Witaj
Gość

Wątek: Sk statystyki itp  (Przeczytany 2406 razy)

  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Sk statystyki itp
« dnia: Marzec 13, 2012, 06:11:16 pm »
Gdzieś od tygodnia zafascynowałem się SK i gra nim bardzo mi się podoba, z mobami problemu nie mam, ale kłopoty pojawiają się z niektórymi graczami. Wiem, że najlepiej jeśli jest konkretnie opisana sytuacja dlatego zrobiłem print screen mojej postaci, statystyk i sprzętu. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/609f5ae10298e5fc.html
Sprzęt jest +16 poziom atrybutu 7, tylko koszulka i tarcza nie są na 16 jeszcze. Po dojściu do klanu staty jeszcze wzrosną, ale czy cokolwiek mogę zmienić? Dye nie dawałem bo wydawało mi się to zbędne, czytałem dużo tematów tutaj o tym i sprawdzałem każdą opcję, jedynie myślałem nad +wit. Bufy też wielokrotnie sprawdzałem, ale to jest moja najsłabsza strona, sporadycznie udawało mi się je dobrze dobrać. A oto zestawienie skilli i ich enchant:
Active -
Vengeance +10 Decrease penalty
Shield of Faith +10 time
Hex +10 Chance
Lightning strike +10 chance
ToD +10 chance
S Bash *14 chance
Judgment *10 Modify Critical
Arrest +10 chance
Guard Stance +10 power
Passive -
Shield Mastery +10 Defense
S/B Weapon Mastery +10 Swiftness
Magic Resistance +10 power
Final Fortress +10 power
Knighthood +10 power
Pytanie brzmi czy droga enchantu jest dobra bo to, że kiedyś dobije do maxa to pewne ;) i co z resztą skilli?
Nie proszę o porady jak walczyć bo to sam muszę sobie popróbować i ćwiczyć. Jednak proszę o pomoc co do stat i zwiększenia siły mojego SK. Pytam o to ponieważ wielokrotnie spotkałem silniejszych SK więc coś jeszcze mogę zmienić. Z góry dziękuję za pomoc, w razie jakiś niedociągnięć czy niejasności postaram się to poprawić.


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Sk statystyki itp
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 13, 2012, 06:29:32 pm »
- agro na -def, hate na -def albo -p.atk, heavy arm mastery proponuję na crit
- dye +5str -5con
- na 1v1 lepszy g.might, całkowicie wywal clarity i regen. Używaj smart cubica
- gdzie masz epiki? :D
- jakie masz certy?


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Sk statystyki itp
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 13, 2012, 09:17:47 pm »
Epików nie mam gdyż nie mam z kim na rb zbytnio chodzić, ale postaram się jakieś załatwić. Co do certów jeszcze nie robiłem ale wezmę cleka/haste/spirit i 6x mdef. Czy odjęcie tego 5 con nie będzie zbyt bolesne dla sk? Poza tym zauważyłem że mam problem z daggerami, nie dość że celność jest beznadziejna to jeszcze siła ataków jest kiepska. Rozumiem evasion ale bez przesady. Czy 4,7k nie jest trochę mało na tanka? Gladzi potrafią podobne wartości wyciągnąć.


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Sk statystyki itp
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 13, 2012, 09:35:07 pm »
na HR? w czym bolesne? ;) 4,7k clean to sporo, dolicz guard stance i ile dmg zje tarcza.
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2012, 09:37:05 pm wysłana przez Kamal »


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Sk statystyki itp
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 14, 2012, 08:55:27 pm »
4,7k ale spadnie gdy dam gm zamiast gs. A kumpel gra gladem i ma tyle samo. Od kiedy gladiatorzy są porównywalni do tanków, jednak różnica powinna być. Nie mam pojęcia jak jeszcze mogę to zwiększyć. A do m.defa to zupełnie, magowie mnie po 800 - 1k biją a ja ich po 500, bez porównania w ogóle.


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Sk statystyki itp
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 14, 2012, 11:29:17 pm »
od tego jest anti-magic armor i zabij-sie-o-mnie deflect :D


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Sk statystyki itp
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 15, 2012, 04:25:42 pm »
Anti-magic nie trwa długo,a deflect marne 6 sekund. Musi być jakiś inny sposób na tym serwerze.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Sk statystyki itp
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 11, 2012, 07:48:57 pm »
O ile pamiętam to GS na Cost przy +1 obniżał jego koszt o 1/3 ale może to zmienili.


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Sk statystyki itp
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 11, 2012, 09:36:58 pm »
Ryltar ty w ogole jeszcze grasz w l2?


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Sk statystyki itp
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 12, 2012, 03:23:34 pm »
Mam zainstalowane dużo MMO z tym że nie gram jakoś dużo w nie (około 2h dziennie) bo po prostu nie mam tyle czasu więc się jakoś nie wkręcam.