Witaj
Gość

Wątek: Ogłoszenia  (Przeczytany 6293 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Ogłoszenia
« dnia: Marzec 28, 2009, 10:32:50 am »

28.02.2010 Kolorowanie Składni

Dzięki Lunk od dzisiaj można używać specjalnej funkcji kolorowania składni. Jest to dodatek do funkcji [ code ] [/ code]

Używamy tego w następujący sposób:

Cytuj
[ code=java ]
public class Blabla{
}
[ /code ]

I po usunięciu spacji między [] otrzymamy:

Kod: (java) [Zaznacz]
public class Blabla{
}

Dostępne są następujące rodzaje: python, xml, sql




04.06.09 Zmiany w Regulaminie

Do regulaminu działu podrzędnego "Pytania" został dodany nowy punkt :

Cytuj
Proszę , a nawet NALEGAM o to aby nie udzielać pomocy użytkownikom , którzy nie potrafią dostosować się do regulaminu !!! Ten punkt także jest częścią regulaminu , a więc wszyscy muszą się do niego stosować . Jeśli będziemy pomagać osobom , które nie potrafią szukać ani czytać regulaminu to nigdy nie zapanuje tu ład ani porządek , a nowi pseudo użytkownicy będą czuć się bezkarni !

Link do regulaminu : Click

Dlaczego takie zmiany ? Wystarczy popatrzeć na to w jak zastraszającym tempie przybywa owych pseudo użytkowników , którzy nie robią sobie zupełnie nic z zasad , których powinni przestrzegać .

Przykład ? Proszę bardzo : Click



25.05.09 Plusy i Minusy

Chciałbym przypomnieć , że jeżeli ktoś chcę zgłosić kogoś do plusa lub minusa to należy użyć opcji "zgłoś do moderatora" , jako moderator tego działu mogę czasem pominąć prośbę , która jest gdzieś w poście , a więc proszę mieć to na uwadze . Staram się uważnie czytać wszystkie tematy , ale wiadomo , że różnie bywa , dziękuje .



17.04.09 Aktualizacja part II

W najbliższym czasie FAQ ulegnie znaczącej zmianie . Mianowicie zostanie ono gruntownie uporządkowane . Jeśli chcesz pomóc w jego powstawaniu do zapraszam do tego tematu Click Potrzeba nam dużo nowych przykładów , błędów wraz z rozwiązaniami itp .



29.03.09 Aktualizacja

Aktualizacji uległy następujące tematy :

- FAQ ( nowe )
- Temat ' Jak Postawić Serwer ' - Windows i Linux
- Temat ' Przydatne Linki '
- Scalenie wątków z komendami L2J/L2Off
- Dodanie nowego wątku do tematu ' Łączenie się z własnym serwerem '




28.03.09 Nowy Moderator

Maślan - nasz stary moderator zrezygnował z tej funkcji z braku wolnego czasu . Administracja powołała mnie na to stanowisko , a więc będę się starał sumiennie wypełniać moje obowiązki oraz respektować regulamin . Mam zamiar wprowadzić następujące zmiany :

- update tematu FAQ , nowe screeny , więcej przykładów
- update kilku innych tematów
- segregacje
- update tematu ' Jak postawić własny serwer '
- i wiele , wiele więcej czynności , które będą miały na celu usprawnienie tego działu


« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2010, 02:12:08 pm wysłana przez Matim »