Witaj
Gość

Wątek: KIM GRAĆ NA ASTERIOS ?  (Przeczytany 1707 razy)

  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

KIM GRAĆ NA ASTERIOS ?
« dnia: Wrzesień 18, 2010, 08:12:55 pm »
szkoda, że na stronie nie ma statystyk klas postaci, tak jak w niektórych grach np. w WoWie itd, że wiesz, ile jest PP, ile DA itd...
Chętnie zagrałbym tutaj, ale jestem wybredny, nie przepadam za popularnymi klasami, szczególnie tymi od zadawania dmg (archerzy, daggerzyści, nukerzy itd). Lubię solo expić, a jeśli nie mogę solo expić to chcę być bardzo, bardzo użyteczny w party, tak żeby ludzie mówili "szukamy kogoś tam", "ooo, on gra nim! bierzemy go do party! przyda się!".
Jakieś postacie spełniają te warunki? Wymieni ktoś wszystkie? (pomijając WC i bishopa)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2010, 12:21:44 pm wysłana przez Materid »


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Odp: Asterios :: 5/5/5/5/5 :: 9 000 Online + :: 11.09 :: Freya ::: No lags!!
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 18, 2010, 08:15:49 pm »
szkoda, że na stronie nie ma statystyk klas postaci, tak jak w niektórych grach np. w WoWie itd, że wiesz, ile jest PP, ile DA itd...
Chętnie zagrałbym tutaj, ale jestem wybredny, nie przepadam za popularnymi klasami, szczególnie tymi od zadawania dmg (archerzy, daggerzyści, nukerzy itd). Lubię solo expić, a jeśli nie mogę solo expić to chcę być bardzo, bardzo użyteczny w party, tak żeby ludzie mówili "szukamy kogoś tam", "ooo, on gra nim! bierzemy go do party! przyda się!".
Jakieś postacie spełniają te warunki? Wymieni ktoś wszystkie? (pomijając WC i bishopa)

EE, Tank(SK PT PoS), Soulbreaker
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: Asterios :: 5/5/5/5/5 :: 9 000 Online + :: 11.09 :: Freya ::: No lags!!
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 18, 2010, 08:16:29 pm »
szkoda, że na stronie nie ma statystyk klas postaci, tak jak w niektórych grach np. w WoWie itd, że wiesz, ile jest PP, ile DA itd...
Chętnie zagrałbym tutaj, ale jestem wybredny, nie przepadam za popularnymi klasami, szczególnie tymi od zadawania dmg (archerzy, daggerzyści, nukerzy itd). Lubię solo expić, a jeśli nie mogę solo expić to chcę być bardzo, bardzo użyteczny w party, tak żeby ludzie mówili "szukamy kogoś tam", "ooo, on gra nim! bierzemy go do party! przyda się!".
Jakieś postacie spełniają te warunki? Wymieni ktoś wszystkie? (pomijając WC i bishopa)
bd sws ee se


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: Asterios :: 5/5/5/5/5 :: 9 000 Online + :: 11.09 :: Freya ::: No lags!!
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 18, 2010, 08:19:46 pm »
EE, Tank(SK PT PoS), Soulbreaker

ee jak zastępczy healer + mana recharger?
a tak poza siege i RB jaką funkcję pełni? bo dawniej w C5, IL większość ludzi olewała tanków, nikt na expa ich nie brał (zazwyczaj), do pvp też nie bardzo, a nawet na siege wiele osób uznawało, że tank jest bezużyteczny.
A SB z jakiego powodu? bo buffy kradnie? (jaki reuse teraz ma tego skilla?) i coś jeszcze ma?


  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: Asterios :: 5/5/5/5/5 :: 9 000 Online + :: 11.09 :: Freya ::: No lags!!
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 18, 2010, 08:23:20 pm »
EE, Tank(SK PT PoS), Soulbreaker

ee jak zastępczy healer + mana recharger?
a tak poza siege i RB jaką funkcję pełni? bo dawniej w C5, IL większość ludzi olewała tanków, nikt na expa ich nie brał (zazwyczaj), do pvp też nie bardzo, a nawet na siege wiele osób uznawało, że tank jest bezużyteczny.
A SB z jakiego powodu? bo buffy kradnie? (jaki reuse teraz ma tego skilla?) i coś jeszcze ma?
tank chocby dla aggro, party ud i skilla z 83
soul breaker - najwazniejszy skill to lightening shock (mass paralyze) z przesadzonym land rate


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -4

  • (-.-)[-.-]{-.-}
Odp: Odp: Asterios :: 5/5/5/5/5 :: 9 000 Online + :: 11.09 :: Freya ::: No lags!!
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 18, 2010, 08:50:02 pm »
Pograj sobie sws'em ich puzniej jest najmniej !
Тихий!!! Тихий!!!


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: Asterios :: 5/5/5/5/5 :: 9 000 Online + :: 11.09 :: Freya ::: No lags!!
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 18, 2010, 08:55:18 pm »
a sam SWS na powiedzmy PP buffie jest w stanie zabić np. nukera, albo jakiegoś DD, który też jest na PP buffie + ma empa? Napiszcie, tak, lub nie, no i na oko jaką szanse ma SWS (średnia szansa, np. 35-50% szansy, albo "25%" itd. Tak tylko orientacyjnie. Zakładając, że mamy takie same itemy jak przeciwnik, w sensie, że jak on jest w TOP A to my też w TOP A)


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: KIM GRAĆ NA ASTERIOS ?
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 19, 2010, 02:18:49 pm »
Zależy na jakim lvlu, od 0 do 20% :D