Witaj
Gość

Wątek: active WC, szukam konkretnego CP DEX  (Przeczytany 1402 razy)

  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

  • stary wyjadacz
active WC, szukam konkretnego CP DEX
« dnia: Marzec 07, 2012, 02:28:17 pm »
Witam, przychodzę na serwer Dexa z zamiarem zadomowienia się na nim na bardzo długi okres, mam nadzieje że na nim skończę swoją przygodę z L2, przejdźmy do konkretów.

Klasa w którą się wciele to WC, moje umiejętności w ocenie od 0 do 10 to mocna siódemka, nie grałem tak długo tą klasą by władać nią wzorowo, lecz na pewno po kilkunastu dniach na pvp nabiorę wprawy. Jedyne czego muszę się nauczyć to mass pvp. Na ofensywnych klasach nigdy nie sprawiało mi to problemu, wiodłem prym wiele razy na różnych serwerach. 

Moje doświadczenie to rozległa na prawie 7 lat opowieść. Sam mam 20.

Poszukuję konkretnych ludzi do konkretnej rozgrywki, szukam tych którzy umożliwią mi swoim sposobem grania przypomnienie sobie najlepszych lat na kronice Interlude,

cechy które musi posiadać const którego poszukuję :

- współpraca (braterska) maksyma ''jeden za wszystkich wszyscy za jednego'' chyba najbardziej tutaj pasuje.
- brak podziałów
- const lider z głową
- poczucie humoru
- TS
- nie ma opcji olania sobie, wymieniamy się numerami telefonów komunikujemy się informujemy, traktujmy czas innych poważnie i szanujmy go, może to tylko gra ale czas który przy niej spędzamy jest czymś realnym, nie mówie tutaj o NO-Life, powiem jak chłop: nie walimy w -_-' tylko mówimy że nie możemy, nie chce grać z osobami które określają się nie jasno.
- składanie itemów jak i ich rozporządzanie jest też dla mnie bardzo ważną kwestią, chce dojść do czegoś a nie patrzeć na 78 lvlu jak mój const lider stoi sobie w draco przy moim karmianie.

co do mojej dyspozycyjności: mam bardzo dużo czasu  jestem zaocznym studentem bez pracy


kontakt (najchętniej wolałbym smsem - bo jak nie ma po co siedzieć w domu to po prostu mnie w nim nie ma)

numer: 512 133 369 , gadugadu: 6390757,  fb: http://www.facebook.com/krzysiek.bartnik
Czekam, i pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Marzec 07, 2012, 02:35:14 pm wysłana przez pant »


  • Wiadomości: 264

  • Pochwał: 0

  • No i co?
Odp: active WC, szukam konkretnego CP DEX
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 07, 2012, 03:27:25 pm »
Widzę Krzysiu że, jesteś w skomplikowanym związku... niedobrze  :beksa: mam nadzieję że, się wszystko ułoży...

Nie wiem czy rozsądnym posunięciem jest dawanie numeru telefonu na ogólnym forum, gdzie jest dużo trolli... ale to Twoja osobista sprawa...

Co do const: napisałeś co oczekujesz od consta, ale nie przeczytałem nic co możesz zaoferować ekipie CP (prócz dyspozycyjności)

Pozdrawiam,

Krzysiu powiedz mi jak mam żyć!
Buszek Swintuszek`


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

  • stary wyjadacz
Odp: active WC, szukam konkretnego CP DEX
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 07, 2012, 07:31:08 pm »
temat do zamknięcia, zajebiste const znalezione :)