Witaj
Gość

Wątek: Naruto  (Przeczytany 146295 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

Odp: Naruto
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 21, 2008, 11:10:04 am »
on wie ze tylko mu nauczyciela zabili


  • Wiadomości: 374

  • Pochwał: 2

  • Slutty McSlut Fan
Odp: Naruto
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 21, 2008, 05:05:22 pm »
czyli będzie co oglądać ten special morze być dobry :d tylko szkoda ze dopiero 25

nom , mam pytanie do ludzi któr czytaja mange : czy naruto od urodzenia wie ze jest synem hokage czy dopieo puzniej sie dowiaduje ?

Nie wie nie dowiaduje sie ,naruto jest dzieckiem przeznaczenia bardzo mozliwe ,ze jest w stanie wladac 6 natura czakry"chyba to jest stal":P
patrz wyżej , po zatym wydaje mi sie ze wkoncu sie dowiaduje cos takiego slyszalem


.... Nic sie nie dowiedzial mozesz mi wierzyc przeczytalem wszystkie mangi...
na razie tylko moga myslec tak kakaski i tsunade ,ale pewni to byc nie moga..
hmm no moze , zdziwilem sie bo za pierwszym razem ogladalem z angielskimi napisami i nie wszystko dobrze rozumialem , teraz ogladalem 2 raz i slysze text " przyszlismy po dziedzictwo 4tego" :D



  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: Naruto
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 21, 2008, 08:16:51 pm »
Polska wersja Naruto to parodia orginalu... i co tu wiecej mowic. Mozna zrozumiec to na kilka sposobow:
a) Naruto to potomek 4th
b) chodzi o Kyiubego, ktorego to 4th w niem zapieczetowal.
Sadze, ze masz na mysli sytuacje z Akatsuki? Jezeli tak to na 100% chodzi o Lisiego demona ;)


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • Wiadomości: 374

  • Pochwał: 2

  • Slutty McSlut Fan
Odp: Naruto
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 21, 2008, 10:54:31 pm »
Polska wersja Naruto to parodia orginalu... i co tu wiecej mowic. Mozna zrozumiec to na kilka sposobow:
a) Naruto to potomek 4th
b) chodzi o Kyiubego, ktorego to 4th w niem zapieczetowal.
Sadze, ze masz na mysli sytuacje z Akatsuki? Jezeli tak to na 100% chodzi o Lisiego demona ;)
ja nie ogladam shitnej jetixowej wersji tylko japonska z napisami



  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: Naruto
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 22, 2008, 04:06:10 pm »
Naruto jest synem czwartego.

Imię Naruto zostało wzięte z książki, którą napisał Jiraya, chrzestny Naruto.

Naruto otrzymał książkę od "żabiego mistrza", ale jeszcze nie odkrył tego co miał odkryć.

6 natura chakry. Pierwsze słyszę i nie wiem skąd masz takie info...
Prepare for unforeseen consequences...


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: Naruto
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 22, 2008, 07:57:09 pm »
Soul z czego wnioskujesz, ze jest synem 4tego?W anime na 100% nie bylo powiedziane ze tak jest, natomiast mange zaprzestalem czytac, ale z tego co wiem to tez takla informacja sie do tej pory nie pojawila. Jezeli nie mam racji to prosze o poprawienie :D


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: Naruto
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 22, 2008, 08:39:30 pm »
Z tego co pamiętam owszem była taka informacja. Rozmowa Jirayi i czwartego. Czwarty pyta się czy może uzyć imienia z  książki Jirayi dla swojego syna, bo wraz ze swoją żoną zastanawiali się jakie nadać mu imię. Mało tego Jiraya ma zostać chrzestnym Naruto. Jestem tego pewien na 99,9%
Prepare for unforeseen consequences...


  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

Odp: Naruto
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 23, 2008, 03:20:36 pm »
widziałem gdzieś ten rozdział widziałem, było tak naprawdę :D a co teraz sasuke bo widziałem jak se przypominał dawnych znajomych


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: Naruto
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 23, 2008, 05:44:44 pm »
Z tego co pamiętam owszem była taka informacja. Rozmowa Jirayi i czwartego. Czwarty pyta się czy może uzyć imienia z  książki Jirayi dla swojego syna, bo wraz ze swoją żoną zastanawiali się jakie nadać mu imię. Mało tego Jiraya ma zostać chrzestnym Naruto. Jestem tego pewien na 99,9%

W takim razie zwracam honor ;)


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: Naruto
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 23, 2008, 06:44:18 pm »
E tam honor od razu ;)



Zauważyłem jakiś czas temu, że pojawiły się nowe utwory w tle anime. Ktoś może wie coś więcej albo jest w ich posiadaniu?
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2008, 02:17:15 pm wysłana przez Pheonix »
Prepare for unforeseen consequences...


Odp: Naruto
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 09, 2008, 12:26:38 am »
Zauważyłem jakiś czas temu, że pojawiły się nowe utwory w tle anime. Ktoś może wie coś więcej albo jest w ich posiadaniu?

Spoxik:)

www.shippuuden.pl
 4chyba news od gory:P masz opening /ending:)

Tiaa jest synem 4tego
Ma  w sobie cos ala sharingan mode 3(moze kontrolowac moc kuybiego) za pewne po ukonczonym treningu senjutsu i formie pustelnika "otworza klatke w w naruto" Czyli wypuszcza dusze a zostawia cialo dzieki czemu naruto bedzie mogl dowolnie korzystac z kyubiego =nie skonczona ilosc czakry:D


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: Naruto
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 09, 2008, 08:48:15 am »
Nie chodzi mi o opening/ending właśnie. Hidan vs Asuma i tam były już chyba ze 3 nowe utwory.

Co do tej czakry Kyubiego, to ona też siękończy, ale jest jej jakoś 100 razy więcej niż podstawowej czakry Naruto :D. Był motyw z otwieraniem bramy rzeczywiście, ale nie wiadomo kiedy to nastąpi ;). Technika, którą zastosował czwarty do zamknięcia demona nie była zakończona i Naruto ma ją skończyć, czyli prawdopodobnie wypuszczą demona i Naruto zamknie go w sobie jeszcze raz w zasadzie unicestwiając go, ale przejmując jego moc :D. Jiraya zostawił jakieś instrukcje u pewnej żaby wyglądającej jak posąg...
Prepare for unforeseen consequences...


  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

Odp: Naruto
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 10, 2008, 05:21:16 pm »
a podobno lisek ma nieskończoność chakry ale może to tylko plotki. ale jak użyje tej techniki co 4 to chyba zginie jak 3 hokage co nie ?


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: Naruto
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 10, 2008, 05:23:10 pm »
Toć przecież napisałem, że technika, której oni używali nie była skończona? :P

Nie ma czegoś takiego jak nieskończoność czkry coś mi się tak wydaje. Moze jedynie czakra natury jest nieskończona :P
Prepare for unforeseen consequences...


  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

Odp: Naruto
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 10, 2008, 05:31:24 pm »
ciekawe jakiego teraz rasengana wymyśla. ta Sasuke dostał powera to naruto tez powinien. nudno sie robi ze sasuke takiego powera ma i miecie jak się da i co się da


Odp: Naruto
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 10, 2008, 05:44:10 pm »
eee tam na www.onemanga.com/naruto/

Zaprasz na ogladniecie 420 chapterka :D

Zaje**** a poza tym to w nastepnym wbije za pewne naruto z sagemode i sensjutsu i zobaczycie co tzn. power :)


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: Naruto
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 10, 2008, 06:03:43 pm »
Rzeczywiście się zapowiada świetnie :). Byle tylko teraz nie wyjechali z jakimś głupim ośmioogoniastym xD
Prepare for unforeseen consequences...


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Naruto
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 13, 2008, 04:00:27 pm »
No ja chce zobaczyć jak on wpadnie i wszystkich naraz pokona. Czekam na ten chapterek!
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: Naruto
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 14, 2008, 10:24:50 am »
Tylko nie podoba mi się jak zrobili jego oczy na tym nowym "modzie"... Jakieś takie czerwone wokół. Tak sobie to wygląda.


Czytaliście nowy chapter? Zaskoczenie, a nie walka Naruto vs Pein xD
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2008, 03:17:01 pm wysłana przez Soul »
Prepare for unforeseen consequences...


Odp: Naruto
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 18, 2008, 11:54:16 am »
Przydluza  stary dziad:D

Ma czerwone oczy w formie pustelnika
Senjutsu :
jutsu zwieksza czakre 10x poprzez pobieranie chakry z natury ,ograniczenia =czas
Sage Mode=Forma pustelnika:
Cechy charakterystczne :
makijaz oczu na czerwone jak to ujoles ,zmiana koloru wlosow i twarzy na bardziej zadna krwi:D
Szybkosc
Sila
Moc (np. przy uzyciach jutsu) itd.


To na tyle heh? Naruto vs pain mowisz? Nie ,nie ma takiej opcji zeby sam wygral jest zaglupi ,ale moze uda sie konoshe na czas wywnioskowac dlaczego pain nie ginie?

Nie ginie poniewaz rinnegan to najsilniejsza forma wzrokowa:) -pozwala na przenoszenie duszy miedzy cialami +wladanie 5cioma chakrami (wiatr,ziemia,woda,blyskawice,ogien) .
Czyli podsumowujac pain ma 6 cial jedno obrywa(on przenosi dusze do drugiego trzeci leczy pierwsze cialo i wszystko gra:D


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 1

  • Son of Sam :P
Odp: Naruto
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 18, 2008, 04:36:58 pm »
Marvix nie zgodzilbym sie z toba.. jedynym problemem Senjutsu i SM jest czas potrzebny na zgromadzenie energii.. jednak Jirayia i Naruciak nie maja/mieli tego problemu bo zabuszki im siedza na ramionach i niweluja ten efekt... a co do Paina.. wyglada na to ze rinnengan + kolczyki na cialach = mozliwosc przesylania chakry i bycia niesmiertelnym :) ... wiec jesli Shizune juz to odkryla i jeszcze cus wyryja z tego Ninja ktorego przesluchuja.. to Naruciak > Pain... poza tym on nie jest glupi bo jakbyscie na to nie patrzyli znajdowal juz wczesniej slabe punkty wroga... a teraz bedzie jeszcze FRS i end game buffs :D
W oczekiwaniu na przyszłość :)

http://antilus.mybrute.com


  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

Odp: Naruto
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 18, 2008, 05:41:30 pm »
to jaki teraz będzie rasengan ?


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 1

  • Son of Sam :P
Odp: Naruto
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 18, 2008, 07:11:18 pm »
rasengan jak rasengan... poki co naruciak przeciez ma 3 nie? :) (nie liczac kinowek :P) jest rasengan,oodma rasengan czy cus takiego i Fuuton : Rasenshuriken.. ktorym naruciak na 99% teraz juz konczy sie uczyc jak nim rzucac i nie odnosic ran wlasnych :P



ps. ale bedzie przywalenie tym rasenganem :D (gory sie przecinaja ;D)
W oczekiwaniu na przyszłość :)

http://antilus.mybrute.com


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: Naruto
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 18, 2008, 07:54:15 pm »
Sztuczka Paina to pewnego rodzaju genjutsu. Jeżeli atakujesz głównego pozostałe nie ruszają się ze względu na to, że Pain używa czakry na obronę i nie ma czasu przesyłać jej do swoich ciał. Wydaje mi się, że Raningan ma tutaj kluczową rolę, bo pozwala na przewidywanie ruchów przeciwnika i zwodzenie go, co w efekcie prowadzi do tego, że może używać pozostałych ciał. Władanie wszystkimi żywiołami... Może i owszem, ale zauważmy, że Naruto włada czymś, czym Pain nie może.

Dlatego Naruto > Pain. Co więcej. Naruto nie jest może osobą o wyjątkowym ilorazie inteligencji, ale ma doświadczenie w walce i mądrość, która właśnie podczas niej się uaktywnia. W odróżnieniu do Shikamaru on mysli walcząc, a nie stojąc dzięki czemu moim zdaniem ma nad nim przewagę. Wadą rozumowania Naruto może być to, że myśli abstrakcyjnie i nieraz wprowadza conajmniej ekscentryczne, choć skuteczne rozwiązania.

Rasengan. Istnieje prawdopodobieństwo, że będzie on w stanie zrobić rasen shuriken używając czakry natury, ale zdecydowanie będzie do tego potrzebował żabki. Zauważmy też, że do rasengana naruto potrzebuje klonów więc moim zdaniem będzie mu ciężko połączyć naturę z rasenganem. Musiałby nauczyć się robić go jedną ręką. Tak spekuluję.

Discuss xD
Prepare for unforeseen consequences...


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 1

  • Son of Sam :P
Odp: Naruto
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 18, 2008, 09:00:59 pm »
Soul zauwaz ze Naruciak ciagle trenuje u zabek FRSa w samotnosci bo jest to zakazane jutsu i zabki napewno o tym wiedza... a dla niego to zaden problem przywolywac klony do robienia rasengana bo robi to caly czas :D... zabki mu beda kumulowac energie natury potrzebna do senjutsu i moze beda uzywaly tego genjutsu co przy walce Jirayi z Painem...


a co do Paina.. ja wiem niby masz racje... ale nie pasi mi tu jedna rzecz... skoro to wszystko to genjutsu to powinni juz pozabijac te ciala... to by bylo za latwe... pamietajcie ze Rinnengan jest niezbadany i jest Najpotezniejszym z 3 Doujutsu (technik ocznych) czyli Byakugana Sharingana i wlasnie Rinnengana... ;] wiec moim zdaniem Nagato przekazuje czakre przez te kolczyki i te piki czy kij wie co to jest podczas walki wiec ma 6 cial a kazdym inny zywiol i nie tylko :)...
W oczekiwaniu na przyszłość :)

http://antilus.mybrute.com