Witaj
Gość

Wątek: A grade set  (Przeczytany 3125 razy)

  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

A grade set
« dnia: Grudzień 14, 2011, 06:55:52 pm »
Miałem taki plan nie kupować b grade siedząc z c grade do 61 lvla i kupic seta talluma ale tu się okazuje patrząc że nie ma unidentified, mam tylko do wyboru majestic plate albo nightmare grając gladem oczywiście wybrałbym majestic ale on jest raczej do pvp bo dodaje p.atk wolalbym atk.spd i farmić, co mogłbym w tej sytuacji zrobić kupować majestica gladem czy farmić aż uzbieram te 6kk choć i tak już się męcze z c grade w dodatku nie moge zrobić duali z bound'ow, glad ma ciężko w god


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: A grade set
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 14, 2011, 07:00:18 pm »
tallum to high a, dlatego go nie masz :) Only Low - So nightmare wyjdzie ciut lepiej chyba, vampiric rage daje
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: A grade set
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 14, 2011, 07:48:04 pm »
kupiłem już majestica str 2 con -2 4% p.atk 3 acc'a i 50 % obrony na stun'a, a co do duali to kiedy będę mógł jakiś stworzyć i jaki? macie może jakiś plan bo latać z shadow'ami b to jest przesada jak dla mnie


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: A grade set
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 14, 2011, 07:52:48 pm »
Musisz czekać na stampy aż będą pierwsze zamki. Nie poradzisz nic na to, ewentualnie wydrop 2xsls common i połącz w aden
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: A grade set
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 14, 2011, 08:02:57 pm »
niestety już nie ma common i właśnie zastanawia mnie dlaczego u blacksmitha są nadal commony jak zastąpili je bound'ami teraz trzeba mieć niezłego farta by z pouch'a wypadły sls, a co mają zamki do tego materiału? i tak niewiadomo skąd wytrzasnać tyle kasy by zrobić duale dla mnie to żadne pocieszenie, ledwo co mi starczyło kasy na majestica w dodatku unidentified


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 2

Odp: A grade set
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 15, 2011, 12:26:00 am »
Po pierwsze, Tallum i Dark Crystal to LOW A. Majestic i Nightmare to HIGH A. Dlaczego jedynie majestica i nightmara mozna kupic unidentify, a talluma i dc tylko normalnego? To wiedzą tylko idioci z NCSoftu.

Po drugie, nightmare nie daje vampiric rage, tylko reflect damage. Bierz majestica.

Po trzecie, radzę Ci na razie zapomnieć o dualach i biegać z jakimś 2h mieczem lub bluntem. Twórcy gry zupełnie nie pomyśleli.

Po czwarte, jak chcesz kasę, rób to co wszyscy - nowe postacie i zbieraj mamonę z questów. Wiem, to śmieszne. Też tak sądzę.


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: A grade set
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 15, 2011, 04:14:47 pm »
Dzięki Sanchi o taka odpowiedz mi chodziło, nieźle zepsuli klimat w god'zie


  • Wiadomości: 277

  • Pochwał: 6

Odp: A grade set
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 16, 2011, 02:21:15 pm »
No niestety NCSoft nie pomyślał... szczególnie z tymi dualami. Padło pytanie od Innovy do NCSoft, ale dostali odpowiedź, że nie będzie to zmienione.


L2 EU off @ TapMadls