Witaj
Gość

Wątek: 7 pomanderów. Co wybrać?  (Przeczytany 3710 razy)

  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

7 pomanderów. Co wybrać?
« dnia: Grudzień 19, 2011, 11:51:31 am »
Zostały mi 2 levele do 3 profy i ogromny dylemat. Gram cardi 1,5 roku i do prawdy nie wiem co wybrać. Wszystko wydaje się kuszące. Chyba na początek wybiorę kilka, a resztę w miarę potrzeb.

1. Stigma of Shilien
2. Prophecy of Wind
3. Mass Purify

Opłaciło by się brać Bless the Blood? Czy to kompletna strata pomandera? I czy wybierając Mass Recharge pozbawię się możliwości rechargowania. Niby nie jest napisane, że nie mogę być rechargowana jak w przypadku skilla Recharge, ale pewności nie mam.

Zobaczę jeszcze jak moi EE w klanie mnie dogonią i jak będzie się expić powyżej 3 profy (póki co daje radę w meele pt jako jedyny healer), to być może wymienię jakieś buffy typu wild magic czy clarity.


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: 7 pomanderów. Co wybrać?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 26, 2011, 02:24:24 am »
Wybierz te, które Twoim zdaniem najlepiej się przydadzą. Musisz tylko pamiętać że powa, mana gaina, mass recharge i tak dalej możesz wybrać dopiero na lvlach wyższych niż 76. Moim zdaniem wielkiej straty raczej na niczym nie doznasz, ponieważ i tak po 4 profie skille się podmieniają i bardzo niewiele z nich zostaje z poprzednich.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: 7 pomanderów. Co wybrać?
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 26, 2011, 02:41:27 am »
całkowicie zgadzam się z przedmówcą. o wyborze może ew. ustalenie w obrębie CP z drugim healerem, żebyście mogli się jakoś wspólnie uzupełnić, chyba, że grasz solo. Wtedy dostosuj je do swojego typu gry (solo/party)
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker