Witaj
Gość

Wątek: Spellsinger [SPS]  (Przeczytany 119222 razy)

  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

    • http://silvercrown.moonfruit.com
Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 20, 2006, 08:27:50 pm »
Cytat: eithel
Cancel? po co Cancel? Tego sie uzywa do walki z bufferami a nie z lucznikami/magami ich self buffy raczej im niepomoga vs. mag ...
to co tu napisales ze cancel sie niezuca na lucznikow to mnie zalamalo , ja mianowicie gram SR a jak SR mam self buff któr daje mi m.def , rapid shot zwieksza atak speed + flaszka na atak speed, po wyrwaniu cancel ze swoich self bufow zostaje ci tylko accuracy i vicious stance zanim zdazysz zazucic sobie main self bufki juz lezysz na glebie


Proud member of Voice of Hero


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 20, 2006, 09:26:40 pm »
powiem tyle - jak grałęm SPSem to od każdego łucznika dostawałem po dupie bo rzadko sleep wchodził ... Co innego bijąc się na innych magów albo Tanków/daggerów. Wystraczy że trzyma sięzdala od ich miecza/sztyletu i będzie oki.
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 20, 2006, 10:36:00 pm »
Coś słabo jak sleep nie wchodził. Sleep musi wejść, nie ma wyjścia chyba, że koleś na NM i super mdefa, albo ty masz slaby sprzet albo nie uzywasz spsow :D
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Wiadomości: 107

  • Pochwał: 0

Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 03, 2006, 04:05:56 pm »
Jak sps sobie poradzi z sorcem?
Każdemu zdarza się być głupcem
przynajmniej przez pięć minut dziennie.
Mądrość polega na tym,
by nie przekroczyć limitu. xD


  • Wiadomości: 107

  • Pochwał: 0

Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 07, 2006, 08:48:21 am »
Z jaka szybkoscia expi Sps :?:
Każdemu zdarza się być głupcem
przynajmniej przez pięć minut dziennie.
Mądrość polega na tym,
by nie przekroczyć limitu. xD


  • Wiadomości: 322

  • Pochwał: 4

Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 07, 2006, 09:46:08 am »
Cytat: gogetto
eithel pomyslic sie nie mozna :( phhhi
The 1 . PVP ??? (...)dalej jade aura ta technika jest najlepsza (...)

(...)a potem wiadomo co jest AURA to jedna z podstaw PVP


Aura Flare - Attacks a target that is in contact. During PvP, one's M. Atk. gets decreased instantly. Power 42.

to by bylo na tyle na temat aury.
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen +20 Rogue
Hindemith Full C5


  • Wiadomości: 107

  • Pochwał: 0

Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 08, 2006, 01:01:10 am »
Ma ktos jakies filmiki jak Sps jest albo na siege albo na arence albo na pvp?
Każdemu zdarza się być głupcem
przynajmniej przez pięć minut dziennie.
Mądrość polega na tym,
by nie przekroczyć limitu. xD


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 18, 2006, 01:06:46 am »
u mnie malutka zmiana, teraz sleep wchodzi baaardzo często, poprostu miałem zły sprzęt. Jeśli sleep wejdzie to juz wygraliśmy bo jak walniemy cancel i potem szybko surrendera (mówie o walce vs meelie) to nasz przeciwnik ma raczej posprzątane. Kilka hydro (który wg mnie jest lepszym czarem od solar spark - siłą podobna a dużo szybszy c speed)i nasz przeciwnik wącha piach.
Na łuczników am trochę inną taktykę. Sleep, podchodzimy pod takiego łucznika jak najbliżej, walimy cancel i z aura flare. Łucznik bardzo rzadko trafia krytyki z bliska a nawet czasem nie trafia sobie. Łucznik jka nie wrąbie nam stuna na początku i jak nie zdązy nam krytyka wrąbać w czasie atakowania aurą to wygraliśmy.

Najważniejszymy czarami naszego SPSa są cancel, sleep i surrender to fire. No i czasem taki czar, zapomniałem nazwy, który wygląda jak hydro, ale atakuje z duż osłabszym dmg i przeciwnik ma krwawienie or sth, w każdym razie odbiera mi hp i to sporo. JEżeli udeżymy tym czarem po sleepie, możemy spokojnie czekać aż przeciwnikowi spadnie hp, czasem dodać sleepa, na końcu hydro i też gleba. Ogólnie sps ma więcej taktyk niż sleep>cancel>hydro, które zależnie od okoliczności możemy wykorzystać. I trzeba pamiętać że każdą postacią da sie z każdym wygrać, jeżeli sie umie grać :P

Teraz po krótce mój sprzęt:

Dark cristal set +4 all, buciki +5 :P
Tatoo oczywiscie na c speed, chyba avadon sie zwie
Nasz serwer obsługuje ksiązki duale więc noszę tears of fallen angel +12 (piekielny dmg)
Naszyjniki wszytskie S +4

Co noszę ze sobą ?
+Walking scrolle
+Scroll of res (oczywiste chyba po co :P)
+Haste potions - zawsze szybszy speed
+Greather heal potions
+Mana potions
+SS ^^
+W extremalnych sytuacjach noszę jeszcze drugi tatoo - na movement speed. Czasem udaje się uciec, szczegónie przed wolniejszymy od nas magami i innymi, którzy ostro nam dali po dupie :P ale jak sleep komuś wejdzie to równie dobrze można zrobić return i mamy ten sam efekt :P

Gdzie expiłem ?

1-15 wbijałem w wiosce początkowej zapuszczając sie coraz dalej
15-25 ruins of despair, po drodze można po profkę pójść :P
25-40 executions grounds [w 40 mamy 2 profesje]
40-52 CT [świetne miejsce do nauki pvp i wypróbowania sobie większości czarów]
52-67 LOA, coraz głębiej, głębiej, głębiej ...
67-80? TOI

to tyle :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 309

  • Pochwał: 9

Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 18, 2006, 07:34:42 am »
Jedno szczęście, że w c4 osłabili SpS'a... -cencel ma słabsze działanie, pospamować aury też już sie nie da na dłuższą mete w pvp :)
Server: Teon
KrejziBicz -Shilen Saint 77/Blade Dancer 52+
Kathia -Warsmith 40+


  • *******
  • Wiadomości: 1575

  • Pochwał: 21

Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 18, 2006, 08:51:59 am »
Cytat: Jancia
Jedno szczęście, że w c4 osłabili SpS'a... -cencel ma słabsze działanie, pospamować aury też już sie nie da na dłuższą mete w pvp :)
Powinni mu znaczniej obnizyc casting speed, niech se sps-y zobacza, jak sie gra innymi magami :]


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 18, 2006, 09:04:45 am »
Niezly server... mana potions, s grade naszyjniki, i expienie w eg do 40 lv ? To chyba jakis HR server głównie na pvp...
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 18, 2006, 11:15:48 am »
tak, to jest server do pvp x45 raty, i to jest taktyka expienia tylko na tamten server ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 6

  • afk na długi czas
Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 18, 2006, 11:39:32 am »
Heh gdyby mu obniżyli cast. speed to nie różnił by się niczym od innych magów. A tak jak jest teraz jest moim zdaniem ok:

Najsilniejszy: SH
Najszybszy: SPS
Uniwersalny: Necro, Sorc

:]

Pozdro for all
Na pochybel S K U R W Y S Y N O M ;]


  • Wiadomości: 322

  • Pochwał: 4

Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 20, 2006, 07:34:31 am »
Cytat: Jancia
Jedno szczęście, że w c4 osłabili SpS'a... -cencel ma słabsze działanie, pospamować aury też już sie nie da na dłuższą mete w pvp :)


cancel nie jest oslabiony tylko nie kasuje wszystkich bafow (chyba losowo) generalnie wchodzi jak w maslo, najwazniejsza zmiana to aura - im dluzej z niej walimy -w pvp- tym mniejszy ma ona power, imo, nie nadaje sie w c4 do pvp i nie korzystam z niej.
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen +20 Rogue
Hindemith Full C5


  • Wiadomości: 309

  • Pochwał: 9

Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 20, 2006, 08:02:31 am »
a to że nie kasuje wsystkich buffów to znaczy że go nie osłabili?? bo ktoś tu chyba mnie źle zrozumiał...
Server: Teon
KrejziBicz -Shilen Saint 77/Blade Dancer 52+
Kathia -Warsmith 40+


  • Wiadomości: 309

  • Pochwał: 9

Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 20, 2006, 08:02:44 am »
a to że nie kasuje wsystkich buffów to znaczy że go nie osłabili?? bo ktoś tu chyba mnie źle zrozumiał...

(przepraszam za dual posta... ale jakiś error mi wyskoczył i kliknąłem drugi raz... proszę o skasowanie tego posta)
Server: Teon
KrejziBicz -Shilen Saint 77/Blade Dancer 52+
Kathia -Warsmith 40+


  • Wiadomości: 322

  • Pochwał: 4

Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 20, 2006, 11:47:07 pm »
ok, oslabili go, ale dalej jest to skill ktory miazdzy xD
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen +20 Rogue
Hindemith Full C5


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 1

Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 26, 2006, 08:08:55 am »
a ja dam takie malo info na temat broni :
99 % z was uwaza ze jesli kupowac dla sps bron to glownie z acumenem
Fajnie ... maly m atk  duzy casting moze dobre na pvp ale przecierz lineage to nie tylko pvp i tak naprawde bronie z acumenem nie nadaja sie do expienia
Z moich doswiadczen wynika ze jesli mamy buffka na casting speed ( pp, bd ) to jednynym dobrym rozwiazaniem to Magic Power . Owszem manki troche zjada ale mysle ze te 8 manki wiecej nie robi takiej roznicy jak jeden strzal wiecej z bronia z acumenem wiec moja propozycja jest SOWD +# MP i SOM +# MP . Masakrycznie zwieksza m atk
nick: GOGETTOPL
rasa : Mroczny elf
klasa : Blade Dancer

nick: volvereyne
ras


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 12, 2006, 01:26:17 pm »
jezeli by mieli odebrac cast speed sps-owi to co by mu zostalo? m.atk on nie ma i niczego poza tym wiec to jest atrybut tej klasy i dla tego jest on oslabioy w m.atk ale wymiata z cast. speed


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 07, 2006, 12:57:11 pm »
Cytat: gogetto
a ja dam takie malo info na temat broni :
99 % z was uwaza ze jesli kupowac dla sps bron to glownie z acumenem
Fajnie ... maly m atk  duzy casting moze dobre na pvp ale przecierz lineage to nie tylko pvp i tak naprawde bronie z acumenem nie nadaja sie do expienia
Z moich doswiadczen wynika ze jesli mamy buffka na casting speed ( pp, bd ) to jednynym dobrym rozwiazaniem to Magic Power . Owszem manki troche zjada ale mysle ze te 8 manki wiecej nie robi takiej roznicy jak jeden strzal wiecej z bronia z acumenem wiec moja propozycja jest SOWD +# MP i SOM +# MP . Masakrycznie zwieksza m atk


lol gadasz glupoty czlowieku, gram spellsingerem na retailu i gdy mam buffy od propheta  i bd to i tak wale mobki na 2 strzaly (tak samo jak z empower - oczywiscie na zblizonym lvl) a casting wtedy jest ogromny, ktos tez napisal zeby odjac sps casting i niech ludzie sobie zobacza jak sie gra innymi magami, bullshit, to nich inni magowie sobie zobacza jak sie gra sps ! kiedys jak mialem maly lvl c equip itd to bez empowera bilem mobki na 3 strzaly gdzie inni magowie na 2 a to jest roznica ! on robil lvl a ja ~ 64% w tym czasie. A co do castingu to ratuje dupe jak cholera, widziailem jak SH czy sorc padali nawet od mobkow prez ich kiepski casintg, ja zawsze zdazylem uspic mobka ;] Wracajac do tych spellsingerow z tym m.atk to na retailu widzialem ich tylko 3, cala reszta ma acumen ;p


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

  • Spammer
Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 19, 2006, 01:58:03 pm »
W kazdej walce podstawowym skillem jest Sleep.Ale pamietajcie tez, ze mamy jeszcze Curse Weakness ktory zmniejsza kilkakrotnie P.atk czyli jak np.koles ma 500 atk. i walniemy mu cursa to on tak jakby mial 100 p.atk :P:P:P:P:P:P.
Moja technika na daggerow jest tak najpierw:
1.sleep
2.surrender to water
3.2xhydro blast i koniec z nim a jak nie to jeszcze aura flare i po kolesiu
 Moj kolega spellsingerem rozwalal daggerow o 10 lvl wyzszych wiec fakty mowia same za siebie kto jest lepszy.Th wszyscy chwala a podejdzie Sps i po nim :P:P:P:P:P:PP:P:P:P wiec dla sps  :poklony:  :poklony:  :poklony:  :poklony:  :poklony:  :poklony:  :poklony:  :poklony:  :poklony:  :poklony:  :poklony:

xXxXx  Adventurer//Hell Knight (retail Spellsinger)Nobless


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 19, 2006, 03:26:26 pm »
Tylko, że jak sleep nie wejdzie to surrender of water już nie zdążysz wyczarować  :shock:
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 20, 2006, 09:25:34 am »
Podajcie swoje propozycje na sub klase dla sps z uzasadnieniem jesli mozna ...Czy dobrym pomyslem bedzie Necro??


  • Banned
  • Wiadomości: 296

  • Pochwał: 4

Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 20, 2006, 10:58:30 am »
Tak, bo generalnie nie bedziesz musial zmieniac sprzetu.

Wybierz subklase taka jaka chcesz grac(przypominam ze mowie o lineage 2, gdzie subklasa jest subklasa:))
Hindemith - SE - Full C5



  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 20, 2006, 04:56:24 pm »
Hmm a jesli mam do wyboru jako sub klase dla mojego sps klasy tylko z mojej rasy czyli jasnych elfow...???Czy njalepszy bedzie summoner ???Wasze propozycje?