Witaj
Gość

Wątek: nowy system subklas - czy może ktoś to przetłumaczyć bardzo dosłownie :)  (Przeczytany 2860 razy)

  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 0

eems everyone confused the sublass system actualy active on dragon . Here are the some explanations:

1. u need be 3d class to subclass
2. Once sublcassed you don t delevel & u obtain a 3d class sub
3. U can sub up to 4 classes (main & retail) at the same time on the same character, 1 horn requiered for each one
4. Main sub can be made only toward same race (as usual)
5. Retail sub can be made toward any other race ( btw elf & dark elf  keep their specificities)
6. Retail/Sub combos can be deleted and automaticly the subclass slot for the deleted retail can be re-subbed again)
7. The new sublass system actually is only available to characters that didn't subbed yet. Everyone is getting converted to the new systemes during the next days.


  • Wiadomości: 259

  • Pochwał: 1

Odp: nowy system subklas - czy może ktoś to przetłumaczyć bardzo dosłownie :)
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 20, 2011, 10:19:52 am »
edit: zle zrozumialem o co ci chodzi, przepraszam.
Co do nowego systemu subclass to za bardzo sie nie pozmienialo.

Zeby zabrac quest na subke musisz miec zrobiona 3 profe i wbity 78lvl. Po wbiciu suby nie tracisz expa (tzn masz taki sam lvl jak przed wbiciem suby). Mozesz wbic na jednej postaci 4 suby na mainie i na kazdym z 3 retaili (pomocna sprawa). Nadal nie mozna subowac czarnych elfow z bialymi. Kazda subke na retailu  mozna usunac i zabrac nowy retail, ktory trzeba bedzie ponownie zsubowac. Wszyscy ktorzy sa zsubowani starym systemem powinni pojsc do Sir Erica i kliknac "Upgrade", nowe postacie automatycznie moga sie subowac nowym systemem.
btw. do subowania postaci sluzy teraz NPC: Astral a nie tak jak dawaniej Sir Eric.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2011, 01:21:07 pm wysłana przez Calmodi »


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 0

Odp: nowy system subklas - czy może ktoś to przetłumaczyć bardzo dosłownie :)
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 20, 2011, 02:59:56 pm »
Cytuj
Mozesz wbic na jednej postaci 4 suby na mainie i na kazdym z 3 retaili (pomocna sprawa)

no właśnie. o co z tym chodzi? mam postać robię jej retaila, ratailowi sube, z subowanemu retailowi znowu retaila? czy jakoś tak?


  • Wiadomości: 96

  • Pochwał: 0

Odp: nowy system subklas - czy może ktoś to przetłumaczyć bardzo dosłownie :)
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 20, 2011, 04:25:08 pm »
czy to znaczy jeśli mam postać Sh/BD i retail na Destro to mogę dla Destro jeszcze zrobić subklase np. Warcryer?


  • Wiadomości: 259

  • Pochwał: 1

Odp: nowy system subklas - czy może ktoś to przetłumaczyć bardzo dosłownie :)
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 20, 2011, 07:46:07 pm »
czy to znaczy jeśli mam postać Sh/BD i retail na Destro to mogę dla Destro jeszcze zrobić subklase np. Warcryer?
dokladnie tak, na mainie mozesz miec sh/bd na retailu mozesz zrobic de/ty na kolejnym retailu he/bd itd.
ogolnie mozesz zsubowac main klase+ kazdy z 3 retaili


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: nowy system subklas - czy może ktoś to przetłumaczyć bardzo dosłownie :)
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 21, 2011, 12:23:49 pm »
Jeszcze ja mam pytanie ;p bo nie rozumiem jak to jest mam he/wk robie retail tyr to moge go zsubować tylko z czyms z orkow czy wtedy moge tylko zsubowac z rasa człowieka czyli np. tyr/pal
edit.
A i zapomniałem czy do każdej suby na retailu trzeba nowego horna ?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2011, 12:28:36 pm wysłana przez rogo952 »


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 0

Odp: nowy system subklas - czy może ktoś to przetłumaczyć bardzo dosłownie :)
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 21, 2011, 02:46:45 pm »
czy to znaczy jeśli mam postać Sh/BD i retail na Destro to mogę dla Destro jeszcze zrobić subklase np. Warcryer?
dokladnie tak, na mainie mozesz miec sh/bd na retailu mozesz zrobic de/ty na kolejnym retailu he/bd itd.
ogolnie mozesz zsubowac main klase+ kazdy z 3 retaili

czy jeżeli zrobi się te wszystkie rataile i suby to te postacie będą jakoś powiązane [większy p.atk, czy np p.def] grając na swojej głównej postaci, czy da to tylko to, że będziemy mogli się przełączać między np. sh/bd i de/ty? trochę zagmatwałem, ale może zrozumiecie o co mi chodzi :)


  • Wiadomości: 259

  • Pochwał: 1

Odp: nowy system subklas - czy może ktoś to przetłumaczyć bardzo dosłownie :)
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 21, 2011, 03:00:24 pm »
w zasadzie tak ja juz sam sobie napisales, bedziesz mogl posiadac kilka roznych postaci w jednej, wiekszych statow raczej nie bedziesz mial z tego powodu... jedyna chyba taka opcja sa certyfkowane skilie ale o nich pewnie juz wiesz.

Jeszcze ja mam pytanie ;p bo nie rozumiem jak to jest mam he/wk robie retail tyr to moge go zsubować tylko z czyms z orkow czy wtedy moge tylko zsubowac z rasa człowieka czyli np. tyr/pal
edit.
A i zapomniałem czy do każdej suby na retailu trzeba nowego horna ?

Tak, zeby zsubowac kolejny retail trzeba zdobyc nawego horna, do kazdej suby potrzebujesz  1 horna. Co do kolejnego pytania to nie ma problemu ze zrobieniem mutanta na retailu takiego jak destro/pal , he/bd czy pw/destro.


  • Wiadomości: 357

  • Pochwał: 1

Odp: nowy system subklas - czy może ktoś to przetłumaczyć bardzo dosłownie :)
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 21, 2011, 04:00:20 pm »
no widzę ze wreszcie wpadli na to na co l2phoenix wpadł ~4 lata temu.
- jak wyeliminować mutanty
- jak przedłużyć grę jedną postacią
@PSN: pardinek
pogram: bc2, bf3, mw, mw2, mw3, bo, bo2, moh, moh wf,  fifa11 pogram !


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: nowy system subklas - czy może ktoś to przetłumaczyć bardzo dosłownie :)
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 21, 2011, 09:56:58 pm »
a gdybym chciał zrobić np. tyr/destro to sie nie da ?


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 0

Odp: nowy system subklas - czy może ktoś to przetłumaczyć bardzo dosłownie :)
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 23, 2011, 11:30:27 pm »
no widzę ze wreszcie wpadli na to na co l2phoenix wpadł ~4 lata temu.
- jak wyeliminować mutanty
- jak przedłużyć grę jedną postacią

myślałem, że mutanty to zank rozpoznawczy dragona. nie wiedziałem, że na innych serwerach jest możliwość tworzenia mutantów.


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: nowy system subklas - czy może ktoś to przetłumaczyć bardzo dosłownie :)
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 24, 2011, 01:54:12 pm »
Zagraj sobie na venezueli to zobaczysz co to mutant  :D


  • Wiadomości: 259

  • Pochwał: 1

Odp: nowy system subklas - czy może ktoś to przetłumaczyć bardzo dosłownie :)
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 24, 2011, 08:09:00 pm »
no widzę ze wreszcie wpadli na to na co l2phoenix wpadł ~4 lata temu.
- jak wyeliminować mutanty
- jak przedłużyć grę jedną postacią

myślałem, że mutanty to zank rozpoznawczy dragona. nie wiedziałem, że na innych serwerach jest możliwość tworzenia mutantów.
nie tylko na dragonie mozna robic takie postacie, wystarczy tylko dobrze poszukac odpowiedniego serwera.