Witaj
Gość

Wątek: Spellsinger vs Tyrant  (Przeczytany 4676 razy)

  • Wiadomości: 86

  • Pochwał: -1

Spellsinger vs Tyrant
« dnia: Czerwiec 17, 2011, 12:26:32 pm »
Proszę o pisanie konkretnej porady/zestawienia statystyk/opisu stylu gry w pvp dotyczące klas w temacie w którym się wypowiadacie.


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 5

  • To jest początek końca.
Odp: Spellsinger vs Tyrant
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 17, 2011, 12:34:03 pm »
Sps to tak cienko z hp raczej. Tyr podbiegnie strzeli z hurri, poprawi blasterkiem i raczej sps skończy na glebie


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Spellsinger vs Tyrant
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 17, 2011, 12:43:55 pm »
zalezy czy sps odpali te swoje ud co zjada mp. wtedy tzreba to rozplanowac i odpalic celke bo waka jest bez sensu

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 5

  • To jest początek końca.
Odp: Spellsinger vs Tyrant
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 17, 2011, 12:45:30 pm »
-70% cast. spd dostaje przy okazji sps więc aż takiego kuku nam nie zrobi ale celkę warto poświęcic. Po tym shieldzie kombo i spsa nie ma.


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Spellsinger vs Tyrant
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 17, 2011, 12:51:40 pm »
z enli nawet na tym -75% coś może pobić :> Odpala arcana shield talizman na kradzież buffa i można bic,ewentualnie ud jak będzie ciężko.
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Spellsinger vs Tyrant
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 17, 2011, 12:53:04 pm »
-70% cast. spd dostaje przy okazji sps więc aż takiego kuku nam nie zrobi ale celkę warto poświęcic. Po tym shieldzie kombo i spsa nie ma.
dokładnie to jego pseudo ud to jest broń obosieczna, więc nie ma co się przejmować tbh, wystarczy tylko być przy nim cały czas :>


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 5

  • To jest początek końca.
Odp: Spellsinger vs Tyrant
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 17, 2011, 12:54:15 pm »
No tak -75% xD 70% to ma decrease dmg. IMO i tak padnie bo tyr za mocno bije :P


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Spellsinger vs Tyrant
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 17, 2011, 04:51:22 pm »
zalezy czy wyjdziemy na dobrej bizu, czy znobimy i bedziemy sie bili z bizu oly. Po drugie sps zawsze moze krytnac a to boli

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 5

  • To jest początek końca.
Odp: Spellsinger vs Tyrant
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 17, 2011, 06:03:51 pm »
No jak zawsze trzeba brać pod uwagę szczęście obu stron. Może akurat hurri krytnie i sps się złoży? Może jego nuk crit i my się złożymy?. Imo i tak tyr > sps


  • Banned
  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

  • R-A-P
Odp: Spellsinger vs Tyrant
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 10, 2012, 07:35:20 am »
Tyr ma raczej szanse tylko z crytów z odległościówek, dobry sps nie da mu podbiec... Vortex, slowy, wiekszy zasięg skilli, cancel- a nóż widelec zdejmie WW.
"To moja wiara sprawiła, że się rozwijam i zmieniam ludzi szanuje, doceniam, nie oceniam złych czynów. Z dala od skurwysynów czerpiących siłę z upadku"

Ja jestem Fuer grissa ost drauka.


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Spellsinger vs Tyrant
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 10, 2012, 11:56:01 am »
Tyr ma raczej szanse tylko z crytów z odległościówek, dobry sps nie da mu podbiec... Vortex, slowy, wiekszy zasięg skilli, cancel- a nóż widelec zdejmie WW.
Dobry z ciebie górnik :)
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • Banned
  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

  • R-A-P
Odp: Spellsinger vs Tyrant
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 10, 2012, 12:10:02 pm »
Tyr ma raczej szanse tylko z crytów z odległościówek, dobry sps nie da mu podbiec... Vortex, slowy, wiekszy zasięg skilli, cancel- a nóż widelec zdejmie WW.
Dobry z ciebie górnik :)


Wiem, ale złotego kilofa nie dostałem. ; /
"To moja wiara sprawiła, że się rozwijam i zmieniam ludzi szanuje, doceniam, nie oceniam złych czynów. Z dala od skurwysynów czerpiących siłę z upadku"

Ja jestem Fuer grissa ost drauka.


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

  • Only pvp.
Odp: Spellsinger vs Tyrant
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 10, 2012, 05:05:50 pm »
W h5 odkąd celka nuka przestała zabierać 70% casta (nie pamiętam kiedy to weszło, który part) to tyr się złoży. Jego impact->detarget nuka, enli, arcane shield, -_-' -_-' -_-' kryty za 7k, a jakby co to mamy jeszcze talizmanik DP, który zwiększa bardziej p def niż m def tzn sps nie będzie mocno dostawał, a tyr będzie zakładając, że odpalili obydwaj naraz.
No a jak tyr odpali celkę podczas shielda, to sps sobie full hp może spokojnie przez ten czas healnąć.
Draves sprowokowałeś mnie do tego  :_delf_3_1: .
Tyr ma raczej szanse tylko z crytów z odległościówek, dobry sps nie da mu podbiec... Vortex, slowy, wiekszy zasięg skilli, cancel- a nóż widelec zdejmie WW.
Facepalm.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2012, 05:14:42 pm wysłana przez GladiuszC »
Drogi użytkowniku:
Używaj pięknej polskiej interpunkcji, bo w przypadku forum jest ona ważniejsza od ortografii, czy używania polskich znaków.
Zanim coś napiszesz, przeczytaj to kilka razy i dopiero potem wyślij.
Najpierw zastanów się, co druga osoba miała na myśli, o co jej chodziło i w jakim stopniu ma rację, a dopiero później pisz textwalle flejmu nabijając sobie posty i udając, że nie robisz tego specjalnie.
I CZYTAJ KURWA ZE ZROZUMIENIEM!


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: Spellsinger vs Tyrant
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 14, 2012, 11:24:49 pm »
Co to za celka u spsa ktora zabiera 70% casta? Pierwsze slysze
a.k.a Szakalaka

Bot coder!


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Spellsinger vs Tyrant
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 14, 2012, 11:37:27 pm »
Co to za celka u spsa ktora zabiera 70% casta? Pierwsze slysze
arcana shield
Arcane Shield damage the player receives 10 percent of the remaining 90 percent to reduce damage to the MP consumption is turning defensive skills. Arcane Shield is active, for example, the state receives 90 to 100 damage and compensate the damage, 10, 10, damage is reduced by an MP . Arcane Shield is active, thus substantially if the state of MP has also been the target of an attack before the HP all-consuming at all, is not consumed.Reuse is a very useful skill to use the time because you can not take five minutes, often, at a critical moment, let's use.

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: Spellsinger vs Tyrant
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 15, 2012, 11:22:49 pm »
przeciez arcane shield zmniejsza otrzymywany damage o 70% a pozostale 30% przechodzi na mane, efekt mija po 10 sekundach lub po wyczerpaniu many... czyli gdy ktos uderzy nas za 1k, 70% wsiaknie, i spsowi spali 300 many. Nie obniza casta.
a.k.a Szakalaka

Bot coder!


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Spellsinger vs Tyrant
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 16, 2012, 12:13:59 am »
przeciez arcane shield zmniejsza otrzymywany damage o 70% a pozostale 30% przechodzi na mane, efekt mija po 10 sekundach lub po wyczerpaniu many... czyli gdy ktos uderzy nas za 1k, 70% wsiaknie, i spsowi spali 300 many. Nie obniza casta.
Czytanie ze zrozumieniem nie boli.
1. Temat to wykopalisko
2. Celka nukera na początku jak ją dodali to zjadała c.speed, potem to zmienili.

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.