Witaj
Gość

Wątek: Guild Wars 2  (Przeczytany 63044 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #425 dnia: Wrzesień 18, 2012, 04:14:20 pm »
ale w tą grę podobno gra się głównei dla PvP (gdzie lvl i sprzęt nei odgrywają roli, kiedy wchodzisz na areny), więc kogo obchodzą instancje? O_o
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #426 dnia: Wrzesień 18, 2012, 04:38:26 pm »
Ile czasu mozna sie bezmyslnie tluc?



  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #427 dnia: Wrzesień 18, 2012, 06:50:17 pm »
ale w tą grę podobno gra się głównei dla PvP (gdzie lvl i sprzęt nei odgrywają roli, kiedy wchodzisz na areny), więc kogo obchodzą instancje? O_o
Poczytaj coś o GW2, a jak nie chcesz to wyjdź z tego działu, bo mnie masz zielonego pojęcia o tej grze. W WvWvW napierdzielasz się we własnym sprzęcie, skillami wyuczonymi, triatami i skillem... a chyba tu czerpie się największą radochę, prawda?
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #428 dnia: Wrzesień 18, 2012, 07:06:06 pm »
ale w tą grę podobno gra się głównei dla PvP (gdzie lvl i sprzęt nei odgrywają roli, kiedy wchodzisz na areny), więc kogo obchodzą instancje? O_o
Poczytaj coś o GW2, a jak nie chcesz to wyjdź z tego działu, bo mnie masz zielonego pojęcia o tej grze. W WvWvW -_-' się we własnym sprzęcie, skillami wyuczonymi, triatami i skillem... a chyba tu czerpie się największą radochę, prawda?

co jakiś czas zerknę bratu przez ramię jak gra : )

Ja spokojnie piszę, a ty już hatem wylatujesz ^ ^
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #429 dnia: Wrzesień 18, 2012, 08:02:43 pm »
Gratuluję głupoty Areny Net, instancje zostały pogorszone (cięższe) i dostaje się po 17k expa za... godzinę-półtorej w instancji :O wielce speed-runy im przeszkadzały w takim CM story mode...
Po co ci instancje jak je robiło się i będzie się robic tylko dla funu. Idz sobie na eternal battleground i za zdobycie głównego zamku masz tyle samo expa co z instancji na której nawet dropu nie ma. Sprzęt jest z craftu na 80 exotic, a bronie legendary są za 100% world. Do tego dochodzi mystic forge. Ale oczywiście można się wyfarmić siedząc tylko na pvp ale trzeba o wiele więcej siedzieć niż na pve. Sprzedajesz drop za pvp i kupujesz itemy na tp albo za odznaki za zabijanie innych na pvp. Ja dziś na WvWvW w 2 godziny nabiłem prawie golda za obrony/ataki zamków/garnizonów. Bardzo dużo ludzi wbiło 80 lvl na WvWvW nawet nie zabijając ani jednego moba na mapach pve.
Btw ciekawie będzie jak naprawią mozliwość tworzenia raidów na WvWvW tylko ciekawe kogo na to będzie stać aby item kupic do zabawy tym.

A co do Alariona to wracaj na super serwer bić się a nie głupoty tutaj gadasz jak nie masz pojęcia o czym piszesz nawet.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2012, 08:17:42 pm wysłana przez Grande »


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #430 dnia: Wrzesień 18, 2012, 08:16:05 pm »
A może ja chce wygląd pancerza z instancji !! ??  :D
Niby wszystko się zgadza, ale insty to był konkretny money maker  :beksa:
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #431 dnia: Wrzesień 18, 2012, 08:23:14 pm »
Obecnie mam 69 lvl i jakoś nie zauważyłem aby instancje opłacało się robic. Jak na razie zrobiłem z 30, 40 , 50 i 60 lvl w dwóch wersjach i 10 silverów wychodzi za naprawe sprzętu mniej więcej a zysku jakieś 40 silverów za 2-3 godziny męczenia się czy nawet dłużej jeśli chodzi o explorable mode. To samych eventów mam więcej kasy czy tak jak napisałem wcześniej za pvp. Jedynie jak ktoś lubi takie zabawy to może jakiś ciekawy wygląd itemów zdobyć na instancjach nic więcej. Nie wiem ile razy trzeba zrobic explo mode danej instancji aby zakupic exotic itemy u npc w lion's arch, ale sprawdze to w wolnym czasie.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2012, 08:27:02 pm wysłana przez Grande »


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #432 dnia: Wrzesień 18, 2012, 09:43:18 pm »
Caudecu's Manor czy jakoś tak story mode robiło się w 20-25 minut max i dostawałeś 3/4 lvlu + 20 srebra, ja dostawałem na 75 lvlu coś koło 195k expa + 23 srebra na 25 minut to baaardzo dużo :) Do zdobycia full seta z exp moda trzeba go zrobić z 70 razy co najmniej.

BTW Grasz sam na Blacktide? Odezwij się :>
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #433 dnia: Wrzesień 18, 2012, 09:58:19 pm »
No CM nie jest trudne w story mode wiem że w jakimś random pt zrobiliśmy w 4 osoby jako że jedna po 1 bossie wyszła z pt. Ile czasu zabrało to nam nie sprawdzałem ale nie padaliśmy. A 3 osoby były pierwszy raz tam. 70 razy explorable mode to juz śmieszne jest w dodatku staty takie same jak inne exotic itemy, a takie AC w explo mode robiłem koło 3 godzin dokładnie nie patrzyłem na zegarek ale napewno nie mniej i namęczylismy się strasznie w ostatniej sali gdy trzeba było walczyć z kilkunastoma mobami naraz.
Gram w guildi na blacktide nie sam.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2012, 10:03:45 pm wysłana przez Grande »


  • Wiadomości: 221

  • Pochwał: -3

  • I'm old school, and I'll smack a bitch
Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #434 dnia: Wrzesień 19, 2012, 01:56:58 am »
I tak bitwa z epickim Zhaitanem w 80lv instancji jest najlepsza! :oops: Nic mnie tak w tej grze nie denerwuje jak instancje (zrobilem może z 4 instancje w tej grze, w tym 2x ostatnią żeby skończyć sobie story), dlatego WvWvW all night. I jakoś specjalnie na kase nie narzekam/nienarzekałem żebym musiał robić XXX razy CM'a żeby zarobić na złożenie full exotic set razem z jewelami i brońmi które potrzebuję. No ale jedni wolą robić instancje a inni farmić jakieś matsy które dobrze chodzą na TP.
born different.


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #435 dnia: Wrzesień 19, 2012, 03:05:12 pm »
Majac 19 lv jest jakis sposob, zeby sie wyexpic na WvWvW?



  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #436 dnia: Wrzesień 19, 2012, 04:08:19 pm »
Grac poza prime time swojego serwera bo w innym przypadku kolejki zeby sie tam dostac sa dluuuuuugie  :oops:

Jak nabijalem tam expa od lvl 2 to bralem jakas bron ranged i bieglem tam gdzie biegla jakas wieksza grupa ludzi, jak im udawalo sie cos zrobic dobrego to i ja dostawalem sporo expa.


  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #437 dnia: Wrzesień 25, 2012, 01:22:29 am »
Jaką polską gildię PvP możecie polecić?  Głównie mam na myśli tPVP.

Jak wygląda transfer na inny serwer? Po prostu w oknie wyboru postaci wybiera się inny serwer i tyle?


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #438 dnia: Wrzesień 25, 2012, 09:40:54 am »
Polskich guildi są setki jedne po 150-200 osób inne po 80-90 są typowo pvp jak i pve nie napisałeś na jakim serwerze.
Co do transferu na inny serwer obecnie jest za darmo w przyszłości będzie za gemy.


  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #439 dnia: Wrzesień 25, 2012, 10:34:48 am »
Właśnie dlatego nie pytałem o serwer bo mogę bez problemu zmienić. Liczyłem, że ktoś miał styczność albo jest w jakiejś gildii o takim profilu. Bardziej Mi zależy na tPVP niż na WvWvW.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2012, 11:55:15 am wysłana przez Nerisu »


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #440 dnia: Wrzesień 25, 2012, 12:26:02 pm »
ja polecam Aurora Glade... nie ma az tylu polaczkow co na blacktide czy underworld, a i jakies polskie gildie sie znajdą...

dodatkowo Aurora Glade w WwWwW zajmuje wyzsze miejsce niz blacktide ;p
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #441 dnia: Wrzesień 25, 2012, 04:45:01 pm »
Jeszcze trochę poczekam z przenosinami chociaż wypadałoby w końcu się ogarnąć wybrać coś czym będę grał i znaleźć 5 osób do  grania bo od miesiąca skaczę z postaci na postać i ciągle nie wiem czym mam grać :P .

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2012, 11:44:34 pm wysłana przez Nerisu »


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #442 dnia: Wrzesień 26, 2012, 01:48:12 pm »
Ktoś jeszcze oprócz mnie ma problemy z nagrodami z exp mode Twilight Arbor? Lub z innymi? Każdy z party dostaje 60 itemów + 26 srebra, a tylko ja dostaję 15 itemów i 6 srebra... Wczoraj (robiłem pierwszy raz w ogóle) po TA tak było i dzisiaj również  :o
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #443 dnia: Wrzesień 26, 2012, 05:15:00 pm »
Ktoś jeszcze oprócz mnie ma problemy z nagrodami z exp mode Twilight Arbor? Lub z innymi? Każdy z party dostaje 60 itemów + 26 srebra, a tylko ja dostaję 15 itemów i 6 srebra... Wczoraj (robiłem pierwszy raz w ogóle) po TA tak było i dzisiaj również  :o
Wczoraj jak robiłem arah w trybie exp wszyscy dostali po równo 60 itemów. Gdzieś już widziałem temat że ktoś dostał mniej itemów nie pamiętam tylko na forum gw2 czy na forum Anet.
Może drugi raz tą samą ścieżke zrobiłeś tego samego dnia, w update jest że w jednym dniu dostaje się 60 itemów jednorazowo za daną ścieżke i po zrobieniu 3 ścieżek można dostać w sumie 180 itemów dziennie, nie pamiętam tylko czy za zrobienie ponowne ukończonej wcześniej scieżki dostaje się mniej itemów czy w ogóle się nie dostaje ich.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2012, 05:21:36 pm wysłana przez Grande »


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #444 dnia: Wrzesień 26, 2012, 05:46:13 pm »
Kiedy ja zrobiłem exp TA pierwszy raz... tak samo jak reszta mojego party...
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #445 dnia: Wrzesień 26, 2012, 06:01:41 pm »
To pozostaje tylko esc i użycie przycisku support, ja naprzyklad dziś probowałem zrobić instancje i ciagle ktoś nie mógł wejść albo po wejsciu nie widział innych graczy sporo jest zbugowane jeszcze.

Btw. Dla tych co twierdzą że po wbiciu 80 lvl nie ma co robić polecam spróbować zdobyć legendarną broń. Dla zwykłego gracza to jakieś poł roku ostrej farmy będzie. Na dzień dzisiejszy nie ma ani jednej takiej broni w grze jeszcze.


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #446 dnia: Wrzesień 26, 2012, 06:04:30 pm »
Wyjebane... widzę na forum GW2 jest parenaście stron płaczu na temat tych explorable mode...
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • Wiadomości: 221

  • Pochwał: -3

  • I'm old school, and I'll smack a bitch
Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #447 dnia: Wrzesień 26, 2012, 09:59:27 pm »
To pozostaje tylko esc i użycie przycisku support, ja naprzyklad dziś probowałem zrobić instancje i ciagle ktoś nie mógł wejść albo po wejsciu nie widział innych graczy sporo jest zbugowane jeszcze.

Btw. Dla tych co twierdzą że po wbiciu 80 lvl nie ma co robić polecam spróbować zdobyć legendarną broń. Dla zwykłego gracza to jakieś poł roku ostrej farmy będzie. Na dzień dzisiejszy nie ma ani jednej takiej broni w grze jeszcze.

Jest już na ukończeniu, typek ma tylko problem z tym że jakiś event nie działa + nie stackują mu się jakieś tam itemy (nie wiem nie znam się na crafcie legendary i nawet nie planuje, bez craftu legendary i tak jest co porabiać w tej grze).
born different.


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #448 dnia: Wrzesień 27, 2012, 12:04:00 am »
To pozostaje tylko esc i użycie przycisku support, ja naprzyklad dziś probowałem zrobić instancje i ciagle ktoś nie mógł wejść albo po wejsciu nie widział innych graczy sporo jest zbugowane jeszcze.

Btw. Dla tych co twierdzą że po wbiciu 80 lvl nie ma co robić polecam spróbować zdobyć legendarną broń. Dla zwykłego gracza to jakieś poł roku ostrej farmy będzie. Na dzień dzisiejszy nie ma ani jednej takiej broni w grze jeszcze.

Jest już na ukończeniu, typek ma tylko problem z tym że jakiś event nie działa + nie stackują mu się jakieś tam itemy (nie wiem nie znam się na crafcie legendary i nawet nie planuje, bez craftu legendary i tak jest co porabiać w tej grze).
Musiał nieźle przy nolifić biorąc pod uwage fakt że nabicie ponad pół miliona karmy, 100% world map + 500 odznak z WvW to są jedne z łatwiejszych zadań na drodze do craftu takiego cuda. Zresztą nawet ludzie z Anet mówili że, to ma być broń dla ludzi, którzy osiągnęli "complete mastery of game" Jako ciekawostka należy dodać tylko że różnica w ataku między exotic a legendary to całe 14 punktów w przypadku staffa więc nawet nie zauważalna w dmg, ale wygląd mają kosmiczny takie itemy trzeba przyznać.

Co do bugów ostatnio mam wrażenie że więcej rzeczy nie działa niż na starcie ale jeśli Anet będzie pracować tak jak do tej pory to nie ma się czego bać tylko cierpliwie czekać.


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #449 dnia: Wrzesień 27, 2012, 12:14:16 am »
Bugi bugami, ale czemu towarzyszą uczciwym ludziom :/
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D