Witaj
Gość

Wątek: Rozmowy o polityce.  (Przeczytany 12096 razy)

  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

Odp: Rozmowy o polityce.
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 11, 2012, 11:43:07 pm »
a na kogo chcesz glosowac? pis aka gdzie jest krzyz ktory nie potrafil prowadzic polityki zagranicznej i wszedzie widzi wrogow? psl ktore tylko kombinuje tylko zeby jak najwiecej czlonkow rodziny posadzic na stolki? czy na pajaca palikota z banda pederastow]? a moze na lewakow?

Ty to w ogóle nie głosuj.


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Rozmowy o polityce.
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 11, 2012, 11:59:51 pm »
Co do polityki
Proponuję posłuchać wypowiedzi w Euro Parlamencie np panów Nigel Farage lub Godfrey Bloom


Np
http://www.youtube.com/watch?v=HaOAVHrO5Vg


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: Rozmowy o polityce.
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 12, 2012, 12:11:57 am »
wielu bylo juz takich co tak pieprzyli i na pieprzeniu sie skonczylo, nie mowie tylko o tym przypadku, polityczni celebryci
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2012, 12:14:43 am wysłana przez Mc6 »


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Odp: Rozmowy o polityce.
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 12, 2012, 12:13:01 am »
hehe polityka zagraniczna Pis = obrazic sie na wszystkich  :D
Veve 99/97 Feoh Wizard Core server
Tytus 92 Feoh Wizard Lancer server
Ais / Yans / Atomek / Kylal / VeveLaBoo Nightmare DN server


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: Rozmowy o polityce.
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 12, 2012, 12:42:23 am »
bomba izowulometryczna i chuj


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: Rozmowy o polityce.
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 12, 2012, 12:50:02 am »
bomba izowulometryczna i -_-'
izowolumetryczna jak juz, zmusiles mnie do skozystania z google, mozg sie przegrzal ide spac.


  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: 0

  • Elektryk
Odp: Rozmowy o polityce.
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 12, 2012, 12:51:31 am »
a na kogo chcesz glosowac? pis aka gdzie jest krzyz ktory nie potrafil prowadzic polityki zagranicznej i wszedzie widzi wrogow? psl ktore tylko kombinuje tylko zeby jak najwiecej czlonkow rodziny posadzic na stolki? czy na pajaca palikota z banda pederastow? a moze na lewakow?

KNP
ONR
DOTA 2 > DOTA 1
Cytat: Naito
Niestety żyję i mam się dobrze :P
:/

dont kaminzi


  • Wiadomości: 429

  • Pochwał: 0

Odp: Rozmowy o polityce.
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 12, 2012, 12:52:02 am »
a na kogo chcesz glosowac? pis aka gdzie jest krzyz ktory nie potrafil prowadzic polityki zagranicznej i wszedzie widzi wrogow? psl ktore tylko kombinuje tylko zeby jak najwiecej czlonkow rodziny posadzic na stolki? czy na pajaca palikota z banda pederastow? a moze na lewakow?
Na kogo bys nie zaglosowal, bedzie to napewno lepsza decyzja niz glos na PO, chyba nie musze przypomiac ze za rzadów PO nic dobrego Polske nie spotkalo.
nie wiem póki mam co jeść, stać mnie na dobrego kompa i neta, uczelnie za free, i najważniejsze nie mam wokół rumunow ani turasow to dla mnie jest tu lepiej niż w Niemczech :D


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: Rozmowy o polityce.
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 12, 2012, 01:31:32 am »

wszystkie partie które wymieniłes to lewacy  :D btw PiS prowadzil dużo lepszą polityke zagraniczną niż obecnie PO
a na kogo bym zagłosował? no własnie nie ma na kogo, nie pozostaje nic innego jak na karcie do głosowania narysować k*tasa i napisać "ch*j nie wybór"


Koleś weź się nie udzielaj, bo powiem szczerze, że gówno wiesz o PiS, jeśli twierdzisz, że prowadził dużo lepszą politykę.

Jej celem (partii PiS) było skłócanie się z wszystkimi dookoła, także nie wiem co za brednie wypisujesz.


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Rozmowy o polityce.
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 12, 2012, 01:48:43 am »
a na kogo chcesz glosowac? pis aka gdzie jest krzyz ktory nie potrafil prowadzic polityki zagranicznej i wszedzie widzi wrogow? psl ktore tylko kombinuje tylko zeby jak najwiecej czlonkow rodziny posadzic na stolki? czy na pajaca palikota z banda pederastow? a moze na lewakow?

KNP
ONR

RAŚ

Gdyby tak zebrać wszystkich niezadowolonych, porozumieć się cd. celów i poglądów, na następnie założyć własną partię... a no fakt, po co - lepiej pierdzieć w stołki i pierdolić jaka ta władza zła i straszna. Jak na moje oko wielu jeszcze nie dorosło do demokracji, dużo osób trzyma w sobie małego komucha.


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: Rozmowy o polityce.
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 12, 2012, 02:16:17 am »
@Verkal
nastepny co g*wno wie, a głosuje na PO ze względu na Kaczyńskiego? tak PiS chciał skłócić wszystkich dookoła, gdzie to uslyszaleś? Durczok tak w Faktach powiedział? podobnie jak mówił o protestantach w sprawie ACTA i kibolach niszczących stadiony jako elektoracie PiS?
Lech Kaczyński jaki był taki był, może pasma sukcesów w polityce zagranicznej nie miał, ale przynajmniej prowadził konsekwentną polityke koalicji państw byłego bloku wschodniego, twardo udzielał poparcia dla Gruzji, za co m.in był tak znienawidzony przez Rosje
A co za rzadów PO? mamy umowe na najdrozszy gaz przez najblizsze kilkadziesiąt lat, ponadto Tusk podpisze wszystko co mu z eurozsrr podsuną pod nos, przykładów nie trzeba daleko szukać- tak deklarował jeszcze niedawno, że nie podpisze paktu fiskalnego jeśli Polska nie będzie miała głosu współrozstrzygającego w rozmowach i co? nie mamy nic do gadania a pakt podpisany.
Przykładów mozna podać jeszcze wiele, ale nie jest to forum na takie tematy
btw. nie jestem za PiS
Także jesli kolejnym twoim jedynym argumentem będzie:
Koleś weź się nie udzielaj, bo powiem szczerze, że -_-' wiesz o PiS, jeśli twierdzisz, że prowadził dużo lepszą politykę.
Jej celem (partii PiS) było skłócanie się z wszystkimi dookoła, także nie wiem co za brednie wypisujesz.
to lepiej już nie pisz w ogóle...
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2012, 02:19:01 am wysłana przez Prokrastynator »

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Rozmowy o polityce.
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 12, 2012, 11:24:55 am »
wielu bylo juz takich co tak pieprzyli i na pieprzeniu sie skonczylo, nie mowie tylko o tym przypadku, polityczni celebryci
No raczej nie bardzo, ten koleś ma swoje firmy i sam na siebie zarabia, jest wypowiedzi jest mnóstwo tak jak Farage, proponuję więcej obejrzeć z wypowiedzi tych panów.
A co do robienia, co oni we 2 mogą, ważne, że chociaż w taki sposób nie mijają się z prawda i próbują otworzyć innym oczy.


  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

Odp: Rozmowy o polityce.
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 12, 2012, 03:02:23 pm »
ja mam sprawdzony sposob na glosowanie od 8 ponad lat

1. zamykam oczy
2. zakrecam kartka
3. upuszczam palec i otwieram oczy, jezeli padnie na PiS lub PO powracam do pkt 1
4. stawiam krzyzyk
5. wrzucam kartke do urny
6. mam wyebane

efekt jest prosty:
moj glos zostaje oddany na malo znaczaca partie, ktora w niczym nikomu nie zaszkodzi, a ja nie bede musial sobie pluc w brode, ze takich idiotow wybralem


  • Wiadomości: 241

  • Pochwał: 0

Odp: Rozmowy o polityce.
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 12, 2012, 08:38:37 pm »
wbrew pozorom jest na kogo glosowac ale maja oni takie poglady ze albo w polsce trzeba by na nowo otworzyc obozy pracy   co sobiscie popieram  albo  robi sie z nich idiotow   jak z korwina mikke  a od kilku lat glosuje na niego wlasnie   moze i jest   troche nieogarniety i medialnie trudno mu  przekazac co mysli ale moge sie zalozyc ze ponad polowa ludzi nigdy nie czytala jego programu  i wbrew pozorom  benzyna po 3 zlote jest mozliwa:D niestety  ludzie nie ogarniaja jego  toku myslenia   za duzo w komunie zyli i taka maja mentalnosc  ze panstwo wszystko za nich zrobi


moge rowniez tutaj wspomniec ze czasem   czytam   i monitoruje  sytuacje  w pewnej malej  parti o nazwie  wolnosc i godnosc  dobrze ogarniaja temat  maja program   a co najwazniejsze oni wszystko wyliczyli  co ile  i w jakim terminie ma ksoztowac cos z czym sobie nie umie poradzic polski rzad przez pol roku projektowania  budzetu oni zrobili  u siebie na forum za to maja moj szacunek

co do po czy rp  czy pis   powinni ich zamykac   w obozach  pracy albo reeduakcji  sry  ale tam do sejmu powinno  wkroczyc wojsko i tak jak stoja wszystkich wywiesc do czegos ala Auschwitz  gdzie wlasnymi rekami musieli by zapracowac na chleb


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Rozmowy o polityce.
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 12, 2012, 08:45:49 pm »
wbrew pozorom jest na kogo glosowac ale maja oni takie poglady ze albo w polsce trzeba by na nowo otworzyc obozy pracy   co sobiscie popieram  albo  robi sie z nich idiotow   jak z korwina mikke  a od kilku lat glosuje na niego wlasnie   moze i jest   troche nieogarniety i medialnie trudno mu  przekazac co mysli ale moge sie zalozyc ze ponad polowa ludzi nigdy nie czytala jego programu  i wbrew pozorom  benzyna po 3 zlote jest mozliwa:D niestety  ludzie nie ogarniaja jego  toku myslenia   za duzo w komunie zyli i taka maja mentalnosc  ze panstwo wszystko za nich zrobi


moge rowniez tutaj wspomniec ze czasem   czytam   i monitoruje  sytuacje  w pewnej malej  parti o nazwie  wolnosc i godnosc  dobrze ogarniaja temat  maja program   a co najwazniejsze oni wszystko wyliczyli  co ile  i w jakim terminie ma ksoztowac cos z czym sobie nie umie poradzic polski rzad przez pol roku projektowania  budzetu oni zrobili  u siebie na forum za to maja moj szacunek

co do po czy rp  czy pis   powinni ich zamykac   w obozach  pracy albo reeduakcji  sry  ale tam do sejmu powinno  wkroczyc wojsko i tak jak stoja wszystkich wywiesc do czegos ala Auschwitz  gdzie wlasnymi rekami musieli by zapracowac na chleb

Wystarczyło by obcięcie pensji do minimalnej krajowej patrz 1500zł :). A rowy kopać i pracować na chleb to więźniowie powinni, a nie na garnuszku państwa, tak jak to jest w ameryce
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Rozmowy o polityce.
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 12, 2012, 09:23:22 pm »
To i ja sie wtrace .

Polityka zagraniczna PiS byla do dupy ? Nie jestem jakims wielkim zwolennikiem pisiorow bo jak dla mnie maja za miekkie poglady (osobisice bym dawal 20 lat w kamieniolomach za korupcje i przestepstwa gospodarcze) ale jakos za czasow sp. Lecha przynajmniej bylo widac ze facet ma jakies poglady i sie ich trzyma.

Aktualnie prezydent jest taki ze sobie jest, cos tam popierniczy w zasadzie o niczmy, usmiechnie sie , potrzasnie wasem i ocieka -_-'. Polityka zagraniczna wyglada w skrocie:  przytakujemy wszystkim, zgadzamy sie na wszystko, ratujemy caly swiat , pomagamy wszystkim , nawet Amerykanow przed arabami musimy uratowac.


Podsumowanie rzadow PO :

1. galopujaca inflacja
2. galopujace ceny benzyny i wegla
3. rosnace podatki (gdzie jest do diabla podatek liniowy tak hucznie zapowiadany? )
4. rosnace bezrobocie
5. rosnace niezadowolenie spoleczne
6. rosnace zadluzenie kraju (mialy byc -_-' oszczednosci)
7. rosnaca armia urzednikow (miala malec)
8. Stadion za 2 miliardy na ktorym co najwyzej koncert mozna zrobic i to nie za duzy (anglicy za rownowartosc 5 miliardow wioske olimpijska zbudowali)
9. ministrowie bez pojecia o tym co robia
10. chucznie zapowiadane reformy i ich momentalne odwolywanie , jak chocby 6-latki w szkolach.
11. plany podnoszenie wieku emerytalnego bez sensownego planu jak zapewnic 50-cio letniej kobiecie i 60-cio letniemu mezczyznie szanse na prace.
12. kryzys ktorego nie ma
13. Stawianie obywateli przed faktem dokonanym i przepychanie roznych ustaw po cichu pod stolem moze sie nikt nie dowie, np Acta czy leki refundowane.
14. pod przykrywka tolerancji i ogolnej milosci bombardowanie nienawiscia katolikow z kazdej strony ( tak dla infomracji w kosciele bylem ostatni raz z 6 lat temu i opodatkowal bym caly kler).
15. takze pod przykrywka tolerancji  milosci wpierdalanie sie lewakow w kazda dowolna sfere zycia, do diabla albo mowimy o tolerancji i akceptacji roznych pogladow albo robimy koree polnocna i lejemy palami wszystkich po rowno. W czym gej jest lepszy od patrioty ? Bo jesli jest lepszy to za przeproszeniem **uj nie tolerancja  :oops:

Ja ciagle zastanawiam sie jakim cudem ludzie mogli dac wiare w ta propagandowa papke rodem z PRL , niedlugo dowiemy sie ze Pisowscy imperialisci stonke zrzucaja na pola przez co ziemniaki sa drogie  :o


Imo najlepsza opcja to tuz przed Euro trzeba wyjsc a ulice, rzucic brony na drogi, rozlac gnojowke w calym kraju niech wladza poczuje smrod i ucieka gdzie pieprz rosnie, moze w koncu wezma sie za polityke ludzie ktorym zalezy zeby cos zrobic a nie tacy ktorzy chca sobie miejsce na salonach europejskich zalatwic.
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2012, 09:29:12 pm wysłana przez DIO »


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Rozmowy o polityce.
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 12, 2012, 11:30:28 pm »
DIO przeczytałem Twój przezabawny post i tylko podsumuję go tak:

moze w koncu wezma sie za polityke ludzie ktorym zalezy zeby cos zrobic

Chłopie! Na co jeszcze czekasz? Bierz się do roboty! Zmień! Zrób wszystkim dobrze!!

Pozdrawiam
PS. Krytykować i narzekać potrafi byle kto...
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Rozmowy o polityce.
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 12, 2012, 11:44:23 pm »
Ruch Palikota wybije się jestem na bank pewny  :) PO straci teraz w notowaniach i będzie miał niskie noty podobne do pis ale i tak będzie na czele znając życie. PSL... taa wiadomo  :P a sld nie mam pojęcia.


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: Rozmowy o polityce.
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 12, 2012, 11:50:07 pm »
Ruch Palikota wybije się jestem na bank pewny  :)

tez niedobrze

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Rozmowy o polityce.
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 12, 2012, 11:51:04 pm »
Palikot dzieki internetowi wygra! for sho! hue.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Rozmowy o polityce.
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 12, 2012, 11:51:09 pm »
Ruch Palikota wybije się jestem na bank pewny  :) PO straci teraz w notowaniach i będzie miał niskie noty podobne do pis ale i tak będzie na czele znając życie. PSL... taa wiadomo  :P a sld nie mam pojęcia.
Już jest calkiem dobrze wybity, kto by pomyslal ze tak daleko zajdzie, bo jakby nie patrzec to zaszedl.
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Rozmowy o polityce.
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 13, 2012, 12:04:54 am »
Taki polityczny troll, o.


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Rozmowy o polityce.
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 13, 2012, 12:06:09 am »
Taki polityczny troll, o.
Coś w ten deseń ;p
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 157

  • Pochwał: 2

  • "MAD DOG" SMITH
    • MMOPlay Lineage II
Odp: Rozmowy o polityce.
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 13, 2012, 01:59:10 am »
Akurat Palikot to nie taki zły wybór - biorąc pod uwagę nasza scenę polityczną. On i członkowie jego partii to głównie przedsiębiorcy i aktywiści działający np. w fundacjach pożytku społecznego - większość jest po raz pierwszy w parlamencie (jest więc cień szansy że jeszcze pamiętają jak się żyje jako szary obywatel a nie "elyta"). Palikot wzbogacił się na długo zanim wszedł do rządu, prowadząc swój biznes. Czyli jest osobą która potrafi zarządzać tak, by zarabiać a nie przynosić straty. No i ma na pewno mniejsze parcie do żłoba niż banda polityków "z wykształcenia" co dobrze znają się jedynie na takim manipulowaniu faktami w mediach, by im słupki przed wyborami rosły (a dalej to już wszystko jedno - gdy już uda się na kolejne 4 lata przy żłobie miejsce sobie zapewnić). Najgorsze jest to, że Palikot jest obśmiewany zarówno przez media jak i "elyty" jak i społeczeństwo. Na pewno każdy pamięta jego występy np ze sztucznym ku**sem. Szkoda tylko że mało kto pamięta jaka była przyczyna tego wydarzenia: a mianowicie totalny ignor zarówno mediów jak i odpowiednich służb, na to co działo się w bodajże lubelskiej komendzie, gdzie dochodziło do maltretowania i gwałtów zatrzymywanych kobiet, przez policjantów. Happening z penisem był skuteczny - w końcu winni gwałtów zostali postawieni przed sądem i od tamtego momentu przesłuchania na komendach są monitorowane. Nie jest to może super idealny kandydat, ale pośród innych dostępnych: z jednej strony nawiedzonych i węszących wszędzie spisków i wrogów, z drugiej wiernych służących na rzecz międzynarodowych korporacji, w tych czasach wg. mnie nie ma lepszego dla polski polityka. Już nie chce mi się zaczynać np. o polityce narkotykowej kraju. Że za skręta dostaje się wyrok nieraz cięższy niż za połamanie wszystkich żeber kilkuletniemu dziecku...
Oj tam oj tam


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Rozmowy o polityce.
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 13, 2012, 02:31:44 am »
Z jednej strony masz racje bo ludzie nie rozumieją idei jego występków. A jednak to wszystko po to by zauważyli go, a innej metody nie ma.... z drugiej strony jak zaczynały się wybory to z Palikotem były afery w tle na temat jakiś tam inwestycji nie zapłaconych itt. zapewne jak do rządu wszedł to wszystko uregulował, ale było. W moim mieście nie ma rozsądnej partii, był Kropiewnicki( już nie pamiętam partii) jakoś miasto szło do przodu, przyszło PO - Zdanowska i zaczęły się problemy, oczywiście Kropiewnickiego też odwołano przez referendum, . Nie minął rok, a już chcą referendum dla niej, wcale się temu nie dziwie. SLD u nas to jak PiS w państwie, wszystko robią by udupić partie rządzące nawet jak nie mają racji itd. Wracając do kraju, jeszcze pozostaje SLD coś m.in po środku chcą coś robić, ale nie wiedzą jak to ogarnąć. Z drugiej strony pytanie, sld jest od tyle czasu na parkiecie, a nic nie wskórało więc czy jest sens ba teraz tylko leci w dół
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)