Witaj
Gość

Wątek: INNOVA EU - Oficjalna data startu ?  (Przeczytany 46276 razy)

  • Wiadomości: 171

  • Pochwał: 0

Odp: INNOVA EU - Oficjalna data startu, jak się połączyć, F.A.Q.
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 02, 2011, 09:47:58 pm »
Po odinstalowaniu tych visual c++ coś wolno chodzi net. I strony się nie chcą ładować. O co chodzi pomóżcie :(

Zainstaluj to: www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=5555

Ściągnąłem to miałem zainstalowane zrobiłem reinstall dalej to samo .


  • Wiadomości: 107

  • Pochwał: 1

Odp: INNOVA EU - Oficjalna data startu, jak się połączyć, F.A.Q.
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 02, 2011, 09:48:35 pm »
Prawdopodobnie już naprawili problem z "PLAY" zrobcie reinstalację 4game. Mnie pomogło.
CPU: AMD Athlon II X4 640 3,0GHz  GPU: ASUS EAH6850 DirectCU  SSD: OCZ AGILITY 3 60GB
MOBO: MSI 770-G45 HDD: Samsung F3 HD502HJ  RAM:Kingston 2x2GB 1333MHz CL9 PSU: OCZ StealthXStream2 600W
Microsoft SideWinder X4 :: Razer DeathAdder :: Philips SHP2000


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: INNOVA EU - Oficjalna data startu, jak się połączyć, F.A.Q.
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 02, 2011, 09:49:34 pm »
Mi tez nie odpala wyskakuje Critical Error ^^

XP?
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: INNOVA EU - Oficjalna data startu, jak się połączyć, F.A.Q.
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 02, 2011, 09:52:37 pm »
Boże jak wolno się ściąga to... Net 20mb to przy normalnej prędkości chwila moment i gotowe. Ale tutaj to porażka ~~


  • Wiadomości: 171

  • Pochwał: 0

Odp: INNOVA EU - Oficjalna data startu, jak się połączyć, F.A.Q.
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 02, 2011, 10:12:15 pm »
Pls pomóżcie :(


  • Wiadomości: 74

  • Pochwał: 0

Odp: INNOVA EU - Oficjalna data startu, jak się połączyć, F.A.Q.
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 02, 2011, 10:14:32 pm »
mi takze pomogla reinstalka 4game, bo PLAY nie dzialal i znowu moge smigac ^^


  • Wiadomości: 285

  • Pochwał: 0

Odp: INNOVA EU - Oficjalna data startu, jak się połączyć, F.A.Q.
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 02, 2011, 10:14:56 pm »
Zakręcona, polecam restart kompa, wtedy przy play na stronie, zapyta o zassanie nowego 4game, zainstaluje i gra zacznie działać. Przynajmniej u mnie tak było :)


  • Wiadomości: 107

  • Pochwał: 1

Odp: INNOVA EU - Oficjalna data startu, jak się połączyć, F.A.Q.
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 02, 2011, 10:17:42 pm »
Obecnie będziemy testować część nisko levelową gry. Dużo rzeczy się zmieniło, więc jest to ważne. W ciągu kilku dni postacie otrzymają 85 poziom oraz ekwipunek aby korzystać z gry na wysokim poziomie.
NEWS z gry
CPU: AMD Athlon II X4 640 3,0GHz  GPU: ASUS EAH6850 DirectCU  SSD: OCZ AGILITY 3 60GB
MOBO: MSI 770-G45 HDD: Samsung F3 HD502HJ  RAM:Kingston 2x2GB 1333MHz CL9 PSU: OCZ StealthXStream2 600W
Microsoft SideWinder X4 :: Razer DeathAdder :: Philips SHP2000


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: INNOVA EU - Oficjalna data startu, jak się połączyć, F.A.Q.
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 02, 2011, 10:23:10 pm »
Tym co placza, ze wolno sie sciaga radze obadac realny transfer, a nie to co pokazuje ta smieszna strona. U mnie tam caly czas bylo 10 kbps, a wg routera lecialo 1.5 MB/s.

Bledow troche jest

brak fly dpsu
brak opisu itemow u npca, ktoremu oddajemy smieci na odbudowe Aden, etc., etc.

ale za to laga nie ma :D


  • Wiadomości: 107

  • Pochwał: 1

Odp: INNOVA EU - Oficjalna data startu, jak się połączyć, F.A.Q.
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 02, 2011, 10:26:39 pm »
Tym co placza, ze wolno sie sciaga radze obadac realny transfer, a nie to co pokazuje ta smieszna strona. U mnie tam caly czas bylo 10 kbps, a wg routera lecialo 1.5 MB/s.

Bledow troche jest

brak fly dpsu
brak opisu itemow u npca, ktoremu oddajemy smieci na odbudowe Aden, etc., etc.

ale za to laga nie ma :D

U mnie występowały spore lagi, ale dopiero co wstał server i wszystko naprawiają, także wybaczam :)
CPU: AMD Athlon II X4 640 3,0GHz  GPU: ASUS EAH6850 DirectCU  SSD: OCZ AGILITY 3 60GB
MOBO: MSI 770-G45 HDD: Samsung F3 HD502HJ  RAM:Kingston 2x2GB 1333MHz CL9 PSU: OCZ StealthXStream2 600W
Microsoft SideWinder X4 :: Razer DeathAdder :: Philips SHP2000


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

Odp: INNOVA EU - Oficjalna data startu, jak się połączyć, F.A.Q.
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 02, 2011, 10:27:35 pm »
Zakręcona, polecam restart kompa, wtedy przy play na stronie, zapyta o zassanie nowego 4game, zainstaluje i gra zacznie działać. Przynajmniej u mnie tak było :)

akurat tak zrobiłam i zadziałało :)


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: INNOVA EU - Oficjalna data startu, jak się połączyć, F.A.Q.
« Odpowiedź #61 dnia: Grudzień 02, 2011, 10:38:47 pm »
Zakręcona, polecam restart kompa, wtedy przy play na stronie, zapyta o zassanie nowego 4game, zainstaluje i gra zacznie działać. Przynajmniej u mnie tak było :)
mi coś ten nowy 4game nie chce się ściągnąć
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: INNOVA EU - Oficjalna data startu, jak się połączyć, F.A.Q.
« Odpowiedź #62 dnia: Grudzień 02, 2011, 11:53:40 pm »
Obecnie będziemy testować część nisko levelową gry. Dużo rzeczy się zmieniło, więc jest to ważne. W ciągu kilku dni postacie otrzymają 85 poziom oraz ekwipunek aby korzystać z gry na wysokim poziomie.
NEWS z gry

ty jesteś jak ciemna masa ze wszystko łykasz co napiszą?

Inova MA JUŻ SERWERY Z GoD. Wiec co oni maja testować, czy questy im działają? To jest zwykle tłumaczenie gry z 1jezyjka na inny.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 357

  • Pochwał: 1

Odp: INNOVA EU - Oficjalna data startu, jak się połączyć, F.A.Q.
« Odpowiedź #63 dnia: Grudzień 03, 2011, 12:11:17 am »
Obecnie będziemy testować część nisko levelową gry. Dużo rzeczy się zmieniło, więc jest to ważne. W ciągu kilku dni postacie otrzymają 85 poziom oraz ekwipunek aby korzystać z gry na wysokim poziomie.
NEWS z gry
co się zmieniło ? jest tam coś nowszego niż obecnie na na ?
@PSN: pardinek
pogram: bc2, bf3, mw, mw2, mw3, bo, bo2, moh, moh wf,  fifa11 pogram !


  • Wiadomości: 107

  • Pochwał: 1

Odp: INNOVA EU - Oficjalna data startu, jak się połączyć, F.A.Q.
« Odpowiedź #64 dnia: Grudzień 03, 2011, 12:26:22 am »
ty jesteś jak ciemna masa ze wszystko łykasz co napiszą?

Nie skomentuje tego.

Inova MA JUŻ SERWERY Z GoD. Wiec co oni maja testować, czy questy im działają? To jest zwykle tłumaczenie gry z 1jezyjka na inny.

Stwierdzili że potrzebują testów przy low lvlowych lokacjach tj. 1-XX więc je robią, ja tylko przekazuje najświeższe informacje i tłumacze dla ludzi którzy nie dokońca ten jezyk rozumieją.
Nie trudno się domyśleć, że chodzi o poprawność tłumaczenia, można to wnioskować z mojego pierwszego postu gdzie Innova napisała że skupiają się na tym aby wyłapać błędy w tłumaczeniu.

@UP
Nie ma tam nic nowszego oprócz tego że nie ma 500 osób przy jednym NPC, oraz lagów. GMowie cały czas są do dyspozycji i nadzorują gre (np jeśli quest monsterów zabraknie).
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2011, 12:28:11 am wysłana przez maxverr »
CPU: AMD Athlon II X4 640 3,0GHz  GPU: ASUS EAH6850 DirectCU  SSD: OCZ AGILITY 3 60GB
MOBO: MSI 770-G45 HDD: Samsung F3 HD502HJ  RAM:Kingston 2x2GB 1333MHz CL9 PSU: OCZ StealthXStream2 600W
Microsoft SideWinder X4 :: Razer DeathAdder :: Philips SHP2000


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: INNOVA EU - Oficjalna data startu, jak się połączyć, F.A.Q.
« Odpowiedź #65 dnia: Grudzień 03, 2011, 01:02:06 am »
Inova MA JUŻ SERWERY Z GoD. Wiec co oni maja testować, czy questy im działają? To jest zwykle tłumaczenie gry z 1jezyjka na inny.
na chwile obecna jak widac testuja nowego launchera www ala bf3 ktory okazal sie totalna klapa
retired


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: INNOVA EU - Oficjalna data startu, jak się połączyć, F.A.Q.
« Odpowiedź #66 dnia: Grudzień 03, 2011, 09:51:06 am »
Cześć, czy ktoś miał/ma podobny problem? NCsoft i ruOFF mi działał, a tu bom.
2011.12.3 09:49:52
OS : Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU : GenuineIntel  Intel(R) Celeron(R) CPU          540  @ 1.86GHz @ 1868 MHz 2047MB RAM
Video : No Video
PosCode : LS9(415) 0:0:0 1/0 [530]

Assertion failed: GetClassInfoExW( NULL, WinBaseClass, &Cls ) [File:.\Window.cpp] [Line: 1050]

History: WControl::RegisterWindowClass <- UWindowManager::UWindowManager <- InitWindowing


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: INNOVA EU - Oficjalna data startu, jak się połączyć, F.A.Q.
« Odpowiedź #67 dnia: Grudzień 03, 2011, 09:56:45 am »
Cześć, czy ktoś miał/ma podobny problem? NCsoft i ruOFF mi działał, a tu bom.
2011.12.3 09:49:52
OS : Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU : GenuineIntel  Intel(R) Celeron(R) CPU          540  @ 1.86GHz @ 1868 MHz 2047MB RAM
Video : No Video
PosCode : LS9(415) 0:0:0 1/0 [530]

Assertion failed: GetClassInfoExW( NULL, WinBaseClass, &Cls ) [File:.\Window.cpp] [Line: 1050]

History: WControl::RegisterWindowClass <- UWindowManager::UWindowManager <- InitWindowing

Jakbyś czytał forum to byś wiedział że dużo ludzi to ma na XP.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: INNOVA EU - Oficjalna data startu, jak się połączyć, F.A.Q.
« Odpowiedź #68 dnia: Grudzień 03, 2011, 10:00:04 am »
ok znalazłem.
Dzięki :*
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2011, 10:11:13 am wysłana przez naoss »


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: INNOVA EU - Oficjalna data startu, jak się połączyć, F.A.Q.
« Odpowiedź #69 dnia: Grudzień 03, 2011, 10:07:57 am »
Gdyby jeszcze dzialal myk z wyciagnieciem pasow z process explorerea to bym olal ten ich launcher, ale ta szmata co chwile zmienia pass na randomowy :(


  • Wiadomości: 121

  • Pochwał: 0

Odp: INNOVA EU - Oficjalna data startu, jak się połączyć, F.A.Q.
« Odpowiedź #70 dnia: Grudzień 03, 2011, 10:17:19 am »
Próbowałem już wszystkich sposobów, żeby się zalogować ale zawsze gdy wciskam "Play" pokazuje się na sekundę terminal, potem taki pasek się ładuje a na koniec wyskakuje takie ciemne okienko, które zawsze pojawiało się jak grałem na ru. Po tym nic się nie dzieje. Próbowałem na windows 7 oraz XP odpalić i nic. Zmieniłem unicode na polski, reinstalowałem 4game launchera wiele razy, kasowałem folder "system", zmieniałem przeglądarki na mozillę, google chrome i dalej nie daję rady uruchomić gry. Miał ktoś podobny problem?
Piszę poprawnie po rusku.


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: INNOVA EU - Oficjalna data startu, jak się połączyć, F.A.Q.
« Odpowiedź #71 dnia: Grudzień 03, 2011, 10:54:10 am »
Próbowałem już wszystkich sposobów, żeby się zalogować ale zawsze gdy wciskam "Play" pokazuje się na sekundę terminal, potem taki pasek się ładuje a na koniec wyskakuje takie ciemne okienko, które zawsze pojawiało się jak grałem na ru. Po tym nic się nie dzieje. Próbowałem na windows 7 oraz XP odpalić i nic. Zmieniłem unicode na polski, reinstalowałem 4game launchera wiele razy, kasowałem folder "system", zmieniałem przeglądarki na mozillę, google chrome i dalej nie daję rady uruchomić gry. Miał ktoś podobny problem?

Tak się z reguł działo, jak coś w systemie było skopane. Wystarczyło wsadzić nowy system i pomagało, bynajmniej na privach :P

@Help
Teraz ja potrzebuję pomocy, wszystko mi ładnie działa. Gra się włacza, postać jest. Jak się zalogowałem w tamtej świątyni to wszystko było git, ale jak wyszedłem na plac w talking to dupa, tekstur nie ma. Wyświetlają się nicki npc i graczy, ale tekstur nie ma. Może to wina karty graficznej?
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: INNOVA EU - Oficjalna data startu, jak się połączyć, F.A.Q.
« Odpowiedź #72 dnia: Grudzień 03, 2011, 11:08:45 am »
Ja nie należę do osób które od razu pytają sięc o i jak naprawić. Ale teraz to już mnie szlak trafia ;x

Od wczoraj próbuję i nie mogę odpalić gry. Próbowałem innych przeglądarek, nie działają. usuwałem i instalowałem 4game kilkanaście razy, czyściłem rejestr, pliki temp, odinstalowałem i zainstalowałem MS C++, usunąłem system, i nic nie pomaga... macie jakieś propozycje?
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: INNOVA EU - Oficjalna data startu, jak się połączyć, F.A.Q.
« Odpowiedź #73 dnia: Grudzień 03, 2011, 11:10:12 am »
2011.12.3 11:05:49
OS : Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU : GenuineIntel                Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.06GHz @ 3083 MHz 2047MB RAM
Video : No Video
PosCode : LS9(415) 0:0:0 2/0 [597]

Assertion failed: GetClassInfoExW( NULL, WinBaseClass, &Cls ) [File:.\Window.cpp] [Line: 1050]

History: WControl::RegisterWindowClass <- UWindowManager::UWindowManager <- InitWindowing



Taki Game Crash mi sie pojawia... Co z tym zrobić ?


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: INNOVA EU - Oficjalna data startu, jak się połączyć, F.A.Q.
« Odpowiedź #74 dnia: Grudzień 03, 2011, 11:11:48 am »
Ja nie należę do osób które od razu pytają sięc o i jak naprawić. Ale teraz to już mnie szlak trafia ;x

Od wczoraj próbuję i nie mogę odpalić gry. Próbowałem innych przeglądarek, nie działają. usuwałem i instalowałem 4game kilkanaście razy, czyściłem rejestr, pliki temp, odinstalowałem i zainstalowałem MS C++, usunąłem system, i nic nie pomaga... macie jakieś propozycje?

A jaki masz system? :P

@Dunkor
To wina tego, że masz system XP zainstalowany. Musisz czekać aż innova wyda poprawki dla xp
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)