Witaj
Gość

Wątek: Plains Walker vs. Abyss Walker  (Przeczytany 8917 razy)

  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 5

  • To jest początek końca.
Plains Walker vs. Abyss Walker
« dnia: Luty 28, 2010, 01:21:48 pm »
Nie ma tematu więc:
Opisujcie obie te postacie, która lepsza i dlaczego;)


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: Plains Walker vs. Abyss Walker
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 28, 2010, 02:18:28 pm »
pw zdecydowanie lepszy

1.szybszy od aw
2.ma wiecej hp
3.wiekszy land rate blowow
4.triger, ktory daje dodatkowy land rate blowow
5.dodge>counter attack
6. wind riding> ghost walking
7. pw rowniez one shotuje wrogow tak jak aw

niestety pw to lol gay style, aw pod tym wzgledem bije pw na glowe


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Plains Walker vs. Abyss Walker
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 28, 2010, 04:06:53 pm »
pw zdecydowanie lepszy bym sie klucil

1.szybszy od aw  ok tylko co to zmieni w tym pojedynku?
2.ma wiecej hp ok
3.wiekszy land rate blowow na fd to 1 uj (a o tej roznicy bez fd nawet narajan gdzies pisal ze jest znikoma)
4.triger, ktory daje dodatkowy land rate blowow w ktorym miejscu?
5.dodge>counter attack w tym pojedynku wrecz odwrotnie
6. wind riding> ghost walking true
7. pw rowniez one shotuje wrogow tak jak aw taa...

niestety pw to lol gay style, aw pod tym wzgledem bije pw na glowe
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: Plains Walker vs. Abyss Walker
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 28, 2010, 04:42:11 pm »
Zakładając że to pojedynek na facestaby (bo tak z reguły wygląda finalnie walka daggerow na oly), to dodge > counterattack (jeżeli pw startuje na windriding to aw jest na przegranej pozycji przez mniejszy evade skilli na ghostwalkingu i jest zmuszony odpalic counterattack co można łatwo zobaczyc i znegować dodgem). Landrate blowow też robi swoje dzieki czemu pw > aw. Zakładając że obaj mają epici do critical dmg mogą się wzajemnie z 1 shotować. Finalnie dmg aw zawsze jest wyższy ale z wbitym na +15 focus death dmg jest i tak zawrotny.



  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Plains Walker vs. Abyss Walker
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 28, 2010, 05:09:58 pm »
Zakładając że to pojedynek na facestaby (bo tak z reguły wygląda finalnie walka daggerow na oly), to dodge > counterattack (jeżeli pw startuje na windriding to aw jest na przegranej pozycji przez mniejszy evade skilli na ghostwalkingu i jest zmuszony odpalic counterattack co można łatwo zobaczyc i znegować dodgem). Landrate blowow też robi swoje dzieki czemu pw > aw. Zakładając że obaj mają epici do critical dmg mogą się wzajemnie z 1 shotować. Finalnie dmg aw zawsze jest wyższy ale z wbitym na +15 focus death dmg jest i tak zawrotny.
counterattack ma szanse odbicia dmg nawet jak ktos nie trafi wiec jak aw stanie na ghoscie i zapnie CA to pw nawet na WR czy dodge moze sie odbic (dagger odbija sie 2x) czemu niby gh jest na przegranej pozycji jak wr wejdzie na WR wedlug ciebie? nie widze problemu w przeczekaniu go an hide (przy okazji GH ma wiesza szanse na striggerowanie skill mastery czyli hide/ue/ca/gw moze trwac 2x) co do ostatniego to pozdro dla twojego uberpriva ze takie zalozenia robisz  :oops:
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: Plains Walker vs. Abyss Walker
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 28, 2010, 06:43:06 pm »
Wybacz ale nie każdy jest idiotą i nie umie zrozumieć że wystarczy odpalic dodge i tylko STAĆ, a dodge włączasz po odpaleniu CA. Czasem ciężko pomyśleć prawda? Och uch jak idziesz na oly z myślą że ci się mastery odpali to pozdro dla twojego "uberpriva". Btw wchodząc w hide przeciwnik nie traci w magiczny sposób swojego hide'a prawda? Przykro mi że nie masz pojęcia na  temat aktualnego contentu lineage, to że skille z 3'rd można wbić na 15 dużo łatwiej i szybciej niz skille do 74.  Niestety jak widać jesteś nieudacznikiem który nigdy nie osiagnie tego progu :)


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Plains Walker vs. Abyss Walker
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 28, 2010, 07:37:55 pm »
Wybacz ale nie każdy jest idiotą i nie umie zrozumieć że wystarczy odpalic dodge i tylko STAĆ, a dodge włączasz po odpaleniu CA. Czasem ciężko pomyśleć prawda? Och uch jak idziesz na oly z myślą że ci się mastery odpali to pozdro dla twojego "uberpriva". Btw wchodząc w hide przeciwnik nie traci w magiczny sposób swojego hide'a prawda? Przykro mi że nie masz pojęcia na  temat aktualnego contentu lineage, to że skille z 3'rd można wbić na 15 dużo łatwiej i szybciej niz skille do 74.  Niestety jak widać jesteś nieudacznikiem który nigdy nie osiagnie tego progu :)
ok nabij mi na retailu 84-85 z reki zeby zrobic skille 3rd na +15 (aa i zrob hajs na kodexy i sp <3) :)

Ninja Edit: Niestety jak widac jestes nieudacznikiem ktory nigdy nie wyjdzie z privow x(chujwieile)  :oops: flame me moar :*
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2010, 07:40:48 pm wysłana przez netheril »
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Plains Walker vs. Abyss Walker
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 28, 2010, 08:21:33 pm »
ja tez jestem nieudacznikiem z lol priva bo uważam że th>glad a co do tematu to aw=pw na oly. Duzo od farta zależy raczej :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Plains Walker vs. Abyss Walker
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 28, 2010, 08:28:39 pm »
ja tez jestem nieudacznikiem z lol priva bo uważam że th>glad a co do tematu to aw=pw na oly. Duzo od farta zależy raczej :)
agree  :P
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: Plains Walker vs. Abyss Walker
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 28, 2010, 11:45:31 pm »
Nieudacznik, bez zamku i codexow mastery, bedzie zawsze nieudacznikiem true story bro. Przy ostatnim evencie retailowym szlo wbic 83->84 w jeden dzien więc jak widać, pomijajac fakt że 0-78 dało sie zrobić w 24 h. Nie nie trzeba byc Kaganem żeby mieć skille na 15+ a już tych z 3'rd nie poruszam.

Nie rozumiem o co chodzi z tym th i gladem?


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Plains Walker vs. Abyss Walker
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 28, 2010, 11:52:35 pm »
Nieudacznik, bez zamku i codexow mastery, bedzie zawsze nieudacznikiem true story bro.
qft, idealnie trafiles :)
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Plains Walker vs. Abyss Walker
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 01, 2010, 01:17:42 am »
Cytuj
Nie rozumiem o co chodzi z tym th i gladem?
Wedlug niego 40% skill evasion rate = 100% i glad bijacy skillami sredni co sekunde po ponad 2,5k nie ma najmniejszych szans zabic th. Bo 40%=100% i chuj!
...


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: Plains Walker vs. Abyss Walker
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 01, 2010, 06:52:17 am »
Cytuj
Nie rozumiem o co chodzi z tym th i gladem?
Wedlug niego 40% skill evasion rate = 100% i glad bijacy skillami sredni co sekunde po ponad 2,5k nie ma najmniejszych szans zabic th. Bo 40%=100% i -_-'!

hard oe stun i mlotek w lapie. Samym stunem mozna pocisnac daggera.


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Plains Walker vs. Abyss Walker
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 01, 2010, 08:32:57 am »
Heh jak mi sie podoba jak ktos kogos falmuje od nieudacznikow a nie ma najmniejszego pojecia o tej osoby. Taka juz chyba polacy maja mentalność.

Co do tematu.

Tak jak pisalem juz XX razy. Nie ma lepszego/gorszego daggera. W pojedynku miedzy tymi klasami wiele zalezy od eq, osoby sterujacej i w glownej mierze od szczescia, komu wejdzie blow/crt z blowa a komu nie.

Wiec sprzeczanie sie w tym temacie nie ma sensu, bo fanboye pw beda za nim, fanboye aw za nim a th za th...I chodzbyscie wypruli sobie flaki to nie przekonacie nikogo.

Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Plains Walker vs. Abyss Walker
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 01, 2010, 11:05:07 am »
Przy ostatnim evencie retailowym szlo wbic 83->84 w jeden dzien więc jak widać, pomijajac fakt że 0-78 dało sie zrobić w 24 h.
naucz mnie tego mistrzu  :oops:

Ninja Edit:
Nieudacznik, bez zamku i codexow mastery, bedzie zawsze nieudacznikiem true story bro.
qft, idealnie trafiles :)
sry donku ale ty nawet swojej postaci niemasz ^^;
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2010, 11:10:00 am wysłana przez netheril »
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Plains Walker vs. Abyss Walker
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 01, 2010, 11:10:07 am »
jak bota odpalisz w cytadeli i będziesz siedział tylko z deską w party i do tego 24/7
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Plains Walker vs. Abyss Walker
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 01, 2010, 11:38:11 am »
jak bota odpalisz w cytadeli i będziesz siedział tylko z deską w party i do tego 24/7

yhy i kazdy ma tak przefarmiona deske, zeby siedziec w cytadeli. Jak sie ma znajomych w X czy SH to moze jest szansa..ale dla zwyklego randoma jest to nieosiagalne. Wiec o czym my rozmawiamy ?:O
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Plains Walker vs. Abyss Walker
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 01, 2010, 11:39:48 am »
zgoda :)

ale teoretycznie jest to możliwe z tym że na bank nie w 1 dzień :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Plains Walker vs. Abyss Walker
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 01, 2010, 12:03:15 pm »
no wiec nie bylo rozmowy :D
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Plains Walker vs. Abyss Walker
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 17, 2010, 08:53:30 am »
jak juz wczesniej Azex pisał pw=aw nawet po 83 pamietajcie ze zaden z nich nie ma 100% ue skilli, duzo zalezy od farta. Sam miałem ostatnio taki przypadek na oly w walce z aw na dodge > jego ue dojechałem go prawie do konca po czym odpaliłem swoje ue i wbił mi bs za 8k. GF.


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Odp: Plains Walker vs. Abyss Walker
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 17, 2010, 03:16:10 pm »
jak juz wczesniej Azex pisał pw=aw nawet po 83 pamietajcie ze zaden z nich nie ma 100% ue skilli, duzo zalezy od farta. Sam miałem ostatnio taki przypadek na oly w walce z aw na dodge > jego ue dojechałem go prawie do konca po czym odpaliłem swoje ue i wbił mi bs za 8k. GF.
dodge daje 100% na 10 sekund


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Plains Walker vs. Abyss Walker
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 18, 2010, 08:12:39 am »
jak juz wczesniej Azex pisał pw=aw nawet po 83 pamietajcie ze zaden z nich nie ma 100% ue skilli, duzo zalezy od farta. Sam miałem ostatnio taki przypadek na oly w walce z aw na dodge > jego ue dojechałem go prawie do konca po czym odpaliłem swoje ue i wbił mi bs za 8k. GF.
dodge daje 100% na 10 sekund

 powaznie? i nie do konca bo stuna wyłapiesz.


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Plains Walker vs. Abyss Walker
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 18, 2010, 11:56:56 am »
albo jugdment :D
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: Plains Walker vs. Abyss Walker
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 13, 2010, 02:21:40 am »
ten kto ma więcej farta wygra imo
rpg x5 [gh85]


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Odp: Plains Walker vs. Abyss Walker
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 13, 2010, 11:58:03 am »
to nie walka pw vs inni tylko pw vs aw, a tutaj dodge da ci 100% na wszystkie skille