Witaj
Gość

Wątek: Damge nad przeciwnikiem  (Przeczytany 1878 razy)

  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Damge nad przeciwnikiem
« dnia: Luty 27, 2011, 06:03:12 pm »
Witam, nie wiem czy ktos poruszal juz ten temat ale nie moglem go znalezc nigdzie wiec pisze nowy. Szukam czegos takiego zeby dmg wyskakiwal nad przeciwnikiem, cos jak na tym filmiku. http://www.youtube.com/watch?v=CANsMESl5Zo
Chodzi mi o freya - h5 servy
« Ostatnia zmiana: Luty 27, 2011, 06:15:45 pm wysłana przez Ayoo »


  • Wiadomości: 185

  • Pochwał: 0

  • (:J<-<
Odp: Damge nad przeciwnikiem
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 27, 2011, 07:17:43 pm »
Było już coś podobnego kiedyś poruszane tylko tam dodatkowo koło widocznego dmg pojawiała się miniaturka ikonki skilla którego się użyło. Nie da się ustawić w cliencie L2 by tak dmg wyskakiwał, jest to dodane za pomocą jakiegoś programiku do tworzenia filmów.



  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 1

Odp: Damge nad przeciwnikiem
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 27, 2011, 07:57:59 pm »
obróbka frapsu w programie np sony vegas...

tak samo jak tutaj http://www.youtube.com/watch?v=wDju9iMs8aQ

w L2 niemozliwe, jedynie w nizszych kronikach niz GFinal jest jeszcze mozliwosc jako tako umiescic on-screen dmg...
Franc/TooHotForYou


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 2

  • Lineage 2 Player <3
Odp: Damge nad przeciwnikiem
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 30, 2011, 01:07:35 am »
Było już coś podobnego kiedyś poruszane tylko tam dodatkowo koło widocznego dmg pojawiała się miniaturka ikonki skilla którego się użyło. Nie da się ustawić w cliencie L2 by tak dmg wyskakiwał, jest to dodane za pomocą jakiegoś programiku do tworzenia filmów.
Ehh gadacie głupoty da się,sam to robiłem tyle że nie z takim efektem jak na filmiku,ale da się ;p
Jak sobie przypomnę to napisze poradnik.
Head admin z Rosji dlatego lt strona
admin to ja


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 1

Odp: Damge nad przeciwnikiem
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 30, 2011, 06:20:44 am »
oczywiście że się da ale od interlude bodajże do graci pt2... od GFinal juz sie nie da
Franc/TooHotForYou