Witaj
Gość

Wątek: [L2J] GRAVELAND.pl - IL x4 - START 22.11.2019  (Przeczytany 9742 razy)

  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

    • Najlepszy Polski serwer !
[L2J] GRAVELAND.pl - IL x4 - START 22.11.2019
« dnia: Listopad 04, 2019, 12:59:23 am »



 
We are introducing You the amazing Interlude premium server

[/size]Open Beta[/color][/size] - Friday 15th of November(20:00 GMT+1)
Grand Opening - Friday 22th of November (20:00 GMT+1)


https://www.youtube.com/watch?v=kcw1bhG2jPo
WEBSITE : https://graveland.pl
FEATURES : https://graveland.pl/features.html
Features Full information will be available on our site before the start of the Beta server.
DOWNLOAD : https://graveland.pl/download.html



Facebook: https://www.facebook.com/Lineage2GravelanD
Discord: https://discordapp.com/invite/xxWggTk
« Ostatnia zmiana: Grudzień 26, 2019, 07:49:14 pm wysłana przez Shanique »


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] GRAVELAND.pl - Interlude x4 - START 22.11.2019
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 04, 2019, 07:10:49 pm »
Szczere powodzenia. Ale czarno to widze :(


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] GRAVELAND.pl - Interlude x4 - START 22.11.2019
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 04, 2019, 07:20:12 pm »
Dobry żart.


  • Wiadomości: 89

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] GRAVELAND.pl - Interlude x4 - START 22.11.2019
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 04, 2019, 10:24:32 pm »
Tzn. Co chcecie przez to powiedzieć?, bo tego typu wiadomości nie rozumiem. Chcecie komuś odradzić gry na tym serwerze, czy co?, bo sami nie chcecie grać tylko hejtowac? Mi ustawienia odpowiadają i chetnie wbije, a Wy jaki macie cel wypisywania takich niedorozwiniętych komentarzy? :)


  • Wiadomości: 202

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] GRAVELAND.pl - Interlude x4 - START 22.11.2019
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 05, 2019, 11:17:05 am »
Tu się każdy serwer hejtuje ;D


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] GRAVELAND.pl - Interlude x4 - START 22.11.2019
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 05, 2019, 01:01:28 pm »
Czekałem tylko na reklamę tego pseudo-serwera. Mam małe doświadczenie z tym serwerem na edycji H5 x4 oraz x15 więc dodam małe co nieco od siebie:

Na początek odnośnik do topicu związanego z tym serwerem, proponuję poczytać o tym serwerze, zanim zdecydujecie się na marnotractwo czasu.

https://forum.lineage2.com.pl/index.php?topic=62919.0

A teraz w punktach:
1. Najbardziej lamerska administracja w dziejach polskiej sceny LineAge 2. Nie mająca żadnego wpływu w rozgrywkę, ingerująca w grę na serwerze (tak jeden z adminów grał w jednym z klanów na serwerze x4). Na swoim pseudo-forum akceptowali tylko i wyłącznie posty im pasujące, całkowita ignorancja postów związanych z bugami w grze, możliwością tworzenia adeny w ALT+B - o tym też macie w topicu wyżej podanym,
2. Atrapa admina Joker - analfabeta z oceną niedostateczny plus (herby sOM, awarJA, skont jesteś). Pijany cieć, który po kilku dwóch warkach strong sadził takie wypociny na Twitchu, że ludzie rzygali tęczą - oczywiście nie wliczając ich kolegów i koleżanek z realu, którzy zawzięcie bronili swoich przyjaciół za ochłapy FA rozdane w Giran bądź czapkę z sererm :)
3. Totalnie zero poprawek na serwerze x15 oraz x4 - jedyne co zrobili w przeciągu pewnego okresu czasu to zmiana danców / songów z dwóch minut na cztery :D
4. Epickie zabranie epika Baiuma naszemu koledze po ubiciu go. Prowadzili tesy w nocy na żywym serwerze, ale zapomnieli usunąć Baiuma z respawnu. Ubili go moi koledzy, a gdy się pochwalili o tym w Giran, właściciel baiuma dostał bana, bo baiuma być nie powinno :D Sprawa również opisana w topicu.
5. Zmienianie nieprzychylnym graczom haseł do gry - tutaj przytoczę sprawę postaci uber, którym grał mój kolega z klanu. Do tej pory postać nie została odbanowana, nie został podany żaden powód, nawet po ingerencji prawowitego właściciela konta. Ale to nie jedyne z takowych kont, jak dowiem się więcej szczegółow nadpomnę je w tym temacie.

Podsumowując... Jeżeli nie chcecie tracić czasu na to szambo to lepiej pograć w Traviana albo Mario.
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2019, 02:50:16 pm wysłana przez just4fun »


  • Wiadomości: 85

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] GRAVELAND.pl - Interlude x4 - START 22.11.2019
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 05, 2019, 01:28:25 pm »
No nie wierzę, że ta patologia się tu reklamuje :D Omijajcie to bagno szerokim łukiem.

Joker ty plebsie!
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2019, 05:58:15 pm wysłana przez Shanique »


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] GRAVELAND.pl - Interlude x4 - START 22.11.2019
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 05, 2019, 10:46:06 pm »
Ja tam wole sam się przekonać jak to będzie z tym interlude bo zapowiada się obiecująco, były prezentacje na ich twitchu i wyglądało to bardzo dobrze. Jestem ciekawy jak to wyjdzie, więc czekamy z ekipą na ten nowy serwer, będzie beta więc moim zdaniem warto wbić i obczaić. 
Na x4 nie grałem może były tak jakieś cyrki tego nie wiem, ale na x15 gram od 8 miesięcy i jest spoko. Generalnie mid rate mający ponad rok jest spoko. Odkąd gram było sporo updatów i to dużych, nowe lokacje, zbroje, bronie jest co robić jest z kim grać. I chyba o to właśnie chodzi.  Co do samej administracji to nie mam zastrzeżeń, gm online na serwerze praktycznie przez cały czas, admin też jest często. Problemu ze zgłoszeniami też nie miałem, bana nie dostałem. Ale czytałem na ich forum ciekawy dział unban warto zajrzeć.
Z resztą po co zaśmiecać  temat interlude wałkowaniem od nowa tego samego starego wątku z h5 sprzed roku. Czekamy z ekipą na interlude będzie beta to zweryfikuje wszystko po co wylewać jakieś żale, wbijesz zobaczysz ja stawiam że mają dopracowane pliki.
Także panowie i panie zapraszam na serwer na becie wyrażę swoją opinię na temat nowego serwera. Pozdro


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] GRAVELAND.pl - Interlude x4 - START 22.11.2019
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 06, 2019, 06:55:09 am »
Ja tam wole sam się przekonać jak to będzie z tym interlude bo zapowiada się obiecująco, były prezentacje na ich twitchu i wyglądało to bardzo dobrze. Jestem ciekawy jak to wyjdzie, więc czekamy z ekipą na ten nowy serwer, będzie beta więc moim zdaniem warto wbić i obczaić. 
Na x4 nie grałem może były tak jakieś cyrki tego nie wiem, ale na x15 gram od 8 miesięcy i jest spoko. Generalnie mid rate mający ponad rok jest spoko. Odkąd gram było sporo updatów i to dużych, nowe lokacje, zbroje, bronie jest co robić jest z kim grać. I chyba o to właśnie chodzi.  Co do samej administracji to nie mam zastrzeżeń, gm online na serwerze praktycznie przez cały czas, admin też jest często. Problemu ze zgłoszeniami też nie miałem, bana nie dostałem. Ale czytałem na ich forum ciekawy dział unban warto zajrzeć.
Z resztą po co zaśmiecać  temat interlude wałkowaniem od nowa tego samego starego wątku z h5 sprzed roku. Czekamy z ekipą na interlude będzie beta to zweryfikuje wszystko po co wylewać jakieś żale, wbijesz zobaczysz ja stawiam że mają dopracowane pliki.
Także panowie i panie zapraszam na serwer na becie wyrażę swoją opinię na temat nowego serwera. Pozdro


Nie zeby cos, ale pierwszy post na forum nie wydaje sie za bardzo wiarygodny :)


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] GRAVELAND.pl - Interlude x4 - START 22.11.2019
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 06, 2019, 10:43:03 am »
Ja tam wole sam się przekonać jak to będzie z tym interlude bo zapowiada się obiecująco, były prezentacje na ich twitchu i wyglądało to bardzo dobrze. Jestem ciekawy jak to wyjdzie, więc czekamy z ekipą na ten nowy serwer, będzie beta więc moim zdaniem warto wbić i obczaić. 
Na x4 nie grałem może były tak jakieś cyrki tego nie wiem, ale na x15 gram od 8 miesięcy i jest spoko. Generalnie mid rate mający ponad rok jest spoko. Odkąd gram było sporo updatów i to dużych, nowe lokacje, zbroje, bronie jest co robić jest z kim grać. I chyba o to właśnie chodzi.  Co do samej administracji to nie mam zastrzeżeń, gm online na serwerze praktycznie przez cały czas, admin też jest często. Problemu ze zgłoszeniami też nie miałem, bana nie dostałem. Ale czytałem na ich forum ciekawy dział unban warto zajrzeć.
Z resztą po co zaśmiecać  temat interlude wałkowaniem od nowa tego samego starego wątku z h5 sprzed roku. Czekamy z ekipą na interlude będzie beta to zweryfikuje wszystko po co wylewać jakieś żale, wbijesz zobaczysz ja stawiam że mają dopracowane pliki.
Także panowie i panie zapraszam na serwer na becie wyrażę swoją opinię na temat nowego serwera. Pozdro


Nie zeby cos, ale pierwszy post na forum nie wydaje sie za bardzo wiarygodny :)

A czego Ty się spodziewałeś? Sam założył posta albo grupa wzajemnej adoracji :) I ten tekst z dopracowanymi plikami :D Żadnych poprawek na x15 nie zrobili przez rok, wprowadzali jakieś szambo - lokacje,  banowali nieprzychylnych graczy bez powodu, zabierali epiki. Nawet jak kolega zmienił nick na KesyToCiota to jedyne co mogli zrobić, to zmienili nazwę gracza na BezImienia 01, bo nie mają dostępu do panelu admina na swoim własnym serwerze :D No dobra FA moga wydać i czapeczki dla swoich pupili :D
Fakty, fakty, fakty - a nie jakieś farmazony i pierdoły z dupy wzięte :)


  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] GRAVELAND.pl - Interlude x4 - START 22.11.2019
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 06, 2019, 02:43:51 pm »
aż z ciekawości jak wstanie ten server to sobie zrobie postać z nickiem KesyToCiota i zobacze czy pewnego dnia wejde na zmieniony nick


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] GRAVELAND.pl - Interlude x4 - START 22.11.2019
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 07, 2019, 12:03:24 am »
aż z ciekawości jak wstanie ten server to sobie zrobie postać z nickiem KesyToCiota i zobacze czy pewnego dnia wejde na zmieniony nick

Obstawiam, że nie wejdziesz :D Co do tego nicku to sprawa była epicka, bo kolega grający tą postacią miał inny nick i był TOP1 w PvP. Jak wyszliśmy z tego bagna zmnienił nick na KesyToCiota (Kesy to chłopak admina). Przez ponad trzy tygodnie nick był bez zmian, a dodatkowo jeszcze przez dwa miał hero :D Dopiero po tym długim okresie styki zatrybiły tym nieogarom we łbach i zmienili nick za FA w grze :D I tylko pomyśleć, że pseudo-admin nie może sam tego zrobić tylko kombinował i zmieniał w panelu ALT+B jak zwykły, randomowy gracz :D:D:D:D:D:D:D


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

    • Najlepszy Polski serwer !
Odp: [L2J] GRAVELAND.pl - Interlude x4 - START 22.11.2019
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 07, 2019, 12:32:35 am »

Open Beta - Friday 15th of November(20:00 GMT+1)
Grand Opening - Friday 22th of November (20:00 GMT+1)

WEBSITE : https://graveland.pl



  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] GRAVELAND.pl - Interlude x4 - START 22.11.2019
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 07, 2019, 11:20:03 am »
aż z ciekawości jak wstanie ten server to sobie zrobie postać z nickiem KesyToCiota i zobacze czy pewnego dnia wejde na zmieniony nick

Obstawiam, że nie wejdziesz :D Co do tego nicku to sprawa była epicka, bo kolega grający tą postacią miał inny nick i był TOP1 w PvP. Jak wyszliśmy z tego bagna zmnienił nick na KesyToCiota (Kesy to chłopak admina). Przez ponad trzy tygodnie nick był bez zmian, a dodatkowo jeszcze przez dwa miał hero :D Dopiero po tym długim okresie styki zatrybiły tym nieogarom we łbach i zmienili nick za FA w grze :D I tylko pomyśleć, że pseudo-admin nie może sam tego zrobić tylko kombinował i zmieniał w panelu ALT+B jak zwykły, randomowy gracz :D:D:D:D:D:D:D

Ubaw po pachy.


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] GRAVELAND.pl - Interlude x4 - START 22.11.2019
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 08, 2019, 11:09:11 pm »
nie ma co ale zainteresowanie zrobilscie duze przez same posty


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

    • Najlepszy Polski serwer !
Odp: [L2J] GRAVELAND.pl - Interlude x4 - START 22.11.2019
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 12, 2019, 12:35:22 am »

WEBSITE : https://graveland.pl 


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

    • Najlepszy Polski serwer !
Odp: [L2J] GRAVELAND.pl - Interlude x4 - START 22.11.2019
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 13, 2019, 01:48:46 am »

WEBSITE : https://graveland.pl 


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

    • Najlepszy Polski serwer !
Odp: [L2J] GRAVELAND.pl - Interlude x4 - START 22.11.2019
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 15, 2019, 01:48:19 am »


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

    • Najlepszy Polski serwer !
Odp: [L2J] GRAVELAND.pl - Interlude x4 - START 22.11.2019
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 15, 2019, 03:13:32 pm »


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

    • Najlepszy Polski serwer !
Odp: [L2J] GRAVELAND.pl - Interlude x4 - START 22.11.2019
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 20, 2019, 09:28:27 pm »


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

    • Najlepszy Polski serwer !
Odp: [L2J] GRAVELAND.pl - Interlude x4 - START 22.11.2019
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 21, 2019, 02:48:47 pm »


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

    • Najlepszy Polski serwer !
Odp: [L2J] GRAVELAND.pl - Interlude x4 - START 22.11.2019
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 22, 2019, 03:04:26 pm »


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] GRAVELAND.pl - Interlude x4 - START 22.11.2019
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 24, 2019, 07:09:23 pm »
i co jaki online?


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] GRAVELAND.pl - Interlude x4 - START 22.11.2019
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 24, 2019, 07:29:58 pm »
50-200 :P


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: -1

Odp: [L2J] GRAVELAND.pl - Interlude x4 - START 22.11.2019
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 25, 2019, 11:28:13 am »
5k+