Witaj
Gość

Wątek: Kilka pytań na start.  (Przeczytany 6227 razy)

  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Kilka pytań na start.
« dnia: Czerwiec 05, 2011, 10:30:14 pm »
1.Czy jest w ogóle sens grać bez wspomagaczy z rl kase typu vit(przynajmniej w początkowym okresie np. 1-szy miesiąc).
2.Jaką profką w miarę bez stresowo mógłbym grać nie mając później problemów ze znalezieniem CP. Trochę przerażają mnie raty więc skłaniałbym się ku jakiemuś supportowi.
3.Czy z kasą na początku jest bardzo źle? (Przyzwyczaiłem się do sytuacji gdzie wystarczyło zrobić 3-4 "murzyny" i do c grade'ów starczało). Mam kilka pomysłów ale nieznam ich odniesienia do rzeczywistości:
3a.Low-lvl manor, zdąże wymienić jakieś owoce wyciągnięte z nisko-lvlowych mobów? Czy bez programów wspomagających nie da rady?
3b.Kasa/sprzęt za przejście aka.
3c.Jakieś questy na adene.
Lancer

Soltys - 23 ^^ - BD


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Kilka pytań na start.
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 05, 2011, 10:44:19 pm »
najlepiej to coś w deseń bish/ee/se bo zawsze się przyda jakiemuś pt, z kasą nie ma raczej problemów jeżeli wiesz co i jak :)
czapki na vita itp to przydatna sprawa jest :P
oc dają chyba 500k za skończenie aka, nawet gdzieś na tym forum jest napisane :>


  • Wiadomości: 144

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka pytań na start.
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 05, 2011, 10:57:37 pm »
siema

Czy jest takis poradnik co i jak od 0? na czym warto sie skupic itd?





TapMadls! - Const pt member.


Odp: Kilka pytań na start.
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 05, 2011, 10:59:57 pm »
Co do wspomagaczy... PA jest raczej bardzo przydatne x2 exp/drop/sp daje sporego boosta + solo kamy ktore na low lvlach daja po cale lvle.
Czapki na ladowanie vita tez sa fajne, ale poki co bym sobie na Twoim miejscu nimi glowy nie zawracal (btw mozna je tez kupic od graczy za ok. 2,2kk kazda)
Jak skonczysz u nas aka moge Ci kupic jakies c graty na poczatek. ;)


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Kilka pytań na start.
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 05, 2011, 11:03:08 pm »
1. kup PA
2. kup gogle artisana i maskę czarnych kamieni
3. za pomocą czapki i maski ładujesz sobie vit'a do 4 co godzinę(po 2kk za sztukę na rynku)
4. zrób postać pod const jeśli klasa której poszukują Ci pasuje i nie walniesz quita po tygodniu
5. manor to syf od H5
6. więcej zarobisz siedząc w cata i farmiąc AA niż robiąc postacie do AKA bo o ile dla kogoś kto posiada dostęp do broni z 300 atri to godzina roboty to dla kogoś kto zaczyna od nowa raczej kilka/naście godzin/dni

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Kilka pytań na start.
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 05, 2011, 11:03:17 pm »
1.Czy jest w ogóle sens grać bez wspomagaczy z rl kase typu vit(przynajmniej w początkowym okresie np. 1-szy miesiąc).
-Sens ? Jest.. tak jak na retailu, 2x raty to tylko ułatwienie, nie mus.
2.Jaką profką w miarę bez stresowo mógłbym grać nie mając później problemów ze znalezieniem CP. Trochę przerażają mnie raty więc skłaniałbym się ku jakiemuś supportowi.
Najlepiej BD/SWS, wszędzie ich szukają a gra się przyjemnie, dodatkowo w GoD beda bardzo przyjemnymi klasami
3.Czy z kasą na początku jest bardzo źle? (Przyzwyczaiłem się do sytuacji gdzie wystarczyło zrobić 3-4 "murzyny" i do c grade'ów starczało). Mam kilka pomysłów ale nieznam ich odniesienia do rzeczywistości:
3a.Low-lvl manor, zdąże wymienić jakieś owoce wyciągnięte z nisko-lvlowych mobów? Czy bez programów wspomagających nie da rady?
3b.Kasa/sprzęt za przejście aka.
3c.Jakieś questy na adene.

Kasy starcza spokojnie do A grade, ubieraj się tylko w commony do S które są bardzo tanie.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Kilka pytań na start.
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 05, 2011, 11:38:20 pm »
1.Czy jest w ogóle sens grać bez wspomagaczy z rl kase typu vit(przynajmniej w początkowym okresie np. 1-szy miesiąc).
2.Jaką profką w miarę bez stresowo mógłbym grać nie mając później problemów ze znalezieniem CP. Trochę przerażają mnie raty więc skłaniałbym się ku jakiemuś supportowi.
3.Czy z kasą na początku jest bardzo źle? (Przyzwyczaiłem się do sytuacji gdzie wystarczyło zrobić 3-4 "murzyny" i do c grade'ów starczało). Mam kilka pomysłów ale nieznam ich odniesienia do rzeczywistości:
3a.Low-lvl manor, zdąże wymienić jakieś owoce wyciągnięte z nisko-lvlowych mobów? Czy bez programów wspomagających nie da rady?
3b.Kasa/sprzęt za przejście aka.
3c.Jakieś questy na adene.

Nie gra się z Vitem, tylko samo PA. Potki na vita są wymysłem ludzi "bogatych" w grze, dlatego że co z tego że exp będzie Ci leciał szybciej jak nie wyrobisz z adeną.


Grając z PA (najlepiej zacząć minimum w DUO) w miesiąc możecie wbić 80Lv.


Co do klasy polecam : TYR/DESTRO, EE/BD, WC/OL
w duo :
TYR+BD (łatwo o CP)


Siedząć w duo/solo w katach 40-76 powinieneś uzbierać +/- 300KK z samego sellu AA.


Z kasą nie jest źle, ubierasz się w A gr (common weapon - 3kk, biża a common set - 1.25kk phx, set A ~~ 7kk). Później to tylko farmisz, farmisz, farmisz.


Na Low Lvowym manorze to możesz ewentualnie w akademii pobiegać(+/- 1kk zysku), za akademię dostaniesz 300k chyba w OC, dodatkowo wiązanka questów na cruma marshland i wychodzi z około 3-4kk na 40Lv.
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka pytań na start.
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 06, 2011, 08:41:18 am »
Dzięki za odpowiedzi zagram BD (gdyby ktoś był zainteresowany duo: PM). Nie spodziewałem się że brak PA może ograniczać grę uniemożliwiając solo-kamy  :(.  Dzięki Acid za propozycję na pewno odezwę się do kogoś z klanu z pytaniem o aka.
Mógłbym prosić o jakieś dokładniejsze namiary na te q w Cruma marshland (np. imię npc który daje 1 quest :))
Lancer

Soltys - 23 ^^ - BD


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Kilka pytań na start.
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 06, 2011, 08:56:38 am »
http://l2.eogamer.com/wiki/Temple_Executor lvl 35+ dion seria questów wylistowana na samym początku strony. Później 37+ Heine też na tej stronie (Shadow Fox I i niżej). Osobiście tylko raz robiłem te Questy dion/heine ponieważ reward jest w sumie za mały, lepiej już farmić i robić Q na zmiane profki niż dion/heine

serię questów zaczynającą się w Giran możesz śmiało robić
http://l2.eogamer.com/wiki/Relic_Exploration lvl 40+ Giran w punkcie 7 masz do wyboru jeden z kolejnych questów, który to prowadzi do następnego itd. (z tego co pamiętam to jest szereg 4 questów, ale mogę się mylić)


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: Kilka pytań na start.
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 06, 2011, 10:12:16 am »
Dzięki za odpowiedzi zagram BD (gdyby ktoś był zainteresowany duo: PM). Nie spodziewałem się że brak PA może ograniczać grę uniemożliwiając solo-kamy  :(.  Dzięki Acid za propozycję na pewno odezwę się do kogoś z klanu z pytaniem o aka.
Mógłbym prosić o jakieś dokładniejsze namiary na te q w Cruma marshland (np. imię npc który daje 1 quest :))

Własnie PA umozliwia SOLO KAMY!
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka pytań na start.
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 06, 2011, 10:27:46 am »
... Nie spodziewałem się że brak PA może ograniczać grę uniemożliwiając solo-kamy...

 :)
Lancer

Soltys - 23 ^^ - BD


  • Wiadomości: 316

  • Pochwał: 1

Odp: Kilka pytań na start.
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 06, 2011, 10:38:38 am »
Te solo kamy można olać spokojnie ;) Nie jest to żadne ograniczenie gry.
Lancer:
Specnaz team
Naver - Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Kilka pytań na start.
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 06, 2011, 11:59:07 am »
Te solo kamy można olać spokojnie ;) Nie jest to żadne ograniczenie gry.
ale na niej idzie dobrze zarobić enchanty lecą, trochę szotów, no i najważniejsze, idzie wydropić s grade broń :)


  • Wiadomości: 316

  • Pochwał: 1

Odp: Kilka pytań na start.
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 06, 2011, 12:54:23 pm »
ale na niej idzie dobrze zarobić enchanty lecą, trochę szotów, no i najważniejsze, idzie wydropić s grade broń :)

No to ile s grade broni wydropiłeś? :D
Lancer:
Specnaz team
Naver - Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Kilka pytań na start.
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 06, 2011, 01:37:56 pm »
ale na niej idzie dobrze zarobić enchanty lecą, trochę szotów, no i najważniejsze, idzie wydropić s grade broń :)

No to ile s grade broni wydropiłeś? :D
1 przez 1 miesiąc z pa, do tego 3 sotny, opłaca się?


  • Wiadomości: 316

  • Pochwał: 1

Odp: Kilka pytań na start.
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 06, 2011, 01:57:43 pm »
1 przez 1 miesiąc z pa, do tego 3 sotny, opłaca się?

No to miałeś po prostu szczęście. Mi się nie trafiła i znajomym też, a nafarmić tych kryszy trochę trzeba. Na ogół nic nie wypada albo jeden atri stone (jak na czas spędzony na kamie to się nie opłaca). Jedyną opłacalną rzeczą są enchanty, ale bez tego można przeżyć ;)
Lancer:
Specnaz team
Naver - Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Kilka pytań na start.
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 06, 2011, 02:10:27 pm »
1 przez 1 miesiąc z pa, do tego 3 sotny, opłaca się?

No to miałeś po prostu szczęście. Mi się nie trafiła i znajomym też, a nafarmić tych kryszy trochę trzeba. Na ogół nic nie wypada albo jeden atri stone (jak na czas spędzony na kamie to się nie opłaca). Jedyną opłacalną rzeczą są enchanty, ale bez tego można przeżyć ;)
na low lvl solo kama daje niezłego kopa z expem, więc czy ja wiem, czy się nie opłaca, ludzie na supporcie ją robią chociażby dla głupich eliksirów na MP :P a że czasami wpadnie jakaś broń/kamień to jeszcze lepiej ;>


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka pytań na start.
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 06, 2011, 02:11:54 pm »
Co spamować w gludin jak szukam kogoś na kame 23/26?
Lancer

Soltys - 23 ^^ - BD


  • Wiadomości: 121

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka pytań na start.
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 06, 2011, 02:14:41 pm »
сбор в 23
Piszę poprawnie po rusku.


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Kilka pytań na start.
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 06, 2011, 02:23:45 pm »
ewentualnie kto b kamy 23/26


  • Wiadomości: 144

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka pytań na start.
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 06, 2011, 03:37:50 pm »
сбор в 23

Вам бы тут гайд сделать для русско неговорящих :)

powinieneś zrobić przewodników dla tych, którzy nie mówią w języku rosyjskim (cyrillic)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2011, 03:40:48 pm wysłana przez Sabaton »


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka pytań na start.
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 06, 2011, 09:33:29 pm »
Czy to normalne ze moje klawisze z klawiatury nie odpowiadają znakom z cyrylicy według tego wzoru: http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,30768.msg387621.html#msg387621

PS:ś i ą w komunikatorze zastępuje mi jakieś krzaczki to efekt zmiany lokalizacji czy jakiś mój błąd?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2011, 09:39:27 pm wysłana przez Atheos »
Lancer

Soltys - 23 ^^ - BD


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Kilka pytań na start.
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 06, 2011, 10:17:50 pm »
ściągnij sobie klawiaturę fonetyczną
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka pytań na start.
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 07, 2011, 12:52:30 pm »
W niektórych programach będą zastąpione polskie znaki ruskimi, ale w wielu programach można w opcjach ustawić właściwe kodowanie.
Core:
FigoFago - ISS 99/98/80/80
SmutnaJola - ISS 86 - buff box
EmmaDax - Othel 87/ Wyn 86
B52 - ISS 86 - prywatny buff box
PZL37 - AORE 86 - prywatny res


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: Kilka pytań na start.
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 07, 2011, 03:23:45 pm »
Ile kosztuje PA na exp,sp,adena boost? (w real i za adene)

Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]