Witaj
Gość

Wątek: Elemental Summoner [ES]  (Przeczytany 66407 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Elemental Summoner [ES]
« Odpowiedź #75 dnia: Luty 02, 2007, 01:00:34 pm »
Z magiem mamy kłopot z wojem już nie (...chyba że będzie to łucznik lub...)

Powołujesz się na officiala a ja na logikę - Łucznik ma spore problemy z summonerem przez Wind Shackle wg. mnie. Z resztą wypowiedzi się zgadzam ;) Pozdro!


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Elemental Summoner [ES]
« Odpowiedź #76 dnia: Luty 02, 2007, 01:56:16 pm »
Łucznikami i daggerami najłatwiej wygrać z summonerami ..
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Elemental Summoner [ES]
« Odpowiedź #77 dnia: Luty 02, 2007, 04:50:09 pm »
w C5 największym zagrożeniem dla ESa nie jest już necro, który nie może urzywać swoich summonów przeciwko ESowi dzięki skillowi Betray.
W c4 necro do bicia summonerow nie potrzebowal summona, dalo sie to zrobic normalnie bez wiekszych problemow.
Największym zagrożeniem dla wszyskich summonerów w C5 są bufferzy i healerzy, którzy dostali skill Erase.
Slyszalem, ze ten skill ma genialny landing rate (genialny dla summonerow of course).
ESa jak i innych summonerów tak jak zrobimy to na mass pvp.
O tak PS na mass pvp wymiata, nic tylko walic obszarowki soullessem. Co do reszty to sie zgadzam:)


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Elemental Summoner [ES]
« Odpowiedź #78 dnia: Luty 02, 2007, 05:47:39 pm »
Łucznikami i daggerami najłatwiej wygrać z summonerami ..

W c4 zbytniego problemu nie miałem, ale w c5 wydaje mi się, że łucznik ma znacznie mniejsze szanse przez Wind Shackle. Wiadomo, że attack speed jest ważny. Zresztą na Supreme się sprawdzi ^^ No chyba że full buff wtedy to inna bajka...


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Elemental Summoner [ES]
« Odpowiedź #79 dnia: Luty 02, 2007, 08:44:50 pm »
Wind Shackle jest debuffem a jak wiadomo debuffy mają range 400. Podejdziesz na range 400 do lucznika  oczywiście ESem bez stuna? No nie wiem, chyba, że łucznik widząc summonera i summona biegnących w jego stronę będzie walił w summona bo albo nie wie co to WS albo po prostu powoła się na logikę i stwierdzi, że biegnący w jego kierunku summoner będzie chciał sie z nim przywitać.

Jeśli chodzi o PSa na mass PvP to ten summoner nie ma tylko soullesa jako summona prawda? A co z Nightshade, dla wojów jak znalazł.

Tak Erese "miał" przegięty landing rate, po prostu w walce z bufferami/healerami nie było sensu przywoływać summona. Teraz podobno jest troche lepiej ale nie sądzę aby landing rate coś zmienił bo taki EE wali Erese w sekundę i zanim summon do niego podleci to skill zdąrzy siąść nawet za tym 4 razem na summona.
« Ostatnia zmiana: Luty 02, 2007, 08:52:22 pm wysłana przez split »


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Elemental Summoner [ES]
« Odpowiedź #80 dnia: Luty 02, 2007, 09:00:34 pm »
Cytuj
Wind Shackle jest debuffem a jak wiadomo debuffy mają range 400. Podejdziesz na range 400 do lucznika  oczywiście ESem bez stuna? No nie wiem, chyba, że łucznik widząc summonera i summona biegnących w jego stronę będzie walił w summona bo albo nie wie co to WS albo po prostu powoła się na logikę i stwierdzi, że biegnący w jego kierunku summoner będzie chciał sie z nim przywitać.

Podejde , z majesticem i buffem resist shock :P Oki to tylko takie moje "gdybanka" gdyż summonerami nie grywam ( kiedyś był ES ale to odległa przeszłość ). W sumie przeoczyłem parę faktów - częściowo masz rację. Temat jest "wasz" ;)
« Ostatnia zmiana: Luty 02, 2007, 09:05:06 pm wysłana przez Inidriel »


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Elemental Summoner [ES]
« Odpowiedź #81 dnia: Luty 02, 2007, 09:08:03 pm »
Wiesz w L2 to jest tak, że jeśli nie ma wyjścia z jakiejś sytuacji to ono i tak jest, jeśli naprawdę sobie nieźle wykombinujesz, obliczysz itp. plus trochę szczęścia to możesz coś zdziałać ale versus łucznik to bardziej bym stawiał na Warlocka.


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Elemental Summoner [ES]
« Odpowiedź #82 dnia: Luty 02, 2007, 11:11:16 pm »
Bo ma cale 2 con wiecej? W sumie jeszcze ten ww warlocka daje troszke przewagi nad lucznikiem ale i tak wole bright servitor^^
« Ostatnia zmiana: Luty 02, 2007, 11:18:28 pm wysłana przez MonT »


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Elemental Summoner [ES]
« Odpowiedź #83 dnia: Luty 03, 2007, 09:07:55 am »
CON w tym przypadku jest nieistotne bo Warlock nie ma Wind Shackle więc nie ma po co podchodzić do łucznika ale ma za to Arcane Disurption więc przyda mu się bardziej m.def. W sumie wolałbym wyskoczyć na łucznika z WW niż z BS. Warlock to jest odpowiednik DD (z przewagą na sztyleta) więc ma większe szanse niż mag który ma dość wolny cst.speed.
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2007, 09:26:37 am wysłana przez split »


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Elemental Summoner [ES]
« Odpowiedź #84 dnia: Luty 03, 2007, 12:59:33 pm »
CON w tym przypadku jest nieistotne bo Warlock nie ma Wind Shackle więc nie ma po co podchodzić do łucznika
Warlock to jest odpowiednik DD (z przewagą na sztyleta) więc ma większe szanse niż mag który ma dość wolny cst.speed.
Aha czyli warlock ma wieksze szanse bo nie ma po co podchodzic pod lucznika i do tego jest dd ktory jest nastawiony na sztylet? Przeczysz samemu sobie.
ale ma za to Arcane Disurption więc przyda mu się bardziej m.def.
Ze co?
W sumie wolałbym wyskoczyć na łucznika z WW niż z BS.
No tu Ci przyznam racje na lucznikow ww jest lepszy.


  • Wiadomości: 581

  • Pochwał: 4

  • We live for the One. We die for the One.
Odp: Elemental Summoner [ES]
« Odpowiedź #85 dnia: Luty 03, 2007, 01:19:34 pm »
ale ma za to Arcane Disurption więc przyda mu się bardziej m.def.
Ze co?

Pewno chodzi mu o to, ze majac Arcane Disruption WL jest anty-magiem (przyda sie wiekszy M. Def. by wytrzymac nuki)


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Elemental Summoner [ES]
« Odpowiedź #86 dnia: Luty 04, 2007, 01:17:39 pm »
Mont jeśli mówie Warlock mam na myśli jego summony bo chyba logiczne, że sam Warlock nie jest DD, żaden summoner nie jest ani DD ani tankiem ani nukerem (tak trudno było pojąć co?). Była wzmianka o tym, że jeśli PS miałby podejść do łucznika (po to by walnąć mu WS) powinien mieć więcej CON a Warlock nie musi podchodzić do łucznika bo nie ma WS ale za to jego kotek ma ogromnego speeda z WW, może i ma mało defa ale za to ma dużo ataku i jest odpowiednikiem DD (z przewagą na sztyleta a nie z nastawieniem na sztylet bo chyba wiadomo, że summony nie urzywają broni), złożyć to do kupy plus dodać twoje przyznanie mi racji z racji tego, że WW jest lepszy na łuczników i masz odpowiedź.

Arcane Disurption zmniejsza cst.speeda ale aby go rzucić trzeba podejść do maga na range 400 więc przyda się m.def.


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Elemental Summoner [ES]
« Odpowiedź #87 dnia: Luty 04, 2007, 01:58:49 pm »
Zaraz, zaraz czy dobrze rozumuje, ze twoim zdaniem warlock ma wieksze szanse, bo nie ma WS i nie musi podchodzic do lucznika aby go rzucic?  :twisted: :wink: :rotfl:


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Elemental Summoner [ES]
« Odpowiedź #88 dnia: Luty 04, 2007, 04:29:45 pm »
Akurat to czy ma WS czy AD to nie robi roznicy bo raczej bez MJ za duzo sobie nie pobiegasz.Chociaz i tak na lucznikow dobrze miec MJ i Tarcze.


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Elemental Summoner [ES]
« Odpowiedź #89 dnia: Luty 04, 2007, 05:25:53 pm »
O dżizas Mont nie wiem czy robisz to specjalnie czy nie możesz pojąć pewnych zagadnień. Na wszelki wypadek zaserwuje Ci to w slow motion. Jak pewnie wiesz wszystko zaczęło się od ESa który miałby pokonać łucznika (przybliżam tutaj surową strukturę bez przybajerzeń, tricków, setów). Chodzi o to, że ES ma Wind Shackle więc Inidriel pomyślał, że jeśli WS zmniejsza atk.speed to można by go rzucić na łucznika i zwiększyć tym swoje szanse lecz aby rzucić WS na łucznika ES musiałby podejść do niego na range 400 lecz ma mały CON (2 punkty w górę czy w dół jednak robi różnicę) i zarazem jego szanse na podejście do lucznika się zmniejszają WIĘC odbiegając troszkę od tematu napisałem, że Warlock ma większe szanse na rozwalenie łucznika i przy okazji przypomniałem (tak jakby ktoś nie wiedział), że Warlock nie ma WS (więc nie będzie musiał podchodzić do łucznika w celu rzucania WS) ponieważ zamiast WS ma AD (coś za coś). A Warlock ma większe szanse na wygranie z lucznikiem dlatego, że koteczek jest super szybki i ma sporo ataku (najwięcej ze wszystkich summonów) a konik ma mało obrony i mało ataku, ma za to najwięcej m.ataku ale bardzo wolny cst.speed więc na łuczika lepszy warlock. The End. Kapisz?

Zaraz, zaraz czy dobrze rozumuje, ze twoim zdaniem warlock ma wieksze szanse, bo nie ma WS i nie musi podchodzic do lucznika aby go rzucic?  :twisted: :wink: :rotfl:
A nawet jeśli mam się czegoś uczepić na siłę to z twojej wypowiedzi jednak wynika, że może mieć większe szanse bo jeśli nie ma WS to nie musi podchodzić do łucznika i nararzać się na jego stuny (oczywiście summoner mający WS też nie musi podchodzić i rzucać tego skilla ale ja się czepiam:P) plus to, że Warlock ma większe szanse z łucznikiem co napisałem wcześniej;).


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Elemental Summoner [ES]
« Odpowiedź #90 dnia: Luty 04, 2007, 05:56:54 pm »

1. Nawet jesli nie podchodzisz do lucznika zeby wrzucic WS to ten i tak bedzie Cie naparzal ze stunow, to czy do niego biegniesz czy uciekasz nierobi takiemu SR wielkiej roznicy.
2. Jesli myslisz, ze kotek ma wiecej ataku niz konik to o czym my w ogole rozmawiamy?


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Elemental Summoner [ES]
« Odpowiedź #91 dnia: Luty 05, 2007, 09:38:50 am »
1. No i właśnie o tym mówiłem na początku summonerzy mają małe szanese z łucznikami ale największe ma Warlock, ja nie napisałem nigdzie, że wygra tylko napisałem, że ma największe szanse. 

2. Kotek ma więcej ataku niż konik, to tak jakbyś powiedział "jeśli myślisz, że Treasure Hunter ma więcej ataku niż Spellsinger to o czym my w ogóle rozmawiamy? Z summonerami jest tak jak z innymi profesjami PS ma summony odpowiadające Tankom, ES magom a WR damage dealerom.


  • Wiadomości: 581

  • Pochwał: 4

  • We live for the One. We die for the One.
Odp: Elemental Summoner [ES]
« Odpowiedź #92 dnia: Luty 05, 2007, 11:45:45 am »
2. Kotek ma więcej ataku niż konik, to tak jakbyś powiedział "jeśli myślisz, że Treasure Hunter ma więcej ataku niż Spellsinger to o czym my w ogóle rozmawiamy? Z summonerami jest tak jak z innymi profesjami PS ma summony odpowiadające Tankom, ES magom a WR damage dealerom.

Ciekawe... Bez buffow summony "z tej samej kategorii" maja takie same statystyki, a na self buffie to summony PS maja najwiecej P. Atk. -> Mighty Servitor lvl 3 8)

BTW. Jesli chodzi ci o ta tarcze jaka posiada Kai, to niestety sie rozczarujesz... Ona nie dziala na "Remote Attack" :P


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Elemental Summoner [ES]
« Odpowiedź #93 dnia: Luty 05, 2007, 03:23:50 pm »
1. No i właśnie o tym mówiłem na początku summonerzy mają małe szanese z łucznikami ale największe ma Warlock, ja nie napisałem nigdzie, że wygra tylko napisałem, że ma największe szanse. 

2. Kotek ma więcej ataku niż konik, to tak jakbyś powiedział "jeśli myślisz, że Treasure Hunter ma więcej ataku niż Spellsinger to o czym my w ogóle rozmawiamy? Z summonerami jest tak jak z innymi profesjami PS ma summony odpowiadające Tankom, ES magom a WR damage dealerom.
1. W c4 kazdy summoner ma szanse z lucznikiem, warlock moze miec lekko zwieksze JEDYNIE przez wind walk dla summona, w c5 warlock ma MNIEJSZE szanse na wygrana niz taki np. ES czy PS (nie mowie tu o lucznikach na fullbufach ktorzy summonerow biora na pare strzalow). Ze wzgledu na WS - a to spowalnia, napisze moze jeszcze raz... spowalnia atak przeciwnikia co lucznikow bardzo, powtorze, bardzo boli. Skoro rowniez uwazasz, ze lucznikowi nie robi to roznicy czy summoner probuje podbiec czy odbiec od niego (zawsze bedzie pod zasiegiem strzaly) to lepiej jest podbiec modlac sie o wejscie WS i wtedy np. spamowac w siebie battle healem niz uciekac i czekac na serie strzal w plecy.
2. Kotek ma więcej ataku niż konik, to tak jakbyś powiedział "jeśli myślisz, że Treasure Hunter ma więcej ataku niż Spellsinger to o czym my w ogóle rozmawiamy? Z summonerami jest tak jak z innymi profesjami PS ma summony odpowiadające Tankom, ES magom a WR damage dealerom.

Ciekawe... Bez buffow summony "z tej samej kategorii" maja takie same statystyki, a na self buffie to summony PS maja najwiecej P. Atk. -> Mighty Servitor lvl 3 8)
Jest dokladnie tak jak napisal Ashurei.


Odp: Elemental Summoner [ES]
« Odpowiedź #94 dnia: Luty 20, 2007, 04:59:55 pm »
Temat oczyszczony z oftopa i postów nic nie wnoszących do tematu
Następnym razem będą leciec OSTRZEŻENIA aż mił będzie patrzeć
Potraktować serio to o co prosze


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Elemental Summoner [ES]
« Odpowiedź #95 dnia: Marzec 16, 2007, 09:43:39 am »
ten skill AoE "wodnego konika" :D dobry jest?


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Elemental Summoner [ES]
« Odpowiedź #96 dnia: Marzec 16, 2007, 10:07:20 am »
Na moby v.good.
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: Elemental Summoner [ES]
« Odpowiedź #97 dnia: Marzec 27, 2007, 05:21:21 pm »
Jaki summon jest najlepszy??


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Elemental Summoner [ES]
« Odpowiedź #98 dnia: Marzec 27, 2007, 05:53:30 pm »
Każdy jest do czego innego...
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Elemental Summoner [ES]
« Odpowiedź #99 dnia: Kwiecień 05, 2007, 08:53:55 pm »
Hakue:w lineage nia ma najlepszy/najgorszy
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."