Witaj
Gość

Wątek: Swordsinger vs Bladedancer  (Przeczytany 9085 razy)

Swordsinger vs Bladedancer
« dnia: Maj 26, 2007, 04:06:30 am »
Proszę o pisanie konkretnej porady/zestawienia statystyk/opisu stylu gry w pvp dotyczące klas w temacie w którym się wypowiadacie


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: Swordsinger vs Bladedancer
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 03, 2007, 01:51:46 pm »
Zawsze sie zastanawialem jak moglaby wygladac walka dwoch supportow ^^ SwS vs. BD walka moze byc ciekawa...

BD= malo hp,cp sredni p.def i p.atk Dzieki dualkom szybko bije... a dance na atk.spd, p.atk, kryty i cst.spd
ma draina (ktory absorbuje pewna ilosc HP) i frezinga ( spowalnia zadajac nie wielki dmg) posiada trucizny np. poison BD(truje zadajac dmg- obszarowka), poison, sting. Ma bardzo przydatne debuffy takie jak Hex (zmniejszajacy P.def) Power Break ( zmiejszajacy p.atk) i Demonic BD ( zmniejsza p.atk i m.atk zadajac dmg- obszarowka), ma tez UD tak jak SwS... to tyle o BD...(chyba ze jeszcze sie cos znajdzie)

SwS= sredni zapas hp,cp maly p.atk sredni atk.spd duzy m.def sredni p.def... ma songi na hp (vitality), na kryt rate, m.def i p.def no i song of vengeance na 74 ktory odbija ataki fizyczne... posiada entagle i odtrutki od poisona i bleeda ma self heal (elemental heal)... nie ma skilli z daleka np. drain itp.

Walka moze byc ciekawa wiec prosze o opisanie mi taktyk z obydwu stron :)


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Swordsinger vs Bladedancer
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 03, 2007, 01:52:58 pm »
Sredni zapas HP ? On ma 7k hp na max lvl :)) dzieki vit. Z offensive bulid SWS ma 50% szans na wygrana. z defensywnym okolo 20%
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: Swordsinger vs Bladedancer
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 03, 2007, 01:55:10 pm »
Ale BD w maja set dualkami tallum*DLE ma jakies 6k hp moze wiecej
( SD na blessie z ch i songu of vitality ma 8k hp ;] )


Odp: Swordsinger vs Bladedancer
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 03, 2007, 01:57:56 pm »
Ale BD w maja set dualkami tallum*DLE ma jakies 6k hp moze wiecej
( SD na blessie z ch i songu of vitality ma 8k hp ;] )
tylko patrzac na to z perspektywy walki na selfach to SD nie bedzie mial ani blessa ani vitality :D


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Swordsinger vs Bladedancer
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 03, 2007, 01:58:25 pm »
nie ma 6k bo moj St ma 5200 na healcie :P
SM na healtcie w dc na defensywnym mial okolo 9k jak pamietam ;) Poandto ten vengeance genialny ejst na Bd i melee bo sie sam obija :]
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: Swordsinger vs Bladedancer
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 03, 2007, 02:26:02 pm »
No tak... ale bd ma tez vampirka na 74 ^^ czyli z vengeance u sws i vampirku i BD wychodzi na to ze nie maja tych songow/ dancow
 bo kiedy bije sws to odbija we mnie polowa ataku mniej wiecej a vampirek rega mi polowe hp tore zadalem wiec wychodzi na to samo


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: Swordsinger vs Bladedancer
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 03, 2007, 02:28:20 pm »
brodzisz ten twoj bd na blessie z ch ma 5,2k hp ? bo moj bd na 73 z blesem z ch ma 5k hp to jak na 78 mozesz miec o 200 tylko wiecej ?


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Swordsinger vs Bladedancer
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 03, 2007, 03:11:17 pm »
Edytuj posty.

Uch... jakby vampirek regował połowe zadanego dmg. to z tym postać byłaby nie do pokonania. oO
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Swordsinger vs Bladedancer
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 03, 2007, 11:15:18 pm »
Ja na SK nosze nm i dlatego mam 200 wiecej :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: Swordsinger vs Bladedancer
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 08, 2007, 11:30:16 am »
Siena na mobach za kazde udezenie z vampirkiem podnosi mi po 100hp(za hit) krytami troche wiecej... w moby wale po 100-130 krytami 500-900 w ludzi-wroga wale po 50-120 krytami 300-600

PS: ja tu prosilem o opisanie taktyk z obydwu stron a nie o dyskusje...


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Swordsinger vs Bladedancer
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 23, 2008, 07:41:56 pm »
Witam. Gram na Allseronie juz od około trzech lat, głównie Tancerzem bo on jest moim mainem. Gra mi sie fantastycznie, i wbrew pozorom Tancerz to bardzo elastyczna klasa do której można w zależności od tego co chce się osiągnąć zbudować odpowiedni build. Co do walki z SwS, zauważyłem że czym wyżej walczymy ze Śpiewakiem (czym wielksze lv postaci) tym ciężej wygrać. Dla przykładu ja 77SD ->Tallum, dual Kesh/Dama z Health i tatuaz +5siły -4dex i -1con kontra SwS 77 set Majestic tatuaz na str +4 -con Dle z Health. Obydwaj na aurach z Ch. Walka wygladała tak że za bardzo bawiłem sie w rzucanie debufów (pb, hex, poisony etc) on w tym czasie po prostu mnie bił. Przegrałem walke a koledze SwS'owi zostało okolo 1600 hp...

Teraz podejrzewam ze zawalczył bym inaczej, nie bawił bym sie w rzucanie debuffów tylko po prostu bym bił używając co najwyżej stinga a po jakimś czasie połasił bym sie o wrzucenie meduzy. Rzucam fury fire warrior i vampira, i tylko to. Można iść na przetrzymanie tancow/śpiewów a SwS zawsze musi ich rzucić wiecej jeśli chce wygrać, takie moje zdanie. Kolejną rzeczą jest to że SwS z bronią z Sa Health jest praktycznie nie do pokonania z racji baardzo dużego zapasu Hp. Tak wiec sprawa wyglada tak Spectral Dancer na mass.....Sword Muse raczej lepszy do pvp. Sad but true. Ale mogę się mylić :P


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Swordsinger vs Bladedancer
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 24, 2008, 11:31:29 am »
Apo Vampir BD odnawiał bodajże 8% HP z obrażeń. Teraz nie mam pojecia jak to działa, ale na pewno nie lepiej.

Malik bez Hexa i PB to za daleko nie dojdziesz. I SWS potrzebuje 4 songów na Ciebie tylko, więc to takie straszne nie jest.


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Swordsinger vs Bladedancer
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 25, 2008, 02:28:53 pm »
Chciałem po prostu powiedzieć że w tej walce SwS ma 3razy hp (Sa z broni, btb z CH i własny śpiew) i jest to ciężkie do przeskoczenia zważywszy że ja mam 2razy hp (broń i btb z CH). Co do pb i hex....wszystko fajnie tylko dosc ciezko wbic te debuffy Sword Muse ktory ma komplet Tateoo+3 magic barrier i własny śpiew nieprawdaż? :P. Gram już naprawde długo Tancerzem i próbowałem różne kombinacje (dye, pancerze, bronie) i w walce przeciw SwS warto bylo by po prostu mieć pancerz dajacy do Con plus tatuaż do Con (razem +7 ) do tego broń z health i btb (o ile wala ma być na aurach) na takim buildzie Bd ma tyle ataku co SwS (nawet nieco wiecej) i tyle samo Hp. Dodajac do tego krwawienie i ewentualnie hex/power mozna walkę wygrać. Pozdrawiam.


  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Odp: Swordsinger vs Bladedancer
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 25, 2008, 05:53:57 pm »
Co do uzywania song of vitality to bez clarity bedzie ciezko zwlaszcza jak walka by sie przedluzyla, bo sws dlugo nie wytrzyma nakladania na siebie songow (mp). Wie ktos jak czesto wchodzi psycho symphony? Bo ona tez potrafi duzo zmienic. Jezeli przeciwnik nie ma mentala (chocby z palki c gradowej z SA) to pusic songi lacznie z wardingiem (zeby drainy mniej nam zadawaly), uzyc psycho symphony, entagle, arrest i z luku nawalac.


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Swordsinger vs Bladedancer
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 25, 2008, 07:40:04 pm »
Może to i dziwne ale jakimś cudem SWS zawsze z maną nadążą :P. I walka z nim zawsze jest trudna bo tracimy na dobrą sprawę 1/4 swojego życia przez jego odbicie obrażeń, więc on sam ze swojego bajecznego wręcz crit chance łatwo może nas położyć.