Witaj
Gość

Wątek: Silver Ranger [SR]  (Przeczytany 180792 razy)

  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: -1

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #825 dnia: Grudzień 14, 2009, 07:57:54 pm »
Hej  gram SR na serwie 10x  , mam 85 lvl, draco set +6 i DB + focus +10 , jakie dye polecacie na Oli i jakie buffki od npc? z góry thx za odp :) A i prosze o podanie certyfikatow pod pvp :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2009, 08:24:06 pm wysłana przez Aschiro »


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 5

  • F*ck the rest, Be The Best !
Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #826 dnia: Grudzień 14, 2009, 10:45:50 pm »
Imho..
Wy cały czas o off'ie lub low'ach mówicie - w końcu to prawdziwy l2 :). Z tego co czytałem to nie wiele jest informacji na temat HR (sam gram, więc może coś napiszę z własnego doświadczenia dla potomnych xD)

Najlepszy łucznik bez precedensu to SR (ofc IL-G2, bez g.final uznałem że to syf i nie zainstalowałem/updateowałem, więc nie mogę Wam niestety pomóc). Na początku dylemat jaki armor: według mnie draconic który daje nam ładny bonus do p.atk i atk.spd. Nie oszukujmy się, dynasty jest jednym wielkim syfem dla łucznika (mowa o dynasty bow master, jeśli macie możliwość ubierajcie dagger master [czasem na prywatach da się]). Jeśli już mamy nasz wspaniały draconic set, enchantujcie na tyle ile się da, owszem s80 ma sporo defa, więcej od draco dlatego musimy to sobie odpowiednio zrekompensować:). Broń oczywiście Icarus/Dynasty/Vesper w zależności od serwera i ilości kasy. SR wyrożnia się na tle HE i PR tym, że na fullbuffie wyciąga ok 491-500crit.rate i dosyć sporym atk.spd. Z Counterem wyciągnąłem max. 1,3-1,4k kiedy marny HE nie umie się zbliżyć nawet do 1050 :) <- bynajmniej ja nie umiałem (czekam na krytykę od HE :D). Jako SR mamy stosunkowo małe obrażenia więc próbujemy trafić w agu Passive: DuelMight/Might. Nie dorównamy innym łucznikom siłą, ale taka agumentacja da sporego nam kopa. Biżuteria, oczywiście jak najlepsza, sam proponuje Valakas,AQ,Baium,Dyna,Dyna. Zastanawiacie się, czemu nie Antharas i Zaken? Przecież daje to szansę na stun o dodatkowe 20% kiedy nasza podatność jest zmniejszana również o 20%. Odpowiedź jest prosta. To jest HR, mass pvp i liczy się tu jak najszybsze nabicie fraga i zmianę targetu. Sam grałem, więc który robe user/heavy user/light user biegający na full buffie z mental shieldem i antkiem i zakenem dostanie stuna? (mag ofc +4 con). Sam uznałem że to zbyteczne, co więcej sprawdziłem stun shot +13 : gladiator otrzymał za 43 razem, palek - nie wszedł w ogóle, robe user gdzieś w granicach 18-21 razy, a dagger/tyr podobnie (testowałem to z Antharasem i Zakenem!!!!!!). Dye? Hm, tutaj jest spore pole do popisu, sam proponuje +5 str -5con +4 wit -4 int, ale to tylko moja decyzja, oczywiście może być coś lepszego. Wszystko zależy od balansu i osobnika przeciwnego klanu :) W takim zestawieniu mam ok 9k hp (skille klanowe) więc nie jest tragicznie. Stun nie wchodzi strasznie często, od palka jednak.. no.. najważniejsze by go zabić zanim się zbliży (hit&run). SR to po prostu pogromca robe userów. Bez problemu złoży większość magów, co więcej OL'a, a nawet bisha potrafi wypruć ze wszystkiego :) co nasz HE nie zrobi nawet ze Snipe'm (przynajmniej ja tego nie widziałem stosunkowo często, ale znam dobrych Saggich, którzy robią pogrom). Taktyka może nie jest specjalnie ciekawa, jeśli mag odpowiedni potek na resist jak największy range i ładujemy w niego zwykłym atackiem bez skilli. Nie ma co ukrywać 3 strzaly > 1 skill. Jeśli to wojownik to już w ogóle jesteśmy u siebie w domu. Evade shot i ładujemy w niego pamiętając o CP potach, jeśli zejdzie nam do 3/4 hp i szybko życie nam zacznie spadać myślę, że dobrze byłoby użyć ue (evade shot + ue = 220 evasion - zależne od dye!!!). Jeśli jednak chcemy stunować proponuje wbić stun shot na chociaż te +12, osobiście polecam vicious stance (o ile działa na prywacie - jak nie, spokojnie enchantujmy sprzęt).

To chyba tyle ode mnie od dziecka HR, są to tylko moje przemyślenia i sposoby gry z IL i głównie G2, mam nadzieję, że komuś pomogłem z HR, mimo,że nie jest do specjalnie uznawane za prawdziwy L2. Jeśli ktoś ma jakieś pytania lub krytyke piszcie tutaj lub do mnie na prywatnej wiadomości, pomogę jak tylko będę potrafił.

Pozdrawiam,
caspar0

PS. SR rox <33 ^^


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #827 dnia: Grudzień 14, 2009, 11:02:04 pm »
no spoko :)

zapytalbym "who cares??" ale mi nie wolno...
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #828 dnia: Grudzień 15, 2009, 12:35:08 am »
col story brah )))


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #829 dnia: Grudzień 15, 2009, 11:38:50 am »
Sr-em na oly wchodzi sie tylko po feed, eot.
...


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #830 dnia: Grudzień 15, 2009, 04:28:23 pm »
Oświeć nas i powiedz jaka kronika :P




  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #831 dnia: Grudzień 16, 2009, 07:10:32 pm »
(ofc IL-G2, bez g.final uznałem że to syf i nie zainstalowałem/updateowałem, więc nie mogę Wam niestety pomóc).
Skonczylem na tym.  :oops:


  • Wiadomości: 255

  • Pochwał: 6

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #832 dnia: Styczeń 06, 2010, 09:15:52 pm »
Jak subki dla SR'a?
Gram na dexie.
Zastanawiałem się nad dagger/warlock/ i coś trzeciego.
Czy może zupełnie inaczej jechać?
Równolegle z SR na db expie WC'ka (to tak odnośnie buffów).


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #833 dnia: Styczeń 07, 2010, 10:51:32 pm »
Ja w podobnym temacie co poprzednik, ale z uwzględnieniem najlepszych skilli  jakie dostaje się z suby na meina.
Może inaczej jakie sub skille będą najlepsze dla SR pod pvp i oli?


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #834 dnia: Styczeń 09, 2010, 04:21:37 pm »
1 subclassa
Warrior
Emergent Abilities – Physical Atk., Physical Def., Magic Atk., Magic Def.<--tu co chcesz ja bym wybrał P.atk i tak mało obojętnie co weźmiesz :)
Master Abilities – Attack, Empower, Casting, and Focus
Warrior Abilities – Boost CP, Resist Trait, and Haste
Ultimate Skill – Transformation: Divine Warrior

2 subclassa
Rogue
Emergent Abilities – Physical Atk., Physical Def., Magic Atk., Magic Def.<--podobnie jak w 1
Master Abilities – Attack, Empower, Casting, and Focus
Rogue Abilities – Long Shot, Evasion, and Critical Chance
Ultimate Skill – Transformation: Divine Rogue

a 3 subclassa to nie pamiętam czy możesz mieć np 2 daggerów :/ jeśli tak to bym wziął jeszcze long shot.

Warrior: Warlord, Gladiator, Destroyer, Tyrant, Bounty Hunter, Warsmith, Berserker, Soul Breaker (Male), Soul Breaker (Female)
Rogue: Hawkeye, Silver Ranger, Phantom Ranger, Arbalester, Treasure Hunter, Plainswalker, Abyss Walker

PS. Nie wiem też ile bonusu jest z knight'ów, nie miałem 3 sub :)
Mam nadzieję że pomogłem :)




  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #835 dnia: Styczeń 10, 2010, 09:00:03 am »
Ktory ze wszystkich elementalnych atakow jest najlepszy do DB, jest jakas roznica pomiedzy fire a water ?


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #836 dnia: Styczeń 10, 2010, 11:01:07 am »
1 subclassa
Warrior
Emergent Abilities – Physical Atk., Physical Def., Magic Atk., Magic Def.<--tu co chcesz ja bym wybrał P.atk i tak mało obojętnie co weźmiesz :)
Master Abilities – Attack, Empower, Casting, and Focus
Warrior Abilities – Boost CP, Resist Trait, and Haste
Ultimate Skill – Transformation: Divine Warrior

2 subclassa
Rogue
Emergent Abilities – Physical Atk., Physical Def., Magic Atk., Magic Def.<--podobnie jak w 1
Master Abilities – Attack, Empower, Casting, and Focus
Rogue Abilities – Long Shot, Evasion, and Critical Chance
Ultimate Skill – Transformation: Divine Rogue

a 3 subclassa to nie pamiętam czy możesz mieć np 2 daggerów :/ jeśli tak to bym wziął jeszcze long shot.

Warrior: Warlord, Gladiator, Destroyer, Tyrant, Bounty Hunter, Warsmith, Berserker, Soul Breaker (Male), Soul Breaker (Female)
Rogue: Hawkeye, Silver Ranger, Phantom Ranger, Arbalester, Treasure Hunter, Plainswalker, Abyss Walker

PS. Nie wiem też ile bonusu jest z knight'ów, nie miałem 3 sub :)
Mam nadzieję że pomogłem :)


Dzięki super +1


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #837 dnia: Styczeń 10, 2010, 11:54:12 am »
Ktory ze wszystkich elementalnych atakow jest najlepszy do DB, jest jakas roznica pomiedzy fire a water ?

Najlepszy jest earth, przynajmniej na offie. Najtańsze są kamyki water/fire/divine co używa najwięcej ludzi. Pomiędzy fire a water można powiedzieć nie ma różnicy, chyba że chodzi ci o exp no to nie wiem co ma więcej resistów do ognia, a co do wody. Pozdrawiam




  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #838 dnia: Styczeń 13, 2010, 07:13:09 pm »
Ktory ze wszystkich elementalnych atakow jest najlepszy do DB, jest jakas roznica pomiedzy fire a water ?

Najlepszy jest earth, przynajmniej na offie. Najtańsze są kamyki water/fire/divine co używa najwięcej ludzi. Pomiędzy fire a water można powiedzieć nie ma różnicy, chyba że chodzi ci o exp no to nie wiem co ma więcej resistów do ognia, a co do wody. Pozdrawiam

To zależy ;)

Earth już nie jest takie drogie i elitarne.
Za to jak walczysz ze świeżo wykoksanym czy przetransferowanym botem/ebayerem, który wszystko musi mieć naj, to na pewno będzie miał wbite resisty na earth, za to na divine, czy fire może pominąć, "bo to tylko nooby mają w broniach".
Generalnie, teraz nie liczy się to, jaki masz element (bo jednak zdecydowana większość ludzi ma całą tęczę w armorach), tylko żeby mieć go 300 ;)




  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #839 dnia: Styczeń 13, 2010, 09:32:01 pm »
No tak :D to posłuchaj falcona on ma świeższe info o teonie ode mnie :D




  • Wiadomości: 255

  • Pochwał: 6

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #840 dnia: Styczeń 20, 2010, 08:36:13 am »
Co powiesz na takie subki (w kolejności)?
1. ES - i tu nie wiem czy boost hp czy resist elementals.
2. Tyrant - boost cp
3. PW - focus


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #841 dnia: Styczeń 20, 2010, 10:16:45 am »
Co powiesz na takie subki (w kolejności)?
1. Enchanter - celestial / Tank - ud.
2. Tyrant - boost cp
3. PW - evasion

imo
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #842 dnia: Styczeń 25, 2010, 12:37:54 pm »
warrior / sztylet / enchanter

        bufki to acc,focus,dw,haste2 jesli bardzo chcesz mozesz berka w plecaku obowiazkowo mj. reszte bufa to selfy nie zapomnij o hk z mentalem.


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #843 dnia: Styczeń 26, 2010, 12:21:15 pm »
Witam mam podobny problem z SR na oly
 SR z skillami z suby Celka , Cp , Crit pasywny i 6x m.def  Kronika Gracia  Epilog

Sprzęt  Set Drako(pvp) / Maj (pvp) Foundation  DB+5 Foundation TT set  -4con +4dex

Nie wiem czasami czy spamować skilami czy normalnymi hitami

Wiecie ile może daje dmg w pvp DB i ile a.speeda ?


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #844 dnia: Styczeń 26, 2010, 12:30:11 pm »
eeee mówisz o cb jak mniemam bo open oly dla łucznika nie istnieje :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #845 dnia: Styczeń 29, 2010, 08:44:15 pm »
1.skille z subek to
haste
celka
i tu sie zastanawiam czy jest mozliwosc wziecialong shoot (zwieksza range)
2.dye to -9 con +5str i 4 dex
3.na moim serwie mowia ze dynasty<<<draco czy to prawda i dlaczego????
4.czy dam rade na WC buffie z draco z elementami +150holy na chimerkach (skille nie enchantowane i zbroja tez nie)


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #846 dnia: Styczeń 29, 2010, 08:57:25 pm »
Co powiesz na takie subki (w kolejności)?
1. Enchanter - celestial / Tank - ud.
2. Tyrant - boost cp
3. PW - evasion

imo
haste range wg mnie obowiazkowo


  • Wiadomości: 255

  • Pochwał: 6

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #847 dnia: Styczeń 30, 2010, 09:41:37 pm »
Wiem, że o dye było sporo ale przekopanie 43 stron tematu to paranoja.
Jakie dye na ~74lvl? (majl, sb+4 no sa).
Dotąd chodziłem z +5dex, +4str, -9con ale z bonusem z majl daje mi to -10con -> ~2,8k hp (clan buffs) i jest dosyć uciążliwe bo zaczynają się wymagające pvp.
Co polecacie? Może zostawić samo +5dex -5con?

(Na plecach zawsze mam równolvlowego wc)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2010, 09:44:27 pm wysłana przez slepy13 »


  • Wiadomości: 432

  • Pochwał: 0

  • Forza Inter
Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #848 dnia: Styczeń 30, 2010, 09:54:50 pm »
zostaw str, zdejmij ten dex i bedzie ok


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #849 dnia: Styczeń 31, 2010, 12:17:40 am »
Ja biegałem +4str -4CON to wszystko ;)