś nawet 80 lvl bo potem te wilki są useless i tylko bish tracie mp na healowanie ich, imo gf > ge ponieważ w 2 dni nie składa się setów dynasty
rpg x5 [gh85]


  • Banned
  • Wiadomości: 210

  • Pochwał: 0

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 18, 2010, 09:42:26 pm »

i wkoncu czy ma szanse na walke z nowym rpg czy po starcie rpg zaliczy faila?


pewnie, że ma szanse.. zerowe
Ma szanse zerowe bo Kazuya idzie na rpg. A z tego co pamiętam to nie na bdfe było tyle bugów.... I jeśli ktoś lubi grać z krzakami na shoucie...
a ja tam jestem zadowolony bo na razie hb czyli klan z offa jest jedynym side a nie jakieś rumuńskie dzieci privow


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 18, 2010, 10:21:30 pm »

i wkoncu czy ma szanse na walke z nowym rpg czy po starcie rpg zaliczy faila?


pewnie, że ma szanse.. zerowe
Ma szanse zerowe bo Kazuya idzie na rpg. A z tego co pamiętam to nie na bdfe było tyle bugów.... I jeśli ktoś lubi grać z krzakami na shoucie...
bo rpg to l2off a bfde l2j bro..
rpg x5 [gh85]


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 18, 2010, 10:25:07 pm »
Jesli o chodzi o bfdj bylo pelno bugow, nie dzialajaca gracia, nie dzialajace atrybuty, slaba geodata[baium floor13]/ i masa innych bugow, nie wiem jak teraz, pewnie tak samo. Co do online byl przyzwoity.


  • Banned
  • Wiadomości: 210

  • Pochwał: 0

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 18, 2010, 10:37:23 pm »

i wkoncu czy ma szanse na walke z nowym rpg czy po starcie rpg zaliczy faila?


pewnie, że ma szanse.. zerowe
Ma szanse zerowe bo Kazuya idzie na rpg. A z tego co pamiętam to nie na bdfe było tyle bugów.... I jeśli ktoś lubi grać z krzakami na shoucie...
bo rpg to l2off a bfde l2j bro..
Z niektórymi dyskusja jest zbędna na siłę próbują być inteligentni ... Wszystko wyjdzie w praniu :D Oby oba serwery stały jak najdłużej i żebyśmy mieli z tego jak najwięcej frajdy...:D Trzeba poczekać na decyzje w sprawie doty;p Któryś z tych serwerów zamierza bronić się przed botami?
@słoneczny jest jeszcze jakiś l2j na którym nie działają atrybuty? Zobaczyłeś prezntacje? Echem jak to sie mówi w d... byłeś g. widziałeś
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2010, 10:44:56 pm wysłana przez FokuSs »
a ja tam jestem zadowolony bo na razie hb czyli klan z offa jest jedynym side a nie jakieś rumuńskie dzieci privow


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 18, 2010, 10:38:49 pm »
jesli pliki l2dc no to chyba dosyc dobre? (takie jak ma cerberus?) wydaja mi sie wystarczajace jesli gra tam tyle osob i sa zadowoleni...


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 18, 2010, 10:45:29 pm »
pliki l2j to zawsze te samo na których działa 1/4 tego co na l2off
rpg x5 [gh85]


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 18, 2010, 10:51:36 pm »
pliki l2j to zawsze te samo na których działa 1/4 tego co na l2off
rpg-fanboi? czy gey boi imo ten surf ma zadatki na bycie tym jednym z topowych servow.


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 18, 2010, 10:58:40 pm »
pliki l2j to zawsze te samo na których działa 1/4 tego co na l2off
rpg-fanboi? czy gey boi imo ten surf ma zadatki na bycie tym jednym z topowych servow.
ty człowieku nigdy nie grałeś na servie ponieżej 500x więc co możesz o tym wiedzieć w ogóle ? może i był jednym z tych topowych jak stał na plikach c4 jakies 4 lata temu. Ale teraz muszą płacić hajs jakimś ruskom żeby ich nie ddsowali :)
dzieci neo flame me moar pls bo brzydko piszę o waszym l2jocie QQ
rpg x5 [gh85]


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 19, 2010, 12:31:25 am »
Pisze z psp wiec ostrzegam ze post bez pl znakow. Co do serwera to sloneczny napisal prawde na plikach ktore ma bfd niedzialaja dobrze atrybuty,baium spada z 13 na 12 etc. ogolnie oni maja starsza rewizje l2dc + wlasne update. W praktyce niestety wychodzi to biednie ,jak widac po mojej sygnie mialem tam hero+zamek etc online na starcie pewnie bedzie niezly ale tez pewnie szybko spadnie.

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • Wiadomości: 116

  • Pochwał: 1

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 19, 2010, 08:48:47 am »
Pisze z psp wiec ostrzegam ze post bez pl znakow. Co do serwera to sloneczny napisal prawde na plikach ktore ma bfd niedzialaja dobrze atrybuty,baium spada z 13 na 12 etc. ogolnie oni maja starsza rewizje l2dc + wlasne update. W praktyce niestety wychodzi to biednie ,jak widac po mojej sygnie mialem tam hero+zamek etc online na starcie pewnie bedzie niezly ale tez pewnie szybko spadnie.


felek ale spojz na to z innej strony:
ten serwer bedzie ich glownym ktorym wydaje mi sie beda juz sie zajmowac odpowiednie a nie to co BFDJotem . Bfdj wstal juz dawno i wiele sie moglo zmienic. MOgli wiele rzeczy poprawic. Mysle ze ten serwer nie zaliczy faila, lecz moze byc konkurencja dla cerberusa


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 19, 2010, 12:10:47 pm »
Dobra BFDJ miał swoje bugi ale to był ich pierwszy serwer na javie a Eternal jest trzeci i już na pewno poprawili wiele rzeczy, też osobiście wole GE od GF ale jak będzie lipa to się pójdzie na RPG co za problem.


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 19, 2010, 02:44:14 pm »
Pisze z psp wiec ostrzegam ze post bez pl znakow. Co do serwera to sloneczny napisal prawde na plikach ktore ma bfd niedzialaja dobrze atrybuty,baium spada z 13 na 12 etc. ogolnie oni maja starsza rewizje l2dc + wlasne update. W praktyce niestety wychodzi to biednie ,jak widac po mojej sygnie mialem tam hero+zamek etc online na starcie pewnie bedzie niezly ale tez pewnie szybko spadnie.


felek ale spojz na to z innej strony:
ten serwer bedzie ich glownym ktorym wydaje mi sie beda juz sie zajmowac odpowiednie a nie to co BFDJotem . Bfdj wstal juz dawno i wiele sie moglo zmienic. MOgli wiele rzeczy poprawic. Mysle ze ten serwer nie zaliczy faila, lecz moze byc konkurencja dla cerberusa

Zle akurat zrozumiales moje porownanie do cerbersua bfdj mial x1000 razy gorsze pliki niz cerberus ale napewno byl lepszym serwerem pod wzgledem community i tym razem bedzie tak samo zapewne :p i fakt moze naprawili bugi i oby tak bylo bo na bfdj end game byl na statusie s80 dynasty bo nic dalej juz nie dzialalo przez co sie rozpadl .

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 19, 2010, 03:05:23 pm »
Jak z pt exp, pet buff i boxami wiadomo już?


  • Wiadomości: 116

  • Pochwał: 1

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 19, 2010, 03:58:42 pm »
trzeba napisac na maila

[email protected]
ja na razie tyle uzyskalem wiadomosci i staram sie dowiedziec reszty ale to nie takie proste ;P

a felek moze i masz racje, ale teraz bedzie troche trudniej bo rate 10, i gracje tez naprawili. Wiec do odwaznych swiat nalezy zeby sprawdzic na starcie jak sierwer sie sprawdzi :D
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2010, 05:01:47 pm wysłana przez xDawid »