Witaj
Gość

Wątek: mutanci  (Przeczytany 1442 razy)

  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 0

mutanci
« dnia: Styczeń 13, 2011, 03:13:58 am »
widziałem człowieka, który buffował i dawał dance. widziałem łucznika/songera w skórze dwarfa. czy możliwe jest zrobienie Shillien Elder z subą za horna na BD/Warcryer ? jezeli to glupie pytanie to prosze o wyrozumialosc, ale nie znam sie na x-manach, ale naprawde widzialem dziwne rzeczy.

czy SE odnawia HP?

znalazlem tez fajny poradnik http://forum.lineage2.com.pl/index.php?topic=32723.0
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2011, 08:57:48 pm wysłana przez djk_25 »


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: mutanci
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 13, 2011, 04:56:10 pm »
Możliwe na DN jest zrobienie DB/WC nawet w skinie Krasnala :D
A czy SE odnawia sie hp nie wiem bo nie grałem SE
Biniu - He/Wk  79lvl
Clan-BenarePL
Ally-blood
Pro kille nukerów


  • Wiadomości: 259

  • Pochwał: 1

Odp: mutanci
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 13, 2011, 06:53:42 pm »
Shilen Elder ma co prawde mozliwosc odnawiania hp ale jakims super healerem nie jest, co do wczesniejszego pytania to tak oczywiscie mozesz zrobic sobie takiego mutanta wystarczy zrobic retail na wc wyexpic go zdobyc horna i u NPC bedziesz mial mozliwosc wybrania bd, se czy co tam chcesz sobie wybrac  jako subclase.


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: mutanci
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 13, 2011, 08:17:17 pm »
Shilen Elder ma co prawde mozliwosc odnawiania hp ale jakims super healerem nie jest.

Ja grałem długo sh/se i ten jego heal jest naprawdę dobry (tzn heal se), oczywiście to nie bp ale daje radę.
Co do mutantów to nie można łączyć tylko elfów i dark elfami i gdybyś chciał mieć x-mena z olem to musisz pamiętać żeby zacząć od ola bo tej klasy nie da się brać na subke.


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 0

Odp: mutanci
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 13, 2011, 10:40:22 pm »
Możliwe na DN jest zrobienie DB/WC nawet w skinie Krasnala :D

jak to zrobic?

czy mutanci w ogole cos daja [lepsze staty], czy tylko to, ze mamy 'cos tam' w innej skorce?


Cytuj
gdybyś chciał mieć x-mena z olem to musisz pamiętać żeby zacząć od ola bo tej klasy nie da się brać na subke
.

tylko ola czy wc tez
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2011, 11:40:56 pm wysłana przez djk_25 »


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: mutanci
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 14, 2011, 02:37:26 pm »
Tylko ola nie da się brać na subke z wc nie ma takiego problemu.
W skrócie jak chcesz zrobić wc/bd:
1. robisz wc (albo bd co tam chcesz albo co masz) wbijasz go na 75 robisz na nim retail
2. u grand mastera wybierasz sobie retail na bd i expisz go do 76
3 bierzesz questa w aden u erika na subklase, kołujesz horna i lecisz wziąć subke na bd i masz wc/bd (nie pamiętam tylko gdzie się brało tą subke czy w aden u erika czy w danej gildii)

Jeśli chodzi o mutantow to tak są dużo mocniejsi, jesli robisz mutanta na buffera to nie musisz targac 2 charow tylko starczy ci jeden
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2011, 02:39:24 pm wysłana przez Margrit »