Witaj
Gość

Wątek: [Zapowiedź] L2Epilog.pl - Low x5 - Epilog - 02-04-2010  (Przeczytany 47271 razy)

  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

[Zapowiedź] L2Epilog.pl - Low x5 - Epilog - 02-04-2010
« dnia: Marzec 06, 2010, 01:15:09 pm »
Witam!
Chciałbym wszystkich serdecznie zaprosić na nowy serwer który ruszy już niedługo (02-04-2010) - L2Epilog.pl - drugiego a nie pierwszego by ludzie nie myśleli że to Prima-Aprilisowy żart ;)

O mnie:
Nazywam się Filip Gandawski mam 31 lat. Ukończyłem kierunek Automatyka i Informatyka na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Przez ostatnie 8 lat administruję i zarządzam siecią osiedlową z dostępem do Internetu. Mam duże doświadczenie jeżeli chodzi o systemy linux, sprawy serwerowe, znam kilka języków programowania (w tym java oczywiście) komputery i programowanie to moja praca i pasja. Moja przygoda z L2 rozpoczęła się kilka lat temu na Dragon-Network, później 'zwiedziłem' kilka większych i mniejszych serwerów, najdłużej jednak zagrzałem miejsce na serwerze oficjalnym (Teon) mam dwie postacie powyżej 80 lvla. Mam informacje 'z pierwszej ręki' i wszystkie poprawki są robione z uwzględnieniem oficjalnych danych. Postanowiłem napisać kilka słów o sobie, tak by przekonać was (graczy) do mnie i mojego serwera. Nie jestem kolejnym 16 latkiem, 'wannabeadmin' który kupił paczkę na allegro i chce się pobawić w serwer. Mam zamiar stworzyć miejsce w którym dużo ludzi będzie się mogło dobrze bawić.

O serwerze:
Maszyna która obsługuje L2Epilog.pl to serwer dedykowany w OVH z serii MG-SSD. Intel Bi Xeon Quad, 8x 2.00+ GHz, 12 MB L2 - FSB 1333 MHz 45nm, 16 GB DDR2 system to linux Debian 5.0 - taka konfiguracja zapewni zabawę dużej ilości graczy, jeżeli tylko uda mi się przyciągnąć do mojego serwera ich dużą ilość.

O software
Serwer działa w oparciu o najnowszą wersję l2jserver (kronika Epilog) z wieloma poprawkami. Zawiera nowe lokacje (Hunting Grounds) z Epiloga włącznie z dropem, expem, questami na recki i częsci S80, instancje oczywiście działają ciekawostką może być Solo Kamaloka która nie jest dostepna na EU/NA serwerach (tylko .ru) która jest na serwerze wprowadzona z dropem, expem i nagrodami. Oczywiście działa wszystko to co działa na l2jserver min. forty, zamki, manor, fishing, improved zwierzaki, certyfikacja skilli, skill transfer, system atrybutów, vitality, masterworki
Serwer posiada bardzo dobrą, płatną geodate la2ulti na bieżąco poprawianą.

O rozgrywce:
Exp : x5
SP : x6
EX/SP party : x1.5
Drop Adeny: x5
Spoil: x5
Manor & Fishing x2
Trust na hellbound x2
Quest drop x5
Quest reward (adena/xp/sp) x5
Quest reward (itemy) x2
Max Enchant x15
Dualbox : zabroniony

Spawn protection : 20 sec
oraz :
Class master, Offline sklepy, Champion mob, wydłużony czas (do 20min) buffów od Improved Petów, powiększona ilość slotów WH/INV/CWH, Subclasy dostępne bez Questa, Quest na Noblesse wymagany, Questy na 4 i 5 lvl klanu wymagane, ShiftClick na mobach, Śluby, specjalna strefa na na Parnassusie gdzie znajduje się większosc potrzebnych NPC oraz zwiększony jest regen MP/HP, standardowe eventy takie jak TVT, czasowo włączane retailowe eventy jak Heavy Medals, Squish your Squash itp, oraz w planach kilka ciekawych całkiem customowych eventów.

Różne informacje
Jako dodatkowe informacje chciałbym podac także, że dotacja będzie obejmować TYLKO I WYŁĄCZNIE hair accesory, agathiony czy inne rzeczy NIE WPŁYWAJĄCE NA ROZGRYWKĘ
GMi na serwerze nie bedą posiadać ŻADNYCH uprawnień którymi mogliby wpływać na rozgrywkę czyli tworzenie itemów, modyfikowanie statów postaci itp. - takie uprawnienia bedę posiadał tylko ja.

Serdecznie zapraszam na L2Epilog.pl lub na Forum serwera.

« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2010, 09:20:01 am wysłana przez GandaFlux »


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: [Zapowiedź] L2Epilog.pl - Low x5 - Epilog - 02-04-2010
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 06, 2010, 02:14:23 pm »
Fajnie i pieknie wszystko napisane nic dodac nic ujac pozastaje tylko uwierzyc w te slowa i czekac na serwer ale.... niestety caly czar i magia ktora zostalem oczarowany po przeczytaniu tego pekla jak banka mydlana wowczas gdy kliknalem w jednyn z linkow w tej prezentacji ktory nie jest poprawnie zakodowany....

po kliknieciu w link otrzymujemy cos takiego w przegladarce:
http://%22http//www.l2epilog.pl/"
Niby taka drobnostka ale w swietle w ktorym sie przedstawiles i ktorym mnie oczarowales jest to  jednym slowem tragedia, poniewaz wydaje mi sie, ze nawet jak to okresliles 'wannabeadmin' wie o tym, ze aby link otworzyl sie poprawnie trzeba dopisac przed www cos takiego jak http:// jesli podaje sie sam link bez zmiany nazwy wyswietlanej.

Poprawnie zakodowane linki ze zmieniona wyswietlana nazwa dla tego serwera:

L2Epilog.pl Website
L2Epilog.pl Forum

[url=www.l2epilog.pl]L2Epilog.pl Website[/url]
[url=www.l2epilog.pl/forum]L2Epilog.pl Forum[/url]

Pozdrawiam i zycze powodzenia z serwerem
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2010, 02:54:44 pm wysłana przez Naito »
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: [Zapowiedź] L2Epilog.pl - Low x5 - Epilog - 02-04-2010
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 06, 2010, 02:23:00 pm »
Ostatnio właśnie jest napływ takiego czegoś... poprawiam wszędzie tam gdzie zauważę, ale nie rozdwoję się. :D
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: [Zapowiedź] L2Epilog.pl - Low x5 - Epilog - 02-04-2010
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 06, 2010, 02:24:34 pm »
Tutaj nie trzeba wpisywac http.  wystarczy napisac www.ox.pl  i samo sie to w link zmienia

On tylko jakos to dziwnie napisal: 

[url=http://"http://www.l2epilog.pl/"]L2Epilog.pl[/url]

A co do serwera, to nie ma nic do zarzuczenia. Nie podoba mi sie tylko powiekszone inventory, od tego jest POCF. Dobry czas na napisanie prezentacji i mysle, ze online na starcie bedzie ok 600. Biorac pod uwage to, ze duzo ludzi zaliczy faila na rpg club i dexie oraz to, ze smieszne serwery postawione w lutym bardzo szybko padna.


@edit
1. Jesli zabronicie dualboxa to serwer raczej sie nie rozwinie. Moglbym o tym duzo napisac, ale pewnie zaraz ktos mi napisze, ze jak bedzie dualbox to support nie bedzie wazny. A jest to totalna glupota.
2. Mam nadzieje, ze Ci "zaprzyjaznienie gracze" nie otrzymaja nic specjalnego w grze za testowanie serwera. Coraz czesciej zdarza sie, ze admini rozdaja itemki w grze znajomym.
3. Nie ulatwiajce gry, az tak bardzo, by robic nobla bez questa, czy dodawac lunargenty do sklepu. Jak to ma byc serwer x5, to niech bedzie bardzo zblizony do retaila.
4. Dodanie polskiego interfejsu w grze jest dosc ciekawym pomyslem. Masz zamiar skorzystac z projektu www.l2jpolska.cba.pl?
5. Nie napisales jakie bedzie lacze. A to jest tez dosc wazne.

« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2010, 02:34:27 pm wysłana przez Ryane »


Odp: [Zapowiedź] L2Epilog.pl - Low x5 - Epilog - 02-04-2010
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 06, 2010, 02:36:42 pm »
mam nadzieję że twoja strona nie będzie prowadzona wyłącznie w języku polskim?


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2Epilog.pl - Low x5 - Epilog - 02-04-2010
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 06, 2010, 03:15:08 pm »
Ok, poprawiłem linki w poście, teraz powinny działać, coś poszło nie tak z bbcode.

Odpowiadając na pytania:

Cytuj
Nie podoba mi sie tylko powiększone inventory, od tego jest POCF
Inventory zostało powiększone tylko nieznacznie (+20 miejsc) oczywiście proofy z ryb działają, jeżeli komuś będzie zbyt mało - bez problemu może nauczyć się skilli będzie miał jeszcze więcej. Niestety przy dropach commonów często tych slotów standardowo (80) jest naprawde zbyt mało.

Cytuj
Mam nadzieje, ze Ci "zaprzyjaznienie gracze" nie otrzymaja nic specjalnego w grze za testowanie serwera.
Oczywiście nie. To taki bardziej zwrot grzecznościowy 'zaprzyjaźnieni gracze', bo szczerze to nawet się nie znamy. Po prostu na ostatnim serwerze na którym grałem losowo poprosiłem kilku graczy w Giran o pomoc przy testowaniu nowego serwera (min. dlatego ze narzekali na !shout na serwer na którym grali ;) )

Cytuj
Nie napisales jakie bedzie lacze. A to jest tez dosc wazne.
'Standardzik ovh' przy tych serwerach to - SwitchPort 1 Gbps, Przepustowość gwarantowana: 1 Gbps

Cytuj
mam nadzieję że twoja strona nie będzie prowadzona wyłącznie w języku polskim?
Nie, oczywiście. Będzie angielski i niemiecki jeszcze. Może być więcej gdy znajdą się jacyś tłumacze. Interface strony umożliwia wstawienie wielu języków.

Co do reszty - to właśnie dlatego zapowiedź jest wcześniej by gracze mający zamiar zagrać na serwerze mieli możliwość zadecydowania o charakterze czy ustawieniach serwera. Zależy mi na tym by zrobić serwer dla graczy :-)


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2Epilog.pl - Low x5 - Epilog - 02-04-2010
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 10, 2010, 09:25:39 am »
No to jo czekom na start xD


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2Epilog.pl - Low x5 - Epilog - 02-04-2010
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 10, 2010, 11:11:52 am »
sondy imo powinny byc robione przed startem servera gdzie wiecej graczy miala by mozliwosc wypowiedzenia/ zaglosowania wlasnego zdania.

prosze to wziąć pod uwage :)


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2Epilog.pl - Low x5 - Epilog - 02-04-2010
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 10, 2010, 01:51:29 pm »
Cytuj
sondy imo powinny byc robione przed startem servera gdzie wiecej graczy miala by mozliwosc wypowiedzenia/ zaglosowania wlasnego zdania.
Właśnie dlatego sondy są robione już teraz. To pozwoli ustawić serwer bardziej pod to czego gracze oczekują.

Dodatkowo mała informacja. Na głównej stronie serwera zamieściłem mały formularz:
http://www.l2epilog.pl/news.html
jeżeli ktoś nie chce przegapić startu serwera, a ma krótką pamięć :-P może podać emaila, przed startem roześlę 'przypomnienia' o tym, że serwer rusza.


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2Epilog.pl - Low x5 - Epilog - 02-04-2010
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 10, 2010, 02:05:09 pm »
No narescie jaki serwer gdzie admin zna sie na rzeczy a nie jak witcher (L2Sabbath) nie wie nic o l2 i nie umie naprawic łatwego buga... Myśle że nie bedzie to kolejny fail typu L2Sabbath... Więc życze gl z serwem może wpadne zobaczyc:) czy to prawda co piszesz



GL and HF!


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: [Zapowiedź] L2Epilog.pl - Low x5 - Epilog - 02-04-2010
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 10, 2010, 02:47:41 pm »
« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2010, 07:19:36 am wysłana przez Rickert »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2Epilog.pl - Low x5 - Epilog - 02-04-2010
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 10, 2010, 03:47:03 pm »
planowany start ?? za 23 dni tak?
N/A



Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.
Sokrates


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2Epilog.pl - Low x5 - Epilog - 02-04-2010
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 11, 2010, 02:29:52 pm »
2 kwietnia jeśli dobrze pamiętam.

2 post.

update


Następnym razem edytuj posty.
« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2010, 07:03:09 pm wysłana przez Rickert »


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2Epilog.pl - Low x5 - Epilog - 02-04-2010
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 11, 2010, 10:49:15 pm »
Strona mojego klanu, który powstanie na tym serwerze, zapraszam: http://thegodhand.pl/


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2Epilog.pl - Low x5 - Epilog - 02-04-2010
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 12, 2010, 02:22:54 am »
Czy prosiłem byś edytował moje posty? Jak nie to gtfo.


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: [Zapowiedź] L2Epilog.pl - Low x5 - Epilog - 02-04-2010
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 12, 2010, 08:59:00 am »
Czy prosiłem byś edytował moje posty? Jak nie to gtfo.

Jak nie umiesz stosować się do regulaminu to moderatorzy mają prawo edytować Twoje posty tyle razy ile zechcą.

+5% ostrzeżenia za słownictwo.

Nikt nie będzie Cie pytał o zdanie czy można za Ciebie poprawić posta.


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2Epilog.pl - Low x5 - Epilog - 02-04-2010
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 12, 2010, 06:43:41 pm »
21 dni do startu serwera, zapraszam na stronę serwera http://l2epilog.pl/, zapraszam również na stronę mojego klanu, który powstanie na tym serwerze http://thegodhand.pl/


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2Epilog.pl - Low x5 - Epilog - 02-04-2010
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 13, 2010, 01:55:13 pm »
Witam ponownie.
Chciałbym zaprosić wszystkich na otwarte Beta Testy
Każdy jest mile widziany. 'Dni otwarte' potrwają do 25 marca.


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2Epilog.pl - Low x5 - Epilog - 02-04-2010
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 13, 2010, 07:25:28 pm »
Beta testy wywarły na mnie ogromne wrażenie, działa geodata i pathfinding. Solo kamaloka działa, party kamaloka również. Poza tym dostałem konia na 7 dni przy stworzeniu postaci, wszystkie questy jakie robiłem działały, więc póki co cięzko znaleźć jakiegoś buga. Co do koni jeszcze nie wiem czy na live też będziemy je dostawać, ale było by miło. No nic zapraszam na beta testy, oraz do dyskusji na forum: http://www.l2epilog.pl/forum/.

Jak ktoś chce się połączyć a nie lubi się bawić z hostami, zapraszam do ściągnięcia systemu, wystarczy ściągnąć wrzucic do folderu z grą i odpalić przez l2.exe w systemie i można testować. Link do systemu: http://www.fileplanet.com/210557/210000/fileinfo/L2Epilog.pl-system

Zapraszam również na strone mojego klanu, który powstanie na tym serwerze http://thegodhand.pl


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: [Zapowiedź] L2Epilog.pl - Low x5 - Epilog - 02-04-2010
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 14, 2010, 10:57:20 am »
Serwer moze sie calkiem dobrze rozwinac. Dobry czas na napisanie zapowiedzi. Ci co zalicza faila na dexie/rpg club tutaj zapewne przejda, ale... jesli zabronicie dualboxa to mozna was wsadzic do jednego worka z innymi serwerami l2j, ktore nie pociagnia dluzej niz pol roku.


  • Wiadomości: 375

  • Pochwał: -2

Odp: [Zapowiedź] L2Epilog.pl - Low x5 - Epilog - 02-04-2010
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 14, 2010, 11:00:18 am »
Ta, wg mnie dualbox powinien być, nie więcej, inaczej ani on-line ani atmosfera nie będzie dobra, wtedy server zapewne byłby coś w stylu GL x13 gdzie również ludzie zaczynają grać, nie ma db, grają, ale to wszystko syf ;d

P.S.Z tego co widzę dużo rzeczy działa poprawnie :) :goodjob:


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2Epilog.pl - Low x5 - Epilog - 02-04-2010
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 14, 2010, 02:17:09 pm »
Ta, wg mnie dualbox powinien być, nie więcej, inaczej ani on-line ani atmosfera nie będzie dobra, wtedy server zapewne byłby coś w stylu GL x13 gdzie również ludzie zaczynają grać, nie ma db, grają, ale to wszystko syf ;d

P.S.Z tego co widzę dużo rzeczy działa poprawnie :) :goodjob:

Co do dualbox, musicie głosować w sondzie na forum http://www.l2epilog.pl/forum/viewtopic.php?f=6&t=7, oraz wypowiadać się. Co do działających rzeczy na serwie to Rim Kamaloka działa w 100%, Paliaka jeszcze nie działa, ale zdaję mi się, że Admin do startu ją naprawi. Testuje i naprawde ciężko znaleźć mi jakieś błędy, więc polecam serwer. Możecie również zawitać na stronę klanu, który wystartuje na tym serwerze: http://thegodhand.pl/


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

  • Trust Me , Run !
Odp: [Zapowiedź] L2Epilog.pl - Low x5 - Epilog - 02-04-2010
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 14, 2010, 09:08:11 pm »
Co do DualboXa : Głosować na zakazany  :afro:

Co do serwera : Wbije po starcie , obadam , zdam relację


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2Epilog.pl - Low x5 - Epilog - 02-04-2010
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 14, 2010, 10:04:17 pm »
To juz nie czasy gdzie dualbox to bylo zuoooooooo, wrecz przeciwnie w tej chwili luydzie nie wyobrazaja sobie gry bez niego xD Ja tam jestem neutralny co do tego duala tutaj, moze byc a moze go nie byc, jednakze zakazanie duala zniecheci wielu ludzi, na to tez musicie popatrzec z tej strony.


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

  • Trust Me , Run !
Odp: [Zapowiedź] L2Epilog.pl - Low x5 - Epilog - 02-04-2010
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 14, 2010, 10:07:08 pm »
Wielu zniechęci ale wielu też podziela moje zdanie .... W l2 powinna się liczyć każda klasa a nie tylko nuki/melee dd