Witaj
Gość

Wątek: Małe ostrzeżenie :)  (Przeczytany 2103 razy)

  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Małe ostrzeżenie :)
« dnia: Luty 18, 2007, 09:40:29 pm »
Wydaje mi się że wszscy wiedza o NIE podawaniu nikomu passów do konta :) Ale dzisiaj miałem akcje kdzie kolo z nickiem Accountcement wciskał mi że używam l2w. Moge wkleić gadke ale akurat mi sie nie chce :P . Powiedział żę potrzebuje mojego IP żeby to sprawdzić -.- albo BAN. Poprosiłem grzecznie o bana na cały rok i podałem 3 losowe nr. IP  i powiedziałem żę skoro jest adminem (bo za takowego sie podawał = pwnt ) to powinien wiedizec który... ja nei pamięam :P . Tak więc... ktokolwiek was nie spyta... nie róbcie tego :) Wiem że pisanie tego to dziecinada, ale może komuś to ocali tyłek, a bynajmniej nie zaszkodzi :)


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: Małe ostrzeżenie :)
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 18, 2007, 09:53:34 pm »
Troche to jest smieszne...bo gm na l2off nie biega sobie w terenie na miescie i chodzic po ludziach i mowic 1/4 osob ze uzywa l2walkera i w dodatku nei zna twojego ip... :S
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Odp: Małe ostrzeżenie :)
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 18, 2007, 09:56:43 pm »
Jakis popularny scam ostatnio, na forum abyssa ktos umiescil skrina z podobnym przypadkiem, z miejsca skasowali 'cwaniakowi' konto : p

po za tym trzeba mu bylo odpisac 127.0.0.1 : P


  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: Małe ostrzeżenie :)
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 18, 2007, 10:31:23 pm »
Jakis popularny scam ostatnio, na forum abyssa ktos umiescil skrina z podobnym przypadkiem, z miejsca skasowali 'cwaniakowi' konto : p

po za tym trzeba mu bylo odpisac 127.0.0.1 : P
W sumei racja z tym IP . jasne że od poczatku wiadomo że to jakiś syfiarz, ale czasem ludzei sie nabierają. http://dragon-community.net/forum/index.php/topic,6063.0.html :)


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 1

  • OSmember!
Odp: Małe ostrzeżenie :)
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 20, 2007, 08:44:07 pm »
Na shadow ponad 20 osób dało sie nabrać swego czasu. Pierw był Announencement, potem wszelkiego rodzaju odmiany xD Do mnie nie zagadał :P Jednakże dobrze, że to zostało napisane, bo naprawdę bardzo dużo osób się na to nabiera.

matim


  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: Małe ostrzeżenie :)
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 20, 2007, 11:38:30 pm »
Na shadow ponad 20 osób dało sie nabrać swego czasu. Pierw był Announencement, potem wszelkiego rodzaju odmiany xD Do mnie nie zagadał :P Jednakże dobrze, że to zostało napisane, bo naprawdę bardzo dużo osób się na to nabiera.

matim
A IP dotyczy niestety nie tylko DN i L2 ale całego kompa i wsyzstkich związanych z nim haseł, dlatego uznałem że to ważniejsze od zwykłego podszywania się za GM i prośby o passy :D