Witaj
Gość

Wątek: Pailaka 73-Prophet<--Temat do zamknięcia  (Przeczytany 2823 razy)

  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Pailaka 73-Prophet<--Temat do zamknięcia
« dnia: Lipiec 02, 2010, 07:02:51 pm »
Witam, zastanawiam się jak to zrobić, odpada pomysł z wilkiem niestety :/ Próbowałem z łukiem, przeszedłem przez 1 blokadę i zabiłem połowę drugiej, po tym jak koło drugiej pojawiły się supporty już nie dałem rady- za mało many na heal a te potki z pailaki się skończyły. Jakieś pomysły?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2010, 11:27:35 am wysłana przez Elenestir »




  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Pailaka 73-Prophet
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 02, 2010, 07:24:07 pm »
Witam, zastanawiam się jak to zrobić, odpada pomysł z wilkiem niestety :/ Próbowałem z łukiem, przeszedłem przez 1 blokadę i zabiłem połowę drugiej, po tym jak koło drugiej pojawiły się supporty już nie dałem rady- za mało many na heal a te potki z pailaki się skończyły. Jakieś pomysły?

Bij tym skilem z wloczni ladujac sie na npc
new future.


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Pailaka 73-Prophet
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 03, 2010, 12:54:25 am »
(...) odpada pomysł z wilkiem niestety :/ (...)
Dlaczego? brak wilka? no to faktycznie ból. Ja się z moim pieskiem dłuuuuugo bawiłem w tej paliace :) Farmiłem ją ze 30 razy? a może i więcej - nie pamiętam. Skończyłem jak mi się znudziła :D

Próbowałem z łukiem, przeszedłem przez 1 blokadę i zabiłem połowę drugiej, po tym jak koło drugiej pojawiły się supporty już nie dałem rady(...)
Support Ci się pojawia, jak za blisko podejdziesz... Bijąc łukiem _nigdy_ mi się nie pojawiła. Ja robiłem tak: Maj LA/ carnage +7 CB + GWolf - ja miałem 65+. Zaczynałem bić łukiem z maksymalnego dystansu - moby agrowały się na mnie. Wysyłałem pieska. I jeden po drugim eliminowałem. Jak piesek agrował na siebie, to zmiana łuku na FDS i LA na robe i leczenie. Bawiłem się w summonera

(...)a te potki z pailaki się skończyły.
?! jakim cudem się mogły skończyć? Zmień serwer, bo ten Cię oszukuje :P:P A jak masz za mało potek to lej kozice i pozostałe moby poza strażnikami. Z nich dostaniesz zarówno potki na HP jak i resist.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Pailaka 73-Prophet
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 03, 2010, 11:26:10 am »
Przecież ja gram na Teonie ;p robiłem sobie na boxie pailake. Dzięki  x3nomorph podziałało ;p zrobiłem ją w godzinę. Po co mam robić pailake 30 razy? :D exp dziecinny, z łucznikiem expie z 5 razy szybciej ;p