Witaj
Gość

Wątek: Html too long .. gdzie go szukac :D  (Przeczytany 1714 razy)

  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Html too long .. gdzie go szukac :D
« dnia: Lipiec 05, 2008, 09:52:48 pm »
Mam 2 pytania:

1   Mam problem przy antharasie, chce edytowac jego dropy, no i wyskakuje mi html is too long :D.. gdzie jest ten html to go sobie edytuje...

2   Gdzie moge edytowac delay uzycia i power many potek.. szukalem w skilach ale znalazlem tylko healing potion.. szukalem w sql.. ale tego jest naprawde duzo i nic nie znalazlem .. byc moze przeoczylem.. :/


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 26

Odp: Html too long .. gdzie go szukac :D
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 05, 2008, 10:26:14 pm »
Czy ty uwazasz, ze droplista jest trzymana w plikach html ?


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Html too long .. gdzie go szukac :D
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 05, 2008, 11:35:15 pm »
Twoja wypowiedz swiadczy ze nie znasz odpowiedzi na moje pytania wiec idz nabijaj sobie posty do dzialu spam o ile taki istnieje...

Pytanie 1 juz sam rozwiazalem..

mecza mnie tylko mana potki :/ zakladalem ze to jest jakis xml ale nie moge znalesc po ID :/


  • Wiadomości: 82

  • Pochwał: 0

Odp: Html too long .. gdzie go szukac :D
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 06, 2008, 12:25:04 am »
Twoja wypowiedz swiadczy ze nie znasz odpowiedzi na moje pytania wiec idz nabijaj sobie posty do dzialu spam o ile taki istnieje...
Zna, i na każde inne, które podasz na forum zna również...
mecza mnie tylko mana potki :/ zakladalem ze to jest jakis xml ale nie moge znalesc po ID :/
To nie jakiś .xml tylko to jest .xml...
<skill id="2005" levels="1" name="Pollen">
  <set name="power" val="200.0"/>      <-----------------???
  <set name="target" val="TARGET_SELF"/>
  <set name="skillType" val="MANAHEAL"/>
  <set name="operateType" val="OP_ACTIVE"/>
  <set name="castRange" val="-1"/>
  <set name="effectRange" val="-1"/>
  <set name="buffDuration" val="15000"/>
  <set name="isPotion" val="true"/>
  <for>
  </for>
</skill>
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2008, 12:32:04 am wysłana przez pr2n »

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Html too long .. gdzie go szukac :D
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 06, 2008, 12:50:57 am »
No i dziekuje bardzo :)

A co do tego czy zna czy nie .. jak ktos kto ma problem i zadaje pytanie to czeka na konkretna odpowiedz a nie na spam


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 26

Odp: Html too long .. gdzie go szukac :D
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 06, 2008, 09:45:09 am »
Przeciez ci pomoglem.
Skoro napisalem Ci ze dropy nie sa pamietane w html, to chyba znaczy ze mozesz przestac marnowac czas na szukanie tego htmla i sprowac w innym miejscu.
Ale Ty jak (prawie)wszyscy tutaj nie oczekuja pomocy, tylko prowadzenia za raczke.
Skoro samemu nie potrafisz do czegos dojsc po drobnej wskazowce, tylko od razu sie naburmuszasz wrzeszczac "aaa, spamer, nie chce mnie za raczke doprowadzic do celu", to z juz troche trudniejszymi rzeczami tez na pewno sobie nie poradzisz, bo zamiast sie troche wysilic bedziesz oczekiwac az Ci ktos poda rozwiazanie na tacy. I takim sposobem mamy codziennie pelno nowych publikacji "serwerow", ktorych admini nic nie potrafia zrobic samemu tylko czekaja az wszystko ktos zrobi za nich.


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Html too long .. gdzie go szukac :D
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 06, 2008, 08:24:06 pm »
Nie jestem osoba ktorej musisz wszystko pokazac palcem.. ale nie da sie ogarnac calego systemu configuracji, referencji w bazie, plikow xml w 4-5 dni bo tyle sie w to bawie... to jest l2 a nie kolko krzyzyk napisany w pygame wiec powoli .. :)

a co do many heh "pollen" nie wiem ile bym tego jeszcze tego szukal...

oczekiwalem informacji ale nie pytania retorycznego .. jesli urazilem .. sry :)

OK. napotkalem pewne bledy..
wywala mi takie komunikaty atakuje niektore moby




Jakies porady ?


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 26

Odp: Html too long .. gdzie go szukac :D
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 06, 2008, 10:25:28 pm »
Co do pierwszego to musisz zobaczyc do wspomnianego pliku Formulas.java co jest w wierszu 1280. Co powoduje NPE.

Jesli chodzi o drugi screen, to taki sposob logowania bledu jak tam jest kompletnie nic nie mowi.