Witaj
Gość

Wątek: Gracia Final a elfy ;)  (Przeczytany 3046 razy)

  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Gracia Final a elfy ;)
« dnia: Sierpień 28, 2009, 12:12:41 pm »
Czy ktoś mógłby przybliżyć mi, jak zmieniły się postaci: SR i PW od Interlude, do Graci Final? Chodzi mi głównie o skille, ale też zachowanie, porównanie do innych klas, może coś co daje im dodatkowe plusy, etc.


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Gracia Final a elfy ;)
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 28, 2009, 12:25:55 pm »
tak trudno ci przejrzeć patch notes kamaela+hellbound+ct2.1+ct2.2+ct2.3 i dodać dwa do dwóch aka logicznie pomyśleć?
I'm offline.


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Gracia Final a elfy ;)
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 28, 2009, 12:34:52 pm »
Myślę, że nie byłoby mi trudno, gdybym wiedział w ogóle o czym mówisz.


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Gracia Final a elfy ;)
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 28, 2009, 12:46:40 pm »
ech...lineage2.com -> News - > Game Updates i tam zapoznajesz się ogólnie ze zmianami. potem wchodzi na l2guru.com i zapoznajesz się bardziej szczegółowo ze zmianami. no i na koniec odpalasz tę część mózgu, która jest odpowiedzialna za kojarzenie faktów i voila, masz odpowiedź na swoje pytanie.
I'm offline.


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Gracia Final a elfy ;)
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 28, 2009, 01:13:38 pm »
Dziękuję za pomoc.
Napiszę tylko, że nawet jeśli Twoja znajomość forum i samej gry jest dużo większa niż moja, nie musisz pisać postów cieknących ironią i sarkazmem. Ale widzę, że niektórzy po prostu odreagowują tak stresy i problemy. Napisałem posta, gdyż nie wiedziałem gdzie czegoś takiego szukać a nie dlatego że nie chciało mi się tego zrobić. Na drugi raz swoje głębokie przemyślenia wsadź sobie w buty. Do widzenia, do zamknięcia.


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Gracia Final a elfy ;)
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 28, 2009, 02:20:17 pm »
Generalnie archerzy osłabieni, dagerzy dużo mocniejsi.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Gracia Final a elfy ;)
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 28, 2009, 02:40:51 pm »
Dziękuję za pomoc.
Napiszę tylko, że nawet jeśli Twoja znajomość forum i samej gry jest dużo większa niż moja, nie musisz pisać postów cieknących ironią i sarkazmem. Ale widzę, że niektórzy po prostu odreagowują tak stresy i problemy. Napisałem posta, gdyż nie wiedziałem gdzie czegoś takiego szukać a nie dlatego że nie chciało mi się tego zrobić. Na drugi raz swoje głębokie przemyślenia wsadź sobie w buty. Do widzenia, do zamknięcia.

As You wish, jak coś PM.