Witaj
Gość

Wątek: Skład party dla 2 łuczników  (Przeczytany 6698 razy)

  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Skład party dla 2 łuczników
« dnia: Październik 21, 2011, 08:12:04 pm »
Znowu pytanie do tych, co już GOD widzieli^^

Są dwie osoby, które na 100% chcą grać łucznikami. Jak waszym zdaniem dobrać pozostałe 5 dla najlepszego efektu?

archer, archer, summoner, tank, healer, healer, buffer?
archer, archer, summoner, nuker, healer, healer, buffer?
archer, archer, nuker, tank, healer, healer, buffer?
archer, archer, summoner, tank, nuker, healer, buffer?

Jeszcze jakoś inaczej?


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Skład party dla 2 łuczników
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 21, 2011, 08:49:49 pm »
1/3


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: Skład party dla 2 łuczników
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 21, 2011, 09:00:55 pm »
A gdyby było na przykład archer, archer, archer, tank, healer, healer, buffer? Wiem, że nieoptymalnie, ale optymalne party to można składać w single player RPG, a z żywymi ludźmi jest tak, że jak ktoś bardzo chce czymś grać no to... bardzo chce :P Więc czy takie party z trzema archerami to zupełnie porażka, czy jednak jakoś da radę?


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Skład party dla 2 łuczników
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 21, 2011, 09:04:01 pm »
Przede wszystkim core skład wygląda tak: Healer, Healer, Enchanter, Tank.
Pozostałe 3 postacie dobierasz według twojego widzi mi się bo każda ma jakieś swoje plusy i minusy.

Jak napisałeś, masz 2 chętnych na łuczników, mag ma rune która daje bonusy do łuku i generalnie mag jest dobrym boostem do dmg i expu AoE
Dagger też nie był by zły a nawet drugi tank!

Miej na uwadze core skład i dobieraj resztę według twojego "widzi mi się" tylko rozważ plusy i minusy każdej klasy i dobierz ludzi do play-stylu party

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Skład party dla 2 łuczników
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 21, 2011, 09:40:41 pm »
imho najlepiej uzupelniajace sie ranged party to: enchanter, healer, healer, tank, luk, luk/nuker, nuker
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Skład party dla 2 łuczników
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 21, 2011, 10:11:52 pm »
ja preferuje 6x heal + enhanter biegający z łukiem :}


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Skład party dla 2 łuczników
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 21, 2011, 11:12:51 pm »
Co to za party bez summonera :D

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Skład party dla 2 łuczników
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 22, 2011, 01:55:36 am »
Btw. łucznik ma nowy debuff ala real target arby który dodatkowo obniża m.def, więc mag pasuje

Gruby: Enchanter, Tank i 5 healerów, nie zabijesz  tego nigdy, każdy healer ma coś w rodzaju Sublime Self-Sacrifice które różni się tym, że działa tylko na party, nie daje celki, działa na healera i ma re-use 5min 30 sec

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Skład party dla 2 łuczników
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 22, 2011, 02:45:37 am »
arimas w poprzednich kronikach trickster tez mial real target -m def ale jakos nikt go nie brał do mage party wiec takie branie lucnika bo cos tam ma - m def i jakis boost ktory jest moze 3 % jest bez sensu


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Skład party dla 2 łuczników
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 22, 2011, 04:03:17 am »
to nie jest taki sam real target to raz 2 nie tylko z tego powodu archer powinien biegac z nukami :>a dlaczego? zapoznaj sie ze skillami ;)


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Skład party dla 2 łuczników
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 22, 2011, 07:35:04 am »
arimas w poprzednich kronikach trickster tez mial real target -m def ale jakos nikt go nie brał do mage party wiec takie branie lucnika bo cos tam ma - m def i jakis boost ktory jest moze 3 % jest bez sensu
/Rage on
Zacznijmy od tego, że RT nigdy nie miało efektu -M.def samo z siebie, tylko dopiero po zenchantowaniu( co i tak daje marny efekt)

Нацеливание
Cytuj
Понижает противнику сопротивляемость Луку/Арбалету на 40~60%, магическую защиту на 5~25%.
O to nowy real target, zmniejsza resist na łuki i arbalety o *40~60%, magiczny def o *5~25% (Note: stary real target na +30! zmniejszał M.def o 10%)

ONCE AGAIN
Podstawowym składem party aktualnie jest Enchanter, Healer, Healer, Tank.
Trochę info o enchanterze: Posiada wszystkie potrzebne combo buffy i combo disco które rzuca każdemu niezależnie od klasy, posiada 3 unikatowe skille typu "on target" tzn. rzucane specyficznie na cel, są to; Harmonia Maga, Harmonia Berserka, Harmonia Strażnika.
Są to jedyne trzy buffy które dostosowuje się do sytuacji ew. danej klasy

Do jasnej ciasnej jest GOD! dużo się zmieniło! i następnym razem bierz przykład z takich osób jak Nervoson,
Przynajmniej posprawdzał skille a nie pieprzy trzy po trzy.



**Chodzi o lvl skilla min/max
/Rage off

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 148

  • Pochwał: 0

Odp: Skład party dla 2 łuczników
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 22, 2011, 08:30:54 am »
Jak dla mnie kretyńska dyskusja, wcześniej też pastowały różne mixy aka kamaway czy inne "niekompatybilne" mixy klas i ludzie z takimi teamami jeździli ostro na pvp. Jedynym ograniczeniem jest to jak szybko będziecie koksać bo na pvp i tak każda klasa się do czegoś przydaje i coś wnosi do party. Reasumując nie ma best opcji, są tylko lepiej dograne oraz mniej lub bardziej ogarniający gracze.
Core : Dlugi, Feoh Wizzard - lv 89


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Skład party dla 2 łuczników
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 22, 2011, 08:51:56 am »
tak? a przed godem pt zlozone z wl, summonera, nekrusa i crafta jako dd tez wymiatalo? i oczywiscie uber tank SK ze swoim skillem z 83 jest na pvp the best bo sie healujesz  z hp przeciwnika no i na pve no i skill z SE na 83 tez jest uber i wszytsko tu zalezy tlylko od oganiecia graczy... przestan bo juz takich ludzi sie nasłuchalem na l2.ws w polaczkowych klanach no i jeszcze TK w mele party jest the best opcja ;)

W L2 jednak squad pt i itemy > ogar

No chyba ze ktos klika skille myszka z pierwszego paska na daggerze  :noob:
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2011, 08:57:05 am wysłana przez Nervoson »


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: Skład party dla 2 łuczników
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 22, 2011, 09:34:20 am »
Jak dla mnie kretyńska dyskusja, wcześniej też pastowały różne mixy aka kamaway czy inne "niekompatybilne" mixy klas i ludzie z takimi teamami jeździli ostro na pvp. Jedynym ograniczeniem jest to jak szybko będziecie koksać bo na pvp i tak każda klasa się do czegoś przydaje i coś wnosi do party. Reasumując nie ma best opcji, są tylko lepiej dograne oraz mniej lub bardziej ogarniający gracze.

Ogólnie to powiem ci, że nie masz racji.


Dzięki wszystkim za rady. Wychodzi na to, że będzie trzech łuczników i reszta, albo dwóch łuczników, mag i reszta, zależy, czy jednego z potencjalnych łuczników uda się przekonać, żeby grał magiem... większość ludzi chce grać tymi samymi postaciami co na poprzednim serwerze.



  • Wiadomości: 148

  • Pochwał: 0

Odp: Skład party dla 2 łuczników
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 22, 2011, 09:55:01 am »
tak? a przed godem pt zlozone z wl, summonera, nekrusa i crafta jako dd tez wymiatalo? i oczywiscie uber tank SK ze swoim skillem z 83 jest na pvp the best bo sie healujesz  z hp przeciwnika no i na pve no i skill z SE na 83 tez jest uber i wszytsko tu zalezy tlylko od oganiecia graczy... przestan bo juz takich ludzi sie nasłuchalem na l2.ws w polaczkowych klanach no i jeszcze TK w mele party jest the best opcja ;)

W L2 jednak squad pt i itemy > ogar

No chyba ze ktos klika skille myszka z pierwszego paska na daggerze  :noob:

Tak się składa że grałem w wielu typach pt i wychodzi na to że to ty jesteś noobem skoro uważasz że TK w mele pt jest -_-' gz (grałem w mele z tk na RPG x15, było świetnie z healem),
Necro nadawał się do każdego pt o ile wiedział co miał robić i ogarniał debuffowanie wszystkich non stop,
co do WLa to uber wyfarmiony z epikami stunuje nieziemsko, a dmg wcale nie najmniejszy,
Craft od h5 jest uber koksem wcześniej dla mnie jedynie oop,
a Summoner po interlude był dla mnie nieporozumieniem w pt (chyba ze chodzi oop :P),
co do SE i SK takie duo sprawdzało się ale tylko na hr gdzie wpadało sie w 2 pt i sie ich niszczyło.
Nie twierdze że to co podałeś było by dobre ale nie widzę przeszkody w posiadaniu krafta czy wla w pt wojów.
A jeśli masz zastrzeżenia do kamawaya to pozdrowienia szkoda mi na ciebie liter, bo pewnie na lol serverach na których grałeś nawet się z nim nie spotkałeś.
Dla mnie ciągle na równych warunkach będzie się liczyć tylko garnięcie i taktyka, a nie build widać to nawet na frapsach z amc.

Nie, nie gram w ta grę miesiąc i wiem co piszę z własnego doświadczenia, a nie tego co ktoś sobie powiedział.
Zresztą powodzenia na f2p, wtedy na prawdę przyjdzie się skonfrontować w grze, a nie na forum.
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2011, 09:56:50 am wysłana przez CzornyDlugi »
Core : Dlugi, Feoh Wizzard - lv 89


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Skład party dla 2 łuczników
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 22, 2011, 10:03:18 am »
tak? a przed godem pt zlozone z wl, summonera, nekrusa i crafta jako dd tez wymiatalo? i oczywiscie uber tank SK ze swoim skillem z 83 jest na pvp the best bo sie healujesz  z hp przeciwnika no i na pve no i skill z SE na 83 tez jest uber i wszytsko tu zalezy tlylko od oganiecia graczy... przestan bo juz takich ludzi sie nasłuchalem na l2.ws w polaczkowych klanach no i jeszcze TK w mele party jest the best opcja ;)

W L2 jednak squad pt i itemy > ogar

No chyba ze ktos klika skille myszka z pierwszego paska na daggerze  :noob:
Co ma sytuacja przed godem do goda XD

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Skład party dla 2 łuczników
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 22, 2011, 10:16:08 am »

Tak się składa że grałem w wielu typach pt i wychodzi na to że to ty jesteś noobem skoro uważasz że TK w mele pt jest -_-' gz (grałem w mele z tk na RPG x15, było świetnie z healem),
Necro nadawał się do każdego pt o ile wiedział co miał robić i ogarniał debuffowanie wszystkich non stop,
co do WLa to uber wyfarmiony z epikami stunuje nieziemsko, a dmg wcale nie najmniejszy,
Craft od h5 jest uber koksem wcześniej dla mnie jedynie oop,
a Summoner po interlude był dla mnie nieporozumieniem w pt (chyba ze chodzi oop :P),
co do SE i SK takie duo sprawdzało się ale tylko na hr gdzie wpadało sie w 2 pt i sie ich niszczyło.
Nie twierdze że to co podałeś było by dobre ale nie widzę przeszkody w posiadaniu krafta czy wla w pt wojów.
A jeśli masz zastrzeżenia do kamawaya to pozdrowienia szkoda mi na ciebie liter, bo pewnie na lol serverach na których grałeś nawet się z nim nie spotkałeś.
Dla mnie ciągle na równych warunkach będzie się liczyć tylko garnięcie i taktyka, a nie build widać to nawet na frapsach z amc.

Nie, nie gram w ta grę miesiąc i wiem co piszę z własnego doświadczenia, a nie tego co ktoś sobie powiedział.
Zresztą powodzenia na f2p, wtedy na prawdę przyjdzie się skonfrontować w grze, a nie na forum.
daruj nam wrazenia ze swojej gry na privach i poogladaj sobie troche frapsow z ruoffa. To, ze ten smieszny RPG byl retail like nie znaczy, ze wszystko dzialalo jak trzeba. Poza tym wiekszosc z ludzi tutaj wypowiadajacych sie grala bardzo duzo na PTS goda i teraz gra na l2.ru i mieli/maja stycznosc z roznymi party i wierz mi, ze wiedza lepiej co urywa dupe w pvp
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Skład party dla 2 łuczników
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 22, 2011, 10:36:24 am »
tak? a przed godem pt zlozone z wl, summonera, nekrusa i crafta jako dd tez wymiatalo? i oczywiscie uber tank SK ze swoim skillem z 83 jest na pvp the best bo sie healujesz  z hp przeciwnika no i na pve no i skill z SE na 83 tez jest uber i wszytsko tu zalezy tlylko od oganiecia graczy... przestan bo juz takich ludzi sie nasłuchalem na l2.ws w polaczkowych klanach no i jeszcze TK w mele party jest the best opcja ;)

W L2 jednak squad pt i itemy > ogar

No chyba ze ktos klika skille myszka z pierwszego paska na daggerze  :noob:
Co ma sytuacja przed godem do goda XD
odnosilo sie to do tego jak on napisal ze squad we wczesniejszych kronikach jak i w tej nie ma znaczenia a tylko ogar graczy ;)

kamawaya,  amc
Oświec mnie bo przez ponad 2 lata na hr x 10000 nigdy o czyms takim nie slyszałem google tez mi malo co mowi ;)
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2011, 10:40:29 am wysłana przez Nervoson »


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Skład party dla 2 łuczników
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 22, 2011, 11:28:25 am »
amc - allmighty championship
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 148

  • Pochwał: 0

Odp: Skład party dla 2 łuczników
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 22, 2011, 01:03:26 pm »
amc to jak Phoeniks mnie uprzedził,
a kama way to team składający sie wyłączenie z kamelów jako ddków, sprawdza się tylko w end game pvp bo inaczej np. przy 2 zerkach ee nie utrzyma many.

Możesz sobie mówić lol privy ale i tak będziesz kwiczeć w ziemi na f2p :/
Core : Dlugi, Feoh Wizzard - lv 89


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Skład party dla 2 łuczników
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 22, 2011, 01:24:10 pm »
/offtop
Skład party miał niestety duże znaczenie w h5. Z dobrym configiem party + ogar ludzi byliśmy wstanie wygrywać pvp z dużo lepiej ubranymi party. Niestety sam config bądź ogar pvp nie wygrywa, żeby wygrywać trzeba mieć te dwa punkty + dobry sprzęt)

/spam off

Co do tematu opłaca się mieć chociaż 1 nukera, też z powodu, że tank ma aury które zwiększają p.def bądź m.def i party nie będzie mogło się dobrze zresistować


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Skład party dla 2 łuczników
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 22, 2011, 02:31:20 pm »
Możesz sobie mówić lol privy ale i tak będziesz kwiczeć w ziemi na f2p :/
Bede lezal i kwiczal ale ze smiechu jak ludzie beda brac wolne w pracy na tydzien aby napierdalac 24/7. No niektórzy to poproszą mamusie o usprawiedliwienie na tydzien do gimnazjum ;) Ciekawe ile polaczkow jara sie i ma nadzieje na "rowny" start ;)

O ile na rusku wbicie tego 99 nie jest jakims super wyj... wyzwaniem o tyle na nowym serwie trzeba bedzie sie sporo napracowac co rowna sie ostrym nolifem.

I zebys tylko sniegu nie przegapił tej zimy ;)


  • Wiadomości: 277

  • Pochwał: 6

Odp: Skład party dla 2 łuczników
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 22, 2011, 02:32:18 pm »
Mam pytanie odnośnie tego nukera w pt. Poza boostem w aoe, co takiego daje nuker archerom, że się go opłaca mieć?


L2 EU off @ TapMadls


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: Skład party dla 2 łuczników
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 22, 2011, 02:36:01 pm »
Wg mnie to jest bez sensu, bo po czasie i tak to sie wszystko zrowna ;d I oczywiscie ile mozna siedziec i napierdalac bez przerwy ? :P

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: Skład party dla 2 łuczników
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 22, 2011, 02:56:26 pm »
Możesz sobie mówić lol privy ale i tak będziesz kwiczeć w ziemi na f2p :/
Bede lezal i kwiczal ale ze smiechu jak ludzie beda brac wolne w pracy na tydzien aby napierdalac 24/7. No niektórzy to poproszą mamusie o usprawiedliwienie na tydzien do gimnazjum ;) Ciekawe ile polaczkow jara sie i ma nadzieje na "rowny" start ;)

O ile na rusku wbicie tego 99 nie jest jakims super wyj... wyzwaniem o tyle na nowym serwie trzeba bedzie sie sporo napracowac co rowna sie ostrym nolifem.

I zebys tylko sniegu nie przegapił tej zimy ;)

Start jest równy, tylko gracze są nierówni :)