Witaj
Gość

Wątek: Nukerzy - prezentacja  (Przeczytany 120832 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Nukerzy - prezentacja
« Odpowiedź #250 dnia: Czerwiec 25, 2010, 01:34:42 pm »
zakładajac, że mówimy o melee party, bo w archer/nuker czy brac stigme dla supportu (w najlepszym przypadku tank,sws,bd,wc(ol)) to już można podywagowac. Ale mimo to, myślę, że i wtedy znajdą się bardziej użyteczne link skille.

Melee party rezygnujące ze stigmy, to jak archer party rezygnujące z kuszy i real targetu.

1 jest pewne: W każdym party gdzie nie ma SE (a SE użyteczny jest tylko dla melee party, a i tu można sie ostro spierac, czy wystarczająco rekompensuje brak EE) musi byc purify. Pogratuluję każdemu party, które tego nie weźmie, a bishop zarobi meduzą od BD enemy ; p

A co do Azexa: to zdecyduj się wreszcie, czy nieogarnia Matus, czy bishop enemy ; > (chociaż po doświadczeniach jego pobytu w OC to aż ciśnie mi się pytanie na usta, czy wam też mówi jak swojemu poprzedniemu party: "1 zgon na PvP i więcej już dzisiaj nie idę" ) ; )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Nukerzy - prezentacja
« Odpowiedź #251 dnia: Czerwiec 25, 2010, 02:46:28 pm »
nie przyszło ci na myśl że nie pisze o naszym bishopie? tylko o bishach u enemy?
Dobra juz zauwazylismy jak wszystko krecisz, te historyjki schowaj sobie do du....zej kieszeni.
Imo gf brac ressist wind.20 czy tam 30 attr nie robi az takiej DUZEJ roznicy, wiec nie rozumiem czemu chcesz rezygnowac ze stigmy.Jak dla Ciebie bish stoi jak kolek healuje tylko.To juz na privach sa bardziej ogar healerzy.

20/30? WYJDZ...
qq nie spinaj sie tak.Chodzi o sam FAKT, ze zamiast stigmy ktos wybiera lol skill na ressist na attr, przy czym ktos straci tego buffa to bish w czasie pvp nie bedzie patrzal na buffki calego pt, zeby kogos "buffnac".Nieno spoko, wiem, ze nie ktorzy ludzie sa naprawde tepi i im trzeba pisac od razu jak jest, bo strzelajac sobie ile to attr daje od razu jest 5 komentarzy, oh noez!



  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Nukerzy - prezentacja
« Odpowiedź #252 dnia: Czerwiec 25, 2010, 06:48:10 pm »
nie przyszło ci na myśl że nie pisze o naszym bishopie? tylko o bishach u enemy?
Dobra juz zauwazylismy jak wszystko krecisz, te historyjki schowaj sobie do du....zej kieszeni.
Imo gf brac ressist wind.20 czy tam 30 attr nie robi az takiej DUZEJ roznicy, wiec nie rozumiem czemu chcesz rezygnowac ze stigmy.Jak dla Ciebie bish stoi jak kolek healuje tylko.To juz na privach sa bardziej ogar healerzy.

20/30? WYJDZ...
qq nie spinaj sie tak.Chodzi o sam FAKT, ze zamiast stigmy ktos wybiera lol skill na ressist na attr, przy czym ktos straci tego buffa to bish w czasie pvp nie bedzie patrzal na buffki calego pt, zeby kogos "buffnac".Nieno spoko, wiem, ze nie ktorzy ludzie sa naprawde tepi i im trzeba pisac od razu jak jest, bo strzelajac sobie ile to attr daje od razu jest 5 komentarzy, oh noez!

Czyli stigma w mage pt tez sie ogarnia? Wyjdz...
new future.


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Nukerzy - prezentacja
« Odpowiedź #253 dnia: Wrzesień 20, 2010, 08:59:40 pm »
Ostatnio kumplowi spodobał się sps.
I tak sobie pomyślałem skoro gramy głównie we 2 to może bym zrobił sh, do tego jakiegoś se na boxie i ostry ogień. Co o tym myślicie??
Czy może już lepiej 2x sps ;P


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Nukerzy - prezentacja
« Odpowiedź #254 dnia: Wrzesień 21, 2010, 04:51:08 pm »
zrób sobie dowolnego nuka i jakis support, bo we dwoch to i tak nic w l2 nie zwojujecie poza solo spotami. A to jedynie 1/15 tego co ta gra oferuje. Pelne party w jakims ogarnietym klanie i innego wyjscia nie ma.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Nukerzy - prezentacja
« Odpowiedź #255 dnia: Listopad 07, 2010, 04:46:53 pm »
Który nuk najlepiej sprawuje się na koksie aoe ?? :)


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Nukerzy - prezentacja
« Odpowiedź #256 dnia: Listopad 07, 2010, 04:59:33 pm »
Który nuk najlepiej sprawuje się na koksie aoe ?? :)

był taki czas że testowałem sh,spsa i sorca na lvl 60-70 i mi najbardziej do gustu sh przypadł, tempest + aura flash i jest git
mi tam się dobrze nim aoe robiło ale czy jest najlepszy to nie wiem


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Nukerzy - prezentacja
« Odpowiedź #257 dnia: Kwiecień 13, 2011, 10:07:08 pm »
Witam mam kilka pytan o nuki w Freyi:
1. jaka jest ich ogolna kondycja w open pvp?
2. jak sie ma necro, mozna nim cos ugrac?
3. i czy cancel sorca ma dobry landrate?


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Nukerzy - prezentacja
« Odpowiedź #258 dnia: Kwiecień 13, 2011, 11:09:56 pm »
1 Niszczą tak jak zawsze
2 necro zawsze sobie radził ;)
3 nie wiem :P


  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: -1

Odp: Nukerzy - prezentacja
« Odpowiedź #259 dnia: Wrzesień 27, 2011, 12:48:10 pm »
Ja mam takie pytanko dotyczące skilla aura flash (ten co zbija target), mianowicie chciałbym się dowiedzieć jaka jest szansa zbicia tego targetu, czy m atk lub współczynnik INT na ten skill wpływa - co idzie za tym, że każdy nuker ma inną szansę.
Ostanio mi ktoś wpierał, że ma szansę 36% ale chciałbym się dowiedzieć z pewnego źródła, jak to wygląda na retail/ruoff.
Pozdrawiam !


  • Wiadomości: 270

  • Pochwał: 1

Odp: Nukerzy - prezentacja
« Odpowiedź #260 dnia: Wrzesień 27, 2011, 03:58:46 pm »
Witam mam kilka pytan o nuki w Freyi:
1. jaka jest ich ogolna kondycja w open pvp?
2. jak sie ma necro, mozna nim cos ugrac?
3. i czy cancel sorca ma dobry landrate?

Cancel ma dużą szanse nawet.
http://fpscs.net/?sid=339d13730fed9a68d80cf8eebf73ff78- polska sieć gry Counter Strike, zapraszam!!


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Nukerzy - prezentacja
« Odpowiedź #261 dnia: Wrzesień 27, 2011, 04:38:23 pm »
Cancel jest ok, tylko we freyi i tak dominował SLH ze swoją kradzieżą i dopiero po jej nerfie, ludzie się obudzili, że w sumie nukerzy nie mają dużo gorszego cancela, o takim DA już nie wspominając...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: Nukerzy - prezentacja
« Odpowiedź #262 dnia: Listopad 22, 2011, 09:07:28 pm »
moje pytanie. w kronice H5 ktory  w pvp i na oli radzi sobie najlepiej?


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Nukerzy - prezentacja
« Odpowiedź #263 dnia: Listopad 22, 2011, 09:16:48 pm »
Tak sie sklada, ze akurat w h5 najbardziej skoksowanym skillem jest fear wiec kazdy nuker na pvp dobrze sobie radzi. Na oly roznie to bywa. Sorc i sps chyba jednak najlepiej wypadaja. Necro i sh mimo wszystko troche gorzej.

We ride together, we die together.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Nukerzy - prezentacja
« Odpowiedź #264 dnia: Listopad 22, 2011, 10:02:33 pm »
Tak sie sklada, ze akurat w h5 najbardziej skoksowanym skillem jest fear wiec kazdy nuker na pvp dobrze sobie radzi. Na oly roznie to bywa. Sorc i sps chyba jednak najlepiej wypadaja. Necro i sh mimo wszystko troche gorzej.
Nadal SH może Cie ściągnąć na hita  :)

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Nukerzy - prezentacja
« Odpowiedź #265 dnia: Październik 31, 2019, 07:34:03 am »
Mam pytanko wie ktos ile mp oddaje Aura Cannon i Aura Blast


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Odp: Nukerzy - prezentacja
« Odpowiedź #266 dnia: Październik 31, 2019, 10:24:16 am »