Witaj
Gość

Wątek: SK/Pal - GF  (Przeczytany 5001 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

SK/Pal - GF
« dnia: Listopad 13, 2010, 12:41:34 pm »
Mam dylemat, czy grac SK czy Palem na nowym serwerze rpg (GF x15).
Ktora klasa sprawdza sie lepiej w 1v1/ptvspt/oly a ktora jest bardziej potrzebna w cp?


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: SK/Pal - GF
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 13, 2010, 03:29:35 pm »
Moim zdaniem:

1v1: DD na równym poziomie expa i sprzętu nie powinnien ani z SK ani z Palem przegrać. Jak wiadomo różni są przeciwny i SK dla mnie jest ciekawszy. Magowie nie wiem, z supportem 1 vs 1 raczej nie będziesz walczył, ale to chyba oczywiste, że sk i pal wygrają. W tym punkcie raczej nie ma lepszego różnica jest w stylu. Jak przeciwnik jest słabszy, albo gorzej gra czy coś to obaj go zajeżdżą, a jak jest ktoś z kim przegra pal to sk prawdopodobnie też i vice versa.

pt vs pt: Pal chyba jednak jest lepszy do kontroli tłumu, do tego heal i slam i jego skill z 83 też do pvp chyba jednak lepiej się nadaje. SK za to może jedną osobę ToDem trochę pokaleczyć i długo przetrzymać. Obaj mogą lekko pobić albo postrzelać.

oly: Jeden i drugi jest fajny. SK z Palem nie powinien przegrać jak dla mnie, ale w praktyce jest inaczej, bo palków jest więcej i zazwyczaj lepiej ubrani/wyfarmieni.

cp: SK, PAL, 2xDestro i masz pt, gdzie jeden i drugi robi swoje, jest filmik na forum. A tak ogólnie to palek jest bardziej poszukiwany.

Ja bym zagrał SK, bo paladyn jest zbyt pospolity.

We ride together, we die together.


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: SK/Pal - GF
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 24, 2010, 06:57:15 pm »
Moim zdaniem:
1v1: DD na równym poziomie expa i sprzętu nie powinnien ani z SK ani z Palem przegrać. Jak wiadomo różni są przeciwny i SK dla mnie jest ciekawszy.
na 79 tak na 81 w sumie zdaje się ze DD wygra z pallem ale na  83 z over enchanted skillami pal jest masakratorem i nie ma bata na tą kupe.i jedyne co może mu przeszkodzić na obecna chwile to SB/EE/BP?
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2010, 07:00:10 pm wysłana przez driki »


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: SK/Pal - GF
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 24, 2010, 07:46:36 pm »
obecnie tylko sb, od h5 nikt


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: SK/Pal - GF
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 24, 2010, 08:43:52 pm »
hahahhahahah

od freyi nikt mowisz poza sb? :D jizas uwielbiam to


Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: SK/Pal - GF
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 25, 2010, 04:48:34 pm »
najpierw powiedz kto niby ma szanse(tez chce sie posmiac), wtedy mozemy dyskutowac


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: SK/Pal - GF
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 25, 2010, 06:05:27 pm »
kwadrat a o czym mam z toba rozmawiac jak ty bedziesz dawal przedruki z l2furu?

dasz mi frapsa jak hero palek zjada pp i co w zwiazku z tym?


jest co najmniej kilka klas z ktorymi palek ma powazne problemy.

Deska bo jej nie wycanceluje, ee, nawet z nozami moze baty zebrac. Przefarmiony kociaz, ol to tak na szybko ale jeszcze pomysle.


pisanie ze ktos jest imortal na oly jest jakims nieporozumieniem...
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2010, 06:14:57 pm wysłana przez Azella »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: SK/Pal - GF
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 25, 2010, 06:29:52 pm »
kwadrat a o czym mam z toba rozmawiac jak ty bedziesz dawal przedruki z l2furu?

dasz mi frapsa jak hero palek zjada pp i co w zwiazku z tym?
wtf o czym Ty piszesz?;p mam to gdzies bo juz nawet nie gram w l2, ale wysmianie kogos gdy nie ma sie racji jest troche nietaktowne
jest co najmniej kilka klas z ktorymi palek ma powazne problemy.

Deska bo jej nie wycanceluje, ee, nawet z nozami moze baty zebrac. Przefarmiony kociaz, ol to tak na szybko ale jeszcze pomysle.
deska ma szanse zgodze sie, ale co do reszty - rozmawialismy juz chyba kiedys na temat poziomu graczy na lancerze
pisanie ze ktos jest imortal na oly jest jakims nieporozumieniem...
nikt tak nie napisal


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: SK/Pal - GF
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 25, 2010, 06:39:18 pm »
pisanie ze ktos jest imortal na oly jest jakims nieporozumieniem...
nikt tak nie napisal
obecnie tylko sb, od h5 nikt

damn to jest w takim razie dwoch kwadratow na forum :(


poza korea nie ma h5 ale ty juz wiesz ze nikt tego nie posklada....

co do poziomu graczy na lancerze to nawet jezeli twoim zdaniem jest zerowy to rozumeim ze na forum skad czerpiesz swoja wiedze objawiona sa lepsi?
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2010, 06:41:14 pm wysłana przez Azella »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: SK/Pal - GF
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 25, 2010, 06:48:48 pm »
poza korea nie ma h5 ale ty juz wiesz ze nikt tego nie posklada....
wiec w czym problem? patrz na to, co napisalem o aktualnej kronice, to co napisalem o h5 to - jak nietrudno stwierdzic - domysly (ktore mozliwe ze sprawdza sie)
co do poziomu graczy na lancerze to nawet jezeli twoim zdaniem jest zerowy to rozumeim ze na forum skad czerpiesz swoja wiedze objawiona sa lepsi?
co ma moja wiedza do poziomu graczy na lancerze?
btw wyobraz sobie ze gralem paladynem calkiem dlugi czas, hmm, skad moge cos o nim wiedziec? gadalismy juz o twoich wizjach tego jak ee>pal czy pp>pal, mysle ze wyczerpales temat


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: SK/Pal - GF
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 25, 2010, 06:56:27 pm »
ja mowilem o ee a ty o pp wiec taka roznica...


a gdzie grales tym palem????? znaczy na jakich privach gdzie 3/4 skilli tankow nei dziala jak powinno. Fakt stales sie autorytetem dla mnie w zwiazku z tym. Nawet na RPG ktory ma pliki pts skile dzialaly troche inaczej niz na live serwerach. Nie byly to gigantyczne zmiany jak kolwiek roznice byly.


Stary dyskusja z toba wyglada tak: mozna uznac ze bedzie imortal albo bo ja gralem palkiem i wiem. Tylko najpierw to chce zobaczyc jak na offie z reki wbijasz 85 lev robisz 3 suby i farmisz kase na sprzet a potem pokazujesz swoja wiedze bo zdobyles cos co nazywa sie:


wlasnymi doswiadczeniami


Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: SK/Pal - GF
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 25, 2010, 07:09:41 pm »
ja mowilem o ee a ty o pp wiec taka roznica...
skoro dalej uwazasz ze ee>pal to o czym rozmawiamy?
a gdzie grales tym palem?????
wiekszosc czasu rpg i jest do doskonaly punkt odniesienia do freyi, gdzie tanki dostaly ogromnego boosta, a reszta liczacych sie postaci stoi praktycznie w miejscu
Stary dyskusja z toba wyglada tak: mozna uznac ze bedzie imortal albo bo ja gralem palkiem i wiem. Tylko najpierw to chce zobaczyc jak na offie z reki wbijasz 85 lev robisz 3 suby i farmisz kase na sprzet a potem pokazujesz swoja wiedze bo zdobyles cos co nazywa sie:


wlasnymi doswiadczeniami
i szybsza opcja -> zmien serwer na jakis z ogarnietymi paladynami, a nie grasz na takim, gdzie przegrywaja z wk czy olem o_O


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: SK/Pal - GF
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 25, 2010, 07:13:49 pm »
Przepraszam,wtrące sie :( Jak się ma pal na pvp ( open 1vs1,oly ) tylko i wyłacznie z s grade,bez atri,bez ++ skilli ,lvl powiedzmy 80 . Tez tak owni fajnie ?
Ge/gf.


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: SK/Pal - GF
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 25, 2010, 07:15:39 pm »
nie za bardzo, pal wymaga wyfarmienia


  • Wiadomości: 95

  • Pochwał: -2

  • Nightmare aka Zaje.bioza
Odp: SK/Pal - GF
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 25, 2010, 10:23:11 pm »
ja mowilem o ee a ty o pp wiec taka roznica...
skoro dalej uwazasz ze ee>pal to o czym rozmawiamy?
a gdzie grales tym palem?????
wiekszosc czasu rpg i jest do doskonaly punkt odniesienia do freyi, gdzie tanki dostaly ogromnego boosta, a reszta liczacych sie postaci stoi praktycznie w miejscu
Stary dyskusja z toba wyglada tak: mozna uznac ze bedzie imortal albo bo ja gralem palkiem i wiem. Tylko najpierw to chce zobaczyc jak na offie z reki wbijasz 85 lev robisz 3 suby i farmisz kase na sprzet a potem pokazujesz swoja wiedze bo zdobyles cos co nazywa sie:


wlasnymi doswiadczeniami
i szybsza opcja -> zmien serwer na jakis z ogarnietymi paladynami, a nie grasz na takim, gdzie przegrywaja z wk czy olem o_O

Ale panowie o co wy sie do ch** spinacie? O to ze jeden ogar pocisnie innego, mniejszego ogara?^^ To nie ma sensu zawsze jakis pr0 z lepszym eq pocisnie innego a jesszcze inny pocisnie tego pierwszego... taki bledne kolo, nigdy nie ustalicie kto kogo cisnie bo korniki zmieniaja sie jak dziwki zmieniaja klientow co raz to inna klasa bezie bootsowana a Wy dalej sie bedziecie spinac i wymyslac czego to moja klasa w moich rekach by nie zrobila, smiesznie to brzmi^^ jakby l2 to byla jakas dyscyplina omg, nawet jak bedzie super uber pr0 elo DD tANKO masta sk moze przepiepszyc z takim sorcem np bo ten mu jebnie 10 crytow pod rzad za 5kola a ten zadnego nie odbije i gf, albo ten odbije 2 cryty po 10kola i sorc sie zlozy, ludzie kur.wa jest tyle sposobw ze daje sobie nogi powyrywac ze nigdy nie odgadniecie ktora postac cisnie ktora... to jest jak rachunek podobienstwa z tym ze NIGDY nie bedzeimy mogli dokladnie wykonac naszych pomiraow bo jedna strona nigdy nie bedzie rowna drugiej.
P.S. I tak wiem ze za 2dni ktos rozpocznie watek czy "moj th pocisnie tego sbka?"


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: SK/Pal - GF
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 26, 2010, 06:56:56 am »
i szybsza opcja -> zmien serwer na jakis z ogarnietymi paladynami, a nie grasz na takim, gdzie przegrywaja z wk czy olem o_O

Z offa na co ma zmienić ? ;o Na priva?
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: SK/Pal - GF
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 26, 2010, 12:54:41 pm »
ma duzo opcji ;> chociazby inny serwer oficjalny/rpg, zreszta w/e


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: SK/Pal - GF
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 26, 2010, 01:04:21 pm »
Moim zdaniem:
1v1: DD na równym poziomie expa i sprzętu nie powinnien ani z SK ani z Palem przegrać. Jak wiadomo różni są przeciwny i SK dla mnie jest ciekawszy.
na 79 tak na 81 w sumie zdaje się ze DD wygra z pallem ale na  83 z over enchanted skillami pal jest masakratorem i nie ma bata na tą kupe.i jedyne co może mu przeszkodzić na obecna chwile to SB/EE/BP?

To się odnosiło do 1 vs 1, ale poza oly:P

We ride together, we die together.


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: SK/Pal - GF
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 26, 2010, 01:21:43 pm »
tak pojde na rpg over9000 ... not


i bede jak "trujkont" pisałem o freyi i h5 :D
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: SK/Pal - GF
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 26, 2010, 01:28:53 pm »
gra sie dla przyjemnosci a nie najnowszych plikow ;> zreszta to nie problem, zeby (w razie czego) porownac skille w przypadku gf->freya, chyba ze ktos jest ograniczony umyslowo ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: SK/Pal - GF
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 26, 2010, 03:51:12 pm »
gra sie dla przyjemnosci a nie najnowszych plikow ;> zreszta to nie problem, zeby (w razie czego) porownac skille w przypadku gf->freya, chyba ze ktos jest ograniczony umyslowo ;)
I jest to nikt kurwa tego od kiedy pamietam nie napisał.
gra sie dla przyjemnosci
A że kilka osob na tym forum grajacych na Ru-offie jest ograniczonych tak bardzo ze nie wie ze da sie grac dla przyjemnosci ktore polskie PT teraz sa factorami? na ru? hmm żadne?


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: SK/Pal - GF
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 26, 2010, 05:02:44 pm »
Puff a teraz skupienie:


czym innym jest grac dla przyjemnosci z czym innym udzielanie rad paniał?
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: SK/Pal - GF
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 26, 2010, 06:59:34 pm »
ale jak na razie wiecej wnosza porady kwadrata niz twoje do tej dyskusji.


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: SK/Pal - GF
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 26, 2010, 08:40:52 pm »
Ani jeden ani drugi nic nie wnosi do tematu. Kwadrat patrzy na palka bardziej fanboyowo, Azella nie. A co do szans na oly, to dużo postaci może pokonać pala z mniejsza czy większą dozą szczęścia, z tym jedynie SB to jednak było przegięcie :P Mogę dać sporo filmików z tym, tak samo jak Kwadrat może dać jak pal tłucze wszystko. Na Lancerze akurat wśród tanków na oly królują DA i SK, Palów rzadko osobiście widuje.

We ride together, we die together.


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: SK/Pal - GF
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 26, 2010, 11:08:40 pm »
Na Lancerze akurat wśród tanków na oly królują DA i SK, Palów rzadko osobiście widuje.

HK/ST radzą sobie z wyfarmionym OL'em/EE/TK/SB ??