Witaj
Gość

Wątek: Help  (Przeczytany 1152 razy)

  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Help
« dnia: Lipiec 11, 2006, 03:19:37 pm »
Jestem nowy, i w ogóle nie wiem o co tu chodzi w tej gierece. Cały czas grałem w tibie. Mam prosbe mogły bi któs doradzic jaka postac wybrac, chodzi mi o postac która bedzie wojownikiem w miare dobrze blokowala potworki i zajabiscie je solowala  :D . Do tego prosilbym o krotka charakteryzacje albo jakis link. Dzia z góry :)


  • Wiadomości: 256

  • Pochwał: 8

  • :) Rominek is The BEST :D
Help
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 11, 2006, 03:25:14 pm »
GOOGLE MYM PASTERZEM NIE BRAK MI NICZEGO !!


OPCJA SZUKAJ , podobnych tematow jak ten bylo chyba ze 100 :) tylko ze Ty jeszcze podales ze chcesz wojownika :D a nie maga :D


uzyj opcji suzkaj !

a na stronie glownej serwisu masz wyjasniona (opisana) kazda postac
PLAY:

WATCH:

----


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Help
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 11, 2006, 03:33:26 pm »
Siedze od 3,5 godziny i szukam i szukam i szukam i nic nie mogle znalesc wszytsko poswiecone tankom jak juz o wojownika chodzi a mi nie potrzebny czolg co nie moze praktycznie sam fajnie zaexpic.


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: 4

  • Guild Wars nerd
Help
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 11, 2006, 03:34:01 pm »
To ja przepraszam za offtopa ale jedna rzecz mnie bardzo interesuję. Spotkałem się jak kilka osób w grze już o to pytało. A to pytanie brzmiało: "O co chodzi w tej gierce" O.o  Jak można nie wiedzieć o co tu chodzi? Skoro wiesz o co chodzi w Tibii to przynajmniej można się domyśleć o co chodzi tutaj. Jeśli nie wiesz kim grać to masz albo stronę główną (nie toleruję wymówek typu: nie znam angielskiego), i 2 strony po Polsku: lineage2.pl i lineage2.prv.pl. Do tego dochodzą jak trafnie zauważył Rominek: Google (amen) i "magical search button" (przycisk szukaj). A na uwieńczenie: zły dział. Ale żeby nie było, że tylko oskrażam, a nie pomagam, to chociażby: http://www.lineage2.bo.pl/articles.php?topic=11 Wszystkie klasy opisane. A na forum jest mnóstwo tematów tego typu.


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Help
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 11, 2006, 04:13:13 pm »
Cytuj
wszytsko poswiecone tankom jak juz o wojownika chodzi a mi nie potrzebny czolg co nie moze praktycznie sam fajnie zaexpic.

w L2 mozna expic samemu wlasciwie kazda postacia do pewnego momentu, dla jednych postaci ten moment jesty wczesniejszy dla innych pozniejszy, nie istnieje postac ktora jest w stanie wiecznie solowac i chyba nie o solo w L2 chodzi. Cala gra jest nastyawiona na granie z ludzmi i to jest glowny cel gry :). Z tego co szukasz to mysle ze najblizszy bylby ci AB, BD, lub jakis Archer.
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans