Witaj
Gość

Wątek: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!  (Przeczytany 56167 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #300 dnia: Grudzień 03, 2011, 03:33:44 pm »
Mam pytanie to osób które znają się na L2 i wiedzą jak gra wygląda w późniejszych etapach, co sadzicie o PA i Item shop-ie? Czy Item shop da osoba z kasą duża przewagę? I jak to wypada na tle Ncsoft

bez PA nie masz co się logować do gry na inova serwerach. Najczęściej także ludzie ciebie wywala z party jak tylko dowiedzą się ze nie masz PA, ponieważ to obniża im xp/sp. Aby być w czołówce musisz ciągle inwestować w scrole i boxy na enchanty.

Innova IS nie daje takiej przewagi jak NcWest IS.
...

Gdzie na NcWest masz czapki z op buffami, potki odnawiające całe hp/cp/mp z dość małym reuse, scrolle z buffami enchantera, które można używać od 1 levela etc etc.

Całkowite kłamstwo. Inova item shop ma nieporównywalnie więcej OP itemow niż ncsoft shop ingame. Buffy z czapek są zastępowane przez normalnie buffy w grze wiec jedynie się nadają jak grasz solo bez buffow. scrole z bufami enchantera są dostępne normalnie z rynku albo mentor system, nie trzeba tego kupować z item shop. Potki odnawiające są tylko HP i CP i maja reuse 2min taki ze możesz uzyc jedna lub 2 na pvp.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 75

  • Pochwał: 1

Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #301 dnia: Grudzień 03, 2011, 03:38:06 pm »
Całkowite kłamstwo. Inova item shop ma nieporównywalnie więcej OP itemow niż ncsoft shop ingame. Buffy z czapek są zastępowane przez normalnie buffy w grze wiec jedynie się nadają jak grasz solo bez buffow. scrole z bufami enchantera są dostępne normalnie z rynku albo mentor system, nie trzeba tego kupować z item shop. Potki odnawiające są tylko HP i CP i maja reuse 2min taki ze możesz uzyc jedna lub 2 na pvp.

Ależ oczywiście, kłamstwo.

Grałem na ncwest i na innovie, wiem jak to wygląda. Skoro tak lubisz ncwest to graj tam dalej :)

NEWS:

Cytuj
ATTENTION! Now all the players who enter the game get 85h level + special box with equipment+1'000'000 of adena. You can change your proffesion is cities at NPC Mr. Cat. Enjoy!



"Laugh whenever you can. Keeps you from killing yourself when things are bad. That and vodka."


  • Wiadomości: 74

  • Pochwał: 0

Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #302 dnia: Grudzień 03, 2011, 03:42:09 pm »
o kurde wprowadzili 85 lvl itd i na wstepie mnie zlagowalo i dc dostaje co chwile bo mi komp ne wyrabia O.o boshe...


  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: 0

Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #303 dnia: Grudzień 03, 2011, 03:43:14 pm »
jak zainstalowac tego patha na eu? mam sciagniete te 4game i dochodzi do dalszej instalcji z czego klikam install i nic sie nie dzieje... prosze o pomoc.

http://speedy.sh/RmzBj/swewae.jpg


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #304 dnia: Grudzień 03, 2011, 04:05:56 pm »
Jeszcze ktoś napisze o problemie technicznym gdzie indziej niż TUTAJ otrzyma WARN.


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #305 dnia: Grudzień 03, 2011, 04:16:20 pm »
Potwierdzam, instantowo każda nowa postać ma 85 +itemki +kase. Coś czuje, że w następny weekend będzie live. Jakoś wszystko szybko wprowadzają. Wczoraj się zaczeło testowanie, dziś już 85 :)
Pwrót do gry - 02-12-2011r


  • Wiadomości: 239

  • Pochwał: 0

    • check it
Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #306 dnia: Grudzień 03, 2011, 05:28:40 pm »
W sumie to się zaskoczyłem bo na razie podoba mi się. A tak płakałem, że kijem GODa nie dotknę. xD Ale to tylko beta i wszystko jest od razu więc nie ma co na razie się rozpisywać zbytnio.

Chciałbym przebudzić wszystkie postacie, którymi rozważam grę ale nie chcę mi się robić tego questa na przebudzenie choć nie jest jakiś strasznie skomplikowany. :P Jak na razie zrobiłem tyrr warriora.


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #307 dnia: Grudzień 03, 2011, 05:36:10 pm »
Nie wiem jak wy, ale ja mam niemiłosierne lagi :D


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #308 dnia: Grudzień 03, 2011, 05:36:55 pm »
W sumie to się zaskoczyłem bo na razie podoba mi się. A tak płakałem, że kijem GODa nie dotknę. xD Ale to tylko beta i wszystko jest od razu więc nie ma co na razie się rozpisywać zbytnio.

Chciałbym przebudzić wszystkie postacie, którymi rozważam grę ale nie chcę mi się robić tego questa na przebudzenie choć nie jest jakiś strasznie skomplikowany. :P Jak na razie zrobiłem tyrr warriora.

To masz koleś farta! :D
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 74

  • Pochwał: 0

Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #309 dnia: Grudzień 03, 2011, 06:22:34 pm »
to gratki, widze jednak, ze nie tylko ja mam takie lagi ^^" nie moge sie juz doczekac normalnej gry na innovie :)


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #310 dnia: Grudzień 03, 2011, 06:41:39 pm »
ja nie mam lagów, ale mój laptop potrafi stworzyć pokaz slajdów w niektórych momentach

Chciałbym przebudzić wszystkie postacie, którymi rozważam grę ale nie chcę mi się robić tego questa na przebudzenie choć nie jest jakiś strasznie skomplikowany. :P

mam tak samo :D
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • Wiadomości: 239

  • Pochwał: 0

    • check it
Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #311 dnia: Grudzień 03, 2011, 07:06:11 pm »
Ja lagów nie mam ale gra lubi się pozacinać (czyli nic się nie zmieniło). Dobra, jedno przebudzenie dziennie i może zdążę przed live. Jak dla mnie to może się ta beta przeciągnąć bo Skyrim sam się nie przejdzie. xD


  • Wiadomości: 277

  • Pochwał: 6

Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #312 dnia: Grudzień 03, 2011, 07:47:37 pm »
Ja lagów nie mam ale gra lubi się pozacinać (czyli nic się nie zmieniło). Dobra, jedno przebudzenie dziennie i może zdążę przed live. Jak dla mnie to może się ta beta przeciągnąć bo Skyrim sam się nie przejdzie. xD

Miałem podobne nastawienie :P dużo tych q poboczonych z Skyrim.

Ale live się nie mogę bardziej doczekać.


L2 EU off @ TapMadls


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #313 dnia: Grudzień 03, 2011, 08:17:53 pm »
lf help, jak to z tym awakeningiem :D. Poszedłem tam do museum wziąłem quest od gościa i miałem zabić potworka dla mojej profesji, no to zabiłem Sigel Knight.... no ale dalej dupa... Może coś źlę robie?
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #314 dnia: Grudzień 03, 2011, 08:25:13 pm »
Musisz wszystkich wytłuc. Ja robiłem jak na razie 5x, ani razu mi się nie udało :D Za ostatnim razem nie zmieściłem się w czasie


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #315 dnia: Grudzień 03, 2011, 08:43:50 pm »
Wizard z SH kozacki :D Jakis dagger dostal m crita za 30k o.O Bardzo sceptycznie podchodzilem do GODa , ale naprawde pvp mi sie podoba :D

Malarion = Alarion? :P

Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #316 dnia: Grudzień 03, 2011, 09:01:53 pm »

Malarion = Alarion? :P



ke?

@Zojka

Co ty bredzisz o obniżaniu członkom PT xp/sp bez PA? Weź ty chory człowieku chociaż sprawdź 2 x info  zanim je niewiadomo skąd wyciągasz, bo aż rzygać się chcę jak się twoją propagandę czyta...

Obydwa sklepy są siebie warte, so?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2011, 09:12:10 pm wysłana przez Alarion »
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #317 dnia: Grudzień 03, 2011, 09:06:09 pm »
nikogo tu nie bronię, ale może wcześniej 10x się zastanów zanim coś napiszesz bo poziom Twojej wypowiedzi żenua po prostu


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #318 dnia: Grudzień 03, 2011, 09:33:03 pm »
Hmm aktualnie mam klienta ktory zajmuje 16,8 GB i gra nieco zamula... Jak myslicie lepiej sciagnac znowu od zera czy grac dalej na tym samym updatetowanym od gracii.. ?

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #319 dnia: Grudzień 03, 2011, 09:33:14 pm »
Wizard z SH kozacki :D Jakis dagger dostal m crita za 30k o.O
ja na wizardzie na razie dostałem 9k od łucznika, nic większego jeszcze nie 'widziałem', ale grałem tylko chwilę :DD
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #320 dnia: Grudzień 03, 2011, 09:40:09 pm »
Ja tam widzę pierwszy raz taki zerg w mieście :D. Dobra, niech mi teraz ktoś pomoże. Jak tutaj wbić dye, Sa do R gradów i wgl ogarnąć to all... Bo jak na razie jestem w szczerym polu o nazwie talking
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #321 dnia: Grudzień 03, 2011, 09:42:25 pm »
Ja tam widzę pierwszy raz taki zerg w mieście :D. Dobra, niech mi teraz ktoś pomoże. Jak tutaj wbić dye, Sa do R gradów i wgl ogarnąć to all... Bo jak na razie jestem w szczerym polu o nazwie talking

Za dużo tego wszystkiego co nie? Po tak długiej przerwie od L2 jaką ja miałem czuję się po części jakbym wylądował w nowej grze, od razu na endgejmie :o

Pwrót do gry - 02-12-2011r


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #322 dnia: Grudzień 03, 2011, 09:45:04 pm »
Ja tam widzę pierwszy raz taki zerg w mieście :D. Dobra, niech mi teraz ktoś pomoże. Jak tutaj wbić dye, Sa do R gradów i wgl ogarnąć to all... Bo jak na razie jestem w szczerym polu o nazwie talking

Za dużo tego wszystkiego co nie? Po tak długiej przerwie od L2 jaką ja miałem czuję się po części jakbym wylądował w nowej grze, od razu na endgejmie :o
a

No, a żebyś wiedział :D Coś jak japoński dla początkujących.
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 74

  • Pochwał: 0

Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #323 dnia: Grudzień 03, 2011, 09:50:59 pm »
wy sie cieszcie, bo co poniektorzy juz wiedza co i jak od 80+ lvla dynasty/vespery i inne duperele - ja to doszlam max do draconica i amki z 80 lvlem xD tyle mojej wiedzy na temat l2, a gdzie tam jakies SA do broni, gracie wyspy, valakasy i inne hehe ^^" a tu taki GOD wychodzi to jeszcze wiekszy misz masz mam ;p


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #324 dnia: Grudzień 03, 2011, 09:52:41 pm »
Nie bój się, ja nigdy dynasty nie robiłem, a co dopiero vespery :D. Rozumiem Cię doskonale  hahaha
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)