Witaj
Gość

Wątek: Kilka pytań początkującego gracza  (Przeczytany 2170 razy)

  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Kilka pytań początkującego gracza
« dnia: Listopad 21, 2011, 07:59:39 pm »
Gram Phantom Summonerem na serwerze z Granica, jeżeli chodzi o przywołańców  to jakie shooty się dla nich stosuje te od petów? i które te z mele damage czy magic damage? Co do cubicow to ile maksymalnie moge ich przyzwać? Czy opłaca mi się używać shootów dla mnie skoro i tak summon za mnie atakuje? Nie grałem jeszcze w l2 dlatego pytam o takie podstawy mam 44lev


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Kilka pytań początkującego gracza
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 21, 2011, 08:55:22 pm »
Niezbyt wiem co to jest serwer "z Granica", aczkolwiek shoty kupujesz u pet managera:
1. Beast Soulshots - do normalnego bicia/skilli fizycznych.
2. Blessed Beast Spiritshots - do bicia z magic skilli (u PSa głownie chodzi o Nightshade)
Możesz przywołać:
-1 cubic od początku
-2 cubiki od 44 (jak wykupisz skill "Cubic Mastery")
-3 cubiki od 56 (jak wykupisz skill "Cubic Mastery" lvl 2)
Jeżeli chodzi o używanie shotów przez ciebie, to możesz na tym oszczędzać na PvE, byle ci się dobrze farmiło, ale na pvp to już konieczność.


//Kamal --
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2011, 09:00:53 pm wysłana przez Kamal »


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka pytań początkującego gracza
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 22, 2011, 04:41:25 pm »
z Granica, chodzi mi o to, że aktualizacja to Granica Epilogue, ale syhoty na pvp to lepiej walczyć nukujac, tak? a na pvm to lepiej nukować czy atakiem fizycznym sie posługiwać?


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Kilka pytań początkującego gracza
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 22, 2011, 05:46:19 pm »
Heheh Granica Epilogue :D
A po naszemu Final Epilogue... Tak mniemam.
/edit - oczywiście Gracia Epilogue.

A co do stylu grania - posługuj sie i jednym i drugim. Nuki (umiejętności magiczne) mają to do siebie, że żrą manę, która wcześniej czy później się skończy. Dlatego najlepiej robić mix. I przy okazji uczysz się obu stylów grania. Ale większość PSów to melee DD/tanki.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2011, 05:49:55 pm wysłana przez MastJedi »
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Kilka pytań początkującego gracza
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 22, 2011, 05:47:02 pm »
z Granica, chodzi mi o to, że aktualizacja to Granica Epilogue, ale syhoty na pvp to lepiej walczyć nukujac, tak? a na pvm to lepiej nukować czy atakiem fizycznym sie posługiwać?

Jak już to Gracia Epilogue, w pvp walczysz petem. Jedyny nuk ma phantoom summoner, ale to się przydaję tylko do expa

@Jedi
Ale suchara strzeliłeś, Final Epilogue  hahaha
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: Kilka pytań początkującego gracza
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 22, 2011, 06:00:38 pm »

Jak już to Gracia Epilogue, w pvp walczysz petem. Jedyny nuk ma phantoom summoner, ale to się przydaję tylko do expa

@Jedi
Ale suchara strzeliłeś, Final Epilogue  hahaha

I kto tu komu wypomina? Petem summoner?
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Kilka pytań początkującego gracza
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 22, 2011, 06:09:01 pm »

Jak już to Gracia Epilogue, w pvp walczysz petem. Jedyny nuk ma phantoom summoner, ale to się przydaję tylko do expa

@Jedi
Ale suchara strzeliłeś, Final Epilogue  hahaha

I kto tu komu wypomina? Petem summoner?

No dobra, summonem ^^ Jak zwał tak zwał
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Banned
  • Wiadomości: 210

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka pytań początkującego gracza
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 22, 2011, 08:59:47 pm »
Dużo zależy na jakim serwerze grasz. Jeśli jest to serwer gdzie masz buffy i mp potki to spokojnie możesz używać death spike do expa i pvp . Radzę Ci sie zorientować trochę w grze i jak będzie informacja na tym forum, że wstaje oficjalny darmowy serwer lineage by Innova to tam iść. Prywatne serwery to zło którego elpiej sie nie uczyć xD
a ja tam jestem zadowolony bo na razie hb czyli klan z offa jest jedynym side a nie jakieś rumuńskie dzieci privow


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka pytań początkującego gracza
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 22, 2011, 09:44:14 pm »
dzięki za pomoc, a tak BTW na tym nowym darmowym serwerze są dostępne jakieś mody np zwiększenie oddalenia albo widoczność mobów czy innych graczy, czy to jest niedozwolone? A może w najnowszej części jest to po prostu udoskonalone, tak że nie trzeba się męczyć z tym małym oddaleniem itp?


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Kilka pytań początkującego gracza
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 22, 2011, 11:29:35 pm »
Raczej wątpliwe by dało się odpalić. Serwery będzie chronić Frost, skanuje cały pc, rejestry w poszukiwaniu różnych cheatów, hacków etc. na ruoffie to się sprawdza, ale dokładniej to jakiś znawca musi napisać ;)
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka pytań początkującego gracza
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 23, 2011, 06:48:47 pm »
Witam. Mam zamiar zacząć grać na europejskich serwerach l2 od Innovy. Mam kilka pytań (nigdy nie grałem w l2):
1. Czy na grze da się zarobić prawdziwą gotówkę? (sprzedawanie golda, rzeczy)
2. Jaka postać jest dobra na expa i taka którą ludzie będą brali do party na instancje/pvp (support odpada, wolę walczyć w pierwszej linii ;D)?
3. Czy l2 opłaca się robić questy? (Jak tak to jakie)
Na razie tyle. Jak coś mi się jeszcze nawinie na język to zapytam.


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Kilka pytań początkującego gracza
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 23, 2011, 07:18:41 pm »
1. Nielegalnie - owszem
2. Niemal każda klasa jest dobra do expa, kwestia w ile osób
3. Niektóre tak. Teraz dość sporo się pozmienia, więc ciężko powiedzieć.

http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,46093.0.html BTW
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2011, 07:25:28 pm wysłana przez Kamal »


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Kilka pytań początkującego gracza
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 23, 2011, 08:19:11 pm »
Może wypowiem się trochę szerzej, bo się ostatnio naczytałem o tym trochę w dziale Goddes of Destruction, jak masz zamiar tam grać to też radzę poczytać, w tej kupie spamu można znaleźć wiele użytecznych informacji.

1. Tak, jak na każdej grze
2. Ogólnie do levela 85 expi się dużo szybciej niż w poprzednich kronikach. Jest w tym duża zasługa questów, w tym daily. Level 40 można wbić już pierwszego dnia. Ogólnie czas expienia 1-75 jest porównywalny do czasu potrzebnego na wbicie 1-40 na H5. Zmniejszona jest też ilość expa potrzebna na level up. Radzę nie przywiązywać uwagi do tego jak Ci się będzie expiło przed 4th class, bo potem gra diametralnie się zmienia. Jeżeli chodzi o przydatność na instancjach/w PvP to wszystkie klasy są potrzebne, ale podobno najłatwiej znaleźć party tankom w pierwszej kolejności i healerom w drugiej.
3. Opisane w punkcie drugim, tu masz stronkę z questami na levelowanie: http://boards.rochand.com/viewtopic.php?f=11&t=105&start=140


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka pytań początkującego gracza
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 26, 2011, 10:09:59 pm »
Na początek przywitam się, z uwagi na to że jest to mój 1 post.
Tak więc witam.
Dzisiejszego dnia jako że w L2 jest już możliwa gra za darmo postanowiłem stworzyć sobie konto i rozpocząć grę. Dobiłem jakoś ten 18 poziom, zrobiłem questa na 1 class change (Palus Knight, DElf) i w tym momencie nie mam zielonego pojęcia co robić.
Tak więc miałbym kilka pytań do zaprawionych w boju graczy L2:
1. Gdzie powinienem teraz expić do czasu 2 class change?
2. Gdzie mogę tanio uzyskać lepsze przedmioty? Jak na razie chodzę w podstawowej zbroi i spódniczce, z jakimś tam mieczem od pana od zmiany klasy.
3. Czy warto już teraz szukać jakiegoś klanu? Jeśli tak to gdzie?
W tym momencie są to wszystkie trapiące mnie pytania i byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź.

Pozdrawiam.


  • Wiadomości: 75

  • Pochwał: 1

Odp: Kilka pytań początkującego gracza
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 26, 2011, 10:38:34 pm »
Moim zdaniem mogłeś poczekać do 30, aż ruszy GoD.

Tam jest znacznie ułatwiony exp dla nowych postaci, od 1 do mniej więcej 60 lvla robisz głównie questy i nie musisz martwić się ani o itemki, ani też o to gdzie expić, bo wszystko masz podane na tacy.



"Laugh whenever you can. Keeps you from killing yourself when things are bad. That and vodka."